درباره همیار عشق

گروه پژوهشی-آموزشی همیار عشق زیر نظر شرکت اعتمادسازان تجارت الکترونیک بدون مرز با شماره ثبت ۵۳۵۳۲۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۲۷۷۱۹۰ با هدف تولید فایل های دیجیتال  آموزش های پیش از ازدواج با  مجوز رسمی نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مشاوران و روانشناسان و محققین و کارشناسان خبره و کارآزموده تشکیل شده است و هدف اصلی آن ارائه آموزش های کاربردی و نوین روانشناسی و تخصصی و دانش محور برای ارتقاء سطح  دانش عمومی جامعه به کمک برگزاری دوره های آموزشی آنلاین در جهت تحکیم بنیان خانواده است.

هدف همیار عشق

در جامعه امروزی متاسفانه فقدان آموزش و مهارت های ارتباطی  بعد از سن بلوغ تا پیش از ازدواج که دوره زمان طولانی دارد، وجود دارد و بیشتر آموزش ها به دوره کوتاه دقیقا پیش از ازدواج مترکز شده است که مسلما کافی نیست و این باعث شده است که ازدواج و روابط ناموفق بسیار شیوع پیدا کند و جوانان را از امر مقدس ازدواج و روابط سالم دل سرد کند. همیار عشق با ارائه آموزش های کاربردی خلاء کاربردی نبودن  آموزش های موجود  و فقط به تعریف و طرح  موضوع و مشکل پرداختن را مرتفع کرده  و با شیوه نوین روانشناسی با توجه به فرهنگ جدید و شرایط اقتصادی و انتظارات اخیر جامعه در جهت فرهنگ ایرانی، اسلامی قدم بر می دارد.

تیم همیار عشق به چه افرادی خدمات ارائه می دهد؟

تیم پژوهشی همیار عشق همه‌ی آن چیزی است که پیرامون روابط  عاطفی از شکل گیری تا پیشبرد و بهبود و حتی بعد از اتمام رابطه را به شما آموزش می دهد.

کسانی که “قبل از رابطه” هستند.

 • اگر هنوز وارد رابطه با کسی نشده اید و تمایل دارید به شکل صحیح وارد رابطه شوید.
 • اگر فردی را دوست دارید و تمایل دارید با آن آشنا شوید.
 • اگر دوست دارید رابطه ای با کیفیتی را به قصد ازدواج شروع کنید.
 • اگر می خواهید فرد خاصی را برای رابطه جذب کنید.
 • اگر می خواهید فرد خاصی که رابطه را ترک کرده است به رابطه بازگردانید.

کسانی که “حین رابطه” هستند.

 • برای بهبود کیفیت رابطه عاطفی که دارید در هر مرحله‌ای که هست (دوستی ،نامزدی ،ازدواج) نیاز به کمک دارید.
 • اگر رابطه عاطفی شما با شریک عاطفیان سرد شده است.
 • اگر در رابطه شما خیانت اتقاق افتاده است و نمی دانید چطور باید با آن برخورد کنید.
 • اگر در شرف طلاق هستید و نمی دانید اوضاع را چطور مدیریت کنید

کسانی که “بعد از رابطه” هستند

 • اگر رابطه عاطفی شما به هر دلیلی پایان یافته و برای عبور از بحران و ادامه زندگی نیاز به کمک دارید.
 • اگر دچار شکست عشقی شده اید و نمی دانید چطور با آن برخورد کنید.

خدمات همیار عشق

همیار عشق به دو صورت 1. مشاوره تخصصی روانشناسی و 2. ارائه دوره های آموزشی روانشناسی در کنار شماست.

دوره های آموزشی روانشناسی همیار عشق شامل موارد زیر است که با کلیک کردن روی هر کدام از آن ها وارد صفحه اصلی آن می شوید و توضیحات مربوط به هر بخش را به صورت کامل خواهید دید.

همچنین شما می توانید از طریق اینستاگرام، سایت همیار عشق و سایر صفحات مجازی هر روزه مطالب علمی و متنوعی در خصوص مباحث مختلف روانشناسی ببینید که به زبان ساده اما علمی توسط تیم تولید محتوای همیار عشق که همگی دارای تحصیلات آکادمیک روانشناسی هستند تولید می شوند.

نازِلی وارطانوسیان
نازِلی وارطانوسیان

کارشناس تولید محتوا

معرفی

همیار عشق چه مزیت هایی دارد؟

1. عمه درمانگری در همیار عشق وجود ندارد. در انتخاب مشاورین همیار عشق تمام جزئیات مربوط به عمه تراپی بر اساس چک لیست کتاب چگونه عمه‌درمانگر نباشیم؟ نوشته دکتر فاطمه دهقان و حسن بشیری در تست های مختلف بررسی شده است.

2. مشاورین همیارِ عشق به صورت تخصصی روی مسائل و مشکلات مربوط به رابطه عاطفی کار می‌کنند و علاوه بر تحصیلات آکادمیک و دوره‌های مخصوصی که برای این کار گذرانده‌اند توسط تیم همیار عشق نیز آموزش دیده اند.

3. قبل از برقراری تماس شما و مشاورتان، سیستم ارجاع مجموعه که شامل تیم پشتیبان با تحصیلات روانشناسی و سوپروایزر متخصص در این زمینه است موضوع شما بررسی و روانشناس متخصص مساله شما انتخاب می‌شود. بنابراین به طور قطع از جلساتتان نتیجه رضایت‌بخشی را خواهید گرفت.

4. برای تمام مراجعین حتی اگر یک جلسه مشاوره داشته باشند پرونده الکترونیک ایجاد می شود. برای دیدن نمونه پرونده کلیک کنید در هر جلسه، مسئله، تشخیص مشاور و راه حلی که به مراجع داده شده است ثبت می شود. این پرونده برای ادامه جلسات مشاوره و همچنین همفکری مشاور با سوپروایزر همیار عشق به او کمک خواهد کرد.

5. همیار عشق دارای گارانتی بازگشت وجه برای اولین جلسه مشاوره با زمان بیش از ۴۵ دقیقه می‌باشد. درواقع تیم همیارِ عشق به دلیل اعتمادی که به مشاورینش و عملکرد آن‌ها در جلسه مشاوره دارد، جلسات مشاوره خود را تضمین می‌کند و در صورتی که از جلسات ۴۵ دقیقه‌ای یا یک ساعته خود در جلسه اول رضایت نداشته باشید مبلغ پرداختی شما عودت داده می‌شود.

6. ما مایل هستیم امکانات همیار عشق در زمینه رابطه عاطفی و مشکلات فردی را به دست تمام افراد جامعه که درگیر چنین مسائلی هستند برسانیم. امکانات همیار عشق فقط محدود به ساکنان تهران نیست. مراجعانی که در خارج از کشور و شهرستان‌ها زندگی می‌کنند و دسترسی آن‌ها به درمان مناسب محدود است، می‌توانند از خدمات مشاوره، روانشناسی و روانپزشکی تلفنی و آنلاین همیار عشق بهره مند شوند.

7. همیار عشق و مشاورینش دارای سوپروایزر روانشناسی هستند. سوپروایزر همیار عشق پرونده تمام مراجعین را بررسی می‌کند تا مطمئن شود بهترین روش درمانی و تکنیک‌های روانشناسی برای آن‌ها به کار گرفته شده است

8. تمام مشاورین همیار عشق مورد تایید سازمان نظام روانشناسی یا سازمان بهزیستی کشور هستند و دارای مجوز فعالیت یا عضویت از این سازمان‌ها هستند

9. مشاورین همیار عشق به صورت هر روزه با همیار عشق همکاری می‌کنند تا شما بتوانید هر روز که مایل بودید مشاوره دریافت کنید و محدود به روز خاصی برای دریافت مشاوره نباشید.

سوپروایزر همیار عشق

مستانه مرادحاصلی
مستانه مرادحاصلی

سردبیر و ناظر کیفی

معرفی

مشاورین همیار عشق

لاله محمد زاده میرکی

لاله محمد زاده میرکی

روانشناس و مشاور

لیلا موسوی

لیلا موسوی

روانشناس و مشاور

محراب مفاخری

محراب مفاخری

روانشناس و مشاور

حمیدرضا پولادی

حمیدرضا پولادی

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

مونا مهدی نسب

مونا مهدی نسب

روانشناس و مشاور

پشتیبانی همیار عشق

پشتیبانی همیار عشق تقریبا شبانه روزی است ( از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۲ شب، حتی روزهای تعطیل)

نظرات مراجعین گرامی