همیار عشق

چگونه از لحاظ رفتاری، خانم جذابی باشیم؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه از لحاظ رفتاری، خانم جذابی باشیم؟

چگونه از لحاظ رفتاری، خانم جذابی باشیم؟


چرا جذابیت رفتاری مهمه؟

جذابیت ظاهری هم در کنار جذابیت رفتاری مهمه، اما جذابیت رفتاری مهم‌تره. ظاهر خوب و تغییرات ظاهری تقریبا به راحتی بدست میاد، اما افرادی که رفتار خوب و جذاب داشته باشن، تقریبا کم هستن. بنابراین اگه شما، در کنار جذابیت و آراستگی ظاهری، جذابیت رفتاری رو هم به خودتون اضافه کنین، متفاوت‌تر و جذاب‌تر از دیگران خواهید بود و در جذب عشق و مدیریت رابطه عاطفی، موفق‌تر خواهید بود. رفتار اشتباه و غیرجذاب مثل وابستگی شدید یا بدبینی، میتونه یه رابطه رو خراب کنه یا باعث بشه مرد اشتباهی رو جذب کنین، از طرفی رفتارهای جذاب و درست، میتونه رابطه سالمی رو برقرار کنه و پیش ببره و آدم درستی رو به شما جذب کنه.

رفتاری با اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از مهم‌ترین مواردیه که در پذیرفته شدن و جذابیت شما در اجتماع تاثیر زیادی داره. اگه به عملکردتون اعتماد کامل داشته باشین و بتونین این موضوع رو به دیگران هم القاء کنین، در نگاه دیگران دارای جذابیت بیشتری خواهید بود. برای افزایش اعتماد به نفس‌تون تلاش کنین و از اون به عنوان عاملی برای جذابیت استفاده کنین.

  8 نشونه‌ی عدم آمادگی برای رابطه

تماس چشمی

با برقراری تماس چشمی در حین گفتگو، به مخاطب این پیام رو میدین که «به تو و حرف‌هات توجه می‌کنم». پس زمانی که با شخصی در حال صحبت هستین برای اینکه بهش بفهمونین که صحبتش براتون مهمه، هر از گاهی تماس چشمی باهاش برقرار کنین. این کار ضمن احترام متقابل، نشانگر توجه شما به شخص مقابله. تماس چشمی، یکی از اصول مهم ارتباطات غیر کلامیه و در جذابیت شما تأثیر زیادی داره.

لبخند اثربخش

لبخند زدن معمولا باعث جذب دیگران و ایجاد رابطه خوب میشه. مهمه که اخم نکنین. رعایت همین رفتار شاید کم‌اهمیت، به جذابیت شما کمک زیادی میکنه.

شور و اشتیاق

سعی کنین حرفی که میزنین یا کاری که میکنین، براساس انگیزه و خواسته خودتون باشه. داشتن شور و شوق باطنی در انجام هر کاری، در نگاه دیگران شما رو فردی جذاب جلوه میده. بنابراین برای رسیدن به جذابیت رفتاری لازمه در گفتارتون هم جذابیت داشته‌ باشین.

خوب شنیدن

متاسفانه در جامعه امروزی، افراد کمتر به حرف‌های همدیگه گوش میدن و بیشتر صحبت میکنن. در چنین شرایطی، گوش دادن و شنوای حرف‌های دیگران بودن بر جذابیت شما اضافه میکنه؛ چون اغلب افراد دوست دارن شنیده بشن و به اونها توجه بشه. زمانی که طرف مقابل‌تون صحبت میکنه با دقت به حرف‌هاش گوش بدین و از حواس‌پرتی پرهیز کنین. نشان بدین گوش دادن به حرف طرف مقابل براتون لذت‌بخشه. نکته مهم، گوش دادن فعال و دادن بازخورد به صحبت طرف مقابله. مثلا گاهی سرتونو تکان بدین، سوال بپرسین و تاییدش کنین. گوش دادن به دیگران نکته کوچکیه که به مرور زمان شما رو در نظر دیگران به فردی جذاب تبدیل میکنه.

  عاشق همکارم شدم، چه کار کنم جذبش کنم؟( جذب همکار و ابراز علاقه به او)

این ویژگی‌ها، جذابیت‌تونو به شدت کم میکنه!

به دنبال یادگیری این مهارت‌ها هستین؟

اگه میخواین یه خانم جذاب باشین که میتونه شخص مورد نظرشو که یه شخص سالم و مناسبه رو جذب کنه، لازمه که مهارت‌هایی رو یاد بگیرین و تمرین کنین. برای موفق شدن در هر چیزی، نیاز هست که شما یاد بگیرین، روی خودتون کار کنین و آموخته‌هاتونو به کار بگیرین. برای جذب عشق و پیدا کردن عشق واقعی هم اول باید آموزش ببینین و بعد به کار بگیرین‌شون. توصیه می‌کنیم در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین. برای کسب اطلاعات، به دایرکت پیام بدین.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط