قانون جذب عشق (برای ازدواج با فرد مورد علاقه و معشوق)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

قانون جذب عشق (برای ازدواج با فرد مورد علاقه و معشوق)

تا به حال پیش آمده که چیزی را قلبا و با تمام وجود بخواهید، اما با وجود تلاش فراوان در رسیدن به آن ناکام بمانید؟ بهترین راه رسیدن به آرزوهای شخصی چیست؟ آیا وقتی تمام راه‌ها به بن بست برسد باید از راه‌های دیگری مثل ارسال فرکانس مثبت و تلاش از راه دور بخواهید آن را به دست آورید؟ شاید شما هم درمورد “قانون جذب” برای رسیدن به آرزوها و رویاهای فردی، مانند شغل، درآمد یا همسر ایده‌آل شنیده باشید. قانونی که تحت عنوان “راز” نیز شناخته می‌شود و به گفته بسیاری از نظریه‌پردازان و رواشناسان انگیزشی، تاثیرات زیادی برای رسیدن شخص به هدف‌هایش دارد. در این مقاله این ادعاها را بررسی می‌کنیم و در نهایت راه های رسیدن به آرزوها و اهداف شما از نظر علمی را نیز بررسی می‌کنیم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب ، اعتقاد و باوری شبه علمی است که طبق آن با تمرکز بر افکار مثبت یا منفی، افراد می‌توانند تجربه‌های مثبت یا منفی را به زندگی خودشان و دیگران وارد کنند. این تفکر بر اساس نظری است که فرد و ذهنیتش هر دو از انرژی ساخته شده‌اند و از راه  فرایندی که معتقد است انرژی‌های همانند، همدیگر را جذب می‌کنند افراد می‌توانند سلامت و روابط شخصی خودشان را بهبود ببخشند.

 


ادعاهایی که قانون جذب مطرح می‌کند


کنترل سلامت جسم و روان

مهم‌ترین ادعای قانون جذب این است که فکر ما می‌تواند مستقیم بر سلامت جسم و روان ما اثر بگذارد. آنها بر این باور هستند که ترس، استرس، نگرانی و افکار منفی، فرد را بیمار می‌کند اما فکر مثبت در رابطه با آسایش، راحتی و عشق، فرد را سلامت می کند و حتی بیماری‌های او را هرچند سخت و مزمن باشد درمان می‌کند. قانون جذب ادعا می‌کند که بخش مهمی از به دست آوردن سلامت و درمان بیماری این است که بتوانید خود را سالم فرض کنید.

کنترل موارد مالی و رسیدن به ثروت

قانون جذب ادعا می‌کند که اگر فردی دائماً فکر موفقیت و پولدار شدن داشته باشد، صرف نظر از موقعیتی که در حال حاضر دارد، به ثروت می‌رسد، زیرا «انرژی و افکار مشابه همدیگر را جذب می‌کنند.» اگر هم فردی دائماً به فقر و بی‌پولی فکر کند، فقیرتر و ندارتر می‌شود.

کنترل روابط و جذب هر کس که بخواهید

قانون جذب معتقد است که می‌تواند روابط را کنترل کند. زیرا هر چه که بر آن تمرکز کنیم، تجربه خواهیم کرد. طبق ادعای قانون جذب شما می‌توانید با تجسم فرد خاصی که رفتار و شخصیت خوبی دارد، او را به سمت خود جذب کنید، فقط کافی است یک تصویر ذهنی از شخص ایده آلتان بسازید و او را طوری تصور کنید که انگار واقعی هستند.

رسیدن به هر بلندپروازی که دارید

قانون جذب ادعا می‌کند که با تجسم و تصور کامل و با جزئیات دقیق از آنچه که می‌خواهید یکی سری حوادث و رخداد به وقوع می‌پیوندد که آن دیدگاه را به عینیت می‌رساند. فرقی ندارد چه می‌خواهید و چقدر توانایی برای رسیدن به آن دارید فقط کافیست آن را بخواهید و تصور کنید.

  چطور از عشق یک طرفه خلاص شویم؟ (راه‌های تبدیل عشق یک طرفه به عشق دوطرفه)

آیا قانون جذب علمی است؟

قطعا خیر. هنوز قانون جذب را هیچ نهادی علمی نخوانده است زیرا مشخصات صریح و روشن علمی بودن که آزمون‌پذیری است را ندارد. قانون جذب در بهترین حالت یک تفکر شبه علمی است. شبه علم به تفکرات، باورها، ادعاها یا فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به ‌غلط و اشتباه با عنوان علم ارائه می‌شوند، اما بر پایه روش‌های علمی نیستند هیچ نهاد علمی آن‌ها را نمی‌پذیرد. ادعاها و باورهایی که شبه‌علم هستند با استفاده از عناوینی مانند استدلال علمی، فرضیه، بحث و لغت‌هایی مشابه با مباحث اصولی علمی، به عنوان مطالعات علمی و ثابت‌شده ارائه می‌شوند اما در عمل، راه و روش علمی ندارند و به انتخاب گزینشی و هدفمند نتایج متکی هستند.

چرا نباید اهداف و آرزوهایمان را به دست قانون جذب بسپاریم؟


قانون جذب پتانسیل شما را نادیده می‌گیرد

قانون جذب به هیچ عنوان برای تفاوت‌های فردی شما ارزشی قائل نیست. شما فقط تشویق می‌شوید به ثروت و به دست آوردن جایگاه‌های بالا فکر کنید. بدون اینکه راه و روشی به شما معرفی کند یا شرایط اولیه شما را در نظر بگیرید به سمت بلند پروازی هل داده می‌شوید در این بین ممکن است فرصت‌هایی که می‌توانید با استعداد و توانایی‌تان به دست بیاورید را نادیده بگیرید و از آن بدتر فکری نیز برای بعد از شکست خوردن در این راه غیر واقع بینانه ندارید.

شما از اقدام جا می‌مانید

بر اساس قانون جذب ما باید طوری رفتار کنیم که گویا به هدفمان رسیده‌ایم! اگر غیر از این باشد کائنات تصور می‌کند شما آن را ندارید و به شما نخواهد دادش! استر هیکس یکی از مبلغان معروف قانون جذب می‌گوید: به این دنیا نیامده‌اید که چیزی را با عمل به وجود آورید! این طرز تفکر زمانی که باید در حال تلاش و اقدام باشید تا به خواسته‌هایتان برسید را می‌کشد.

زمان‌بندی و برنامه‌ریزی را باید دور بریزید

در قانون جذب وقتی برای رسیدن به هدفی برنامه می‌ریزید و زمان‌بندی اصولی آن را در نظر می‌گیرید یعنی به وجود آن و تعلق آن به خودتان شک دارید و این شک انرژی منفی برای شما جذب می کند و از هدفتان دورترتان می‌کند! پس باید قید برنامه‌ریزی و زمان‌بندی را بزنید!

همدلی و همدردی را باید کنار بگذارید

براساس قانون جذب فعالیت‌هایی مثل خیریه و کمک به افراد نیازمند بار منفی دارد و باعث جذب بیشتر بار منفی و فقر می‌شود. والاس واتِلز، از مبلغان اصلی قانون جذب معتقد است نباید از فقر حرف زد و خود را درگیر افراد فقیر کرد زیرا همه این تلاش‌ها فلاقت فقر را دوام دارتر می‌کند! در قسمتی از کتاب راز آمده است: «اگر کسی را دیدید که اضافه‌وزن داشت، نگاهش نکنید… اگر به بیماری‌ها فکر کنید یا درموردشان حرف بزنید، خودتان هم بیمار خواهید شد. به هرچه فکر کنید یا خودتان را در معرضش قرار دهید، چه خوب چه بد، همان چیز برای خودتان پیش خواهد آمد.»

  بخت‌گشایی فوری، سریع و تضمینی

مقصر همیشه شما هستید

بی‌تردید همه شرایط تحت کنترل ما نیست، قسمت اعظمی از مسیری که می‌رویم به انتخاب خود ماست و قسمت مهم دیگر را خانواده، جامعه، محیط و… تعیین می‌کنند. نمی‌توانیم در همه امور دخالت داشته باشیم اما قانون جذب همیسه شما را مقصر می‌داند و معتقد است اگر کاری به موفقیت ختم نشده از نابلدی شماست، چنین تفکری به زودی عزت نفس و اعتماد به نفس شما را از بین می‌برد.

آیا برای رسیدن به ازدواج و معشوق باید به طور کلی باید انرژی مثبت و تفکرات مثبت را دور بریزیم؟


قطعا خیر! سوال بالا بی رحمانه است. نمی‌توانیم قدرت انرژی مثبت و تفکرات سازنده را نادیده بگیریم. چنین تفکراتی به شما انگیزه می‌دهد. انگیزه خوب است اما باید مسیر بعد از انگیزه داشتن را نیز با برنامه و درایت مشخص کنید. در اینجا چند تکنیک مهم که به روانشناسی مثبت مربوط است و علم آن را قبول دارد برایتان آورده‌ایم:

تسلیم نشوید

تا به حال شده است که چیزی را مدتی طولانی از صمیم قلب بخواهید، اما به آن نرسید؟ به نظرتان این خواسته مانند سرابی بوده که هر چه بیشتر تمنای رسیدن به آن را داشته‌اید، از شما دورتر شده است؟ شاید این آرزو ثروت یا یک رابطه‌ی عاشقانه بوده، شاید هم می‌خواسته‌اید که شرایط زندگی‌تان تغییر کند. تا به حال برایتان پیش آمده است همان لحظه‌ای که تسلیم می‌شوید و از آرزویتان دست می‌کشید، ناگهان آن آرزو به نحو غیرمترقبه‌ای به واقعیت تبدیل شود؟ این همان قدرت “تسلیم” است. به شدت خواستن چیزی گاهی اوقات صرفاً منجر به متمرکز شدن روی نداشتن آن چیز می‌شود یا اضطراب‌تان را افزایش می‌دهد. در نتیجه به خاطر این کمبود دچار یاس و ناامیدی می‌شوید. اما لحظه‌ای که از این آرزو دست می‌شویید و به خودتان می‌گویید که بدون آن هم می‌توانید به زندگی‌تان ادامه دهید، ناگهان رویای جاودانه محقق می‌شود. این اصل درباره‌ی افراد مجردی که بی‌تابانه خواستار ازدواج کردن هستند، نیز صادق است. آنها نمی‌توانند لحظه‌ای از فکر کردن به تنهایی خود دست بردارند. حتی دیگران نیز متوجه این ناراحتی می‌شوند و خواسته یا ناخواسته از این انسان تنهای غمگین فاصله می‌گیرند. اما لحظه‌ای که آنها تسلیم می‌شوند و قبول می‌کنند که در دنیای مجردی نیز می‌توانند کامل و بی‌نقص باشند، عشقی ایده‌آل ناگهان وارد زندگی‌شان می‌شود.

  چطور در یک رابطه عاشقانه پیام بفرستم؟

با خودتان آشتی کنید

هر چه بیشتر خودتان را قبول داشته باشید، روابط بهتری را تجربه خواهید کرد. اگر وقتی سرشار از ناامیدی هستید و اعتماد به نفس و عزت نفس پایینی دارید، سعی کنید وارد رابطه شوید، ممکن است موفق شوید، اما مطمئن باشید که رابطه‌ی خوبی را تجربه نخواهید کرد. ممکن است عشقتان را از خودتان برانید، ناخواسته جنجال به راه بیاندازید یا به احتمال بیشتر مردی را جذب کنید که مناسبتان نباشد. به جای این که به خلأ تنهایی خود خیره شوید و امیدوار باشید که شاید شاهزاده‌ی سوار بر اسب سپیدتان پیدا شود، بهتر است اول این خلأ را خودتان پر کنید. انسان‌های شاد و بی‌نیاز به مصداق ضرب‌المثل “کبوتر با کبوتر، باز با باز” جفت‌های شاد و مستقل خود را پیدا می‌کنند.

خودتان را بشناسید

تا زمانی که ندانید چه کسی هستید؟ چه ویژگی‌های اخلاقی دارید؟ چه نقاط ضعف و قوتی دارید و از دنیا چه می‌خواهید نمی‌توانید فرد مورد علاقه خود را بیابید. شناخت خود تنها این نیست که بتوانید لیستی از خصوصیات مورد علاقه خود را بنویسید. مهم این است که بدانید اگر ناراحت شوید چه چیزی خوشحالتان می‌کند؟ در مواقع بحران چه کسی باید کنارتان باشد؟ در مسائل مهم زندگی ترجیح می دهد اوضاع را چطور و با چه کسی مدیریت کنید؟ همه این جزئیات شما را به سمت یک انتخاب درست سوق می دهد.

نقاط ضعف و قوتتان را بشناسید

شما حتما مانند هر انسان دیگری نقاط ضعف و قوتی دارید، نقاط ضعفتان را بر طرف کنید و از نقاط مثبتتان استفاده درست بکنید. مسیر خودتان را پیدا کنید، به استعداد و پتانسیل خود احترام بگذارید. منظور ما این نیست که پشرفت نکنید و راکد بمانید، برعکس قصد ما این است که شما با شناسایی پتانسیل ها و توانایی‌های خودتان بهترین راه را به سمت پیشرفت انتخاب کنید. راهی که فقط معطوف به مقصد نباشد بلکه از مسیر نیز لذت ببرید.

 در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید

برای اینکه بتوانید فرد مناسب را پیدا و جذب کنید، همچنین برای اینکه بتوانید مهارت‌های لازم برای مدیریت رابطه عاطفی را آموزش ببینید و بتوانید رابطه عاطفی منجر به ازدواج ایجاد کنید، می‌توانید در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید.

سخن پایانی

قانون جذب یک قانون علمی نیست، بلکه شبه علم است. بنابراین این قانون معایب خاص خود را دارد و نباید کاملا روی قانون جذب حساب کرد و فقط به آن تکیه کرد. بهتر است برای جذب فرد مورد علاقه از علم روانشناسی و تکنیک‌های علمی استفاده کنید تا موفق شوید به خواسته و هدف‌تان برسید. برای موفقیت در این زمینه می‌توانید در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • سلام خسته نباشی من۴ سال با شخصی( آقا) در ارتباط بودم و بناب دلایلی رابطمون بهم خورد ولی الان در حال حاضر میدونم ۲ سالیه با شخصی در ارتباطه حالا با این وجود میتونم شخص مورد نظرم با جذب عشق برگردونم.چی کار میتونم بکنم?

  • سلام عزیزم. برای تصمیم به بازگشت به رابطه خیلی از جزئیات باید در نظر گرفته بشه، جزئیاتی مثل نحوه آشناییتون، مواسئا و مشکلات رابطه، نحوه جداییتون و حتی اقداماتی که بعد از جدایی انجام شده باید در نظر گرفته بشه. از طرفی باید میزان جذابیت شما برای طرف مقابل سنجیده بشه و همه شرایط رو کنار هم بذاریم تا تصمیم بگیریم. بنابراین با مشاور صحبت کنید تا بتونید مسیر صحیح رو انتخاب کنید. لطفا صفحه مشاوره تخصصی بازگشت به رابطه رو مطالعه بفرمایید.

 • سلام
  میشه راهنماییم کنید که چطوری اعتماد دوباره نامزدم رو جلب کنم؟
  بارها قول دادم ولی با خطاهای بچه گانه یا حتی بسیار کوچکم دوباره همه چیز بهم ریخت
  حتی دعوا های ناجور با ناسزا و فحش داشتیم!!
  اصلا نمیخوام رابطم رو از دست بدم و نمیتونم هر حرفی که میزنم نمیتونه باور کنه و میگه قبلا این هارو گفتی
  میشه خواهش کنم کمک کنید؟

  • سلام
   دوست عزیز خوشحالیم که باور دارید مثل هر انسان دیگه ای دارای خطا هستی و می خوای اون ها رو برطرف کنی. همون طور که خودت هم اشاره کردی این موضوع باید اول در خودت حل بشه، به جزئیات مشکلات اشاره نکردی اما پیشنهاد می کنم قبل از هر قولی برای حل کردن اون ها (کاری که قبلا هم کردی ولی نتونستی از پسش بر بیایی)، به کمک مشاور ریشه مشکلاتت رو پیدا کن تا مهارت مدیریتش هم به دست بیاری از طرفی باید جزئیات رابطه شما بررسی باشه تا سهم هر کدوم حتی نامزدت در ایجاد و حل اون مشخص بشه.

 • باسلام
  من یه مشکلی دارم و اونم اینه که خیلی ها جذب من میشن ولی همون اول رابطه میفهمم فقط برای دوستی هست و حتی پیشنهاد غیراخلاقی هم میدن 😔 من اصلا اهل رابطه غیرمنطقی و غیر اخلاقی نیستم ، چرا این آدمها رو جذب میکنم؟ چرا اینجور آدمها جذب من میشن و تو مدار من قرار میگیرن ؟

  • سلام دوست گرامی
   بهتر است برای اینکه این اتفاق نیفتد، ابتدا معیارهای خودتان را مشخص کنید که به دنبال چه شخصیتی می‌گردید؟
   در ضمن اگر چندین بار یک مساله به صورت تکرار برای شما اتفاق افتاده است، بهتر است با طرحواره درمانگر صحبت کنید تا علت این تکرار مشخص شود. طرحواره‌ها باعث می‌شوند شما یک اشتباه رفتاری را بارها و بارها انجام دهید و ضربه بخورید.

 • سلام من دو ساله از یکی خوشم اومده و الان اون فرد با یکی هستش که بهش قول داده تا آخر باهاشه و من دوسش دارم ولی اون‌ میگه جا آبجیمی ولی من قصد ازدواج دارم باهاش حالا چی کار کنم که اون جذب من شه و برگرده به رابطه؟

  • سلام دوست گرامی
   برگرداندن به یک رابطه برای زمانی است که با شخصی در ارتباط بودید و به هر دلیل این رابطه بهم خورده است؛ بنابراین شما بحث برگرداندن را ندارید و برعکس در انکار هستید! او در کنار شخص دیگری است، بنابراین بهتر است دست از انکار بردارید و به انتخاب او احترام بگذارید.

 • سلام من ۲۵ سالمه و یه کیس خوب از نظر شرایطش پیدا کردم ولی اصلا حسی بهش ندارم آیا ازدواج با اون شخص درسته؟

  • سلام دوست گرامی
   توصیه می‌شود که حتما کشش و علاقه تا حدی پیش از ازدواج وجود داشته باشد و سپس اقدام به ازدواج کنید.
   برای بررسی بیشتر، بهترین گزینه مراجعه به مشاور پیش از ازدواج است.

 • سلام .من سی و یک سالمه ، و فردی شاغل و فعال د رحوزه چاپ و خدمات اینترنتی هستم و دنبال یک کیس مناسب برای ازدواج هستم ،
  چند باری به دعوت خانواده رفتم برای خواستگاری ولی گه گاهی از طرف من و گه گاهی از طرف اون خانم رد میشدیم نسبت به هم ،
  میخواستم بدونم چرا این موضوع پیش میاد و اینکه الان در حال حاضر احساس میکنم که نمیتونم شریک زندگی ام رو پیدا کنم ؟ لطفاً راهنمایی ام کنید.

  • سلام دوست گرامی
   نیاز است که ابتدا معیارهای خودتان را برای انتخاب شریک زندگی مشخص کنید. این معیارها را طبقه‌بندی کنید و سپس در فضایی به دنبال طرف مقابل بگردید که معیارهای مدنظر شما را داشته باشد.
   همچنین نیاز است که مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنید تا بتوانید معرفی بهتری از خودتان در جلسات خواستگاری داشته باشید.
   توصیه می‌کنیم در این مورد، از مشاوران رادیوعشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

 • من کسی رو دوست دارم اما خجالتی هستم هرگز نمی تونم بهش بگم که دوستت دارم این روش موبایل به درد من نمیخوره. کاش روش دیگه ای بود. یعنی آدمهایی که حجب و حیا دارن باید برن بمیرن. واقعا که دنیای بی عدالتی هست.

  • سلام دوست گرامی
   خیر روش‌های متعدد وجود دارد تا ابتدا بتوانید این خجالتی بودن را کنار بگذارید و با آموختن شیوه‌های جراتمندی علاقه خودتان را ابراز کنید.
   فراموش نکنید که ابتدا با فرد جذابی به نظر برسید تا طرف مقابل بتواند به علاقه شما جواب مثبت بدهد.
   می‌توانید برای آموختن این مهارت‌ها از مشاوران رادیوعشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

 • سلام من به هیچکسی احساسی ندارم سی سالمه و هیچ حسی ندارم .نه دو جنسم نه ترنسم .یه آدم معمولی بی احساس .البته قبلا یکی خیلی دوس دارم سه سال پیش بود با پسری آشنا شدم که رفت .بعد اون بی احساس شدم .

  • سلام دوست گرامی
   به نظر می‌رسد که پس از تجربه تلخ احساسی که داشتید نتوانستید با رفتن او کنار بیایید و دچار بی‌حسی شده‌اید.
   این مساله به این معنی نیست که شما به هیچکسی احساس ندارید، بلکه به این معنی است که دچار ضربه و شکست عاطفی شده‌اید.
   این ضربه به مدت 3 سال ادامه پیدا کرده است، یعنی نشان می‌دهد شما نتوانستید مراحل شکست عاطفی را به خوبی پشت سر بگذارید.
   به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در دوره «زندگی پیروزمندانه پس از جدایی»همیار عشق شرکت کنید.

 • سلام دوس پسر۴ساله من که بهم قول ازدواج داده بود بعد خدمت الان زده زیرش
  میگه بیا ۱۰میلیون بده تا بیام خواستگاریت
  منم این پول ندارم اونم قهرکرد رفت
  منم داغونم چطور تونست بعدچهارسال قلب من بشکنه

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان و طرف مقابل اشاره نکردید.
   4 سال زمان زیادی است و مسلما شما برنامه‌ریزی و هدفمندی خاصی برای این رابطه داشتید.
   اما خواسته‌‎ای که ایشان دارند کاملاً سوءاستفاده‌گرایانه است. برای تشکیل زندگی مشترک و یا آمدن به خواستگاری شما نباید همچین مساله ای را طلب کنند.
   بهترین راه‌حل برای شما داشتن مشاور است تا بتوانید از این شکست عاطفی عبور کنید و به زندگی خود برگردید.

  • سلام من یه سال پیش با پسر خالم وارد رابطه شدم ولی اون بعد 1 سال اومده بهم میگ من نمیتونم باهات باشم و دوست ندارم در صورتی که هرکار ک دلش میخاسته به اسم عشق کرده… چیکار باید بکنم الان😔

 • سلام
  من يه زماني به خاطر يك سري مسائل به دوست داداشم فكر ميكردم
  از اون روز به بعد مدام تعقيبم ميكنه نميدونمچرا! مثلا ساعت شيش صبح دم در دانشگام با ماشينش منتظر ميشينه از بس تعقيبم ميكنه كلافه شدم
  نميدونم چي ميخواد ازم اصلا هم با من تا حالا حرف نزده
  اينم بگم من شايد نزديك به هشت سال من اصلا نديده بودمشون كه اينجوري سر و كله ش پيدا شد
  نميدونم قصدش چيه
  البته ازشون بدم نمياد ولي معني كاراشون زو نميدونم

  • سلام دوست گرامی
   ابتدای صحبت اشاره کردید به او فکر می‌کردید و حالا او شما را تعقیب می‌کند، آیا ارتباطی بین این دو مساله می‌بینید؟؟
   مطمئنید ایشان شما را تعقیب می‌کند؟ یا فقط تصور شماست؟ ممکن است به دنبال کار خودش باشد.
   گفتید کلافه شدم ولی ازش بدم نمیاد، این تناقض را چطور حل می‌کنید؟ اگر ایشان دوست برادرتان هست، پس چطور تابحال به شما ابراز علاقه نکرده است؟ و یا رسمی جلو نیامده است؟
   بهتر است ابتدا تکلیف خودتان را با حضور ایشان مشخص کنید، اگر نگران هستید از تعقیب و گریز با ایشان، بهتر است واضح و روشن از او بخواهید که دلیل این کار را بگوید.

 • سلام 3 سال پیش عاشق دختری شدم همون اوایل خواهرم رو فرستادم ازش خواستگاری کرد اما گفت سنم کمه و الکی رد کرد… بعد رفتم داخل مغازش با خودش حرف زدم نامه دادم نامم رو گرفت خوند…وقتی دوباره رفتم پیشش گفت قرار شد اگه خوشم اومد زنگ بزنم ..جواب سربالا داد و رفتم…با واسطه با یک فریب شمارشو گرفتم ازش… طی یک سال مدام از جلو مغازش رد می شدم و مدام بهش پیام می دادم و جوابی نمی گرفتم و هزار تا یکی جواب می داد…البته پیام های اولم رو جواب میداد و برام تعریف کرد که عاشق یکی بوده و نشده و از زبونش در رفت گفت عشق من الان بچش دو سالشه…سه ساله تمام پروفایل های فضای مجازیشو چک می کنم همش جملاتی در مورد شکست عاطفی و تنهایی و غم و اندوه که مشخصه شکست عشقی سنگینی خورده….هر قدر خواستم منصرفش کنم که اون پسر بدرد تو نمی خوره و عشقت بی حاصله می گه من دوسش دارم…کار به جایی رسید مغازشو بخاطر من که زیاد رد می شدم و میومدم تو مغازش جم کرد…

  .یه شب هر شب تا 5 صبح آنلاین بود گفتم با کی چت می کنی شماره اون بی غیرتی که زندگیتو خراب کرده و داره بازیت میده رو بده من…انقدر اصرار کردم تا شمارمو داد پسره زنگ زد بمن گفت چرا مزاحم ناموسم میشی و میخوایم ازت شکایت کنیم گفتم خودتو معرفی کن چیزی نگفت… یک ساعت بعد زنگ زدم دختره و گفتم به دوست پسرت بگو بیاد دور میدون فلان جا ببینمش …به خود پسره زنگ زدم ترسید نیومد سر قرار و گوشی رو قطع کرد رو من…هر روز به دختره پیام میدادم که دوست پسرت غیرت نداره نیومد سر قرار و ترسیده از من و کسی که غیرت نداره یعنی نمی خوادت و یکی دیگه رو داره…اما جوابی بهم نمی داد..با دوستاش حرف می زدم کلی که راضیش کنن…اخر سر یکی از دوستاش گفت پسره گفته که تو نیومدی سر قرار گفتم کاری نداره که جلو روی دختره قرار می ذاریم اما دختره همش بلاکم می کنه…از ظاهر من زیاد خوشش نمیاد لاغرم و میگه در حد خودت انتخاب کن…وگرنه اوایل گفت پسر خوبی هستی و گفتم میخام کمکت کنم مشکلاتت حل بشه….خلاصه اخرای کار دید دیگه تهدیدش با دوست پسرش و پلیس جواب نمیده به داداشش گفت..

  داداشش زنگ زد خودشو معرفی نکرد فحش داد منم فحشش دادم گفت می خواد منو ببینه با اینم قرار گذاشتم همون روز نیومد..بعد پروفایلشو چک کردم دیدم داداشه دخترس..معذرت خواهی کردم گفتم عاشق خواهرتم و قصدم ازدواجه…بعد یک روز پیام داد معذرت خواهی کرد گفت اگه قصدتت خیره عاشق باشی من برات جورش می کنم گفتم خواهرت منو نمی خواد یکی دیگه رو می خواد گفت کسی دیگه نیست منم قضییه زنگ زدن پسررو گفتم بهش گفت بیا حرف بزنیم…آدرس مغازه بابامو دادم گفتم بیا منم میام حرف بزنیم…چند روز بعد دختره با خواهرش اومد و دادشه نیومد…حرف زدیم دختر کلی آرایش کرده بود که برام عجیب بود…اما آخرش جوابش منفی بود و بپدرم گفت نمی خوامش اگر نظرم برگشت میام بخود شما می گم…گلایه داشت چرا قضضیه یه پسر دیگه رو به داداشش گفتم….منم گفتم اون بی غیرته تو رو نمی خواد که نیومد من ببینمش…من گفتم نمی خوام زنم بشی گفتم فقط خوشبختیتو می خام رفت تو فکر…آخرم گفت اگه بازم مزاحم شی شکایت می کنم….گفت دیگه هم به داداشم پیام نده

  روز بعدش به داداشش پیام دادم گفتم تو گفتی عاشقم باشم جورش می کنی من تمام تلاشمو کردم ..گفتم قسمت نیست به عشقم برسم دیگه هیچ وقت سمتش نمی رم که اذیت نشه گفتم خواهرت اومده میگه شکایت می کنم منم گفتم هر وقت خواستی شکایت کنی با جون و دلم میرم زندان تا خواهرت راحت باشه…دیگه داداشش جواب نمیده..منم دیگه بی خیال شدم 10 روزی می گذره الان..چکار کنم…می خوامش و شک ندارم اونم عشق یکطرفه داره شاید اون پسری هم که بمن زنگ زده دوست پسر قبلیش یا اصلا فامیلشون بوده….سه هفته گذشت دوباره از احساسم به داداشش گفتم و محکم پای عشقم وایستادم اما داداششم دیگه جواب نمیده…چه کنم

 • سلام ۱۰ ماهی هست با پسری در فضای مجازی اشنا شدم
  واقعا عاشقش هستم و ایشون هم عاشقمه
  و این پسر به خاطر فاصله دور شهر ها و شرایط شغلی و مالی ایندش نمیتونه برای همیشه با من بمونه و میگه بعد کنکورش از من جدا میشه
  واقعا عاشقش هستم و این حس از روی خامی نیست
  میشه با قانون جذب جذب کرد ک برای همیشه بمونه ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • سلام دوست گرامی
   یکی از مسائلی که در ارتباط های مجازی اتفاق می افتد عدم تعهد است. ایشان هدف را مشخص کرده است که تا چه زمانی کنار شما خواهد ماند، پس با نگاه بازتری به این موضوع نگاه کنید و انکار نکنید. قانون جذب عشق اصولی محکم دارد که باید از طریق مشاوره آن را آموزش ببینید. بهتر است برای این آموزش از همیار عشق وقت مشاوره تلفنی یا آنلاین دریافت کنید.

 • سلام وقتتون بخیر دختری هستم 33 ساله چهار سال با ی پسری به سن 30 ساله دوست بودم دو ماهی هست که از هم جدا شدیم علت جداییمون هم بخاطر دروغی بود که من بهشون گفتم علت دروغ گفتنمم فقط بخاطر روبراه شدن حال و زندگی ایشون بود و هیچ قصد و نیتی نداشتم ولی ایشون برداشت بدی کردن و من مجبور شدم همون روز که فهمیدن بهشون دروغ گفتم ایشونو ترک کنم بعد از جداییمون ایشون هرروز همون ساعتی که بنده به ورزش میرفتم ایشونم میومدن من ازشون خواستم طرف خونه ما نیان چون اهالی محله ایشونو میشناختن و گفتن برای ورزش میان و ربطی به کسی نداره تا زمانیکه بخاطر کرونا راه خیابونمون بسته شد بمدت 50 روز ولی سه چهار روزی دوباره مثل اونروزا میاد برای ورزش ولی حرکات و رفتارش جوری هست که میشه فهمید از دیدن من خیلی هم ناراضی نیست ولی من زیاد اهمیت نمیدم و بی تفاوت از کنارش رد میشم ولی خیلی دلم میخواد دوباره رابطمون مثل گذشته باشه درسته تو گذشته ایشون هم خیلی با من روراست نبودن ولی در کل ادم خوب و مهربونی هستن الان میخوام بدونم من چیکار باید بکنم وقتی ایشونو میبینم چ عکس العملی نشون بدم؟

  • سلام دوست گرامی .اطلاعاتی که در مورد رابطه دادید محدود است و باید بیشتر بررسی شود. یک ارتباط چهارساله براساس یک دروغ بهم ریخته است. باید بررسی کنیم که به چه علت این دروغ را گفته اید؟ و اگر قصد شما تمام کردن رابطه بوده، به چه علت آن را ادامه می دهید و برای شما حضور ایشان مهم است؟ اشاره کردید ایشان هم با شما روراست نبوده اند.. بهتر است ابتدا وقت مشاوره تلفنی یا آنلاین بگیرید و سپس در مورد این رابطه تصمیم گیری کنید.

 • سلام با پسری هستم ،هر جور ک دلم میخواد باشرو نوشتم مثلا نوشتم باتمومه وجودش منو میخواد ..و از آیندمون هم نوشتم اسم بچه هامونم نوشتم با احساس قدرت و انگار واقعا همین هم هست نوشتمشون .بعضیا انگار میخوان بزور منو اونو از هم جدا کنن اولش ناراحتی پیش میاد ولی بعدش ن .انگار ک هرچی بشه ما دوتا ماله همیم چ بخوام چ نخوام . و اینکه تمرکز میکنم رو اینکه حلقه تو دستامونه و نامزد کردیم و کنار همیم و شاد هسیم و لذت میبریم جالب اینجاست با تموم اینا چیزی ب تقو توقی بخوره رابطرو میخوام بهم بزنم ولی اون مانعم شده .میگم با اون همچی خوبه ولی بدون اونم همچی عالیه ب هرحال من ب هرچی ک بخوام میرسم
  نظرتون چیه ؟

 • سلام وقت بخیر. یکساله که با مردی ام که ۹ سال از من بزرگتره و خیییلی دوسش دارم ایشونم دوسم دارن اما به دلیل حساسیتای بی جا و دعواهای زیادی که سر مسائل بی اهمیت باهاشون داشتم، ازم فاصله گرفتن و بهم گفتن که میخوان به مدت نامعلوم هیچ نوع رابطه ای نداشته باشیم تا بتونه به رابطه و شغلش که دچار مشکل شده، فکر کنه. من متوجه اشتباهاتم شدم و میخوام که دوباره برگردن باید چیکار کنم؟

  • سلام
   مطمئنا توی مشکلات هر رابطه دوطرف سهم دارند، برای همین نباید فکر کنید همه اشتباهات برای شماست. بهتره با مشاوران دوره بازگرداندن عشق و ازدواج صحبت کنید تا اول بهتون کمک کنند رابطه‌تون رو بررسی کنید و دید بهتری درباره مشکلات پیدا کنید و بعد هم راهنمایی بشید که چطور مشکلات مربوط به خودتون رو حل کنید و برای برگشت اقدام کنید.

 • با عرض سلام و خسته نباشید راستش من دانشجو هستم به یک دختر علاقه مند شدم ازش درخواستم ازدواج کردم خیلی با خونسردی جواب منفی داد چون قبلا ازدواج ناموفقی داشته و رابطمون خوب بود اما من به خاطر اینکه اصرار زیادی کردم ازم متنفر شده که ای کاش این کارو نمیکردم ولی گه گاهی توی دانشگاه بهم نگاه میکنه و جند کلامی باهام صحبت میکنه الان فهمیدم خواستگار داره و18 سال از خودش بزرگتره چون از مردای پخته خوشش میاد ولی شرایطی گذاشتن و هنوز کاملا قطعی نیست به نظر شما من چیکار کنم که بتونم بهش برسم نمیخوام از دستش بدم خیلی دختر خوبیه.با تشکر از شما

 • سلام می خواستم بپرسم با قانون جذب میشه شخصی که خیلی از من دوره و تو شهر دیگه زندکی میکنه رو جذب کرد راستش جهرش رو هم خوب یادم نمیاد فقط بهش علاقه مندم

  • سلام دوست گرامی
   لازم هست اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشیم مثل سابقه ارتباطی،میزان شناخت از هم،میزان رغبت و تمایل طرف مقابل
   پاسخ هر کدام از اینها خود میتواند کمکی به شما برای استفاده یاعدم استفاده از دوره جذب باشد

 • موندم میل ب اینکه همسرم تحصیلاتش مرتبط با کارش باشه و از نظر علمی و مالی رو نمیتونه ارضا کنه ولی حسی ازس میگیرم ک تجربه نکرده بودم. نظرتون درباره ادامه رابطه چیه؟

  موندم میل ب اینکه همسرم تحصیلاتش مرتبط با کارش باشه و از نظر علمی و مالی رو نمیتونه ارضا کنه ولی حسی ازس میگیرم ک تجربه نکرده بودم. نظرتون درباره ادامه رابطه چیه؟

  • سلام دوست گرامی
   سوالات مبهم میباشد منظور شما این هست که بین تحصیلات و شغل ایشان هماهنگی باشد اما از نظر مالی قوی نباشند؟
   بهرحال لذتی که در انجام کار مرتبط با تحصیلات هست و اعتماد به نفسی که این امر میدهد خیلی مناسب و ارزشمند هست

 • سلام من 23 سالمه و با یه آقایی آشنا شدم که 34 سالشه الان تازه داریم باهم آشنا میشیم من راجع به اختلاف سنیمون خیلی نگرانم.موقعیت اجتماعیشون خوبه اخلاقشم تا جایی که من شناختم خوبه یعنی در عین اینکه پختگی یه ادم 30 سالرو داره خیلیم پر هیجان پر انرژیه اما خب این چیزا واسه الانع نمیدونم خیلی نگرانم نمیدونم که اگه اخلاقمون بهم بخوره اختلاف سنی بازم تاثیر خودشو میذاره یا نه

  • سلام دوست گرامی
   اختلاف سنی شما می تواند برروی رابطه احساسی شما تاثیر گذار باشد به شرطی که دو نفر به پختگی و بلوغ فکری نرسیده باشند .بهرت هست قبل از ادامه دان رابطه به مشاور مراجعه کنید

 • باعرض سلام و خسته نباشید
  من چهارسال و نیمه ک با شخصی رابطه دارم بدون هیچ مشکلی جوری ک اطرافیان مارو مثال میزنن.جدیدا ب دلیل مشکلات مالی ک برای پارتنرم پیش اومده و خیلی درگیری های فکریش زیاده رفتارش بامن سرد شده و من درک میکنم همش بخاطر کارشه البته تصمیماتی برای آیندمون داشتیم ولی ازونجایی ک خونوادش مخالف هستن باید حتما ب درامدی ک باید میرسید و نشد…
  حالا با رفتارش ب من نشون میده ک اگه بااون بمونم از زندگی عقب میمونم و تلف میشم و خیلی در تلاشه ک من بفکر آیندم و ازدواج و حس میکنم افسردگی گرفته چون هیچ جا نمیاد همش سرکار و خونس گاهی هم ورزش..
  مدام میگه برر پی زندگیت تو آینده داری زندگی داری و جوری رفتار میکنه ک مثلا منو دوس نداره. اما طاقت نمیاره و هی خبرمو میگیره و نگرانمه 😞 نمیدونم چجوری عشق و آرامش بینمونو دوباره برگردونم و بفهمونم ک مشکلات مالی نباید روی ارتباطمون تاثیر بزاره
  لطفا کمکم کنید ک کدوم فایلتون مناسب منه ک عشق ببنمون برگرده تا کنار هم از مشکلات بگذریم🙏

  • سلام دوست گرامی
   مشکلات اقتصادی، از جمله مسائلی هست که بهرحال در روابط ناثیر زیادی دارد و باید با منطق مدیریت شود.
   اینکه شما ایشان را درک کنید و متوجه بشند که شما همراهشان هستید خیلی خوب هست.
   در سایت همیار عشق، از دوره برگشت عشق میتوانید استفاده کنید تا رابطه ترمیم شود.
   ازشون بخواهند که برای قطع ارتباط عجله نکنند و بدونند بهرحال شرایط به ثبات و ارامش میرسه و نباید رابطه عاطفی رو از دست بدهند

 • سلام خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه ۵ ساله عاشق یه پسرم ولی اون علاقه ای به من نداره میگه من عاشق نمیشم
  جدا از اینکه دوسم نداره ترسم اینه بره واقعا وجودش زندم میکنه رفتنش شده کابوس برام چکار کنم یکم پایبند بشه بهم علاقه مند شه میشه کمکم کنی

  • سلام دوست گرامی
   حساس و علاقه یکطرفه واقعا مخرب هست و وقتی شخص مقابل شما، عملا اعلام کردن به شما علاقه ای ندارند بهتر هست منطقی باشید و اصراری برای این علاقمندی نداشته باشید.
   باید حداقل کشش و رغبتی باشه تا بتوان انگیزه ای ایجاد کرد

 • من وقتی تصمیم گرفتم ویژگی های همسر مورد علاقمو بنویسم ‘ یک ماه بعد یکی از هم دانشگاهیمو دیدم و فالو کردم و چت کوتاهی داشتیم ک چن مورد اشاره ب آینده داشتن ‘بعد دیگه ایشون پیامی ندادن ‘سوالی ک دارم این هست من بعد از نوشتن ویژگی ها همسر ایده آل، این آقا پیدا شدن ‘دقیقا همان ویژگی هایی رو ک میخوام دارن یعنی من جذبشون کردم؟؟؟و حالا ک تمام تلاشم رو برای جذب این آقا گذاشتم یعنی بدون چت…آیا امکان داره جواب بگیرم ؟؟؟؟یا من مجدد باید دوباره ویژگی همسر مورد علاقه رو بنویسم و کارهای مربوط ب جذب و انجام بدم؟؟؟؟؟بهم بگید دقیقا چیکار کنم ممنون

 • سلام
  من وقتی میخوام برای خواسته ام چیزی رو تجسم کنم ‘ ب ظاهر همه چی عااالی ولی ی حس سردی دارم ‘ با این حس در جنگ هستم ‘من میخوام این حس پر انرژی و گرم باشه اینطور هست ‘ ولی ظاهرا اینطور نیست باید چیکار کنم ‘ اینو میدونم وقتی گفتم اینطورع یعنی تمرکزم رو این موضوع گذاشتم ولی اینطور نیست میخوام این حس سرد از بین بره لطفا راهنمایی کنید

 • با سلام و تشکر از پیج خوبتون.
  دختری ۲۳ ساله هستم با ظاهری همیشه اراسته و چهره و اخلاق خوب‌ مشکلم اینه که همیشه وقتی وارد رابطه باهرکسی میشم بعد از یه مدت کوتاه پارتنرم از چشمم میفته و دیگه تمایلی به ادامه رابطه باهاش رو ندارم بدون هیچ دعوا و بحثی رابطه رو‌کات میکنم. واقعا هیچ رابطه بلند مدتی نداشتم تا حالا و این خودمو اذیت میکنه لطفا کمکم کنید.💕🙏

  • -سلام دوست گرامی
   ابتدا باید دلایل کات کردن رو متوجه بشوید ایا رفتارها و اخلاقیات طرف مقابل با شما هماهنگ نیست؟ایا وارد رابطه های نامناسب با افراد نامناسب میشوید؟وسوالات زیادی که نیاز به صحبت حضوری دارد.بهتر هست برای برطرف شدن نگرانی به مشاور مراجعه کنید

 • zahra”s:
  سلام” من دانشگاه از اقایی خوشم میومد ” اون موقع پیج ایشون رو گشتم پیدا نکردم ” یه ماهی میشه اتفاقی پیج ایشون رو دیدم و فالو کردم ” بعد چن روز پیام دادن ک ” من از بچه های دانشگاه هستم یا خیر ک‌جواب مثبت دادم” تو چت هایی ک داشتم‌ ایشون چشمان من رو ب زیبایی توصیف کردن ” من واقعا با تعریف اشنایان خوشرو هستم ” سوالی ک دارم ؟!ایشون پیام دادنشون ب ندرت هستش و تو چت ها غیر مستقیم گفتم ک بهشون علاقه دارم و قصد اشنایی دارم ولی هنوز صحبت قرار زده نشده ” من تو چت ی عکس خوراکی ک گرفته بودم رو براشون فرستادم وتعارف کردم ایشون گفتن در اینده انشالله برام میخرید (چنین موارد کوچیکی بوده ک ب اینده اشاره کردن ” ایا من میتونم امیدوار باشم ب اشنا شدن ایشون نسبت ب خودم)” حرف از اینده زدن ولی هنوز صحبت قرار نذاشتن ” اصلا نمیدونم علاقشون بهم جدی هست یا نه از کجا باید متوجه بشم ” چطور کاری کنم ایشون یه قرار ملاقات بزارن ؟؟؟ ایشون ویژگی های ظاهری و رفتاری رو ک من میخوام تا حدودی دارن” واقعا بهشون علاقه دارم ” بعد چند سال این اقا اولین کسی هستش که واقعا ب دل من نشستن

  • سلام دوست گرامی
   چیزی که مهم هست این هست که طرف مقابل شما باید پیش قدم باشد و ابراز علاقه برای آشنایی بیشتر کند . ااما شما میتوانید از طریق چت . پیام هایی که ارسال میکنید ایشان را به این امر ترغیب کنید. در سایت همیار عشق،مبحث جذب از راه پیام وجود داره که کمکتان میکند

  • سلام،من حدود ۵ماهی با شخصی اشنا شدم و الان ۱ماهی میشه که ازهم جدا شدیم سر یه بحث الکی،تو اون مدت همه چی خیلی خوب بود،ایشون همه شرایط ایده ال منو داشتن ولی میگفتن تا خونه نخریدم ازدواج نمیکنم،من بهشون گفتم هدفم از رابطه صرفا وقت تلف کردن نیست بلکه تعهد و ازدواج ولی خوب جواب ایشون این بود،حالا با توجه به گفته های بالا اگر برگشتن به رابطه به نظرتون به صلاح من چیکار کنم؟واصلا میشه امیدی به این رابطه داشت؟

   • سلام دوست گرامی
    در صورت برگشت مجدد ایشان ،قبل از اینکه درگیر رابطه بشوید مسایل و مشکلات را به خوبی بررسی کنید و ابتدا راههای حل این مشکلات را پیدا کنید.اگر به نظرتان این شخص فقط دنبال بهانه برای عدم جدی بودن رابطه هست وارد رابطه نشوید

 • سلام روزتون بخیر،با پسری که چندین ساعت بی خبر میزاره میره و آنلاین نمیشه باید چیکار کرد؟
  ینی چه حرفی بهش زد؟
  بگین توروخدا سریعتر

  • سلام دوست گرامی
   شاید در این ساعت ها جایی مشغول بکار هستند و امکان آنلاین بودن ندارند .اما بهتر هست با خودشان صحبت کنید اما هیچ دلیلی وجود ندارد کسی 24 ساعته آنلاین و در دسترس یرای پاسخگویی به پیامهای شما باشد

 • سلام من دانشگاه از آقایی خوشم میومد ‘ فقط نگهش میکردم ‘ اون موقع وقتی پیج دانشگاه رو گشتم خیلی ایشون رو ندیدم ‘ اما یه مدت بعد وقتی عکس این آقا رو پیج دیدم خیلی ایشون رو دیدم فالو کردم ‘ قبل فالو من ویژگی های همسر مورد علاقمند ی دفتر نوشتم چند روز بعد این آقا رو دیدم و متوجه شدم دقیقا ویژگی هایی ک نوشتم این آقا دارن ‘ خودشون بعد فال و پیام دادن ک میخواستن بدونم از بچه های دانشگاه هستم یا خیر ‘ من عکسم رو پرو فایل پیج هست ولی از تلگرام تقاضا کردن فرستادم تا قبل عکس همه چی خوب بود ‘ اما بعد دیگه لحن کلامشان تغیر کرد ‘ من واقعا با تعریف آشنایان زیبا هستم و قبول هم دارم حتی خود آقا چشمان من رو ب زیبایی توصیف کردن ‘ اما نمیدونم چرا چت رو ب خوبی ادامه ندادن ‘ شما در مقالات گفتید ‘ ب دوست داشتن طرف مقابلم اعتراف کنم بدونم تو چت غیر مستقیم راجع ب آشنایی گفتم اینکه باز بخوام بگم درسته ؟؟؟و بیشتر جای سوال برام میتونه اینه ک این آقا بعد از نوشتن ویژگی های در دفتر پیدا شدن است جذب شدن من این آقا رو واقعا دوست دارم باید چ کنم

  • سلام دوست گرامی
   درست هست که اعلام شده که به دوست داشتن طرف مقابلتان اعتراف کنید اما چیزی که مهم هست این هست که طرف مقابل شما هم میل و رغبتی داشته باشد .اینکه بهشون اعلام کردید میخواهید اشنایی بیشتر باشد خوب هست و از اینجا به بعد سعی کنید ایشان را ترغیب به ادامه کنید.در سایت همیار عشق،مبحث جذب از راه پیام وجود داره که کمکتان میکند

 • باسلام
  من دختر 20 ساله ای هستم ک قیافه و اندام خوبی دارم و پیشنهاد های دوستی زیادی داشتم. به تازگی به مدت یک ماه وارد رابطه با اقایی شدم ک ایشون بهم گفتن که بهم هیچ حسی ندارن و هرکاری میکنن نمیتونن از من حس خوبی بگیرن و ترکم کردند فقط هم ایشون بلکه قبل ایشون 3تا رابطه تقریبا یکی یا دو هفته ای با اقایون دیگع ای هم که داشتم همینو بهم گفتن و ترکم کردند. در حالیکه من اخلاقم اصلا بد نیس و خیلی هم مهربون بودم باهاشون. اما اون ها همیشه درباره مسائل جنسی باهام بحث میکردن و انگار فقط دنبال بدن من بودن.نمیدونم ایا همه اقایون اینطورین؟ چرا شانس با من لج کرده ؟ چرا ناخواسته میشم همیشه. همه و همه تو ذهنم هست و افسرده و منزویم کرده واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم

  • سلام دوست گرامی
   متاسفانه شما وارد ارتباط با فرادی شدید که تنها هدفشان رابطه جنسی بوده و وقتی این امر اتفاق نیوفتاده با پایین اوردن اعتماد به نفس شما،رابطه را تمام کردند.بهتر است سعی کنید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید تا افرادی که به خواسته های خود نمیرسند نتوانند باعث افسردگی شما شوند و از طرفی با افراد مثبت و دارای هدف جدی وارد رابطه شوید

 • سلام. ممنون از پیج عالیتون. من سه ساله با یه خانوم رابطه دارم. جدای از احساسات از نظر عقلانی فکرمیکنم معیارهای منو تکمیل میکنه.قبلا نیت ازدواج نداشتیم امااخیرا خانوادمو درجریان گذاشتم تا برای ازدواج باایشون اقدام کنند. فقط دوتامشکل دارم که هیچ کسی نمیتونه جواب مناسبی بهم بده. اولیش اینه که ایشون همون اوایل رابطه از روی صداقت بهم گفت که قبل از من بادونفر رابطه داشته که جدی نبوده من بهش فک نمیکردم اما میترسم بعدها دونستن گذشته ایشون واسم ناراحت کننده بشه و افکارمو اذیت کنه. مشکل دومم اینه که توی این سه سال ما باهم رابطه جنسی هم برقرارکردیم و این مسئله و اخلاق ایشون باعث این میشد که من کمبودی حس نکنم. آیا همین رابطه میتونه بعد از ازدواجم دردسرساز بشه؟
  بخصوص که الان ایشون خاستگارای زیادی دارن و من میترسم بعدها حسرت و افسوس ازدواج با ایشون رو بخورم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید خیلی این موضوع افکارمو بهم ریخته

  • سلام دوست گرامی
   در برقراری رابطه جدی و اقدام به ازدواج باید کاملا یک دل و مطمئن باشید .اینکه شما نسبت به گذشته ایشان شک دارید یعنی هنوز نتوانستید نقاط قوت ایشان را برجسته تر از گذشته بدانید از طرفی بیان کرده اید ایشان با شما صادق هستید و نکته مبهمی وجود ندارد . پس منطقی باشید و دور از احساسات تصمیم بگیرید .اینکه در دوران دوستی رابطه جنسی هم داشتید با اینکه از لحاظ روانشناسی اشتباه بوده است اما اگر سایر نکات در جای خود قرار دارند میتوانید به ارتباط با ایشان ادامه بدهید

 • با سِلام و احترام
  من دختری هستم ۳۵ ساله و فرزند آخر و دانشجوی ترم آخر ارشد حسابداری،خواستگارهای زیادی داشتم با تحصیلات دیپلم و شغل راننده که به هیچکدوم جواب ندادم و الان دقیقا احساس تنهایی می کنم و بیشتر از نگرانی خانواده ام رنج می برم و نمیدونم چطوری باید یک نفر رو جذب کنم که نزدیک باشه به من و عقایدم؟ممنون از راهنمایی تون.

  • سلام دوست گرامی
   اینکه هنوز در موقعیت و شرایط مناسب ازدواج قرار نگرفتید نگران نباشید.به جای تمرکز بر روی ازدواج سعی کنید برای اینده خود برنامه داشته باشید، در جمع هایی قرار بگیرید که افراد مناسب وجود دارند.به ظاهر و پوشش خود اهمیت بدهید.با خانواده هم صحیت کنید که با انتقال نگرانی به شما باعث انتخاب اشتباه نشوند

 • سلام وقتتون بخیر. الان1سالی هست ازدواج کردم وزیریک سقفیم دوران نامزدیه طولانی هم داشتیم من خودم مشاورهستم وکاملا همه جوانبو بررسی میکردم امابازم جای بررسی بیشترداره ازدواج خلاصه همسرم قبل نامزدی داشت که بنابردلیل خانوم جداشدن الان برادرشوهرم بانامزدهمسرم ازدواج کردن من ازاین بابت هم شوکه هستم هم اینکه ناراحت حال روحی خیلی بدی دارم قطع ارتباط کردم باخانواده همسرم حس میکنم برای عمداینکاروکردن بااین قضیه کناراومدم تااینکه پدرمن سکته کردن و دقیقا چندروزبعدسکته پدرمن ایناعقدگرفتن شمابگید واقعامن چکارکنم رابطه ام باشوهرم خوبه یادم به این اتفاقاکه میفته ازشوهرمم متنفرمیشم

  • سلام دوست گرامی
   بهرحال اتفاقی هست که پیش امده و بهتر هست بجای حساسیت و ناراحتی، با این اتفاق کنار بیایید و از قطع رابطه با خانواده همسرتان بپرهیزید.بهرحال الان شما با همسرتان ازدواج کردید و انتخاب همسرتان هستید.به حای اینکه با این افکار منفی، ارتباط خودتان را با همسرتان خراب کنید سعی کنید نقاط مثبتی که باعث انتخابتان شده را تقویت کنید و اجازه خلل در رابطتان را ندهید

 • ایا این بد نیس که طرف مقابل من فکر میکنه که من خیلییییی دوسش دارم🤨🤔😒😒😒؟من نه تو رابطه مهر طلب بودم.نه عزت نفس پایینی دارم.ولی اخیرا شریک من انگار ابراز احساساتش برعکس شده.و بهش گفتم ک اصلا خوشم نمیاد و درست نیست اینی ک میگی من متعادل هستم.ولی اون میگه اتفاقا خیلی جای خوشحالیه و باید خیلیم اوکی باشی ک دارم میگم تو منو بیشتر دوسداری.اما متاسفانه باور من اینه کع رابطه ای که مرد بیشتر یه خانومو نخواد خیلی جالب نیس.!یسالو نیمه در ارتباطیم چند روزه اخیر سبک علاقش این شکلی شده ‌که لج من در میاد متاسفانه!لطفا راهنماییم کنید.

 • طرفم فعلا راضی نمیشه ک به مشاوره بیاد؟چرا؟؟؟و اینکه چکار کنم که بره؟؟؟و قانع شه‌ خودش میدونه ک چقد عصبی مزاج هست و این منو ازار میده!چون هرچی میشه پشت این عصبانیت منو بسرعت محکوم میکنه

  • شمانباید وقتی عصبانی میشه و بحث میکنید بگیدبریم مشاوره وقتی جفتتون درحالت عادی هستید وبگید برای بهبودرابطه بریم مشاوره یابرایاینکه علممون نسبت بهم زیادبشه بریم مشاوره تمرکزنکنیدرومشکلش اینجوری نمیادچون فک میکنه اگ بره مشاوره بهش میگه پرخاشگری وبرچسب محکمتری به شریکتون میزنه

   • تو شرایط عادی هم گفتم ولی با بی منطقی میگه دوست ندارم وقتی خودمون از عهده مشکلاتو شناخت برمیاییم چ لزومی به مشاور هست…بارها بش گفتم ک متخصص علمش اینه درسشو خونده راهکار هاش عملی تره برای اصلاح رفتار هردوی ما اما افاقه نمیکنههه

 • چجوری میتونم شریکم رو قانع کنم که برای یسری موارد که برام اصله پیش مشاور بیان ؟و مخالفت بیجا نکنن؟؟

 • من یکسال هست با آقایی آشنا شدم.ایشون آدم خوب و موجهی هستن.چند ماه بعد آشنایی ازشون درباره قصدشون پرسیدم گفتند آمادگی ازدواج رو ندارند.اما با مشاوره ای که رفتم و شرایطشون رو گفتم.گفتند ایشون ترس از ازدواج دارن.اما به تازگی کلاس زبان میرن و قصد رفتن از ایران رو دارن.منتها وقتی بهشون گفتم گفتن فعلا شرایط رفتنم فراهم نیست از لحاظ مالی.آیا باید منتظرشون بمونم؟چطوری میتونم تکلیف خودمو معلوم کنم؟

  • -سلام دوست گرامی
   تردید و مردد بودن در اقدام رسمی به ازدواج، یکی از مهم ترین مشکلات رابطه های دوستی هست
   افراد در لحظه و حال با هم خوش هستند اما امکان تصمیم گیری برای اینده را ندارند.
   بهرحال هرگونه نیاز به شناخت و اشنایی در این مدت حاصل شده است و با توجه به اینکه مطرح کرده اید که تفاهم دارید پس دلیلی برای این همه تاخیر وجود ندارد
   با ایشان صحبت کنید و دغدغه و نگرانی های ایشان را جویا بشید و درصورت امکان با ایشان جهت رفع نگرانی ها همراهی کنید.در صورتی که بازهم مردد بودند بهتر هست رابطه را تمام کنید

  • چجوری میتونم شریکم رو قانع کنم که برای یسری موارد که برام اصله پیش مشاور بیان ؟و مخالفت بیجا نکنن؟؟

 • سلام من 21 سالمه..تاحالا هیچ رابطه ی جدی ای با جنس مخالفم نداشتم(البته هیچکس باور نمیکنه اینو و میگن بهت اصلا نمیاد تنها باشی).حالا ازین موضوع خسته شدم و از یه نفر خوشم میاد،۱۱ سال ازم بزرگتره،اصلا دلم نمیخواد شروع کننده ی رابطه باشم.از طرفی حس میکنم تو خیلی زمینه ها باهم تفاهم داریم و اونم یه حسی بهم داره اما جلو نمیاد…ازین وضعیت خسته شدم.پیشنهاد شما چیه؟

  • سلام دوست گرامی
   ایا این علاقه شما با شناخت ایجاد شده است یا صرفا یک علاقه ظاهری هست؟
   ایا ایشان مایل به برقراری ارتباط با شما هستند؟
   اجازه بدید ایشون پیش قدم بشند اما شما میتوانید از طریق دوست مشترک، ایشان را غیر مستقیم به سمت خودتان حذب کنید.میتوانید حتی صحبت رو با موضوع کاری یا شغلی که مرتبط با ایشان هست شروع کنید و کم کم صحبت ها را بسوی مسئله موردنظر سوق بدید

 • با سلام. من الان یه سال و خورده ای میشه با پسری که اینستا باهاش آشنا شدم هستم البته یه آشنایی کوچیک هم نسبت به خانوادش دارم چند بار هم دیدمش چیکار کنم که به ازدواج فکر کنه چون هیچ حرفی راجبش نمیزنه و یه ساله که داره حرف برطرف شدن نیازش میزنه ولی من اینکار نمیکنم خیلی هم پسر خوبیه مشخصه بهم علاقه داره ولی خیلی کم این بهم میگه اما چند بار خودم بهش گفتم رابطمون باید نتیجه داشته باشه اما میگه من به ازدواج فکر نمیکنم به نظرتون چیکار کنم

  • سلام دوست گرامی
   وقتی فردی در یک رابطه صحبتی از جدی شدن و ازدواح نمیزند و مرتب اعلام میکند که فصد ازدواج ندارد این رابطه در کل اشتباه هست
   اما شما میتوانید با مدیریت رابطه، به نوعی ایشان را راغب به اقدام کنید
   ۱-عجله نکنید
   ۲-تحت فشار نباشند
   ۳-دلایل عدم اقدام را بدانید و سعی کنید نگرانی های ایشان را رفع کنید
   ۴-در سایت رادبو عشق، مبحث حذب از طریق پیام را دریافت کنید.
   ۵-و اگر بازهم ادعای عدم امادگی داشتند بهتر است متوجه بشید ایشان فردب مسئولیت پذیر نیستند و رابطه را تمام کنید

 • سلام . وقت بخیر ، من یه دختر ۱۸ ساله ام که با پسری ۲۰ ساله وارد رابطه عاشقانه شدم . و این پسر ، پسر عموی بنده هست … حدود ۲ ساله پیش باهم وارد رابطه شدیم و من اوایل خیلی به ایشون گفتم که از حست اطمینان پیدا کن ، پارتنر من نه داخل خانواده و نه از جانب خودم اعتماد بنفسردریافت نمیکرده و کمبود اعتماد بنفس و خود باوری داره ، و همین باعث میشده که نتونه مسائل رو حل کنه و قدرت حل مسئله داشته باشه و ما توی یه سال اول رابطمون چند بار از هم جدا شدیم و دلیلش هم همین بوده اما هر دو به دلیل تجربه کم و سنمون باز با همون شرایط قبل وارد رابطه میشدیم و این رو هم بگم که من قبلا خیلی عصبی بودم و سر هر مسئله ای دعوا میکردم و ایشون بر خلاف من بودند ، رابطه ما هم سرعتش کم بود و از نظر خودم خوب پیش رفته بود چون اوایل ما بهم میگفتیم دوست دارم و بعد از گذشت ۳ ، ۴ ماه به عشق هم اعتراف کردیم و رابطه جدی تر شد بعد یه سال که درمورد آیندمون صحبت کردیم .
  الان یه ساله از هم جداییم و دلیل جدایی واکنش های تند من و عصبی شدنم نسبت به مسائل بوده و دستپاچگی ایشون ، ما توی این یه سال جدایی بهم خیانت نکردیم و از عشقش نسبت به خودم اطمینان دارم و چیزایی ازش دیدم که میدونم دوست داره این رابطه دوباره شکل بگیره
  من توی این مدت سعی کردم دلایل جدایی رو بسنجم و خودم رو اصلاح کنم و رفتارای اشتباه قبل رو تکرار نکنم و همچنین از اون بخوام که اعتماد بنفسش رو تقویت کنه و از پس مسائل بر بیاد چون حرف آخر ایشون این بود که نمیخواد با رفتارای بچگانش رفتارای جبران ناپذیر کنه و راه آیندش یعنی ازدواج رو ببنده و خواست که بزرگتر شیم ، فقط آیا بنظر شما این درست هست که رابطه رو با تغییر تو هر دومون شروع کنیم ؟! چون من احساس میکنم جدایی طولانی مدت تاثیرات منفی میزاره

  • سلام دوست گرامی
   بهترین کار در روابطی که یکبار به هردلیلی تمام شده است بررسی اشتباهات هر نفر توسط خود شخص و سعی در تغییر و اصلاح رفتارهای خودش بدون توقع از طرف مقابل هست.اما باید ابن تغییرات با پارتنر نیز مطرح شود.شما مطرح کردبد که هر دو درصدد تغییر هستید و این بسیار کار منطفی و درستی هست.اما چیزی که مهم هست نحوه برخورد مجدد شما در رابطه با یکدیگر هست.بهتر هست چند ماه دیگه هم به تغییر ادامه بدید و سپس در قالب یک ارتباط منطقی با هم باشید تا میزان تغییرات مشخص شود.و در صورتی که بازهم در رابطه مشکل وجود داشت هردوبه مشاور مراجعه کنید

 • سلام مم20سالمه حدود یکساله با اقایی28ساله آشنا شدم ایشون اول رابطه خیلی خوب بودن و کم کم منو جذب خودشون کردن وباگوشی خودشون وارد تلگرام واینستا من شدن بعد از چندوقت شروع ب تهدید من کردن ک اگه بامن کات کنی و ازدواج نکنی ابرو تو میبرم و اسید میریزم روصورتت و انقدر پارتی واشنا دارم ک نتونی باشکایتم به جایی برسی و …میگن تنها راه جدایی من ازتو مرگه.منو محدود میکنن به من دستور میدن من الان حس میکنم برده ایشون شدم واقعا دارم اذیت میشم نمیدونم چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید

  • -سلام دوست گرامی
   ابتدا موضوع را به خانواده اطلاع بدهید و از انها بخواهید کمکتان کنند.از یک وکیل نیز کمک بگیرید.ایشان دچار مشکل روحی هستند و بهتر هست سریعتر نسبت به تمام شدن رابطه با دلایل منطقی اقدام کنید

 • سلام
  روز بخیر
  من جایی مشغول ب کار شدم و مدیر عاملم ازم خواستگاری کرد و چون نمیتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم بهش جواب رد دادم ولی تازگیا ازش خوشم اومده و دوسندارم باهاش وارد رابطه بشم اما نمیدونم کار درست ویا امکان پذیری هس؟ حتی نمیدونم چطور بهش بفهمونم ک خوشم اومده ازش

  • سلام دوست گرامی من متوجه دلیل جواب منفی شما به خواستگارتان نشدم .اما اگر در حال حاضر با شناخت به ایشان علاقمند شدید می توانید از یک دوست یا همکار کمک بگیرید و غیر مستقیم در مورد شما با ایشان مجدد صحبت کنند و باب رابطه مجدد باز شود.در رفتار و گفتار هم سعی کنید از تکنیک های جذب استفاده کنید و نشان بدهید که برای شما جذاب هستند

 • من یه دختریم تازه با یه پسر بعد یک سال نیم بودم و بعدش خودم گزاشتمش کنار ….. بعدش از طریق یه بازی انلاین با یه پسر دیگه اشنا شدم اون پسر یک سال و نیم از م کوچیک تره الان ۸ ماه با همیم عاشقمه (منم دوسش دارم) ولی خیلی دعوا میکنه باهام بد اخلاق شده ولی از اینده و اینا میگه ..منو ب خانوادش معرفی کرده ولی از سنش میترسم که بعد عوض بشه همش بهم میگه تغییر میکنه ولی تا بهش یه چیزی میگمم شروع میکنه به دعوا باهام ….درسته این رابطه؟؟؟

  • سلام دوست گرامی
   شما با فردی در فضای مجازی اشنا شده اید و تنها شناخت شما تماس های تصویری و حرفهایی هست که در ین مدت توسط خود ایشان مطرح شد
   و واقعا هیچ شناختی وجود ندارد و من متوجه نمیشم این چه عشقی هست که مطرح کردید همیشه باهم در بحث هستید؟؟
   دوست داشتن با وابستگی متقاوات هست این رابطه شما رابطه ای اشتباه هست و بهتر هست قبل از اینکه زمان زیادی صرفش کنید رابطه را تمام کنید

 • سلام من 17 سالمه مدتی هست با عشقم کات کردم و اونم 17 سالشه میخواستم بدونم چکار کنم تا دوباره برش گردونم وقتی هم جایی مثلا خیابون همو میبینیم راهشو کج میکنه و از اون ور میره…خواهشا یه راهنمایی خوب بکنین.

  • دوست گرامی سلام
   ارتباطی که به هر علتی تمام شده را باید دقیق بررسی کنید و علت ها را دریابید و بررسی کنید و تمام جوانب را بسنجید و اشتباهات و کاستی های رابطه را پیدا کنید و درصدد رفع انها باشید تا بتوانید در صورت برگشت مجدد به رابطه رفتاری درست داشته باشید.
   سپس سعی کنید راه ارتباطی برای صحبت با ایشان پیدا کنید و یا از طریق دوست مشترکی ایشان را مجاب به صحبت کنید
   در سایت همیار عشق مبحثی هست به عنوان جذب عشق از طربق پیام وجود دارد خیلی کمکتان میکند تا در صورت برگشت ایشان ،مجدد ایشان را جذب کنید

 • سلام من تقریبا دوماهه با یکی از هم دانشگاهیام درارتباطم.ب قصد ازدواج و اشنایی اومد جلو اولش باهم مشکلی نداشتیم خیلی خوب بود همچی ولی الان هرچی ب روزی ک قول داده بیاد خواستگاری بدترمیشه اخلاقش.یهو وسط چت میگه حوصله ندارم گوشی دستم باشه بعد میبینم انلاین میشه وقتی پیشمه اخلاقش خوبه ولی وقتی چت میکنیم اخلاقش عوض میشه یهو از طرفی رازهایی هز زندگیم بهش گفتم ک میترسم باهاش کات کنم و ابرومو ببره تروخدا ی راهی جلو پام بزارید من خیلی سختی کشیدم حال خوبی ندارم اوضاع روحیم خرابه😔😔

  • سلام دوست گرامی
   همکلاسی شما در تردید و شک به سر میبرد بهرحال هرگونه شناخت و اشنایی در این مدت حاصل شده است و با توجه به اینکه مطرح کرده اید که تفاهم دارید پس باید به دنبال دلایل دیگری در رفتار ایشان باشید
   شاید ایشان در ترس و تردید ازدواج به سرمیبرند و یا شاید مشکل دیگری برای ایشان به وجود امده
   1-ترس از مسئولیت
   2- نداشتن صداقت
   تمام مسائل از طرف شما و ایشان صادقانه مطرح شده است یا حس مبهمی در صداقت رفتار و کلام وجود دارد؟
   3- کمبود یا نبود اعتماد به نفس
   4- صحبت در مورد ترسهایشان و مواجه شدن با آنها
   5-کمک از روان شناسان بالینی و کسانی که در امر زوج درمانی و خانواده درمانی تبحر دارند
   6-کمک به پذیرش اینکه نمی توانند همیشه همه چیز را کنترل کنند و امکان ندارد که همه مسائل ایده آل باشد و به دلخواه ما پیش برود

 • سلام
  خسته نباشین
  من 19 سالمه و الان با یک مرد 34 ساله در ارتباطم
  رابطمون بخاطر اینکه من میخواستم توی مدت کمی خیلی پیش رفت ولی نه قصد من ازدواجه نه اون
  از طرفی من خیلییی از این ادم خوشم اومده ولی هم دیدگاه بقیه نسبت به این همه فاصله سنی بده هم خودم یجورایی سردرگمم انگار
  چیکار باید بکنم که نه اون خسته بشه نه خودم
  و اینکه چیکار کنم که اون به ادامه ی رابطه مشتاقتر باشه

  • سلام دوست گرامی
   ارتباط با حدود ۱۵ سال فرق سنی ان هم در سن شما بسیار اشتباه هست و بهتر هست بحای راهکار برای جذب ایشون، منطقی باشید و درست تصمیم بگیرید و با دید باز موقعیت را بسنجید و به رابطه پایان بدید
   بدون شک وقتی که هیج کدوم قصد ازدواح ندارید ادامه دادن این رابطه فقط باعث ضربه به شخص شما میشود

 • چطور درون قلب یک مرد نفوذ پیدا کنم من تا بحال نه دوست پسری داشتم و نه با همکارانم روابط عاطفی داشتم همیشه حریم ها رو رعایت کردم اصلا بلد نیستم که چطور باید دلبری کنم که پسری رو به سمت خودم جذب کنم اگه میتونید راهکار موثر بهم بدین یکی از همکارانم رو نشون کردم ولی نمیدونم چطور باید بهش نزدیک بشم

  • سلام دوست گرامی
   برای جذب مردها باید مهارت و سیاست های خاص داشته باشید که بخشی از ان در هنگام اشنایی و بخش عمده ان مربوط به دوران شناخت و ارتباط هست
   1-به ویژگی های شخصیتی و اخلاقی مثبت مردان توجه کنید و در موردش صحبت کنید.
   2-در مورد مردها مطالعه کنید و به شناخت در مورد ویژگی ها و اخلاق آنها بپردازید
   3-برای مردها مهم هست که خودتان باشید و نقش بازی نکنید
   4-مستقل باشید و این حس رو به فرد مقابل انتقال بدید که فردی متسقل و با اعتماد به نفس هستید
   5-دوست داشتن و علاقمندی برای جذب بسیار مهم هست
   6-فردی شاد و سرزنده باشید
   7-انها را تحسین کنید
   8-در سایت همیار عشق،مبحث جذب از زراه پیام را دریافت کنید
   9-برای جذب مستقیم وارد نشوید سعی کنید از دوست یا همکار مشترکی بخواهید که شما را معرفی کنند
   10-فردی مهربان و اجتماعی باشید
   11-نشان ندهید که تما فکر و حواس شما درگیر او هست
   12-منطقی باشید و دور از هیجانات مسائل را بررسی کنید

 • سلام
  میخواستم بگم من ۲۲ سالمه وحدود ۹ ماه پیش با یه آقای آشنا شدم ۲۹ سالش بود و خیلی ام اخلاق و رفتار خوبی داشت اما سه هفته بعد از آشنایی مون خداحافظی کردکه رابطه رو تموم کنیم و همچی خوب بود حتی من خدارو شکر میکردم که با فرد درستی آشنا شدم البته بهم گفت برا ازدواج منو نمیخواد و من گفتم هیچکس اول برا ازدواج نمیخواد شاید جلو تر اوضاع عوض بشه برا همین هر دفه فاصله بینمون میفتاد من میرفتم سمتش یا اون میمومد شاید ماهی یه بار همو میدیدم ولی حالمون باهم خوب بود تااینکه این مدلی ادامه دادن خسته شدم و هردو بااینکه چندبار قصد جدایی داشتیم و هی برمیگشتیم ایندفه تصمیم جدی گرفتیم که ادامه ندیدم .و من بعد از تمام این اتفاق ها تازه فهمیدم ایشون قبل از آشنایی با من از یه رابطه بد بیرون اومده بوده و دلیل اصلی ارتباط با من جبران تنهایی حال خودش بوده که قطعا اگر این موضوع رو میگفت باهاش وارد رابطه نمیشدم .درصورتی که ما باهم خیلی خوب بودیم و تفاهم داشتیم اما منو نخواست .

  • سلام دوست گرامی
   رابطه ای که مرتب در پروسه شروع و پایان باشد میتواند رابطه ای اشتباه و مخرب باشد
   بهرحال دلایل و علل پایان دادن رابطه اینقدر قوی بوده که هربار اتفاق می افتاده.
   پس بهتر هست منطقی باشید و قبول کنید که این رابطه درست نبوده
   از طرفی پارتنر شما از رابطه ای تازه خارج شده اند و مطمئنا از لحاظ روحی نیاز به بازسازی داشتند و نباید زود وارد رابطه جدید میشدن.

 • سلام وقتتون بخیر من راجع به کسی که باهاش درارتباطم سوال داشتم
  هردو متولد ۷۲هستیم هشت ماه ایشون بزرگترن فعلا جویای کار هستن
  من ارشد و ایشون کارشناسی
  هردو فرزند اول خانواده و متاسفانه بیکار هردو یه برادر کوچیکتر داریم
  ایشون بشدت فرد عصبی مزاجی هست و همش معتقده ک از جانب من درک خستگی هاش رو نمیکنم .و سر مساله های خیلی جزی دنبال زیربغل مار و به اصطلاح گیر و گورم حتی وقتی ازشون برای اینده پرسیدم گفتن که دوستت دارم و تا اخرش جدی خواهم بود

  یک مرد این اجازه رو داره که وقتی مدعی علاقه است اینطور در بحث جدی شرط بذاره برای خلقیات من.
  به حرف ایشون و خیلی جاها من زیبا متین ارام و منطقی حرف میزنیم ولی در عمل با اینکه خودش بارها اعتراف کرده ک خیلی عصبی هست و این خانمه ک بیشتر باید ارامش دهنده باشه حرفای بدی از دهنش بیرون میاد …مثل اینکه ولم کن بابا….خسته شدم….درک نمیکنی…. خیلی سختگیری…یا بخودش توهین میکنه یا اخیرا برای اولین بار تهدید کرد که وقتی حتی با مشاجره زیاد بهش گفتم که تصور بدی بهم از خودت دادی و براش شرح دادم پذیرفت .یا چیزی ک میگه من همش تلاش میکنم برای این رابطه و تو اونجور ک باید وابسته رابطه و من نیسی.و تا یه چیزی میشه میخوای بری!صداشو بلند میکنه و حیلی دیر اروم میشه
  اینم تو پرانتز بگم تو همین جریانا گاها کاری کرده ک خواستم با وجود علاقه ام رابطه رو ترک کنم
  و همش میگه که تو بچه ای…اصلا نمیفهمی…یا هر روز توقع داری من بتو ابراز علاقه کنم و بگم ک پای تو هستم ….این چیزی نیست ک صرفا در کلام دنبالش باشم …واقعا نه‌.ولی همین رفتارها رابطه رو به قهقرا میبره و باعث سستی من که یه دخترم بشه.
  من خودم خیلی جاها شنیده نمیشم و معتقدم خیلی چیزا تو همین دعواهای الکی یاد گرفتم و واقعا در خودم اصلاحش کردم نمیگم ۱۰۰٪ولی واقعا ۳۰٪رو بدرستی رفتم لااقل اونقدری بوده ک یادم باشه
  من شخصیت جدی دارم و ایشون بیشتر مواقع شوخ طبعه..
  من به تازکی بااینکه همه و حتی این اقا میگه مغرور هستم انقد حس کردم ک تحت فشارم ک متاسفانه پشت گوشی به گریه افتادم و حس شدید ضعف کردم و این خوب نیس
  هی باید بگم ک اینطور نیست و انطور هست.
  من هم عصبی میشم و تا جایی سکوت در غیر اینصورت بدون هیج حرف زشتی در حد اعلا که عصبی باشم فریاد میکشم که این در رابطه ۱ ساله ما دو الی سه بار پیش اومده..ولی یکی از اشتباهاتم ک خیلیم روش کار کردم قطع گوشی طرف مقابلمه وقتی همینطکووووووری حرف میزنهههههه و پشت هم با لحن نامناسب انتقاد میکنه البته اخیرا هم مجددا اینکارو کردم ..
  ایا من نباید مواقعی ک این اقا خستس گاهی فقط گاهی خودم حالم بد باشه تو خودم باشم وحتی زمانیکه از حرفاش دنبال چیزی میگردم که یکم بهتر بشم ؟اینکه بگم بخاطر موقعیتت درک میکنم اما من هم گاهی نیازدارم و این فکر نمیکنم مهرطلبی منو نشون بده !! میگه گیرهای بیخودی میدی…
  اینم بدنیست ک بگم من بارها گفتم ک بخاطر همین سوتفاهم های خیلی کوچیک برای اینکه بیطرفانه از هم اگاه بشیم ب مشاور مراجعه کنیم ولی چون ایشون بیکار هستن گفتن ک اول با میشنهادهای خودمون سعی میکنیم رابطه رو بهتر کنیم بعد مشاوره .درضمن نمیدونم در ابتدای پیام گفتم یا خیر .هردوی ما متاسفانه بیکار هستیم

  گاهی از همه رفتارها وا میمونم .قبول دارم ادم سختگیری هستم ولی گیر دهنده شاید نه!من چون درک میکنم امید بیکاره زیاد اصرار نمیکنم بیرون بریم .هفته ای یبار البته همو میبینیم .میدونم که دوستم داره ‌.و البته دارم.اما بعید میدونم ک وابسته باشم.میدونمم که تغییر دادن یه ادم اشتباه مطلقه مگه اینکه طرف برای کمال خودش بخواد عوض بشه.منم مبرا از اشتباه نیستم ‌وقتی رو دنده لجبازی بیفتم یا بیفته خیلی هر دومون رو به کش دادن موضوعای الکی تحریک میکنه .
  ولی حرفم اینه که موقع بحث کردن کل رابطه رو زیر سوال نبررررر من متنفرم از اینکار
  اینکه بیاد بگه رابطه ماا همشششش اینجوریه و مدام از من انتقاد کنه اونم نه درست به غلط ترین شیوه ممکن .البته گاهی روی فرم باشه کمی از من تمجیدم میکنه ها ….بهرحال من با لحن خوب وقتی باهم خوبیم بارها گفتم که نباید از هیچوقتو همیشه واسه انتقادمون استفاده کنیم قبول کرده و باز سر بحث هرچند مسخره اینو میگه.یا هزاران نمونه دیگه که تو قالب محبت با ایشون مطرح کردم خودشم اضافه کرده اوکی شدیم بعد دوباره جنگ و اتش بس!
  من خودمم اشتباه زیاد میکنم .هیچ ترسی ندارم از گفتنش وحتی عذرخواهی و از دل دراوردن .چیزی که قبلا زیاد بهش پایبند نبودم ولی الان به جرات میگم که هستم ! برای خودم و بعد برای روابطم!
  اون بعد از دعوا و گندی که به اعصاب من میزنه بارها تماس میگیره که من جواب نمیدم حقیقتش.اوایل رابطه خیلی زباد ولی الان به مراتب کمتر و کمتر !که همینم برام اهمیت داره و فکر میکنم اونجور ک باید دیگه دوست داشته نمیشم
  من بارها هم بهش گفتم چه توی دعوا چه در اشتی در ارامش اگه واقعا ارامشی ک میخوای رو من بهت نمیدم هیچ تحمیلی نداریم برای هم .برو دنبال زندگی خودت! چون من با همه خوبی و بدیم کنار کسی قرار میگیرم که من رو در حدی متمایز بدونه و فرق منو حس کنه .اگه تو نمیتونی برای همراهی با من کوچکترین علتی ارایه بدی پس خیلی سطحی بینی.و این پذیرفته نیست واسم. با اینکه گفتنشم برام اسون نیستا ولی باخودم میگم منم دوسش دارم ولی به چه بهایی واقعا…برای همین چندین بار بهش گفتم اگه برات انقد زجر اوره زورت نکردن برو پی رندگی خودت

  خیلی دوسدارم بهم کمک کنید .نه واسه چنگ زدن کسیکه تا اینحد گاهی عصبیم میکنه و حتی موندن تو یه رابطه ای که شاید اشتباه باشه بلکه میخوام بدونم واقعا کجای کارم؟؟ اگه طرز فکرمن غلطه بهم بگید من مطالعه میکنم خودمو به ارامش دعوت میکنم و اگاهانه سعی میکنم این سختگیریمو درمان کنم.من مقاومتی روی اشتباهاتم ندارم.این مرد روهم دوست دارم چون تا یه حدی الویت هایی که میخوام رو داره.اونم همین نظرو داره .ولی واقعا باید چه کرد؟ جالبه که اکثر مواقع ایشون دست پیش زو میگیرن و مواقعی که جواب تلفنش رو نمیدم یه پیام میده که هیچ اهمیتی ندارم برات.من هیچ ارزشی ندارم ..
  درحالیکه اونه ک این حس بد بودن رو بمن میده.
  نمیدونم کی میایید و جواب مبدین .ولی امیدوارم واقعا بهمون کمک کنید تا خودم و رابطم شکل بالغ تر و درست تری بخودس بگیره .بازم ممنونم

  شاید لحن پیام هام اونقدر خوب نبوده باشه و این حس رو به مخاطبم القا کنه که واقعا دلبستگی به رابطم ندارم ولی اینجوری نیست .من واقعا دوسدارم که پایه درستی و بامهری واسه رابطم از اون اول بنا کنم .چون بهرحال تو یه رابطه هر دوطرف عمر .وقت وقلبشونو میذارن …بارها هم اینارو به خودش گفتم .نمیخوام فقط در حد حرف باشیم .من سعیمو میکنم .حتی اگه اون بگه نه تو هیچکاری برای بهبود نمیکنی.
  من میگم از بین روزهایی ک خسته ای و ناراحتی متداوم داری نسبت به بیکاری و‌ دغدغه ها اگر من ناخوش بودم و دیدی و رک میام میگم اره من یکمی بیحالم دو دقیقه بیشتز برام وقت بذار بین خستگی هات .دوتا عزیزم گفتی تا الان یبار و نصفی دیگه هم نازمو بکش .اگه از بین حرفات بقول خودت دنبال زیر بغل مارم خودت بیا با دوتا لحن قشنگ ک بلدی بهم بگو حرفی رو ک میخوام! این نباشه ک قشقرق بپا شه که من دنبال بهانه ام یا تو….تو همش اینجور …من همش آنجور….بله اینحرفا بچگانس .شاید خواسته منم بقول اون بچگونس برای همین موندممممم .خداکنه زودتر بیایید .و منو راهنمایی کنید .

  اگه تا اینحد با جزییات براتون گفتم چون دلم میخواد تاهمین قدر جزیی منو اگاه کنید که البته خیلی کمک بزرگی هم به بنده کردین.

  • سلام دوست گرامی
   یک رابطه موفق رابطه است که افراد در کنار هم با همراهی و حل مشکلات احساس ارامش داشته باشند و درک متقابل.با توجه به صحبت های شما تنها چیزی که از این زابطه متوجه میشیم فقط حس وابستگی هست نه علاقه و عشق منطقی
   بی ادبی،توهین به فرد و… همه از ضعف رفتاری و شخصیتی پارتنر شما حکایت می کند
   انتقاد مرتب در یک رابطه بدون حل مشکلات و راه حل فقط باعث ضعیف شدن رابطه می شود
   به نظر می رسد هر دو نیاز به مشاوره حضوری برای حل مشکلات دارید.

 • درود بر شما سپاس بابت پیج و سایت خوبتون🌷
  من ۲۴ سال دارم و از آقایی خوشم اومده ایشون ۳۵ سال دارن من چیزی از زندگیشون نمیدونم که با کسی هستن یا خیر چندین شبه دوست دارم بهشون پیام بدم و بگم اما واقعا میترسم از جواب نه شنیدن یا اینکه بلاکم کنن حتی! لطفا منو راهنمایی کنید🙏🏻💝

  • سلام دوست گرامی
   شما نوشته اید که از کسی از خوشتان امده و هبچ صحبتی نداشته اید و هیچ چیزی از ایشان نمیدانید و اصلا معلوم هم نیست ایشان به شما علاقه داشته باشند ؟در مورد ارتباط و دیدارتان هم صحبت نکردید.
   بهتر است غیر مستقیم ابتدا از اینکه در ارتباط با کسی هستند اطلاعات جذب کنید است کمی صبر کنید شاید خود ایشان پبش قدم برا شناخت و اغاز رابطه شدند.اگر دیدید که ایشان اقدامی نکردند از یک دوست مشترک و یا واسط بخواهید غیر مستقیم شما را معرفی کنند.برای جذب ایشان باید کمی با درایت رفتار کنید و مستقیم درخواستی بیان نکنید.بلکه غیر مستقیم از توانمندی ها،ویژگی ها و …. خود صحبت کنید.و با مطرح کردن موضوعی که در تخصص ایشان هست رابطه را اغاز کنید و تا حدودی ایشان با شما اشنا بشند و بعد رابطه را در صورت منطقی بودن ادامه بدید.و به ایده ال ها و انچه در یک رابطه موفق نیاز هست توجه کنید

   • من با کسی در ارتباطم که چند ماه از خودم بزرگتره ۲۶ساله و متاسفانه خیلی عصبی هست‌.خودشم انگار اینو برچسب روی پیشونی کرده ‌و هرچیزی میشه میگه که من عصبی ام…لطفا بجز مشاوره حضوری راهنماییم کنین که چجوری بیشتر براش ارامش فراهم کنم ؟نه اینکه تغییرش بدم .خودشم بیشتر میگه که میخوام اصلا بحث نکنیم سرچیزی من کشش ندارمو…اما اینجوری ک نمیشه.زندگی دنیای اختلافاته تا صحبت نشه رفعو رجو نمیشه.سر هرچیزی بخاطر عصبانیتش منم یه جاهایی ویگه بهم میریزم و حس میکنم اجازه عصبانی شدن ندارم!!!

    • سلام دوست گرامی
     در هنگام عصبانیت مردان شخصیتی خشن، بدبین، نامهربان و یا بدهن و فحاش دارند و بهترین کاری که شما در این زمان میتوانید انجام بدهید سکوت است و زمانی‌که احساس کردید آرام‌شده‌اند باید برای متقاعد کردن و حل کردن موضوع و اقدام کنید.
     در هنگام عصبی بودن از ایشان بخواهید که محیط را ترک کنند و پیاده روی کنند.
     و تنها راه‌ کنترل، مدیریت خشم و عصبانیت، صبر میباشد.

مقالات مرتبط