باطل کردن دعای بستن بخت (رفع سحر و جادو بسته شدن بخت)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

باطل کردن دعای بستن بخت (رفع سحر و جادو بسته شدن بخت)

برخی از افراد به شدت باور دارند که اگر نمی‌توانند همسر دلخواه‌شان را پیدا کنند یا اگر خواستگار ندارند، به این دلیل است که شخص دیگری بخت‌شان را با دعا یا ورد و جادو بسته است. اما آیا این موضوع حقیقت دارد؟ اگر حقیقت دارد، چگونه باید دعای بستن بخت را باطل کرد؟ و اگر حقیقت ندارد، چگونه می‌توان همسر دلخواه را جذب کرد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم و راه حل‌های علمی را توضیح می‌دهیم.

آیا دعاها و وردها تاثیرگذار هستند؟

از نظر علمی، دعاها و وردها چیزی جز خرافات نیستند و چنین چیزی وجود ندارد. اگر اتفاقی افتاده است، به دلیل یک دعا یا جادو نیست، بلکه به دلایل علمی و درست آن اتفاق افتاده است. مثلا اگر هنوز مجرد هستید و موفق نشدید فرد مناسب را پیدا کنید، به خاطر دعا و جادو نیست، بلکه به خاطر یک سری دلایل علمی است که در این مقاله شرح می‌دهیم. اگر مشکلات را می‌توانستیم به این راحتی حل کنیم، حال همه جهان باید خوشبخت و آسوده می‌بودند اما این گونه نیست یعنی حل مشکلات به راحتی خواندن یک دعا نیست. از نظر دین اسلام هم دعاها و وردها تاثیر می‌گذارند اما چون نیروی شیطانی هستند، تاثیرات منفی دارند و نه مثبت و نباید از آنها استفاده کرد. بنابراین به جای هزینه کردن در راه‌های شیطانی و اشتباه، بهتر است از راه علمی وارد این موضوع شویم و آن را بررسی کنیم.

چرا بختم بسته شده و هنوز مجرد هستم؟


بی‌اعتماد بودن نسبت به افراد

برخی از افراد به خاطر شکست‌های عاطفی‌شان یا به خاطر اینکه دچار بدبینی و افکار منفی شدید هستند یا تحت تاثیر مطالب بدبینانه صفحات مجازی هستند، معتقد هستند که شخص مناسب وجود ندارد و بی‌اعتمادی شدید نسبت به جنس مخالف یا همه مردم دارند. همین موضوع باعث می‌شود با دیگران آشنا نشوند و در دوران آشنایی گارد خاصی نسبت به طرف مقابل داشته باشند یا در روابط عاطفی آنقدر شک و تردید به خرج می‌دهند که رابطه‌شان را خراب می‌کنند. بنابراین یکی از دلایل مجرد ماندن افراد، بی‌اعتمادی زیاد است.

مدام عاشق افراد اشتباه شدن

افرادی که به خاطر ناآگاهی، ترس از تنهایی و تله‌های ذهنی‌شان عاشق افراد اشتباه می‌شوند، فرصت‌های خوب و درست‌شان را از دست می‌دهند و بعد از اینکه در روابط اشتباه ماندند، احساس پشیمانی شدیدی پیدا می‌کنند. با بالا رفتن سن و از دست رفتن سال‌های طلایی عمر، فرد کم کم احساس می‌کند که دیگر نمی‌تواند شخص مناسب را پیدا کند و فرصت‌هایش را از دست داده است و بختش بسته شده.

ترس از تعهد داشتن

افرادی که می‌ترسند در رابطه متعهد شوند و اهل روابط بلندمدت نیستند، مسلما ازدواج کردن برایشان بسیار دشوار است و نمی‌توانند یک رابطه را به ازدواج برسانند. بنابراین وقتی شخصی ترس از تعهد و مسئولیت‌پذیری دارد، نمی‌تواند انتظار داشته باشد که بتواند شخص ازدواجی را جذب کند و یا مجرد نماند.

  رابطه با مرد کوچک‌تر (ازدواج یا دوستی با پسر کوچکتر از خودم)

اعتماد به نفس کم داشتن

افرادی که اعتماد به نفس و عزت نفس کمی دارند، خودشان را لایق عشق واقعی نمی‌دانند و حس می‌کنند هیچ فرد ارزشمندی آنها را دوست نخواهد داشت. بنابراین حتی اگر فرد مناسب و ازدواجی را پیدا کنند، آن قدر خودشان را دست کم می‌گیرند که ممکن است در آخر رابطه را تمام کنند چون حس می‌کنند از آن فرد کم هستند و آن فرد لیاقت بهتر از آنها را دارد و یا ممکن است به خاطر اعتماد به نفس پایین و حس ضعف شدید، طرف مقابل دلزده شده و بخواهد رابطه را ترک کند. بنابراین نداشتن اعتماد به نفس هم یکی از دلایل مجرد ماندن افراد می‌تواند باشد.

ترس از رقابت کردن با دیگران

افرادی که عزت نفس مناسب را ندارند، می‌ترسند که وارد رابطه شوند و یا ازدواج کنند و شخص بهتر از آنها بیاید و عشق‌شان را از آنها بگیرد. یعنی ترس از رقابت کردن با دیگران را دارند چون حس می‌کنند نمی‌توانند در این میدان پیروز شوند و دیگران بهتر از آنها هستند. به خاطر این ترس‌شان احتمالا از وارد رابطه شدن خودداری می‌کنند.

عدم داشتن مهارت مدیریت رابطه عاطفی

افرادی که در زمینه ارتباطات آموزش ندیده‌اند و آگاهی ندارند، ناخودآگاه با اشتباهات خودشان رابطه را خراب می‌کنند و مدام شکست می‌خورند. این افراد با یادگیری مهارت‌های لازم، می‌توانند موفق شوند و یک رابطه سالم و موفق داشته باشند.

چه کار کنم بختم باز بشه و بتونم ازدواج کنم؟


کسی باشید که می‌خواهید او را جذب کنید

اگر می‌خواهید فرد صادق را جذب کنید، خودتان هم صادق باشید، اگر می‌خواهید فرد ورزشکار و زیبا را جذب کنید، خودتان هم به ظاهر خودتان رسیدگی کنید، اگر به دنبال فردی پرکار، موفق و ثروتمند هستید، خودتان هم باید این گونه باشید. چرا؟ آیا یک فرد صادق، دوست دارد با یک فرد دروغگو در ارتباط باشد؟ قطعا خیر. آیا یک فرد ورزشکار و زیبا، دوست دارد با کسی باشد که چاق است و اندام بدی دارد، به خودش اهمیت نمی‌دهد، بوی بد می‌دهد و…؟ قطعا خیر. آیا کسی که فردی موفق است، دوست دارد با فردی تنبل و بی‌مسئولیت ازدواج کند؟ قطعا خیر. پس معیارهایی که در ذهن‌تان برای همسر آینده‌تان دارید را باید خودتان هم داشته باشید تا بتوانید همان فرد را به زندگی خود جذب کنید. اگر برعکس باشید، کسی با آن ویژگی‌ها هرگز جذب شما نخواهد شد، بلکه کسی جذب خواهد شد که دقیقا ویژگی خودتان را دارد، حتی اگر از این ویژگی‌ها بدتان می‌آید. پس روی خودتان کار کنید و اگر در یک سری مسائل ضعف دارید، می‌توانید به کمک مشاور آن ضعف‌ها را برطرف کنید. مثلا اگر دوست دارید فردی را جذب کنید که با انگیزه، موفق و دارای اعتماد به نفس است اما خودتان این گونه نیستید، به کمک مشاور روی این موارد کار کنید و این ویژگی‌های مثبت را در شخصیت‌تان ایجاد کنید تا چنین فردی وارد زندگی‌تان شده و جذب شما شود. در زمینه رشد شخصیتی و برطرف شدن نقاط ضعف‌تان، می‌توانید با روانشناسان همیار عشق صحبت کنید.

  دوستی معمولی دختر و پسر( بیا دوست معمولی باشیم!)

حساسیت‌های روابط قبلی‌تان را پیدا کنید و آن را وارد رابطه جدید نکنید

یکی از اشتباهات افراد این است که حساسیت‌های قبلی‌شان را وارد رابطه جدیدشان هم می‌کنند و باعث خراب شدن رابطه می‌شوند. مثلا شریک عاطفی قبلی‌اش به او گفته است که بینی‌اش زیبا نیست و نیاز به عمل جراحی دارد. حالا هر کسی که این صحبت را پیش می‌کشد، فرد خشمگین شده و از فرد متنفر می‌شود و اصلا نمی‌خواهد با او آشنا شود. فقط به خاطر همان یک جمله! حساسیت‌هایتان را شناسایی کرده و برطرف کنید تا باعث از دست رفتن فرصت‌های خوب شما نشوند.

روی اعتماد به نفس‌تان کار کنید

شما باید خودتان را لایق عشق واقعی بدانید. نباید بگویید حتما افراد بهتری از من هستند و او را از من خواهند دزدید. شما برای عشق واقعی‌تان کافی هستید و مطمئن باشید که او با داشتن شما، دیگر به کسی نگاه هم نخواهد کرد. در روابط اشتباه نمانید و فرصت‌تان را هدر ندهید. بدانید که شما لایق فردی هستید که به شما عشق بورزد و شما اولویت او باشید و نه یک بازیچه یا گزینه. برای تقویت اعتماد به نفس‌تان، شاید لازم باشد به دوران کودکی‌تان برگردید و ببینید چه چیزی یا چه کسی باعث نابود شدن اعتماد به نفس‌تان شده است و بعد آن را از ریشه حل کنید. در این زمینه می‌توانید از روانشناسان همیار عشق کمک بگیرید.

خودتان باشید

لازم نیست مثل مدل‌ها لباس بپوشید یا مثل بازیگران سینما رمانتیک رفتار کنید. خودتان باشید، صرف نظر از اینکه افراد چه چیزی درباره شما فکر می‌کنند. اگر خودتان باشید، می‌توانید در نقش خود راحت‌تر و با اعتماد به نفس‌تر عمل کنید و این شانس جذب فرد مناسب را در شما بالا می‌برد. گاهی افراد فکر می‌کنند وقتی می‌گوییم خودتان باشید یعنی هیچ تغییری در خودتان ایجاد نکنید و همینی که هستید همیشه بمانید. خیر! تغییر کردن در یک سری زمینه‌ها و رشد کردن برای همه ما لازم و ضروری است و ربطی به خودتان باشید ندارد. منظورمان از خودتان باشید، این است که نقش یک نفر دیگر را بازی نکنید.

زندگی اجتماعی خوبی داشته باشید

برای فرصت آشنایی با افراد بیشتری را داشته باشید، باید زندگی اجتماعی خوبی را هم داشته باشید. در جمع‌های مختلف شرکت کنید، کلاس ثبت نام کنید و… اگر تنها در خانه بمانید و هیچ کاری نکنید، مسلما افراد کمی شما را خواهند دید و امکان آشنایی با افراد بیشتر را نخواهید داشت.

  دعای باز شدن بخت پسر مجرد و ازدواج سریع

به ظاهر خودتان اهمیت بدهید

اولین چیزی که دیگران در شما می‌بینند و ممکن است به آن علاقه‌مند شوند یا خیر، ظاهر شما است. اگر ظاهر آراسته، تمیز و منظمی داشته باشید و به خودتان رسیدگی کنید، بیشتر می‌توانید خودتان را در دل آقا یا خانم مورد نظرتان جا کنید.

دست نیافتنی باشید

اگر خانم هستید و قصد جذب شخص مناسب را دارید، دختری دست نیافتنی باشید اما وارد بازی‌های کودکانه و افراطی نشوید، یعنی طرف مقابل را به مدت طولانی در بلاتکلیفی قرار ندهید. وقتی وارد رابطه می‌شوید، زندگی شخصی‌تان را هم حفظ کنید و فقط به آن شخص وابسته نباشید. یعنی قرار نیست شغل، ارتباطات دوستانه و خانوادگی و کارهای دیگرتان را کنار بگذارید، بلکه باید منِ فردی‌تان را هم در کنار رابطه حفظ کنید. با این کار هم اعتماد به نفس‌تان تقویت می‌شود و هم در رابطه دست نیافتنی و جذاب دیده خواهید شد.

مهارت کسب کنید

مهارت‌های ارتباطی هم مثل سایر مهارت‌ها، آموختنی است یعنی هیچکس از بدو تولد این مهارت را یاد نگرفته است. متاسفانه خانواده‌ها نیز اطلاعات کمی در این زمینه به بچه‌ها می‌دهند و همین موضوع باعث می‌شود فرد از دوران نوجوانی وارد روابط اشتباه شود. اما ما آموزش‌هایی را آماده کردیم تا بتوانید این مهارت را کسب کنید و یک رابطه عاطفی موفق منجر به ازدواج داشته باشید. می‌توانید برای این منظور، در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید.

سخن پایانی

برخی از افراد برای حل مشکلات‌شان به دنبال سریع‌ترین روش‌ها هستند و گاهی فریب تبلیغات را می‌خورند و هزینه‌های زیادی برای حل مشکلات‌شان می‌کنند، اگرچه متوجه می شوند که هچ نتیجه‌ای نمی‌بینند. هرگز برای حل مشکلات‌تان از روش‌های خرافی و پرخطر استفاده نکنید تا زمانی که روش‌های درست، علمی و تایید شده وجود دارند. در این مقاله درباره علت مجرد ماندن توضیح دادیم و سپس راه حل‌هایی را ارائه دادیم که بتوانید با اجرا کردن‌شان و کار کردن روی خودتان، بخت‌تان را باز کنید و به خواسته‌تان برسید. البته رابطه عاطفی و عشق مبحث گسترده‌ای است و قطعا فقط این چند راهکار کافی نیست. ما این آموزش‌ها را به صورت جامع و کامل برای شما آماده کردیم تا بتوانید مهارت‌های لازم را در این زمینه کسب کنید و فرد مناسب را جذب کنید و با او رابطه و ازدواج موفقی داشته باشید. برای این منظور، می‌توانید در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط