آیا ممکنه عشقم دوباره بهم خیانت کنه؟ (تکرار خیانت)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

آیا ممکنه عشقم دوباره بهم خیانت کنه؟ (تکرار خیانت)

آیا ممکنه دوباره خیانت کنه؟


بهم خیانت کرده، آیا ممکنه دوباره تکرار بشه؟

یکی از سوالات پرتکراری که افراد بعد از خیانت دیدن از خودشون می‌پرسن اینه که وقتی یک بار خیانت کرده، ممکنه دوباره تکرار بشه؟ و آیا کار اشتباهی کردم که بخشیدمش؟ در این پست میخوایم بهتون نشانه‌هایی رو معرفی کنیم که بهتون میگه که احتمالش زیاده که دوباره بهتون خیانت کنه. پس مواظب این نشانه‌ها باشین!

قبلا چندین بار بهتون خیانت کرده

اگه یک بار تا حالا خیانت کرده باشه، مشکلی نیست اگه میخواین بهش یه فرصت دیگه بدین. اما اگه قبلا چندین بار خیانت کرده و هر دفعه میگه که دیگه تکرار نمیشه اما بازم ادامه پیدا میکنه، باید مواظب باشین چون احتمال اینکه همچنان این زنجیره خیانت کردنش تکرار بشه زیاده.

باهاتون حرف نمیزنه

این خیلی عالیه که شخص بعد از خیانت کردن، با شما حرف میزنه، نیازهاشو میگه، علت خیانتش رو میگه و باهاتون خیلی صمیمانه و محترمانه حرف صحبت میکنه اما کسی که بعد از خیانت سکوت میکنه، حرفی در موردش نمیزنه یا جواب‌تون رو نمیده، دو حالت داره: یا میخواد هیچی نگه تا شما رو بیشتر از این ناراحت و دل شکسته نکنه یا هنوز هم چیزی رو داره ازتون پنهان میکنه.

تلاشی برای جلب اعتماد شما نمیکنه

اگه شخصی واقعا از خیانت‌هاش پشیمون شده باشه و دیگه نمیخواد تکرار بشه، تمام تلاشش رو میکنه که اعتماد شما رو جلب کنه و رابطه‌تون رو با همکاری شما ترمیم کنه اما اگه طرف مقابل‌تون هیچ تلاشی نمیکنه و اصلا براش مهم نیست که رابطه‌تون بهبود پیدا کنه یا نه، میتونه یکی از نشانه‌های این باشه که ممکنه دوباره خیانت کنه.

  عشقم بهم خیانت میکنه؟؟

آستانه تحمل و بخشش شما چقدره؟

این مورد هم میتونه تعیین‌کنندگی داشته باشه که طرف مقابل‌تون دوباره خیانتش رو تکرار میکنه یا نه. اگه شما بیش از حد بخشنده باشین و تحمل کنین، ممکنه اون شخص هم ناخودآگاه بره در مسیری که از بخشندگی‌تون سوءاستفاده میکنه اما اگه قاطع باشین و بهش بگین که دفعه اول رو بخشیدین اما دیگه بعدش بخششی در کار نخواهد بود و ممکنه رابطه رو ترک کنین، او اگه شما رو دوست داشته باشه و از از دست دادن شما بترسه، تمام تلاشش رو میکنه که دوباره خیانتی اتفاق نیفته.

مسئولیت اشتباهش رو قبول نمیکنه

یکی از نشانه‌های دیگه اینه که اگه طرف مقابل مسئولیت خیانتش رو بر عهده نمی‌گیره، انکار میکنه یا کلا تقصیر رو میندازه گردن شما، ممکنه دوباره خیانت کنه چون به راحتی میتونه از زیر کار اشتباهش در بره و ذره‌ای احساس گناه و عذاب وجدان بهش دست نمیده.

هنوز هم رفتارش تغییر نکرده

اگه طرف مقابل‌تون هنوز هم با افراد دیگه مثل همکاران خانم یا آقا، خیلی صمیمانه رفتار میکنه یا با افراد دیگه چت میکنه و… معنیش اینه که احتمال اینکه دوباره خیانت‌هاش تکرار بشه زیاده.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چطور عشقم رو دلتنگ کنم؟

چطور یک مرد رو دلتنگ خودم کنم؟ همیشه شما گفتگو رو شروع نکنین اگر در رابطه‌تون، شما تنها کسی هستین که مدام پیام میده یا زنگ میزنه و گفتگو رو

مطالعه»