همیار عشق

نقاط حساس بدن مردان (نقاط تحریک مردان کجاست؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

نقاط حساس بدن مردان (نقاط تحریک مردان کجاست؟)

دانستن و داشتن آگاهی درباره نقاط حساس و تحریک‌‌پذیر شوهرتان، به شما کمک می‌کند که در رابطه زناشویی یا در هنگام معاشقه، عملکرد بهتری داشته باشید و بتوانید همسرتان را از لحاظ جنسی و احساسی ارضاء کنید. با توجه به اینکه کیفیت رابطه جنسی بر روی رابطه عاطفی زوجین تاثیر مستقیم می‌گذارد، بسیار مهم است که با استفاده از راهکارها و به کار بردن دانشی که دارید، بتوانید این رابطه را برای هر دوتان لذت‌بخش‌تر کنید. در این مقاله درباره نقاط حساس و تحریک‌پذیر مردان توضیح می‌دهیم تا در رابطه جنسی عملکرد بهتری داشته باشید.

نقاط حساس و تحریک‌پذیر مردان


آلت تناسلی و ناحیه اطراف آن

برای مردان و زنان، آلت تناسلی و ناحیه‌های اطراف آن بسیار تحریک‌پذیر و حساس هستند و لمس آن قسمت لذت زیادی را به همراه دارد. در مردان، آلت تناسلی، بیضه‌ها، نواحی اطراف آنها، در مقابل لمس بسیار حساس هستند چون در آن قسمت پایانه‌های عصبی بسیار زیادی وجود دارد.

پوست سر و موها

نوازش موها و پوست سر هم برای مردان لذت‌بخش است و هم برای زنان چون موجی از انرژی و لذت را به بدن منتقل می‌کند و هم آرامش‌دهنده است. به همراه نوازش سر، به آرامی ناخن‌هایتان را روی پوست سرش بکشید و انگشتان‌تان را به لا به لای موهایش ببرید و نوازش کنید.

لاله گوش

لاله گوش یکی از نقاط تحریک‌پذیر مردان است. با بوسیدن و نوازش آن، می‌توانید احساس خوبی را به شوهرتان بدهید.

ناف و قسمت پایینی شکم

دور ناف و قسمت پایینی شکم که نزدیک به آلت تناسلی است، یکی از مناطق حساس و تحریک‌پذیر بدن مردان است. با نوازش آن قسمت، می‌توانید به او احساس بسیار خوبی را بدهید. نوازش این ناحیه، به تحریک بهتر شوهرتان کمک می‌کند.

  دلایل میل جنسی بالا در زنان(شهوت و گرم مزاجی زیاد زن)

قسمت داخلی بازو

نوازش و لمس قسمت داخلی بازوهای دست، می‌تواند بسیار خوب باشد.

مچ دست

قسمت داخلی مچ دست که در آن نبض احساس می‌شود، یکی از نقاط تحریک‌پذیر برای مردان است.

کف دست و نوک انگشتان

دست‌ها یکی از نقاط تحریک‌پذیر زنان و مردان هستند، به همین دلیل است که گرفتن دست‌ها بسیار آرامش‌بخش و لذت‌بخش است. همچنین نوازش آرام کف دست‌ها و نوک انگشتان، حس بسیار خوبی را به طرف مقابل القاء می‌کند.

پشت زانو

پشت زانو گاهی باعث قلقلک در فرد می‌شود اما در کل یکی از ناحیه‌هایی است که در هنگام ماساژ دادن و معاشقه، لمس آن می‌تواند لذت‌بخش باشد.

سینه

لمس سینه‌ها برای مردان هم لذت‌بخش است. با نوازش و ماساژ دادن این قسمت، می‌توانید به او حس خوبی را ببخشید و در تحریک شدن به او کمک کنید.

لب‌ها

در لب‌ها پایانه های عصبی زیادی وجود دارد که این قسمت را حساس‌تر می‌کند، بنابراین بوسیدن یا حتی نوازش کردن لب‌ها، بسیار لذت‌بخش است. در هنگام بوسیدن، لب هایتان را کمی مرطوب کنید تا حس خوبی را به همسرتان بدهید.

گردن

لمس یا بوسه در ناحیه گردن، می‌تواند بسیار تحریک‌پذیر باشد و این حس خوب را در تمام بدن منتشر کند. گردن همسرتان را لمس کنید و ببوسید. حتی می‌توانید کمی با ناخن‌هایتان این قسمت را لمس کنید. کشیده شدن ناخن‌ها بر روی پوست، احساس خوبی خواهد داشت.

داخل ران‌ها

داخل ران‌ها هم یکی از نقاط حساس و تحریک‌پذیر است که لمس آن می‌تواند بسیار خوب باشد.

کف پا و انگشتان پاها

کف و انگشتان پاها در مقابل لمس بسیار حساس هستند. ماساژ دادن این قسمت، جریان و گردش خون را افزایش می‌دهد و باعث بهتر شدن نعوظ و تحریک شوهرتان می‌شود، به همین دلیل تاثیر مثبت را روند رابطه جنسی دارد.

چشم‌ها

چشم‌ها دریچه احساسات است و ناحیه‌ای حساس است که لمس یا بوسه بر روی آن، می‌تواند حس بسیار خوبی را داشته باشد.

کمر

ماساژ دادن، نوازش کردن به همراه لمس کردن با ناخن‌ها بر روی کمر، می‌تواند بسیار تحریک‌پذیر باشد.

نقطه F

نقطه F، مخفف فرنولوم است. فرنولوم نقطه‌ای در زیر آلت تناسلی مرد است در آن نوک آلت به محور آلت متصل می‌شود. این نقطه مانند کلیتوریس در زنان، بسیار حساس است و اگر تحریک این نقطه به درستی اتفاق بیفتد، همسرتان احساس و لذت بسیار زیاد و فراموش نشدنی را کسب خواهد کرد.

نقطه P

نقطه P، مخفف پرینیوم است. این ناحیه بین مقعد و پروستات قرار گرفته است و پتانسیل تحریک شدن بسیار شدید را دارد. درواقع پوست بین مقعد و پروستات، نقطه P است. بهترین پوزیشن برای دسترس به این نقطه، زمانی است که خانم در هنگام رابطه جنسی در بالای مرد قرار گرفته است و می‌تواند در حین دخول، به پوست بین مقعد و بیضه‌ها درستی داشته باشد و آن را لمس کند. البته این ناحیه حساس را به آرامی لمس کنید و از انگشتان‌تان استفاده کنید چون ممکن است در تماس سریع و خشن با ناخن دست، این ناحیه دچار زخم و خراش شود. بنابراین به آرامی این کار را انجام دهید تا آسیبی وارد نشود.

  رابطه جنسی در دوران دوستی(سکس با دوست پسر قبل از ازدواج)

چطور به شوهرم بیشتر لذت ببخشم؟

برای لذت‌بخش‌تر کردن رابطه جنسی و بهبود آن، در کنار اینکه باید موارد فوق را بدانید و در هنگام رابطه آنها را اجرا کنید، یک سری از رفتارها نیز باعث می‌شود که سکس پرشور و هیجان‌تری را با همسرتان داشته باشید و او واقعا از لحاظ جنسی مجذوب شما شود. زمانی که شما اطلاعات و آگاهی زیادی در این مورد داشته باشید و بتوانید آن را به کار بگیرید، شوهرتان عاشق مهارت و دلبری‌هایتان خواهد شد و مسلما لذت بیشتری خواهد برد. در ادامه چند رفتار و خصوصیت را توضیح می‌دهیم تا در خود ایجاد کرده و عمل کنید، تا لذت باور نکردنی را به مردتان بدهید.

در هنگام رابطه جنسی، لذت‌تان را نشان دهید

مردان از اینکه ببینند همسرشان از حرکات‌شان لذت می‌برد و دوست دارد با آنها رابطه برقرار کند، لذت زیادی می‌برند. بنابراین، با حرکات، رفتار و حرف‌هایتان نشان دهید که از رابطه جنسی با او لذت می‌برید.

معاشقه و رابطه جنسی را در خارج از اتاق خواب‎تان هم امتحان کنید

مردان عاشق این هستند که در رابطه‌شان شور و نشاط و تنوع زیادی ایجاد شود. یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید، این است که معاشقه و رابطه جنسی را در خارج از اتاق خواب نیز امتحان کنید. لمس کردن یکدیگر را فقط در اتاق خواب خلاصه نکنید. حمام، روی مبل و… نیز می‌توانند مکان‌های مناسبی باشند.

کارهایی که برایتان تابو است را انجام دهید

اگر کارهایی که برایتان تابو بوده است را انجام دهید، شوهرتان بسیار شگفت‌زده خواهد شد و لذت بیشتری خواهد برد. به عنوان مثال افرادی که رابطه جنسی دهانی را دوست ندارند، اگر در شرایط خاص و محافظت شده، این کار را انجام دهند، همسرشان بسیار سورپرایز خواهد شد.

فعال باشید

در رابطه جنسی شما نیز فعال باشید و گاهی خودتان انتخاب کنید که حرکت و پوزیشن بعدی چه باشد. مشارکت فعالانه در رابطه جنسی، برای مردان بسیار لذت‌بخش است. مردان دوست ندارند فقط خودشان فعال باشند و زن منفعل باشد. پس این نکته را فراموش نکنید.

  از دخول آلت می‌ترسم(درمان ترس از رابطه جنسی و سکس)

قوه بینایی مردتان را تحریک کنید

مردان از آنچه که می‌بینند هم لذت می‌برند. گاهی اوقات روبه روی آیینه رابطه جنسی داشته باشید تا همسرتان از دیدن بدن و حرکات‌تان از دور، لذت ببرد. قبل از شروع رابطه، لباس زیبا و تحریک‌کننده به تن داشته باشید و اجازه ندهید زود همسرتان شما را بدست بیاورد و رابطه را شروع کند. کمی با آن لباس دلبری کنید و اجازه دهید همسرتان شما را از دور تماشا کند. برای مردان آنچه که می‌بینند به اندازه آنچه که حس و تجربه می‌کنند، مهم و لذت‌بخش است.

اجازه کمی خشونت را به شوهرتان بدهید

قبل از رابطه، با هم صحبت کنید و توافق کنید که چه رفتارهای خشونت‌آمیزی، مورد تایید و قبول هر دوتان است و سعی کنید گاهی برای ایجاد تنوع و هیجان بخشیدن به رابطه‌تان، شوهرتان این حرکات خشن را از خود به نمایش بگذارد. مردان گاهی دوست دارند پادشاه و قهرمان شما باشند و شما سلطه‌پذیر باشید. اگر مشکلی با این موضوع ندارید، با رعایت کردن حد و حدود از قبل، اجازه این کار را به او بدهید. رفتارهای خشن در حین رابطه جنسی، تا زمانی که به شما آسیبی نرسانند و باعث آزار و اذیت شما نشوند، مشکلی را ایجاد نمی‌کنند و می‌توانید با خیال راحت به عنوان تنوع در رابطه گاهی از آنها استفاده کنید.

فانتزی‌هایش را اجرا کنید

از او بپرسید که چه فانتزی‌ها و خواسته‌هایی در رابطه جنسی دارد و سعی کنید آنها را اجرا کنید و به مردتان ارگاسم لذت‌بخشی را هدیه دهید.

سخن پایانی

آگاهی داشتن درباره نقاط حساس و تحریک‌پذیر مردان بسیار مهم است تا بتوانید با شوهرتان رابطه جنسی خوبی را داشته باشید و بدانید که چه کارهایی را باید برای ارضاء بهتر و ارگاسم لذت‌بخش‌تر او انجام دهید. آگاه بودن از آناتومی بدن و اندام جنسی مردان، بسیار مهم است که در این مقاله در این زمینه توضیحاتی را ارائه دادیم. آلت تناسلی، بیضه‌ها، نقاط F و P، لاله گوش، پوست سر و موها، دست‌ها و نواحی مختلف دیگر، برای مردان بسیار حساس و تحریک‌پذیر است، بنابراین نوازش کردن و لمس این نواحی را فراموش نکنید. در انتهای مقاله چند نکته و توصیه برای داشتن رابطه جنسی لذت‌بخش دادیم. برای اینکه بیشتر درباره داشتن سکس خوب و با کیفیت آموزش ببینید یا اگر مشکلی در این زمینه دارد، حل کنید، توصیه می‌کنیم از سکس تراپیست‌های همیار عشق کمک بگیرید.

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

حقایق عجیب درباره عشق

فهرست مطالب1 حقایق عجیب درباره عشق1.1 عشق مثل دارو عمل میکنه1.2 رابطه سالم به معنای داشتن قلب سالمه1.3 ضربان قلب آدم‌های عاشق، با هم هماهنگه1.4 آدم‌های عاشق، ظاهرشون شبیه به

مطالعه»