همیار عشق

نشانه‌های گرم مزاج بودن مردان (خصوصیات رفتاری و ظاهری مردان هات)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

نشانه‌های گرم مزاج بودن مردان (خصوصیات رفتاری و ظاهری مردان هات)

در رابطه جنسی، برخی از افراد سرد هستند و برخی از افراد گرم. افراد گرم مزاج، رابطه پرشور و هیجان و خوبی رو برقرار می‌کنند و مسلما خوب بودن سکس، باعث لذت و رضایت زن و شوهر می‌شود و تاثیر مثبت زیادی را بر روی زندگی مشترک و رابطه عاطفی‌شان می‌گذارد. در این مقاله می‌خواهیم نشانه‌های رفتاری و باطنی و نشانه‌های ظاهری مردان گرم را معرفی کنیم تا بتوانید تشخیص دهید مرد موردعلاقه‌تان گرم مزاج است یا خیر.

مردان گرم چه کسانی هستند؟

مردان گرم به مردانی گفته می‌شود که در رابطه جنسی عملکرد خوبی دارند، اصطلاحا هات هستند و می‌توانند سکس پر از شور و هیجان و لذت‌بخشی را برای خود و همسرشان رقم بزنند. این مردان، در مدیریت سکس مهارت زیادی دارند و می‌دانند که چه کارهایی باید انجام دهند.

نشانه‌های رفتاری گرم بودن مردان در سکس


در لمس کردن شما، مهارت دارد

مردی که در لمس کردن، بوسیدن، نوازش کردن و برقراری ارتباط فیزیکی خود با همسرش مهارت دارد و می‌داند که چه چیزی و لمس کدام ناحیه‌های بدن، خانم را از لحاظ احساسی ارضاء می‌کند، در رابطه جنسی هم می‌تواند بسیار عالی و گرم مزاج باشد چون می‌تواند یک معاشقه خوب انجام دهد و در حین رابطه نیز با نوازش کردن و برقراری ارتباط فیزیکی با همسرش، او را به اوج لذت جنسی برساند.

کنجکاو است درباره علاقه‌مندی‌هایتان بداند

مرد گرم مزاج، هر از چند گاهی درباره علاقه‌مندی‌هایتان و چیزهایی که شما را خوشحال می‌کند می‌پرسد تا بداند خودش چه کارهایی را می‌تواند در حین رابطه انجام دهد تا شما بیشتر خوشحال شوید و لذت ببرید. درواقع سعی می‌کند شما را بیشتر و بیشتر بشناسد تا عملکرد خوبی در رابطه داشته باشد.

در زندگی‌اش بسیار سختکوش و پرتلاش است

مردی که در زندگی‌اش بسیار سختکوش و پرتلاش است، بسیار احتمال دارد که در رابطه جنسی نیز بسیار پرتلاش باشد و سعی کند رابطه خوبی را برقرار کند و به شما لذت باور نکردنی بدهد. در مقابل مردی که در زندگی‌اش بسیار شلخته، تنبل و بی‌حوصله است، احتمال دارد در رابطه جنسی نیز بسیار سرد برخورد کند و یا حوصله فعالیت خاصی را نداشته باشد. البته ممکن است استثناهایی هم باشند. یعنی لزوما زندگی هر مرد، نشان‌دهنده گرم یا سرد بودن در رابطه جنسی نیست اما می‌تواند شبیه آن باشد.

  با سرد مزاجی زنم چکار کنم؟ (بی‌میلی بی‌علاقگی زن به رابطه جنسی)

با شما ارتباط چشمی عمیق برقرار می‌کنید

ارتباط چشمی در رابطه عاطفی و جنسی بسیار اهمیت دارد. چشم‌ها دریچه‌ای هستند که احساسات فرد را نشان می‌دهند. از طریق چشم‌ها، احساساتی می‌توانند رد و بدل شوند که با حرف یا رفتار، به سختی می‌توانند منتقل شوند. به همین خاطر مردی که می‌تواند در زندگی روزمره با شما ارتباط چشمی عمیقی را برقرار کند، و احساساتش را از طریق چشمانش نیز بروز دهد، در رابطه نیز بسیار خوب خواهد بود چون او می‌تواند با چشمانش از عملکرد شما و یا زیبایی‌تان در حین رابطه جنسی تحسین کند، به شما نیرو و لذت بیشتری بدهد تا به اوج برسید.

عجول نیست

یکی از نشانه‌های گرم بودن مردان در سکس این است که در زندگی‌شان عجول نیستند. افرادی که عجول نیستند و کارهایشان را با حوصله و سرِ فرصت انجام می‌دهند، در رابطه نیز عجول نخواهند بود، با حوصله و کم کم پیش خواهند رفت و طبیعتا لذت بیشتری را به شما خواهند داد. در مقابل افراد عجول، رابطه جنسی را صرفا یک عمل مکانیکی و فیزیکی می‌دانند که باید ارضاء شوند و سریع تمام کنند.

زود قضاوت نمی‌کند

مردانی که در زندگی‌شان نسبت به هر چیزی یا هر کسی قضاوت زودهنگام ندارند و مدام در حال عیب‌جویی و سرزنش کردن نیستند، در رابطه جنسی نیز احتمال کمی دارد که از شما عیب و ایراد بگیرند، با لحن بدی درباره عملکردتان صحبت کنند و قضاوت کنند. این مردان اجازه می‌دهند شما راحت و خود واقعی‌تان باشید و می‌دانند که عملکرد هیچکس در سکس ایده‌آل نیست و ممکن است شخص اشتباهاتی را هم انجام دهد. بنابراین این افراد با همسران‌شان، رابطه جنسی لذت‌بخشی را برقرار می‌کنند و هیچ گونه بی‌احترامی یا توهین یا حرف زننده درباره عملکرد جنسی همسرشان نمی‌زنند. اگر هم بخواهند انتقاد کنند، انتقادشان بسیار منطقی و محترمانه است و در شرایط مناسب انجام می‌شود و نه در هنگام رابطه جنسی.

از دستانش به خوبی استفاده می‌کند

یکی از نشانه‌های مردان هات یا گرم در رابطه جنسی، این است که شخص در زندگی روزمره زمانی که می‌خواهد با شما یا افراد دیگری صحبت کند، می‌تواند دستانش را کنترل کند و از آنها به درستی و به جا در هنگام صحبت کردن استفاده کند. کنترل داشتن بر روی دستان و دقت کردن در حرکت دادن آنها، نشانه این است که در حین رابطه نیز او به احتمال زیاد می‌تواند دستانش را کنترل کند و در موقعیت‌های خاص از آنها به بهترین نحو ممکن استفاده کند.

  انواع پوزیشن‌های جنسی(بهترین پوزیشن برای رابطه جنسی)

اگر از او بخواهید کاری را که انجام می‌دهد را متوقف کند، به حرف‌تان گوش می‌دهد

اگر در زندگی روزمره زمانی که او در حال انجام دادن کاری باشد و شما به هر دلیلی از او بخواهید که کارش را متوقف و رها کند، اگر واقعا لازم باشد این کار را انجام می‌دهد، این هم یکی از نشانه‌های گرم بودن در رابطه است چون او اگر در زندگی روزمره فقط با خودخواهی پیش نمی‌رود و به حرف و درخواست‌های شما نیز اهمیت می‌دهد، بنابراین در حین رابطه جنسی نیز به درخواست‌هایتان اهمیت خواهد داد و یا اگر رفتاری را دوست نداشته باشید و از او بخواهید که متوقف کند، به حرف‌تان گوش خواهد کرد. مردانی که در رابطه خودخواه نیستند و به خواسته‌های طرف مقابل هم اهمیت می‌دهند، مردان گرم و جذابی هستند.

به شما احساس راحتی و امنیت می‌دهد

مردان گرم به همسرشان همیشه احساس راحتی و امنیت می‌دهند. به عبارت دیگر، زنان در کنار این مردان آرامش دارند. مردان گرم، در رابطه جنسی نیز علاوه بر شور و هیجان و نشاط، در شرایط لازم به همسرشان آرامش می‌دهند و اجازه می‌دهند کمی استراحت کند. مخصوصا بعد از اتمام رابطه، در کنار همسرشان می‌مانند و با او ارتباط فیزیکی یعنی نوازش و بوسه و حتی ماساژ انجام می‌دهند.

مردان گرم، با اعتماد به نفس هستند

مردان گرم، هرگز خودشان را دست کم نمی‌گیرند و می‌دانند که شخص باارزشی هستند و در رابطه نیز عملکرد خوب و قابل قبولی دارند. هرچقدر فرد با اعتماد به نفس‌تر باشد، رابطه جنسی را نیز بدون نگرانی و اضطراب انجام می‌دهد و هم خودش بیشتر لذت می‌برد و همسرش.

شوخ‌طبع است

مردان شوخ‌طبع در زندگی روزمره، می‌توانند در رابطه جنسی نیز گاهی شما را بخندانند و خوشحال کنند. این مردان می‌دانند که قرار نیست رابطه جنسی در سکوت و در فضای جدی انجام شود، بلکه گاهی خنده و حرف‌های تحریک‌آمیز لازم هستند. البته این مردان می‌دانند که در چه شرایطی، چه شوخی‌هایی باید بکنند که باعث ناراحت و دلخوری شما نشود.

 به شما احساس زیبا بودن می‌دهد

مردی که در رابطه جنسی عالی و گرم مزاج باشد، در رابطه عاطفی و همچنین در رابطه جنسی، با حرف‌ها و رفتارهایش به شما احساس زیبا و جذاب بودن خواهد داد و سعی می‌کند اعتماد به نفس‌تان را بالا ببرد.

نشانه‌های ظاهری مردان گرم


درست است که هر مردی جذابیت‌های خاص خود را دارد اما یک سری از ویژگی‌ها باعث افزایش جذابیت می‌شود. مردانی که این ویژگی‌های ظاهری را دارند و رعایت می‌کنند، مردان جذاب و گرمی دیده می‌شوند. مسلما رعایت این موارد در حین رابطه جنسی یا معاشقه نیز، باعث می‌شود خانم بیشتر جذب شود و لذت ببرد. همانطور که ظاهر زنان در رابطه زناشویی مهم است، ظاهر مردان نیز به همان اندازه اهمیت دارد. در ادامه نشانه‌های ظاهری مردان گرم مزاج و هات را معرفی می‌کنیم.

  دیدن رابطه جنسی پدر و مادر (فرزندم رابطه زناشویی ما را دیده. چه کار کنم؟)

تمیز و آراسته لباس می‌پوشند

یکی از نشانه‌های مردان هات و گرم، این است که تمیز و آراسته و منظم لباس می‌پوشند. این افراد به ظاهر و مرتب بودن‌شان اهمیت می‌دهند. لباس‌های مارک‌دار و گران نمی‌پوشند اما دقت می‌کنند که لباس‌هایشان در شان آنها باشد و برای اندام‌شان مناسب باشد.

بهداشت شخصی را رعایت می‌کنند

رعایت بهداشت شخصی برای این مردان مهم است. بادی اسپلش، عطر یا ادکلن و… را مصرف می‌کنند تا همسرشان از بوی خوب بدن‌شان لذت ببرد و دوست داشته باشد رابطه فیزیکی برقرار کند.

صدای آرام و مردانه دارند

این مردان صدایشان را بلند نمی‌کنند، با صدای بلند صحبت نمی‌کنند و همیشه تن صدای مردانه، آرام و دلربا را حفظ می‌کنند. مخصوصا در هنگام صحبت با همسر، این موضوع را رعایت می‌کنند. صدای جذاب مردانه در سکس، بسیار اهمیت دارد.

ورزش می‌کنند

این مردان برای حفظ تناسب اندام و سلامت جسمانی و روانی، به صورت منظم و روزانه ورزش و پیاده‌روی می‌کنند. ورزش کمک می‌کند که بدن جذاب‌تر داشته باشند، میل جنسی و نیروی جسمانی‌شان افزایش پیدا کند و همچنین بتوانند رابطه جنسی بهتری را داشته باشند و زود از فعالیت جسمانی خسته نشوند.

قبل و بعد از رابطه جنسی، حمام می‌کنند

این مردان به بهداشت شخصی خود اهمیت می‌دهند و می‎دانند که قبل از سکس هم باید حتما حمام کنند تا بدن‌شان بوی خوبی بدهد و جذابیت و طراوت داشته باشد. همچنین بعد از اتمام رابطه نیز دوش می‌گیرند.

لباس‌های مردانه می‌پوشند

مردانی که هات و گرم مزاج هستند، لباس‌های مردانه می‌پوشند. لباس‌هایی که آنها را مانند زنان ظریف نشان می‌دهد را دوست ندارند، بلکه لباسی مناسب می‌پوشند که آنها را مردانه و پرقدرت نشان دهد.

سخن پایانی

مردان هات و گرم مزاج در رابطه، مردانی هستند که یک سری ویژگی‌های رفتاری و ظاهری دارند و همچنین مهارت درست مدیریت کردن رابطه جنسی را بلدند و می‌توانند رابطه پرشور و هیجان، با نشاط و لذت‌بخشی را با همسرشان برقرار کنند. ویژگی‌های باطنی و رفتاری مثل: عجول نبودن، منظم و مرتب بودن، خودخواه نبودن، توانایی در برقراری ارتباط چشمی و فیزیکی عمیق و ویژگی‌های ظاهری مثل مرتب و منظم بودن، پوشیدن لباس‌های مردانه و مناسب و رعایت بهداشت شخصی، از جمله نشانه‌های مردان گرم مزاج هستند. اگر مرد، ویژگی‌های رفتاری که در مقاله به آنها اشاره شده است را در زندگی روزمره با همسرش داشته باشد، احتمال آن زیاد است که در رابطه جنسی هم همانگونه خوب و مثل یک مرد واقعی و هات رفتار کند. اگر شوهرتان این ویژگی‌ها را دارد، می‌توانید از سکس تراپیست‌های همیار عشق کمک بگیرید تا سکس تراپ به شما آموزش دهد که شما چطور می‌توانید بیشتر به شوهرتان لذت دهید، مثل او گرم مزاج باشید و رابطه جنسی‌تان را بیشتر و بیشتر بهبود ببخشید.

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

با باج‌گیر عاطفی، آشنا شوید!

فهرست مطالب1 با باج‌گیر عاطفی، آشنا شوید!1.1 باج‌گیری عاطفی چیست؟1.2 چرا بعضی از افراد، باج‌گیری میکنن؟1.3 انواع باج‌گیری عاطفی (1)1.4 انواع باج‌گیری عاطفی (2)1.5 انواع باج‌گیری عاطفی (3)1.6 انواع باج‌گیری

مطالعه»
زنم در رابطه جنسی سرد شده

زنم در رابطه جنسی سرد شده

رابطه جنسی یکی از مهمترین بخش‌های زندگی مشترک است که در صورت بروز مشکل و نارضایتی در آن عواقب و پیامد های بدی در انتظار زندگی مشترک خواهد بود. به‌ویژه

مطالعه»