چرا پسر یا دختر بلاک می‌کند؟(چرا بلاکم کرد؟!)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چرا پسر یا دختر بلاک می‌کند؟(چرا بلاکم کرد؟!)

عشقم بلاکم کرده، چیکار کنم؟


چرا عشقم من رو بلاک کرده؟ (1)

  • رابطه‌تون تمام شده و میدونه که میتونین دوباره برگردونینش، برای همین بلاک‌تون میکنه که نتونین این کار رو انجام بدین و خودشم وسوسه نشه در برابر تلاش‌های شما، دوباره برگرده.
  • میخواد ازتون فاصله بگیره. بلاک‌تون میکنه تا نتونین چِکِش کنین که کی آنلاین شده یا چیکار میکنه.
  • میخواد بعد از بحث و دعواهاتون، از شما انتقام بگیره و با بلاک کردن، خشمش رو تخلیه میکنه.

چرا عشقم من رو بلاک کرده؟ (2)

  • با فرد جدیدی آشنا شده. نمیخواد باهاش تماس بگیرین یا پیام بدین و اون شخص رو از دست بده.
  • میخواد شما رو امتحان کنه و ببینه اگه بلاک‌تون کنه، چه واکنشی نشان میدین؟ عصبانی میشین، شما هم بلاکش می‌کنین یا التماس می‌کنین که دوباره برگرده؟

هیجانات خودتون رو موقع بلاک شدن کنترل کنین

زمانی که بلاک شدین، سعی کنین هیجانات و خشم‌تون رو کنترل کنین و خونسرد باشین. از روی هیجانات‌تون رفتار نکنین و بلاکش نکنین. تا زمانی که مطمئن نشدین که دلیل بلاک کردنش چیه، در ذهن‌تون این مسئله رو بزرگ نکنین و دلایلی مثل خیانت و… رو تصور نکنین چون قطعا این تصورات منفی، میتونه تاثیر منفی شدیدی رو روی شما بذاره.

مدتی ازش فاصله بگیرین

وقتی عشق‌تون شما رو بلاک کرده، پس احتمالا مشکلی پیش اومده بین‌تون که اون مجبور شده چنین واکنش افراطی نشان بده. در این صورت بهتره مدتی ازش فاصله بگیرین و کاری بهش نداشته باشین تا هر دوتون در تنهایی، فرصتی برای فکر کردن به کارهاتون و مشکلی که پیش اومده، داشته باشین و آروم بشین. شاید خودش هم بعد از مدتی شما رو آن‌بلاک کنه و پیش‌قدم بشه برای آشتی. پس پافشاری زیاد رو کنار بذارین و بهم فضا بدین.

  عواقب و سختی‌های طلاق برای زنان

نذارین این موضوع شما رو افسرده کنه

زندگی تونو به خاطر این مشکل تعطیل نکنین و افسرده نشین، بلکه سعی کنین مشکل بلاک کردنش رو همزمان با کارهای روزمره و زندگی‌تون ادامه بدین.

روی خودتون کار کنین

روی خودتون کار کنین و سبک ارتباطی‌تون رو تغییر بدین. در مدتی که تنها هستین و فرصت دارین، به رفتارهای اشتباه‌تون فکر کنین و ببینین کدام یک از روش‌های ارتباطی‌تون نیاز به تغییر داره و روی خودتون کار کنین. اگه مثل قبل باشین و هیچ تغییری در شما ایجاد نشده باشه، مسلما وقتی برگرده هم دوباره ممکنه همین اتفاق بیفته. پس تغییرات مثبتی رو در خودتون ایجاد کنین تا بتونین یه رابطه بهتری رو باهاش شروع کنین.

چیکار کنم منو از بلاک بودن در بیاره؟

در مسیر بازگرداندن عشق، حتی یک رفتار اشتباه، میتونه طرف مقابل رو ازتون بیشتر دور کنه. در این مسیر، اول باید مشکل‌تون رو شناسایی کنین که چه چیزی باعث شد از هم جدا بشین و رابطه‌تون قبل از جدایی چطور بود و چه مشکلاتی داشتین. اگه خودتون نتونستین این بررسی‌ها رو انجام بدین و به یک راه حل خوب برسین، بهتره از یک مشاور کمک بگیرین تا با بررسی کردن جزئیات رابطه‌تون، بهتر و علمی‌تر شما رو راهنمایی کنه.

میخوام با جدایی کنار بیام و به آرامش برسم. چیکار کنم؟

اگه فکر می‌کنین عشق‌تون برای همیشه شما رو بلاک کرده، رابطه‌تون تمام شده و شما هم دیگه قصد بازگشت رو ندارین، باید آموزش ببینین که چطور با شکست عشقی و جدایی کنار بیاین، باید مراحل سوگواری بعد از جدایی رو بشناسین و به خودتون زمان بدین تا این مشکلات حل بشه.

  طلسم جدایی زن و شوهر (باطل کردن سحر جدایی و طلاق)

دوره زندگی پیروزمندانه پس از جدایی میتونه در این مسیر به شما کمک کنه.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط