کدام خانم‌ها برای رابطه و ازدواج مناسب هستن؟ (آقایان قدر این دخترها رو بدونید!)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

کدام خانم‌ها برای رابطه و ازدواج مناسب هستن؟ (آقایان قدر این دخترها رو بدونید!)

قدر این دخترها رو در رابطه بدونید


دخترهایی که شما رو در آب نمک نمیذارن

بعضی از دخترها همزمان چند گزینه رو با هم زیر سر دارن تا ببینن کدام یک از اونها رو به ازدواج میرسونن و برعکس دخترهایی هستن که بدون در نظر گرفتن دیگران به پای تمام سختی‌های ازدواج با شما میمونن و عاقلانه کمک می‌کنن موانع ازدواج‌تون رفع بشه. قدرشون رو بدونین!

دخترهایی که بلدن از احساس‌شون حرف بزنن

برخی از خانم‌ها اعتماد به نفس اینکه صادقانه حرف‌شون رو بزنن ندارن، اون رو غیر مستقیم بیان می‌کنن یا با رفتارهای ناپخته‌ای مثل قهر و سر سنگین بودن سعی می‌کنن حرف‌شون رو به ما بفهمونن، برعکس بعضی از خانم‌ها روی احساس و هیجان‌شون مدیریت دارن و میدونن کی و کجا اون رو ابراز کنن، قدرشون رو بدونین.

دخترهایی که حاضر نیستن هرطور شده ازدواج کنن

بعضی از دخترها چشم‌هاشون رو روی تمام موانع و ایرادهای طرف مقابل می‌بندن تا بتونن ازدواج کنن اما برخی دیگر هیچ عجله‌ای برای ازدواج ندارن و به دنبال فردی هستن که ایده‌آل‌های اونها رو پوشش بده. قدرشون رو بدونین.

دخترهایی که شما رو قهرمان می کنن

برخی از زنان تصور می‌کنن استقلال یعنی بی‌نیازی کامل از مردان، در صورتی که این طرز تفکر باعث میشه زن و مرد نتونن در کنار هم احساس زنانگی و مردانگی‌شون رو تجربه کنن. برخی دخترها با وجود توانایی‌های بالاشون اجازه میدن مردی که در کنارشون هست، احساس قدرت و قهرمانی کنه، چیزی که مردها به اون نیاز دارن. قدرشون رو بدونین!

دخترهایی که زنانگی رو دوست دارن

متاسفانه در چندین سال اخیر جنبش‌های مرد ستیز و زن ستیز، زن و مرد رو در مقابل هم قرار داده و یکی از نتایجش این بوده که برخی از زن‌ها خودشون رو در نقش مردانه ببرن، در حالی که زنانگی کردن و لذت بردن از زن بودن با تمام ویژگی‌هاش، سلامت روان یک خانم و رابطه‌ای که در اون هست رو رقم میزنه، قدر این دخترها رو بدونین.

  مشاوره قبل از ازدواج مجدد برای پیروزی بر چالش های ازدواج دوم

دخترهایی که دختران دیگر رو دوست دارن

متاسفانه دیدیم خیلی از خانم‌ها دائم پشت سر خانم‌های دیگه صحبت می‌کنن، ارزش‌های اونها رو نادیده می‌گیرن و به قول معروف چشم دیدن‌شون رو ندار، اما برعکس دخترهایی هستن که از موفقیت و زیبایی خانم‌های دیگه لذت می‌برن و خوبی اونها رو برای خود الگو قرار میدن، قدر این دخترها رو بدونین.

دخترهای مستقلی که به مردها از نظر عاطفی نیازمندن

برخی از خانم‌ها تصور می‌کنن وقتی با کسی وارد رابطه میشن، تمام دخل و خرج‌شون با طرف مقابله و طرف مقابل وظیفه داره اون وا کاملا از نظر مالی حمایت کنه حتی اگه خودش وضع مالی خوبی نداشته باشه، اما برخی دیگر از خانم‌های مستقل، مردان رو به چشم نیمه گم شده‌ای که اونها رو از نظر عاطفی و احساسی کامل کنن می‌بینن، قدرشون رو بدونین!!!

کلا قدر دخترها رو بدونین!

به عنوان یک مرد، قدر شریک عاطفی‌تون رو بدونین، رابطه عاطفی به راحتی ساخته نمیشه و شاید عجیب باشه که درصد بالایی از افراد فرصت داشتن یک رابطه عاطفی سالم و پایدار که در اون احساس امنیت کنن رو پیدا نمی‌کنن. پس اگه دختری رو در کنار خود دارین که دوست‌تون داره، قدرش رو بدونین.
برای اینکه بتونین رابطه‌تون رو با عشق‌تون خوب نگه دارین و اگه مشکلی دارین، حل کنین، میتونین از مشاوران همیار عشق کمک بگیرین.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

نمی‌تونم بهش پیام ندم …

 “ببخشید … دیگه تکرار نمی‌شه“ ممکنه این سناریو برای شما هم اتفاق افتاده باشه که یکی دو روز بعد از به هم خوردن رابطه، وقتی چشماتون از بس گریه کردید

مطالعه»