چگونه نامزد خود را خوشحال کنیم؟ (چطور از راه دور یک پسر را بخندانیم؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه نامزد خود را خوشحال کنیم؟ (چطور از راه دور یک پسر را بخندانیم؟)

در رابطه عاطفی سالم، دختر و پسر دوست دارند یکدیگر را با انجام دادن کارهایی در دنیای واقعی و یا فضای مجازی خوشحال کنند. اما چه ایده‌هایی وجود دارد که افراد این کارها را انجام بدهند؟ در فضای مجازی چه پیام‌هایی باعث خوشحالی دختر و پسر می‌شود؟ در این مقاله می‌خواهیم در مورد این توضیح بدهیم که چطور یک پسر را خوشحال کنیم. قرار است ایده‌هایی به شما بدهیم و رفتارهای جذابی را آموزش بدهیم و برای روابط از راه دور که فقط در فضای مجازی با هم در ارتباط هستند نیز، ایده‌هایی ارائه می‌دهیم.

آیا من مسئول خوشحال کردن شریک عاطفی‌ام هستم؟

قطعا خیر. شما مسئول خوشحال کردن دائمی شریک عاطفی‌تان نیستید. خوشحال بودن یک احساس درونی است هرچند که به مسائل محیطی و بیرونی هم ربط دارد اما اگر فرد از درون خوشحال باشد، می‌تواند در شرایط بد و سخت نیز خوشحالی‌اش را حفظ کند. عوامل بیرونی که در درون ذهن فرد نیستند، مثل شما، دوستانش و یا خانواده‌اش، می‌توانند در خوشحالی او نقش داشته باشند اما ممکن است این خوشحالی بیشتر از چند دقیقه یا چند ساعت طول نکشد، پس این موضوع طبیعی است چون تاثیر عوامل بیرونی بر خوشحال شدن افراد، کوتاه‌مدت است. بنابراین از تکنیک‌های این مقاله نباید به صورت 24 ساعت و دائمی استفاده کنید و گمان کنید انجام دادن این کارها برای خوشحال بودن شریک عاطفی‌تان کافی است، بلکه باید گاهی از آنها استفاده کنید تا تبدیل به عادت نشود. اگر مدام استفاده کنید، دیگر این کارها برایش جذابیتی نخواهد داشت و عادت می‌شود.

چطور شریک عاطفی‌ام را خوشحال کنم؟


او را در رسیدن به اهدافش یاری کنید

درست است که مردان بسیار با قدرت عمل می‌کنند و شما شاید اصلا احساس ناامیدی را در آنها نبینید و بسیار قوی به نظر برسند اما مردان هم مثال زنان گاهی از زندگی و رسیدن به اهداف‌شان ناامید می‌شوند یا وقتی در سختی‌ها و مشکلات گیر می‌افتند، انگیزه‌شان برای ادامه مسیر کاهش می‌یابد. پس یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای خوشحال کردن یک پسر انجام دهید، این است که او را تشویق کنید و به او انگیزه بدهید تا به اهدافش برسد. اگر او شاغل است یا در حال تحصیل است، مانع پیشرفت او نشوید بلکه اجازه بدهید حتی گاهی فقط روی کارهایش تمرکز کند و از رابطه فاصله بگیرد. مطمئن باشید که او قدردان درک و فهم شما خواهد شد وقتی گاهی اجازه دهید او تنها باشد و کارهایش را انجام بدهد. برخی از خانم‌‌ها این اجازه را به شریک عاطفی یا نامزدشان نمی‌دهند چون فکر می‌کنند اگر با او یک روز یا چند روز صحبت نکنند، دیگر از دستش می‌دهند، در حالی که اگر رابطه سالم و درستی باشد، هرگز این اتفاق نمی‌افتد، بلکه با درک موقعیت او، او بیشتر عاشق شما خواهد شد و با انرژی بیشتر برمی‌گردد.

او را سورپرایز کنید

با یک قرار ملاقات دو نفره عاشقانه، هدیه دادن یا نامه نوشتن به او، سورپرایزش کنید.

  مطرح کردن اختلافات گذشته در دعوا (شخم زدن گذشته)

به او احساس ناامنی ندهید تا از شما دور نشود

برخی از زنان به اشتباه در بحث و دعواها، احساس ناامنی به شریک عاطفی‌شان می‌دهند، با گفتن جملاتی مثل «من دیگه این رابطه رو نمیخوام و ترکت می‌کنم» یا «ازت ناامید شدم و دیگه دوستت ندارم» این حرف‌ها به مردان احساس ناامنی و ترس در رابطه می‌دهد. واکنش دختران نسبت به این احساس، شاید این باشد که بیشتر تلاش کنند مرد را متقاعد کنند که ترک نکند و یا او را آرام کنند اما مردان این گونه عمل نمی‌کنند، بلکه با احساس ترس و ناامنی، از فرد دور می‌شوند و سرد می‌شوند. پس اگر نمی‌خواهید شریک عاطفی‌تان ناراحت شود و از شما فاصله بگیرد، از گفتن این حرف‌ها حتی به شوخی یا در زمان ناراحتی و عصبانیت، خودداری کنید.

گاهی از او کمک بخواهید

مردان عاشق کمک کردن به شریک عاطفی‌شان هستند چون می‌خواهند قهرمان و ناجی شما باشند. گاهی حتی در کارهای کوچک مثل باز کردن در بطری، از او کمک بخواهید یا وقتی می‌خواهید کاری انجام بدهید که نیاز به راهنمایی دارید، او خوشحال می‌شود اگر نظرش را بپرسید و از او راهنمایی بخواهید.

در جمع با او خوب و محترمانه برخورد کنید

برای مردان هم بسیار مهم است که در جمع با آنها محترمانه و خوب برخورد شود تا شان و شخصیت و غرورشان حفظ شود. اگر این مهارت را داشته باشید که در جمع درست و خوب رفتار کنید، می‌توانید تا حد زیادی شریک عاطفی‌تان را خوشحال کنید.

اجازه بدهید او هم برایتان تلاش کند و کارهایی را انجام بدهد

بسیار مهم است که اجازه بدهید شریک عاطفی‌تان هم برای شما تلاش کند. ما انسان‌ها قدر چیزی را می‌دانیم که برای بدست آوردن آن سخت تلاش می‌کنیم. البته منظورمان این نیست که آن قدر سرد و بی‌تفاوت باشید که شریک عاطفی‌تان اصلا نتواند با شما ارتباط برقرار کند، بلکه منظورمان این است که در رابطه نباید همه‌اش شما تلاش کنید و پیش قدم شوید، بلکه شریک عاطفی‌تان هم باید مسئولیت‌های خود را انجام بدهد. این کار او را خوشحال‌تر خواهد کرد.

وقتی نیاز به تنهایی دارد، اجازه بدهید تنها باشد

شما باید دنیای مردان را بشناسید و تفاوت‌های بین زنان و مردان را هم بدانید تا بتوانید درست با یک مرد برخورد کنید. شناخت آقایان به شما کمک می‌کند رفتار و برخورد درستی داشته باشید و او را خوشحال کنید. یکی از مواردی که باید بدانید این است که مردان گاهی نیاز به تنهایی دارند تا فکر کنند. آنها در هنگام سختی‌ها و مشکلات در غار تنهایی‌شان فرو می‌روند و با درد و دل کردن و صحبت کردن در مورد مشکلات، اصلا آرامش پیدا نمی‌کنند، بلکه صحبت کردن در مورد مشکلات، آنها را مضطرب‌تر می‌کند. پس وقتی نیاز به تنهایی دارد، این اجازه را به او بدهید.

از او تعریف و تمجید کنید

همه انسان‌ها دوست دارند تعریف و تمجید بشنوند و با شنیدن آن، بسیار خوشحال می‌شوند و اعتماد به نفس‌شان بالا می‌رود. هر از چند گاهی از شریک عاطفی‌تان تعریف کنید، هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ رفتار و شخصیتی. یکی از جملاتی که پسرها دوست دارند آن را بشنوند، جمله «من به تو افتخار می‌کنم» است.

  خانم موردعلاقه‌تونو از دست میدین، اگر...

به خودتان رسیدگی کنید

بله! همه چیزهایی که باعث خوشحالی پسرها می‌شود، کارهایی نیست که برای خودتان انجام می‌دهید، بلکه کارهایی هم که برای رسیدگی به خودتان و حفظ جذابیت و طراوت‌تان انجام می‌دهید، او را به وجد می‌آورد و خوشحال می‌کنم. حتما هم از لحاظ ظاهری و هم روحی و روانی به خودتان رسیدگی کنید. هرگز به خاطر مشکلات زندگی و یا رابطه عاطفی‌تان، خودتان را فراموش نکنید.

وابسته نباشید

شاید اوایل این وابستگی برای شما و طرف مقابل‌تان شیرین باشد که بدون هم نمی‌توانید زندگی کنید و… اما به مرور که این وابستگی به چسبندگی و کنترل‌گری و سایر رفتارهای اشتباه ختم می‌شود، هم سلامت روانی و عزت نفس شما را پایین می‌آورد و هم شریک عاطفی‌تان را از شما دور می‌کند. وابستگی سالم را در رابطه‌تان ایجاد کنید و آن قدر اعتماد به تفس و زندگی پرمشغله داشته باشید که از وابستگی و چسبندگی ناسالم به دور باشید.

با سکوت او را تنبیه نکنید

برخی از افراد در هنگام بروز مشکل، با سکوت و فاصله گرفتن از طرف مقابل می‌خواهند او را تنبیه کنند و مجبورش کنند که برای آشتی کردن پیش قدم شود. شاید اوایل او از دل‌تان در بیاورد اما وقتی این موضوع طولانی مدت شود، او دیگر به سکوت‌ها و ناراحتی‌هایتان عادت خواهد کرد و دیگر برایش مهم نخواهد بود که آن را رفع کند. موقعی که مشکلی بین‌تان به وجود آمده است، اگر نیاز به سکوت و فاصله دارید، این نیازتان را بیان کنید و بعد فاصله بگیرید و نه اینکه قهر کنید. بعد از اینکه آرام‌تر شدید، سعی کنید مشکلات‌تان را با صحبت کردن حل کنید. با سکوت، او متوجه نمی‌شود مشکل کجا است و چه کار باید بکند. صحبت کردن، کلید حل مشکلات و تبادل نظر است.

به حرف‌هایش گوش بدهید

همه دوست داریم شنیده شویم و به ما توجه شود. وقتی شریک عاطفی‌تان صحبت می‌کند به او گوش بدهید و با کلماتی مثل «آهان»، ؟«میفهمم»، «درسته» و سایر کلمات تاییدی و یا با تکان دادن سر و نگاه کردن به او، نشان بدهید که به او گوش می‌دهید. گوش دادن به حرف‌هایش بدون اینکه او را مسخره کنید یا قضاوت کنید، بسیار زیاد او را خوشحال می‌کند.

برای او هدیه بخرید

گاهی حتی بدون مناسبت برایش هدیه‌هایی بخرید که نیاز دارد و می‌تواند طولانی مدت از آن استفاده کند. درست است که هدیه‌هایی مثل گل یا شکلات بسیار ارزشمند و زیبا است اما این هدیه‌ها ماندگار نیستند. بیشتر می‌تواند چیزهای ماندگار برایش بخرید که هر موقع به آن نگاه می‌کند، یاد شما بیفتد، مثل ساعت، کیف پول، پیراهن و…

او را با مردان دیگر مقایسه نکنید

مقایسه کردن فرد با دیگران، بسیار زیاد آسیب‌زننده و ناراحت‌کننده است. اگر از او انتقادی دارید یا چیزی را در او دوست ندارید، می‌توانید محترمانه به او بگویید و نه اینکه او را با دیگران مقایسه کنید.

  ازدواج کنم یا نکنم و مجرد بمانم ؟ (زندگی مجردی یا متاهلی)

چطور شریک عاطفی‌ام را پیام‌های خوب و جذاب خوشحال کنم؟

در ادامه مقاله چندین مثال از پیام‌هایی که می‌توانید برای شریک عاطفی‌تان بفرستید و او را خوشحال کنید، آورده‌ایم:

 • تو تنها کسی هستی که منو از ته دل خوشحال می‌کنی و می‌خندونی.
 • تو کاری می‌کنی که احساس کنم خوشبخت‌ترین دختر روی زمینم.
 • خیلی خوشحالم که ما با هم آشنا شدیم.
 • ازت ممنونم که همیشه در شرایط سخت در کنارم هستی. نمیدونم بدون تو چیکار باید می‌کردم.
 • همیشه به یادتم و به تو فکر می‌کنم.
 • تو خیلی پسر جذاب و جنتلمنی هستی.
 • رابطه‌مون عالیه و من ازش راضی هستم.
 • تو خیلی باهوشی.
 • فکر کردن در مورد تو، روزمو می‌سازه.
 • وقتی با تو هستم خیلی آرامش دارم.
 • وقتی با تو هستم، خیلی بهم خوش می‌گذره.
 • بی‌قرارم که زودتر ببینمت.
 • می‌دونستی وقتی بهم پیام میدی، ناخودآگاه لبخند میاد روی لب‌هام؟
 • تو مرد رویاهامی. همون مردی که همیشه آرزوی داشتنش رو داشتم.
 • هیچکس به اندازه تو درکم نمیکنه.
 • خیلی دلم برات تنگ شده.
 • تو تمام دنیای منی، جان و جهان منی.
 • من به تو افتخار می‌کنم مرد پرتلاش من.
 • عاشقانه دوستت دارم.
 • قدر تو رو میدونم و بابت همه کارهایی که برام تا حالا کردی، قدردان هستم.

چطور میتونم اصول پیام دادن درست و جذاب را یاد بگیرم؟

پیام دادن اصول خاص خودش را دارد و آسان نیست. گاهی افرادی که این اصول را نمی‌دانند و آموزش ندیدند، نمی‌دانند چطور در رابطه باید پیام بدهند، چه پیام‌هایی باعث خوشحال شدن طرف مقابل و افزایش جذابیت خودشان می‌شود و چگونه می‌توانند با همین پیام دادن، رابطه‌شان را از یکنواختی و عادی شدن خارج کنند. تیم همیار عشق، برای شما دوره آموزشی را آماده کرده است که به شما کمک می‌کند همه این اصول را آموزش ببینید و بتوانید یک رابطه عاطفی شاد و سالم و هدفمندی را در فضای مجازی داشته باشید. می‌توانید برای کسب این آموزش‌ها، در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنید.

سخن پایانی

در این مقاله، تکنیک‌های مختلف رفتاری را توضیح دادیم که با انجام دادن آن، شریک عاطفی‌تان خوشحال می‌شود و در انتهای مقاله، چندین مثال از پیام‌هایی را برای شما آوردیم تا از آنها در ارتباط‌تان استفاده کنید. از آن جایی که بخش اعظم رابطه‌ها اکنون در فضای مجازی است، ما باید یاد بگیریم که چگونه با یکدیگر در فضای مجازی صحبت کنیم که سوءتفاهم یا مشکلی پیش نیاید، چگونه باید با پیام، رابطه را دچار تنوع و هیجان کنیم و جذابیت خودمان را افزایش بدهیم. ما برای این منظور دوره جذب عشق با موبایل را آماده کردیم تا تمام اصولی که باید در پیام دادن بدانید را از طریق آموزش‌های این دوره، یاد بگیرید و رابطه خوبی با شریک عاطفی‌تان داشته باشید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط