تعیین نوبت مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین

از طریق تلگرام، واتساپ یا تلفن میتوانید وقت مشاوره خود را تنظیم کنید. همکاران ما به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی شما هستند.

logo-samandehi

چرا به رادیو عشق اعتماد کنیم؟

رادیو عشق دارای دو نماد اعتماد معتبر در زمینه خدمات مشاوره و ارائه محتوای آموزشی آنلاین می باشد.

1- نماد اعتماد تجارت الکترونیک از وزارت صنعت،معدن و تجارت: که نشان دهنده رازداری و حفظ اطلاعات شخصی شما، امنیت سایت و پرداخت مطمئن است.

2- نماد ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال:برای کسب این نماد سایت مورد نظر باید تمام مجوزها و مدارک لازم برای ارائه خدمات تخصصی آنلاین مانند مشاوره را داشته باشد. تمامی مشاورین رادیو عشق از این نظر احراز هویت شده‌اند و مورد تایید ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی (وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) قرار گرفته‌اند.

روش‌های پرداخت

1- پرداخت آنلاین از طریق خرید بسته های مشاوره در سایت
2- پرداخت هزینه مشاوره به صورت کارت به کارت و اعلام از طریق تلگرام یا واتساپ (شماره کارت:5892101235852502 به نام دقاق‌زاده)

مشاوران ما در رادیو عشق
مهشید سادات مصطفوی
دکترای معادل روانشناسی عمومی و مشاور خانواده
توئییترفیسبوکمهشید سادات مصطفوی
شیما برمه
کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
توئییترفیسبوکشیما برمه
محمد پیروزی
کارشناسی ارشد روانشناسی مشاوره
توئییترفیسوکمحمد پیروزی
چرا از رادیو عشق مشاوره بگیریم؟


ارزان


امن و مطمئن


سریع و در دسترس


حفظ حریم شخصی

مزایای مشاوره آنلاین رادیو عشق

 

تعامل بهتر با مشاور: شما می توانید از انواع روش ها برای انتقال اطلاعات در تلگرام استفاده کنید:پیام متنی، پیام صوتی، عکس، ویدیو، پیام ویدیویی، اسکرین شات و فوروارد پیامهایی که می‌دانید لازم است مشاور آنها را بداند (البته با حفظ حریم شخصی دیگران).

صرفه جویی در زمان: شما قبل از مشاوره فرصت دارید که خوب فکر کنید و توضیحی از مشکلتان را آماده کنید و پس از شروع زمان مشاوره برای مشاورتان ارسال کنید. همچنین نیازی به صرف وقت برای مراجعه حضوری و طی مسافت برای ارتباط با مشاورتان نیست. مشاورتان فقط در گفتگو با شما خواهد بود و پیامهای شما را سریعا پاسخ خواهد داد.

هزینه کمتر نسبت به مشاوره حضوری

گفتگو با مشاوران مجرب، با تجربه و تایید شده (قبل از مشاوره صفحه معرفی و رزومه کامل مشاور برای شما ارسال خواهد شد)

راحت بودن: شما همانطور که با دیگران به راحتی در محیط آشنای تلگرام گفتگو می‌کنید با مشاورتان هم به همان راحتی و بدور از هرگونه احساس خجالت گفتگو خواهید کرد و از تمامی امکانات تلگرام در این گفتگو استفاده خواهید کرد.

گفتگو در بستری امن و مطمئن: بستر تلگرام نسبت به سیستم‌های خصوصی گفتگو بستری بسیار مطمئن‌تر و امن‌تر است و شما نگرانی بابت دسترسی سایرین به اطلاعات خود ندارید.

سایت رادیو عشق دارای نماد تجارت الکترونیک است که نشان‌دهنده تضمین حفط حریم شخصی شما و همچنین پرداخت مطمئن است.

سایت رادیو عشق دارای نماد ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال می باشد. برای کسب این نماد همه مشاوران فعال در سایت باید تمامی مجوزها و مدارک لازم برای ارائه مشاوره را داشته باشند. تمامی مشاورین رادیو عشق از این نظر تایید و احراز هویت شده‌اند و مورد تایید ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته‌اند

چگونه از رادیو عشق مشاوره بگیریم؟

برای مشاوره آنلاین در تلگرام ابتدا خلاصه‌ای از مشکلتان را در یک پیام برای پشتیبان سایت رادیو عشق(تلگرام lovesradiosupport) ارسال می‌کنید. سپس مشاور متخصص مرتبط با مشکل شما و نوبت مشاوره را برایتان تنظیم می‌شود. پس از پرداخت هزینه مشاوره برای صرفه‌جویی در زمان، شما تا قبل از زمان شروع مشاوره اطلاعات لازم شامل

۱-سن
۲-وضعیت تاهل
۳-تحصیلات
۴-شغل
۵- چندمین فرزند خانواده هستید
۶- شهر محل سکونت

و همچنین جزئیات مشکلتان و هر آنچه فکر می‌کنید مشاورتان باید بداند را در قالب پیام متنی و یا پیام صوتی آماده کرده تا پس از شروع زمان مشاوره برای مشاورتان ارسال کنید.

مواردی که قبل از شروع مشاوره باید به آن ها دقت داشت

 • اگر در مکان شلوغی قرار دارید که ممکن است تمرکز کافی برای صحبت با مشاور نداشته باشید به مکان خلوتی بروید
 • اگر از لپ تاپ،گوشی،تلبت و یا هر وسیله ارتباطی دیگری استفاده میکنید قبل از زمان مشاوره از میزان شارژ آن ها مطمئن شوید
 • اگر برای مشاوره نیاز به وسایل جانبی مانند هدفون،میکروفون ،هنذفری و … دارید قبل از زمان مشاوره آنها را چک کرده و از سالم بودن ان ها مطمئن شوید
 • در صورت انجام مشاوره آنلاین سرعت اینترنت،حجم و اتصال اینترنت خود را حتما چک کنید
 • قبل از شروع زمان مشاوره برای صرفه جویی در زمان و یا فراموشی از مواردی که باید در مورد آن ها با مشاور صحبت کنید را یادداشت کنید و ساعت مشاوره برای مشاور ارسال کنید

در زمان مشاوره چه باید به چه نکاتی توجه شود

 • با دقت و صداقت تمامی مشکلتان را با مشاور مطرح کنید و تمامی سوالاتی که مشاور از شما میپرسد پاسخ دهید
 • اضطراب خود را کاهش دید و در آرامش با مشاور صحبت کنید
 • به زمان مشاوره دقت کنید و سعی کنید تمام موارد مهم را تا قبل از اتمام وقت مشاوره با مشاور در میان بگذارید
 • در محیطی آرام باشید و در زمان مشاوره تنها توجه خود را فقط به مشاوره و صحبت های مشاور بدهید

سوالات رایج مشاوره آنلاین

مزایای مشاوره آنلاین نسبت به مشاوره حضوری چیست؟

صرفه جویی در زمان،تعامل بهتر با مشاور،هزینه کمتر نسبت به مشاوره حضوری،گفتگو با مشاوران مجرب، با تجربه و تایید شده ،راحت بودن،گفتگو در بستری امن و مطمئن

مشاوره‌ها به چه صورت برگزار می‌شود؟

مشاوره‌ها در قالب جلسات  30 دقیقه‌ای ، 45 دقیقه‌ای و 60 دقیقه‌ای است، که به صورت آنلاین (چت و ویس) ، تلفنی  و تماس صوتی در واتساپ بسته به انتخاب شما با روانشناس برگزار می‌شود.

چطور می‌توانم نوبت مشاوره بگیرم؟

از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره‌های درج شده در سایت در ارتباط باشید ، پشتیبانان ما در اسرع وقت برای شما نوبت مشاوره هماهنگ خواهند کرد و به مشاور وصل خواهید شد.

از چه طریق می‌توانم هزینه مشاوره را پرداخت کنم؟

می‌توانید آنلاین از طریق سایت، یکی از بسته‌های مشاوره را انتخاب و پرداخت کنید،همچنین پشتیبان سایت شماره کارت جهت پرداخت به صورت کارت به کارت را هم در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای حل شدن مشکلم به چند جلسه مشاوره نیاز دارم؟

در ابتدا شما باید یک جلسه مشاوره دریافت کنید و مشکلتان را با مشاور در میان بگذارید،.بعد از برگزاری جلسه اول، در صورت نیاز مجدد به مشاوره، مشاور شما تعداد جلسات مورد نیازتان را به شما اعلام خواهند کرد

آیا بعد از گرفتن مشاوره در صورت نیاز می‌توانم با همان مشاور قبلی نوبت رزرو کنم و در ارتباط باشم؟

بله می‌توانید این مورد را با پشتیبان مطرح کنید که با مشاور قبلی برایتان نوبت هماهنگ شود.

اگر روز و زمان مشاوره نتوانم حاضر شوم و با مشاور صحبت کنم چه می‌شود؟

به پشتیبان سایت این مورد را اعلام کنید تا زمان دیگری برای مشاوره شما تنظیم کنند.

چطور می‌توانم برای دریافت مشاوره آنلاین اعتماد کنم؟

سایت رادیو عشق دارای مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است،دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک از وزارت صنعت،معدن و تجارت است،دارای نماد ساماندهی از مرکز توسعه رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

تعین موضوع مشاوره و مشاوره اولیه با پشتیبان برای تعیین مشاور مرتبط و متخصص

ارسال درخواست برای پشتیبان سایت از طریق تلگرام

 • سلام خسته نباشید من یه دختر ۱۹ ساله هستم که تازه وارد داشنگاه شدم و پدر و مادرم حدود ۲سالی هست که از هم جدا شدن، وارد داشنگاه که شدم یکی از اقوام اونجا مشغول به کار بود که توی یه سری از زمینه ها بهم کمک کرد،گذشت تا بعد از حدودا یک ماه برادر اون شخص که پسر عمم میشد گفت توی داشنگاه آشنا داره که تو درسا بهم کمک کنن و نمره بدن، تا اینکه بعد چند روز از طریقی تو تلگرام باهم کمی حرف زدیم و فرداش گفت میخوام باهات حرف بزنم، بعد دانشگاهم اومد دنبالم و گفت بیا حرف بزنیم سوار ماشینش شدم و راه افتاد تا اینکه رسید به خونشون گفت بیا خونمونو ببین.تا بگم نه نگه داشت و پیاده شد رفت درو باز کرد منم از اونجایی که میگفتم آشناس قابل اعتماده دنبالش رفتم حدود یه ساعت تو خونشون بودیم که متوجه یه سری رفتاری عجیب ازش شدم مثلا کنارم نشست و دستشو انداخت دور گردنم و حتی سعی کرد منو ببوسه ولی با مخالفت من رو به رو شدو بعد ازش خواهش کردم که بیریم بیرون،بعد از خواهشای مکرر من راضی شد که خونرو ترک کنیم منو تا نزدیکای خونمون رسوند وقتی از ماشین پیاده شدم که به سمت خونه برم استرس و ترس عجیبی گرفتم و تن و بدنم شروع به لرزیدن کرد و این حالت تا یه هفته بعدش ادامه داشت بعد از اینکه برگشتم خونه  تماس گرفت و گفت نظرت چیه که باهم باشیم گفتم علاقه ای ندارم ایا تو در عوض کمکی که واسه دانشگاه میخوای بکنی ازم میخوای که باهات باشم؟گفت نه تو باید تجربه بدست بیاری باید بعضی چیزارو بلد باشی که با مخالفت من رو به رو شد و درنهایت ارتباط قطع شد تا حدود یه ماه بعد که پیام داد و دوباره بحثو به مسائل جنسی باز کرد از طرفیم با خودم میگفتم چون پسرعممه و ممکنه رو در رو بشیم احترامشو حفظ کردم و چیزی بهش نگفتم ولی سعی کردم خیلی محترمانه قانعش کنم که علاقه ای به این مباحث و این ارتباط ندارم که درنهایت دیدم متوجه این موضوع نمیشه یا لاقل نمیخواد که متوجه بشه، خیلی مستقیم بهش گفتم علاقه ای به این بحث ندارم که اینجا همه چی تموم شد و ازم خواست شمارشو پاک کنم و این کارو کردم
  اینم بگم که اون اقا حدود ۲۰ سال از من بزرگتره و زن و بچه هم داره
  مسئله ای که هست اینه که من این موضوعو با کسی از آشناهام درمیون بذارم یا خیر؟و اینکه آیا همچین کاری که کرده به گوش خانوادش برسه درسته یا غلط؟

  • سلام دوست گرامی
   خرسندم که شما اینقدر منطقی و درست با ایشان برخورد کردید و با صراحت اجازه ورود ایشان به حریم شخصیتان را ندادید.
   ایشان با علم به موضوع جدایی پدر و مادرتان و اینکه الان شما دانشجو هستید و ازادی عمل بیشتری دارید با شما ارتباط برقرار کردند و به دنبال رابطه نامشروع با شما بوده اند.
   بردن شما به منزلشون،صحبت از رابطه جنسی،تماس با شما،همه و همه از نیت بد ایشان خبر میدهد که با دید باز شما به نتیجه ای نرسیده است.بهتر است در حال حاضر در مورد این جریان با کسی صحبت نکنید و جایی بازگو نشه اما در صورت ادامه مزاحمت ها با شخصی مطمئن و منطقی مطرح کنید

 • سلام خسته نباشید
  من دخترى ٢۵ساله هستم،مجرد،دانشجوى مدیریت صنعتى.فرزند دوم.و تهران زندگى میکنم.
  ۵شنبه گذشته با پارتنرم رابطه جنسى محافظت نشده داشتم بعد از ٢ماه.و اینکه ١روز مانده بود به پریودم.بعد از نزدیکى خونریزى داشتم اول فکر کردم پریود شدم ولى تا صبح اصلاً خونریزى نداشتم.فرداش یعنى جمعه ٢ عدد قرس اچ دى خوردم.و ترشح قهوه اى رنگ داشتم که همیشه قبل از پریودم این اتفاق میفته.ولى هنوز پریود نشدم.
  دخول با انگشت هم داشتیم که احساس میکنم علت خونریزى همین باشد،چون با فشار زیاد و تایم طولانى مدت بود و بعد از آن خونریزى اتفاق افتاد.
  نگرانم علت خونریزى بیمارى خاصى نباشد؟؟؟
  ممنون از پاسخگویى شما

  • سلام دوست گرامی
   خونریزی اولیه شما پس از رابطه جنسی ممکن است مربوط به پرده بکارت شما بوده است و باتوجه به اینکه شما اعلام نکردید قبل رابطه داشتید و یا دفعه اول بوده است مقداری شرایط متفاوت است .
   از طرفی ممکن است بعلت ایجاد زخم خونریزی اتفاق افتاده باشد که نیاز به معاینه توسط پزشک زنان دارد و ابراز نظر به این وصورت سخت هست .
   خوردن قرص های اچ دی باعث بهم خوردن هورمون ها می شود و علت تاخیر در شروع پریودشما می تواند به همین دلیل باشد
   توصیه می کنم به پزشک زنان مراجعه کنید

 • توی محیط کارم مشکل دارم هنوز ولی اومدم بگم مشاورتون کارش عالیه

 • کاش میشد هر روز مشاوره بگیرم دیروز گرفتم حرف های خوبی مشاور بهم زد

 • خداییش اگر میدونستم اینقدر مشاوره موثره زودتر انجام میدادم

 • برای برگردوندن عشقم مشاوره گرفتم نتونستم همه کارهایی که گفتید را انجام بدم ولی همون دو کاری که کردم نتیجه خوبی داشت

 • با شوهرم مشکل داشتم بعد از مشاوره با شما راهکارهایی که گفتید را اجرا کردمن خیلی بهتر شد باید دوباره مشاوره بگیریم ازتون

 • چقدر مشاور من خوب بود، خیلی با حوصله و با تخصص بودند تشکر از سایت خوبتان

امکان ارسال نظر وجود ندارد.