چگونه فردی که دوستش دارم رو عاشق خودم بکنم؟ (چطور توجه عشقم رو جلب کنم؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه فردی که دوستش دارم رو عاشق خودم بکنم؟ (چطور توجه عشقم رو جلب کنم؟)

چگونه توجه کسی که دوستش دارم را جلب کنم؟


بهش انرژی مثبت بدین

در زندگی همه‌مون اونقدر انرژی منفی هست که دیگه افراد بدبین، با انرژی منفی و ضعیف برامون جذاب نیستن، دیگه دوست نداریم با افراد غرغرو معاشرت کنیم که حال‌مون رو بدتر می‌کنن. پس برای اینکه جذاب باشین، باید روی بدبینی‌تون کار کنین و مثبت‌نگر باشین، سعی کنین در مورد مسائل مثبت حرف بزنین تا حال طرف مقابل رو خوب کنین و نه اینکه بدترش کنین. وقتی اون شخص ببینه که شما حالش رو خوب می‌کنین و با آدم‌های دیگه فرق دارین، جذب شما میشه.

بخندونینش

خندوندن طرف مقابل هم میتونه اون رو جذب شما کنه. چرا؟ چون شما باز هم با این کار، بهش انرژی مثبت دادین و حالش رو خوب کردین.

با اعتماد به نفس باشین

خودتونو قبول داشته باشین، روی نقاط قوت‌تون کار کنین و باور کنین که در رابطه با یک شخص، شما براش کافی هستین. اعتماد به نفس خیلی خیلی در میزان جذابیت‌تون مهمه. افراد ضعیف که خودشون رو قبول ندارن و دست کم می‌گیرن، نمیتونن افراد مناسب رو جذب کنن چون همه‌مون میخوایم در رابطه‌ای باشیم که اون شخص هم خودشو قبول داره و زندگی مستقلی داره، و نه اینکه ما تازه بخوایم ضعف‌هاشو برطرف و درمان کنیم و بهش یاد بدیم که چطور مستقل زندگی کنه و وابسته نشه!

ارتباط چشمی برقرار کنین

برقرار کردن ارتباط چشمی، ارتباط اولیه شما رو می‌سازه و توجه اون شخص رو نسبت به شما جلب میکنه. اگه در حین نگاه کردن بهش، یه لبخند کوچک هم بزنین، خیلی تاثیرگذارتر میشه. البته ارتباط چشمی به معنی خیره شدن نیست چون خیره شدن به مدت طولانی به اون شخص حس بدی میده اما اگه چند ثانیه نگاش کنین و بعد نگاه‌تونو ازش بگیرین، باعث میشه او کنجکاو بشه که چرا نگاش کردین و لبخند زدین و شاید خودش بعدا پیگیر علتش باشه و بیاد با شما ارتباط برقرار کنه.

  چرا هیچ دختری از من خوشش نمیاد (چکار کنم دخترا عاشقم بشن؟)

باهاش صحبت کنین

سعی کنین باهاش ارتباط برقرار کنین و صحبت کنین اما حواس‌تون باشه که زود ابراز علاقه نکنین. اول باید همدیگه رو بشناسین و بعد از مدتی آشنایی، حرف از احساسات بزنین که اون شخص نترسه و احساسات شما رو بپذیره و بدونه که احساسات‌تون زودگذر نیست بلکه با شناخت کافی در شما ایجاد شده. در مورد موضوعات مختلف باهاش صحبت کنین و سعی کنین نقاط و علاقهمندی‌های مشترک‌تونو پیدا کنین.

در فضای مجازی دنبالش کنین

اشکالی نداره اگه در فضای مجازی، کسی که دوست دارین رو دنبال کنین. بعد سعی کنین در صفحه‌تون، پست‌ها یا استوری‌هایی بذارین که انرژی مثبت داره و یا مطالب یا عکس‌هایی که به علاقه‌مندی‌های مشترک‌تون مربوطه. مثلا اگه هر دوتون کتاب خوندن دوست دارین، میتونین درباره کتاب‌های مختلف گاهی استوری بذارین تا توجهش جلب بشه. شاید با این روش او بهتون پیام بده و سر صحبت رو باز کنه.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

استخدام در همیار عشق

همیار عشق از افراد واجد شرایط زیر در سراسر کشور دعوت به همکاری می‌نماید. جهت ارسال تقاضا فرم استخدام را در زیر تکمیل نمایید.   شماره‌مو ازم گرفت اما هنوز

مطالعه»