همیار عشق

چگونه در چت و فضای مجازی جذاب باشم (چطور در چت پسری را تور کنم؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه در چت و فضای مجازی جذاب باشم (چطور در چت پسری را تور کنم؟)

امروزه دنیای ما انسان‌ها با حضور تکنولوژی تغییرات فراوانی کرده است؛ یکی از مهم‌ترین این تغییرات در حوزه ارتباطات رخ داده است. فضای مجازی و برنامه‌های مختلف گفت‌و‌گو مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام این امکان را برای افراد فراهم کرده است که خیلی راحت‌تر از گذشته با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. یکی از موارد پر استفاده از این برنامه‌ها، در دوران آشنایی است؛ افراد سعی می‌کنند با وجود محدودیت‌هایی که این برنامه‌ها نسبت به ملاقات‌های حضوری دارند، باز هم به طرز صحیحی از آن برای ارتباط استفاده کنند؛ اما آیا گفت‌و‌‌گو در فضای مجازی مشابه گفت و گوی رو در رو است؟ جواب این سوال این است: هم بله و هم نه.

جذاب باشیم در چت

درست است که شما اگر مهارت‌های ارتباطی لازم را داشته باشید، در اینجا کارتان راحت‌تر است، اما به طور کلی اینکه بتوانید در چت‌هایتان فردی جذاب باشید نیز سواد و مهارت‌های خاص خودش را دارد. اگر شما می‌خواهید در چت و پیام‌های خود فردی جذاب باشید، بهتر است روش درست پیام دادن را یاد بگیرید. شما می‌توانید به‌راحتی اصول دلبری کردن در فضای مجازی، جذب فرد مقابل در چت، تور کردن پسر در چت را  یاد بگیرید. به‌علاوه، می‌توانید آموزش‌های خیلی ساده‌ای درباره روش‌های برای باز کردن سر صحبت یا دعوت غیر مستقیم فرد مقابل به بیرون برای آشنایی بیشتر و … را ببینید. برای یادگرفتن این مهارت‌ها، با ما همراه باشید.

چطور چت کنید تا همواره برای طرف مقابل جذابیت داشته باشید

 

 

شما نیز حتما معتقد هستید که وقتی به دنیای هیجان‌انگیز آشنایی با جنس مخالف قدم می‌گذارید، هیچ راهی برای فرار کردن از چت کردن و پیام فرستادن وجود ندارد. پس برای این که در این راه موفق‌تر باشید، توصیه‌های زیر را بخوانید تا یاد بگیرید که چطور باید در فضای مجازی با طرف مقابلتان چت کنید و از او دلبری کنید.

هرگز پیامهای بی هدفی مانند یک سلام” خالی را نفرستید 

معلوم نیست که از چه زمانی تا این حد تنبل شدیم، اما فرستادن پیام ساده‌ای مانند یک “سلام” خالی بدون شک جایزۀ تنبلانه‌ترین روش ممکن را برای چت کردن در یک رابطه به خود اختصاص می‌دهد. درست است که می‌خواهید طرف مقابل را وادار کنید تا تکانی به خودش بدهد و او را محک بزنید که آیا اصلاً دوست دارد با شما وارد رابطه شود و برایتان پیام بفرستد یا خیر، اما روش‌های خلاقانه‌تر بی‌شمار دیگری هم برای جلب توجه او وجود دارد.

اگر او را خیلی نمی‌شناسید و می‌خواهید ارتباطتان را با او شروع کنید، بهتر است یک موضوع مشترک را بهانه کنید؛ به عنوان مثال اگر یک جلسه غیبت کردید، از همکلاسیتان درباره مباحث آن جلسه سوال کنید یا درباره آخرین موضوعی که صحبت کردید عکس یا نوشته‌ای ارسال کنید.

پیام‌های بالا دو فایده دارد؛ اول این که به او می‌فهماند به یادش بوده‌اید و دوم این که دلیلی به او می‌دهد تا به شما جواب بدهد. هدف اصلی از فرستادن پیام این است که طرف مقابل را درگیر گفتگو کنید، پس با فرستادن پیام‌های بی‌معنی از هدف اصلیتان دور نشوید. می‌خواهید یک قرار ملاقات با او ترتیب بدهید؟ فقط می‌خواهید احوالش را بپرسید؟ می‌خواهید گفتگوی صمیمانه‌تری با هم داشته باشید؟ هنگامی که اولین پیام را برای شروع کردن چت می‌فرستید، هدف اصلیتان را در نظر داشته باشید.

  قرار اول خوب بود ولی پشیمون شد

به او نشان بدهید که زندگی شخصی خودتان را دارید 

اگر همیشه در دسترسش باشید، ممکن است جذابییتان را برای او از دست بدهید. منظور ما این نیست که کلا در دسترس نباشید یا بخواهیم شعارهایی مانند دست نیافتنی بودن بدهیم اما اگر به او نشان بدهید یک فرد با دغدغه‌های شخصی هستید و اهداف خودتان را دارید و مسئولیت کارهای زیادی را به عهده دارد، برایش جذاب‌تر و خواستنی‌تر خواهید شد و او شما را فردی وابسته و چسبنده تصور نمی‌کند. اگر می‌خواهید در چت جذاب باشید، به او بفهمانید که نمی‌توانید همیشه در دسترس باشید. وقتی با دوستانتان بیرون می‌روید، به شیوه‌ای به پیامش جواب بدهید که متوجه بشود الان بیرون هستید و پیامش را بعداً با دقت می‌خوانید و جواب می‌دهید.

جایی هستم

این روش قبل از هر چیز مودبانه است، چون وقتی پیامی را برای یک نفر می‌فرستید و او تا ساعت‌ها بعد جوابی به شما نمی‌هد، مسلماً عصبی می‌شوید. به این ترتیب دریافت پیام را تایید می‌کنید، اما با ملایمت به او می‌فهمانید که فعلاً در دسترس نیستید. همچنین می‌توانید به او بگویید که الان کجا هستید، مثلاً می‌توانید عکسی را از کنسرتی که در حال تماشایش هستید یا غذایی که سفارش داده‌اید، برایش بفرستید. به این ترتیب در عین حال که به او نشان می‌دهید زندگی شخصی خودتان را دارید و این‌طور نیست که تمام روز منتظرش بنشینید تا شاید پیامی برایتان بفرستد، او احساس می‌کند به هم نزدیک‌تر شده‌اید.

می‌توانید پیام‌هایی مانند پیام‌های زیر را برایش بفرستید:

 • چقدر خوب شد پیامت رو دیدم؛ راستش داشتم می‌رفتم چند تا از دوستامو ببینم. بعد از برگشتنم می‌تونم بهت زنگ بزنم؟
 • سلام  الان من پیش دوستانم هستم، به محض اینکه رفتم خونه حتما بهتون پیام می‌دم. (اگر خیلی همدیگر را نمی‌شناسید؛ مثل همکلاسی؛ همکار یا … )

از او سوال بپرسید 

 

وقتی هنوز در مرحلۀ آشنایی هستید، دوست دارید که طرف مقابل سوالاتی دربارۀ زندگی شخصی و علائقتان بپرسد، پس چرا خودتان این کار را متقابلاً انجام ندهید؟ سوال پرسیدن دربارۀ شغل، خانواده، سرگرمی‌ها و روز عشقتان راهکار فوق‌العاده‌ای برای علاقه‌مند نگه داشتن او به خودتان است. وقتی به زندگیش علاقه نشان می‌دهید، او مطمئن می‌شود که برایتان اهمیت دارد و خودش هم متقابلاً به شما توجه می‌کند.البته این سوال پرسیدن نباید تبدیل به نوعی کنجکاوی بیش از حد و سرک کشیدن در زندگی شخصی‌اش شود.

دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج

انتخاب همسری مناسب امری غیرممکن نیست اما نیاز به آگاهی، مهارت‌آموزی و دقت دارد. وقتی وارد رابطه می‌شوید باید از این آگاهی‌ها و مهارت‌هایتان استفاده کنید تا بتوانید فرد مناسب را از فرد نامناسب تشخیص بدهید. همچنین باید بدانید که چرا دچار خطا در انتخاب شریک عاطفی می‌شوید و این علت را رفع کنید تا موفق شوید همسری مناسب پیدا و جذب کنید. در این زمینه می‌توانید از کمک حرفه‌ای هم استفاده کنید. می‌توانید در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنید.

از ایموجی استفاده کنید، اما مراقب باشید که زیادهروی نکنید  

همان طور که چت کردن و پیام فرستادن برای یکدیگر ظرف سال‌های گذشته تغییر کرده است، استفاده از ایموجی‌ها نیز کاملاً متحول شده است. امروزه دیگر فقط نوجوانان از این شکلک‌ها استفاده نمی‌کنند؛ بسیاری از بزرگسالان نیز منظور اصلی خود از به کار بردن واژگان مختلف را به کمک ایموجی‌ها واضح‌تر بیان می‌کنند و به این ترتیب از سوءتفاهم‌ها و سوءتعبیرهایی که ممکن است از خواندن یک متن ساده پیش بیاید، جلوگیری می‌کنند. اما مراقب میزان استفاده‌تان از ایموجی‌ها و گیف‌ها باشید. اگر طرف مقابل تا به حال حتی یک ایموجی هم برایتان نفرستاده است، مسلماً دوست ندارید که با اضافه کردن این شکلک‌ها به پیامتان بچه به نظرش برسید. سعی کنید پیام‌هایتان متناسب با پیام‌های طرف مقابلتان باشد و همگام با او پیش بروید.

  مردا به چی توجه میکنن؟؟

حتما بخوانید: در روابط عاشقانه از این پیام‌ها استفاده نکنید  

بگذارید (گاهی اوقات) او شروع کننده باشد

حتماً از آشنا شدن با او به شدت هیجان‌زده‌اید، اما بهتر است همیشه برای شروع گفتگو پیشقدم نشوید زیرا رابطه نیاز به یک سرمایه گذاری عاطفی دو طرفه دارد. بگذارید گاهی اوقات هم او پیشقدم شود، بعد به او دلگرمی بدهید. مثلاً فرض کنید که او هر روز صبح به شما پیام می‌دهد و روز خوبی برایتان آرزو می‌کند. این پیام‌های صبحگاهی شما را از صمیم قلب خوشحال می‌کند، پس به او بگویید که چقدر این کارش را دوست دارید تا او همچنان به این کار ادامه دهد.

 نباید بگذارید که پیام فرستادن کاملاً یک‌طرفه شود؛ پس از آن که او چند بار اول پیام فرستاد، یک بار هم شما پیشقدم شوید. به این ترتیب به او نشان می‌دهید که دوستش دارید و از این که گاهی قدم جلو بگذارید، واهمه‌ای ندارید. برای این که در چت جذاب باشید، باید به الگوها توجه کنید و زمانبندی مناسبی داشته باشید. اگر ناظر و یادگیرندۀ خوبی باشید، به زودی متوجه خواهید شد که او تقریباً هر روز هم‌زمان با شما پیام می‌دهد. هر از گاه پیشدستی کنید و زودتر از همیشه برایش پیام بفرستید تا با این غافلگیری خوشایند از او دلبری کرده باشید.

از فرستادن هر پیام منظوری داشته باشید

می‌خواهید برای تعطیلات آخر هفته برنامه‌ریزی کنید؟ بیشتر او را بشناسید؟ فقط می‌خواهید احوالش را بپرسید تا متوجه شود که به یادش هستید؟ وقتی در حال نوشتن یک پیام هستید، هدف اصلیتان را مد نظر داشته باشید تا بتوانید گفتگو را در جهت مناسب پیش ببرید. به علاوه به این ترتیب وقت طرف مقابلتان را هم هدر نمی‌دهید، چون اصلاً نمی‌توانید تصور کنید که وقتی او پیامتان را دریافت می‌کند، در حال انجام دادن چه کاری است.

صبر کنید تا اول او جوابتان را بدهد، بعد پیام جدیدی بفرستید 

 وقتی پیامی را برایش می‌فرستید، تا وقتی خبری از او نشده است، دیگر پیامی ارسال نکنید. پیام‌های پشت سر هم در چت کار صحیحی نیست. البته چون در روزهای اول آشنایی احساس ناامنی می‌کنید و فکر می‌کنید رابطه‌تان متزلزل است، دیر جواب دادن او نگرانتان می‌کند که مبادا دیگر علاقه‌ای به شما ندارد. اما بهتر است یک نفس عمیق بکشید و کمی صبر داشته باشید.

به این نکته دقت کنید که نمی‌دانید او الان مشغول چه کاری است؛ شاید با دوستانش است، شاید خوابیده است، شاید هم گوشیش شارژ ندارد و خاموش شده است. سکوت کردن علامت بی‌توجهی نیست؛ اما اگر وقتی در دسترس نیست، او را با پیام‌های پی در پی بمباران نکنید.

حتما بخوانید:عشقم جواب پیامم رو نمی‌ده، چی کار کنم؟  

شوخطبع باشید

یکی از بهترین راه‌ها برای صمیمی‌تر شدن با فردی که به تازگی با او آشنا شده‌اید، این است که از طنز و شوخ‌طبعی در پیام‌هایتان استفاده کنید. خنده رابط فوق‌العاده‌ای است و می‌توانید گفتگوهای جدی‌تر را با کمی چاشنی شوخی متعادل کنید (“در چه حالی؟ به دنبال چه میگردی؟”). پژوهشگران در مطالعات روانشناختی دریافته‌اند که افراد نشاط و شوخ‌طبعی را به ویژه در ابتدای رابطه دوست دارند.  بنابراین حس شوخ‌طبعیتان را در چت کردن به او نشان بدهید تا در تور کردنش موفق شوید.

  تفاوت عشق و هوس (آیا علاقه‌اش به من از روی عشق است یا هوس)

 

تشخیص بدهید که چه زمانی باید از روشهای ارتباطی دیگر استفاده کنید

واقعیت این است که چت کردن همواره بهترین کانال ارتباطی نیست. تماس تلفنی یا از آن هم بهتر، ملاقات حضوری باعث می‌شود که گفتگو سریع‌تر و بهتر جریان پیدا کند، بنابراین اگر چت‌هایتان روزبه روز طولانی‌تر می‌شود یا می‌خواهید دربارۀ موضوع جدی و سنگینی، مانند بیماری شدید مادربزرگش، با هم حرف بزنید، بهتر است کانال ارتباطیتان را تغییر بدهید. روش‌های هم‌زمانی مانند تماس تلفنی یا ویدئو چت برای گفتگوهای جدی‌تر مناسب‌تراند و به هر دو طرف اجازه می‌دهند که مشارکت فعال و موثری در گفتگو داشته باشند.

از او درباره روزش بپرسید

دوست دارید که طرف مقابل از شما دربارۀ روزتان بپرسد، این‎‌طور نیست؟ دلیلی ندارد که او هم این پیگیری‌ها و سوالات را دوست نداشته باشد. سوال پرسیدن دربارۀ فعالیت‌های روزمره موضوع فوق‌العاده‌ای برای شروع گفتگو است. اگر جواب داد که روز خوبی دارد و همه چیز بر وفق مرادش است، شما هم می‌توانید دربارۀ روز خودتان با او حرف بزنید. اما اگر گفت که اوضاع به هم ریخته است، می‌توانید سنگ صبورش بشوید. به جوابش توجه کنید و سوالات بیشتری بپرسید. هر روز گفتگویتان را با یک جملۀ ثابت شروع نکنید تا گفتگو برایش کسل کننده و یکنواخت نشود. به خاطر بسپارید که می‌خواهید گفتگویتان را جذاب و بانشاط نگه دارید، نه این که در دام تکرار بیفتید.

پیامهایی کوتاه و دلنشین بفرستید

پیام با نامه تفاوت دارد و باید کوتاه و مختصر باشد. اگر فکر می‌کنید که قرار است چتتان طولانی شود و مجبور هستید دربارۀ موضوعی توضیحات طولانی بدهید، بهتر است از گزینۀ تماس تلفنی استفاده کنید. اگر پیام‌هایتان را کوتاه نگه دارید، فرصت ایجاد یک گفتگوی رفت و برگشتی موثر را به وجود می‌آورید. اگر حرف‌های زیادی برای گفتن دارید، آن را در چند جمله و پیام‌های مجزا بفرستید تا او هم فرصت خواندن و جواب دادن داشته باشد. البته فرستادن پیام‌های سه کلمه‌ای هم هیچ جذابیتی ندارد. با جمله‌های کامل به او جواب بدهید، فقط مراقب باشید که مثنوی برایش ننویسید.

شکایت نکنید 

هرچه زمان بیشتری را با کسی که دوست دارید، سپری کنید، با او راحت‌تر و صمیمی‌تر می‌شوید و می‌توانید بدون رودربایستی سفرۀ دلتان را پیش او باز کنید. این راحتی در کل خوب است، اما قرار نیست که از آن به عنوان فرصتی برای گله و شکایت کردن استفاده کنید. این که هر از گاه شکایتی بکنید، مثلاً بگویید: “وای، پختم از گرما!” اشکالی ندارد، اما مرز باریکی بین گفتگو کردن دربارۀ موضوعی که ناراحتتان می‌کند و شکایت کردن و غر زدن وجود دارد. این مرز را تشخیص بدهید و مراقب باشید که از آن عبور نکنید. اگر موضوعی واقعاً ناراحتتان می‌کند و می‌خواهید دربارۀ آن حرف بزنید، بهتر است این گله‌گذاری‌ها را تلفنی یا در ملاقات حضوری انجام بدهید. در غیر این صورت دختری غرغرو به نظرش خواهید رسید که مسلماً اصلاً جذاب نیست.

 شما می‌توانید با کمک دوره آنلاین “جذب مرد با موبایل” یاد بگیرید که چطور با استفاده از گوشی موبایلتان و نحوه صحیح پیام دادن، کسی که دوست دارید را جذب خودتان کنید. در این دوره، شما بسته به مرحله‌ای که در رابطه عاطفی هستید، می‌توانید پیام‌های مناسبی ارسال کنید تا رابطه شما عمیق‌تر و جذاب‌تر شود. به‌علاوه، در این دوره یاد خواهید که گرفت که در پاسخ سوالات و درخواست‌های او چه جواب‌هایی بدهید که هم مرزهایتان رعایت شود و هم فرد مقابل از شنیدن آن‌‌ها احساس خوبی داشته باشد.

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • سلام خسته نباشید من دختری16 ساله هستم و با پسر یکی از اشنا هامون یه 4.5 روزی بود چت میکردیم و اون برام کلیپ های باحال میفرستاد .منم لایک میکردم و با رفتار های اشتباهم (مثلا زود سین کردن و …)باعث شدم که دیگه بهم پیام نمیده اگه میشه یه راهی بهم پیشنهاد بدین که دوباره باعث بشه بهم پیام بده،در اصل میخوام بدونم چطور سر صحبت رو باهاش تو چت باز کنم
  خیلی ممنون

 • سلام من ۲۶ سالمه و اخیرا یک اقایی رو دیدم که ازشون خوشم اومد و یکم که پرس و جو کردم فهمیدم دوست پدرم هستن و ۳۱ سالشونه شمارشونو پیدا کردم وبهشون گفتم دوستشون دارم اول گفتن که بیخیال بشم و فرض کنم ندیدمشون منم ترسیدم و گفتم به جای برادر بزرگترم میشه باشید که گفتن بله میشه و باهم صحبت کردیم از گزشتم گفتم و ایشون گفتن که عصبی شدن که اگه کسی بهم اسیب میزد چی و نمیدونم این حرفشون راست بود یا دروغ و در اخرم گفتن فقط اگه راهنمایی و سوال داشتم بهشون پیام بدم
  میشه راهنمایی کنید باید چیکار کنم ایشون به من پیام نمیدن و منم حس میکنم زشته همش بخوام به زور بهشون پیام بدم و نمیدونم باید چیکار کنم اصلا اینکه گفتن عصبی شدن از اسیب دیدن من چیز خوبیه یا بده ممنون میشم راهنمایی کنید

  • آیدای عزیزم سلام
   احساسات شما رو به این آقا درک می کنیم. اما به نظر میرسه ایشون مستقیما به شما اعلام کردند که قصد وارد شدن به این رابطه عاطفی رو ندارند. برداشت شما از ناراحتی ایشون هم می تونه درواقع سوء برداشت باشه و بهتر به جای حدس و گمان روی پاسخ های صریح و روشن ایشون تمرکز کنید عزیزم.

   • و به نظر شما این بهتره که من این آقارو کلا از زندگیم حذف کنم یا به همین رابطه برادری ادامه بدم باهاشون

 • سلام خسته نباشید من دختری16 ساله هستم و با پسر یکی از اشنا هامون یه 4.5 روزی بود چت میکردیم و اون برام کلیپ های باحال میفرستاد .منم لایک میکردم و با رفتار های اشتباهم (مثلا زود سین کردن و …)باعث شدم که دیگه بهم پیام نمیده اگه میشه یه راهی بهم پیشنهاد بدین که دوباره باعث بشه بهم پیام بده،در اصل میخوام بدونم چطور سر صحبت رو باهاش تو چت باز کنم
  خیلی ممنون

 • سلام خسته نباشید من دختری16 ساله هستم و با پسر یکی از اشنا هامون یه 4.5 روزی بود چت میکردیم و اون برام کلیپ های باحال میفرستاد .منم لایک میکردم و با رفتار های اشتباهم (مثلا زود سین کردن و …)باعث شدم که دیگه بهم پیام نمیده اگه میشه یه راهی بهم پیشنهاد بدین که دوباره باعث بشه بهم پیام بده
  خیلی ممنون

 • سلام خسته نباشید ببخشید من با یک خانومی که همدیگرو هم دوست داریم الان باهم دررابطه هستیم ولی اون چند وقته که یکم سرد شده منم تاحالا هیچ اشتباهی یا هیچ حرف بدی یا دروغی نگفتم میخوام بدونم چیکار کنم تا بهم علاقش بیشترشه لطفا کمکم کنین

  • سلام دوست گرامی
   در قدم اول باید علت این سردی را متوجه شوید. در حال حاضر شما و طرف مقابل نیاز به طرح مساله و بررسی علت دارید. سپس باید بتوانید حل مساله کنید.
   اگر در این مسیر نیاز به همراهی دارید، از مشاوران رادیوعشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

  • سلام ؛ وقت بخیر من حدود سه ماه هست که از طریق فضای مجازی با پسری آشنا شدم با هم همسن هستیم ؛ ۲۰ ساله ؛اوایل ارتباط با ایشون رو نمیپذیرفتم اما اصرار به آشنایی بیشتر داشتن و قصدشون هم ازدواج هست اما من به دلیل شرایط تحصیلم حداقل تا هفت سال دیگه نمیتونم ازدواج کنم. من دانشجوی پزشکی هستم و اون افسر یگان ویژه ی ناجا ٬ از دو شهر متفاوت هستیم ولی به لحاظ منطقی کاملا تفاهم داریم رفته رفته هم احساس میکنم که دارم بهشون علاقه مند میشم ولی اون خیلی زود علاقه اش رو ابراز کرد و هر چقدر هم شرط میزارم میپذیره و با شرایطم هیچ مشکلی نداره خیلی سعی کردم منصرفش کنم اما نشد و ارتباط ما فقط در حد چت هست اما نمیدونم ۷ سال ارتباط از راه دور پنهانی کار درستی هست یا نه واقعا بین عقل و احساسم دچار تردید شدم . خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید.

   • دوست عزیز سلام
    با توجه به توضیحاتی که دادید به نظر می رسد دید منطقی به رابطه عاطفی دارید. چالش هایی که مطرح کردید بسیار به جا و منطقی است. پیشنهاد می کنم حتما با یک مشاور صحبت کنید تا بررسی جزئیات دقیق رابطه شما بتواند بهتر کمکتان کند.

 • با سلام
  من دختری 22 ساله هستم که سه سال پیش با پسری هم سن خودم در اینستا چت می کردیم و خیلی باهم دوست بودیم و میخندیدیم(بعنوان دوستی ساده). من به دلایلی بعد از مدتی و بطور ناگهانی مجبور شدم ایشون رو آنفالو کنم. چند روز پیش بطور اتفاقی پیج ایشان را دیدم و درخواست فالو دادم ولی قبول نکردند و بعد درخواستم را برداشتم و دایرکت زدم و خیلی صمیمی و محترمانه جواب دادند (بدون اینکه درباره گذشته سوالی بپرسند). حالا من دوست دارم بیشتر با ایشون آشنا بشم و همدیگر را ببینیم اما نمیدانم چطور این بحث را پیش بیاورم و آیا اصلا درست است که من این پیشنهاد را بدم؟!
  این چند روز هم من به بهانه درس و کنکور از ایشون سوال پرسیدم و خیلی خوب باهم حرف زدیم اما فعلا فقط من پیش قدم شدم واسه پیام فرستادن!
  ممنون از توضیحات و مطالب مفیدتون.

  • سلام دوست گرامی
   نشانه‌های خوبی از طرف او دریافت نکردید و عدم تمایل او برای آشنایی مشهود است.
   ابتدا از خودتان بپرسید به چه علت به سمت او گرایش دارید؟
   می‌توانید از مشاوران همیار عشق، نوبت مشاوره دریافت کنید.

 • سلام من با یه نفر چندوقتی که نه یک یا دو روز چت کردم و ایشون چندبار مسائلی رو پیش کشیدن که من از این مسائل متنفرم. الان هم از ایشون بدم اومده و ایشون با من 10 سال اختلاف سنی دارن و خودشونم میدونن ولی با این حال طوری رفتار میکنن که انگار دوست د.. هستم؛ هیچ علاقه ای به ایشون ندارم و نمیدونم چطوری بگم که بره که بره… اصلا حوصله اش رو ندارم چون توی مدت چت احساس کردم فردی کوته ذهنه؛ نمیدونم این ربطی به این داره که من تا حالا به پسری چت کردم یا نه یا به رفتار ایشون ربط داره؟ چطوری بگم که دیگه بهم پیام نده؟

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان اشاره نکردید.
   اینکه شما استانداردهای خودتان را در روابط با دیگران دارید، خوب است، اما اینکه اصلا چرا به سمت آدم‌های نامناسب می‌روید، جای بررسی دارد.
   10 سال اختلاف سن، کم نیست و اینکه نمی‌دانید چطور به او بگویید پیام ندهد، نوعی تناقض است! می‌توانید به راحتی بگویید که به شما پیام ندهد و دیگر به پیام‌هایش جواب ندهید.

 • سلام من 19 سالمه کنکورمو که دادم با یه پسری که فامیل دورمون هستن اشنا شدم(23سال)بعد جواب کنکور اومد و من قبول نشدم ایشونم گفتن که میتونم به عنوان مشاور بهت کمک کنم خودشون پرستارن 4 ماهه که چت میکنیم و همو از نزدیک دیدیم
  بعضی وقتا با رفتارش نشون میده که بهم علاقه داره و میخواد بعد کنکور پیش قدم بشه
  و خیلی به درسام اهمیت میده و میگه که انلاین نباشو تمام وقتتو روی درسات بزار
  بنظرتون تا پنج ماهه دیگه که کنکور دارم
  دلسرد نمیشه؟؟ اصلا پیش قدم میشه ایا!! :/// من چیکار کنم تو این مدت! ممنون

  • سلام دوست گرامی
   تا زمانی که اولویت اساسی شما درس خواندن است، فکر کردن و یا وارد رابطه شدن به شما کمکی نمی‌کند و آسیبش بیشتر استو
   فعلا سرمایه‌گذاری عاطفی روی او نداشته باشید تا بعد ببینید آیا او پیشقدم می‌شود یا خیر.
   سن شما نیز کم است و فرصت‌های زیادی دارید.

 • سلام 14 سالمه دوس پسرم 17 سالشه
  توی گپ اشنا شدیم و یک مدت باهم حرف میزدیم و اما اصلا احساسشو بهم نمیگفت اما غیرتی میشد روم و خیلی چیزای دیگه .
  تابه حال از نزدیک ندیدمش اما از طریق تماس تلفنی و تصویری حرف میزدیم.
  الان همش میگه که میخوای باهات ازدواج کنم من بهش میگم که هنوز بچه ایم و این چیزا زوده
  اون میگه میخام فلان کنم وبرم سر اون شغل که دستم به دهنم برسه که بابات با ازدواجمون موافق باشه.
  میخام بدونم واقعا دوستم داره یا نه یک هوسه؟!

  • سلام دوست گرامی
   همانطور که متوجه شدید، سن هردوی شما برای صحبت درباره ازدواج سن کمی است
   یکی از نشانه‌های ناپختگی و عدم بلوغ همین است که هنوز شما را ندیده است و ملاقات حضوری و شناخت اتفاق نیفتاده، اما بدون این شناخت از ازدواج صحبت می‌کند! و باید توجه داشته باشید که تمایلات در سن شما معمولاً به دلیل ترشحات هورمونی است.

 • سلام،وقت شما بخیر،بنده دختری رو چند ساله دوست دارم،اون موقع ها سنم خیلی کم بود و فکر میکردم حسم بچه گانه باشه،اما هرچقدر سنم اومد بالاتر دیدم این حس بیشتر وبیشتر و البته متفاوت تر شد،الآن چند وقته که فقط باهم چت میکنیم،من خارج کشورم و ایشون ایران هستن و سؤال من اینه که چجوری میتونم یه تصمیم منطقی راجع به ازدواج بگیرم،چون هدف من ازدواجه و از سر هوس بهش پیام ندادم،(هردوتامون هم ۱۹ساله هستیم و با هم اقوام نزدیک هم هستیم)
  لطفا جواب بدین،ممنونم

  • سلام دوست گرامی
   به دلیل دوری مسافت و راه شما دونفر، باید ابتدا زمینه را برای شناخت بیشتر فراهم کنید.
   سپس اگر این شناخت به خوبی پیش رفت، می‌توانید درخواست خودتان را مطرح کنید تا از طریق درست این رابطه به سرانجام خوبی برسد.

 • سلام من از یک دختر خوشم میاد ولی نمی دونم چطور سر بحث رو باهاش وا کنم باهاش حرف بزنم میخوام شوخ طبع باشم ولی نمی دونم چطوری چی باید بگم که خوشش بیاد
  به من بگید چ کار کنم

  • سلام دوست گرامی
   ابتدا به دنبال یک نقطه مشترک برای صحبت باشید، برای مثال به میزانی که از علاقمندی‌های او راجع به یک مساله آگاهی دارید، وارد صحبت شوید تا شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کنید.
   سپس می‌توانید برای یادگیری بیشتر مهارت‌های ارتباطی، با مشاور صحبت داشته باشید.

 • سلام من 17سالمه و 7ماهی میشه که با یه پسر هم کلاسی خودم آشنا شدم ایشون واقعا مودب هستند و راجبه هیچ مسئله جنسی باهم حرف نزدیم و بخاطر کنکورمون هفته
  ای یک بار در حد بیست دقیقه چت می کنیم و واقعا در مسائل درسی کمک گر همیم و بعد از دانشگاه قصد ازدواج داریم به نظرتون حس ایشون ادامه داره یا چیکار کنم ادامه داشته باشه؟

  • سلام دوست گرامی
   سن هردوی شما پایین است و ارتباط شما بایکدیگر در همین سطح نخواهد ماند و پیشرفت می‌کند.
   بنابراین بهتر است تمرکز شما روی مساله درس‌تان باشد.

 • سلام من دختری ۱۹ ساله هستم که خیلی وقته یه پسری
  که ۱۰ سال از خودم بزرگتر ه دوست دارم .و ایشون یهو داخل اینستاگرام شروع به چت کردن بامن کردن و خوب منم بهش گفتم بدم ازش نمیاد و اولین بار هست که میخوام باپسری وارد رابطه بشم
  حالا ترسم از اینه که اون واقعا حسی نسبت به من نداشته باشه و من میخوام این رابطه به ازدواج کشیده بشه ولی نمیدونم اصلا اون نظرش درمورد من چیه واصلا کار درستی میکنم یانه؟

  • سلام دوست گرامی
   هدف‌گذاری شما بدون شناخت است که این نشانه عدم آگاهی درباره قوانین رابطه و نداشتن مهارت ارتباطی است.
   شما ابتدا باید بتوانید خارج از فضای مجازی او را کمی بشناسید، اهدافش را بررسی کنید، سپس اگر مایل به ازدواج بودید؛ به مشاور مراجعه کنید.

 • من باپسری که دوستش دارم ۶سال اختلاف سنی داریم یعنی اون ۶سال ازمن بزرگتره ولی اون منونمیشناسه وایرانی نیست پسرمعروفی است ومن بهش علاقه مندهستم بهش پیام دادم ولی اون جواب پیام منونمیده.میشه بهم بگین چیکارکنم که جوابموبده؟

 • سلام امیدوارم حالتون خوب باشه بنده ۱۵ سال دارم و با دختری که ۳ ماه ازم بزرگتره حدود ۲ ماه هست صحبت میکنم و خب اوایل رفتاری سنگین داشتند ولی الان باهم خیلی صمیمی هستیم ساعت ها با تلفن باهم صحبت میکنیم ولی ایشون گفتند که منو فقط به عنوان یه دوست می بینند هر چند من دائما تلاش میکنم که تحت تاثیر قرارش بدم و چندین بار نشاته هایی دیدم که ایشون هم به من علاقه دارن مثل “منم دوست دارم و…. ” و خب باهم برای آینده هم همیشه کلی برنامه میریزیم ولی اهل شهر های مختلف هستیم بنظرتون من میتونم روزی دلشو بدست بیارم؟

  • سلام دوست گرامی
   کسی از آینده اطلاع ندارد؛ اما چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد، این مساله است که سن هردوی شما پایین است و فعلا برای تصمیم گرفتن درباره رابطه عاطفی شرایط مناسبی ندارید.

 • سلام
  من دختری ۱۷ ساله هستم و به مدت سه سال هست که با پسری رابطه جدی دارم… مجازی و تا الان هم همو ندیدیم…ولی هر روز ویدیو کال و تماس داریم با هم…منو دوس داره و کاملا ازش مطمعنم و اعتماد دارم…در طی این مدت قهر و اشتی های زیادی داشتیم.ولی حقیقتش اینه دوتامون ا ته دل همدیگه رو دوست داریم…تنها نگرانی من اینه چطور رفتار کنم و طرز چت کردنم چطور باشه که ازم خسته نشه و به عبارتی تکراری نشم براش
  لطفاً راهنماییم کنید!

  • سلام دوست گرامی
   17 سالگی؛ اوج سن نوجوانی است. از 3 سال پیش ارتباط جدی و مجازی داشتید. 14 سالگی آیا زمان مناسبی برای انتخاب شریک عاطفی است؟
   نکته مهم این است که اشاره کردید او را تابحال ندیدید و صرفاً ویدیو کال داشتید؛ بنابراین شناخت شما از یکدیگر به این صورت کامل نخواهد بود.
   بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که در حال حاضر وطیفه سن شما، تحصیل و یادگیری مهارت است.

 • سلام من 19سالمه با یک پسری که چندسال از خودم بزرگتر هست تویه مجازی آشنا شدم اول بخاطر مسائل درسی بود ولی الان صحبتمون ادامه پیدا کرده و من بهش علاقه مند شدم. سؤالم اینه که آیا ابراز علاقه ی من به صورت مستقیم اون هم قبل از اینکه ببینمش درسته؟

  • سلام دوست گرامی
   خیر درست نیست.
   روش ابراز علاقه به صورت مستقیم برای شما خطرات و معایبی دارد که در آینده با آن درگیر خواهید شد.
   ابتدا باید او را ببینید و بشناسید و اجازه دهید تا ایشان در صورت تمایل ابراز علاقه خود را انجام دهد.

  • سلام من دراینساگرام به یک پسر خارجی علاقه مندهستم ولی اون منونمیشناسه وقتی بهش پیام میدم جواب نمیده ومیخوام اول باهاش دوست بشم وبعدباهاش رابطه برقرارکنم.چیکارکنم جواب پیامموبده؟

   • سلام دوست گرامی
    به سن خودتان اشاره نکردید.
    به نظر می‌رسد مسیر را اشتباهی می‌روید، چون ه شخصی علاقمند هستید که به پیام‌های شما نیز جوابی نمی‌دهد.
    بهتر است در چنین شرایطی ابتدا برای خودتان مشخص کنید که به چه دلیل به او علاقمند شدید. سپس به این مساله فکر کنید که برای مثال او به پیام شما جواب داد و رابطه برقرار شد؛ چه هدفی بعد از این رابطه وجود دارد؟
    بهتر است کمی منطقی‌تر فکر کنید.

    • من برای دوست شدن باهاش هدف دارم اون 6سال ازمن بزرگتره ولی اون جواب منونمیده.لطفابهم بگین چیکارکنم که جواب منوبده؟

     • با خودت منطقی باش، یه آدم معروف نمیاد با یه آدم غیر معروف و عادی وارد رابطه ی عاطفی بشه اگه هم بشه خوشبخت نمیشید.

 • سلام من دختری ۱۶ ساله هستم
  با آقای ۲۸ ساله ای در ارتباط هستم که شغلشون وکالت هست و از فامیل ها هستن
  من بهشون علاقه مند هستم ایشونم میگن اینطوره
  ولی خب بعضی اوقات دیر دیر سراغمو میگیره دلسرد میشم …
  اما اون میگه که کاراش سنگینه و واقعا نمی رسه وگرنه واقعا دوسم داره
  آیا درسته ارتباطم باهاشون؟ آیا ایشون راست میگن؟
  من سعی میکنم کمتر پیام بدم تا اون پیشقدم بشه

  • سلام دوست گرامی
   سن شما و ایشان اولین نکته‌ای است که جلب توجه می‌کند. 16 سالگی زمان مناسبی برای ورود به رابطه عاطفی نیست.
   احساس نیاز شما به توجه بیشتر، دقیقا یکی از مسائلی است که بواسطه سن‌تان بوجود آمده است.
   به واسطه کارشان که وکالت است، ممکن است زمان کافی برای رابطه و توجه نداشته باشند، اما مساله از پایه دچار مشکل است. 12 سال اختلاف سن.

 • سلام من توی یک گپ با پسری اشنا شدم 17 سالمه، اون میگفت دوستت دارم، مهربون بود، میگفت قبلا عشقش ولش کرده و به کسی اعتماد نداره، بعد سر حرف زدن من با یه پسری بهم گفت زیاد جوابشو نده من بهش گفتم مگه تو کی من هستی ک دستور میدی، اونم قاطی کرد و و الانم ازش خبری ندارم، براش خداحافطی نوشتم ولی سین زده و جواب نداره، نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه، آخه فقط سه چهار روز با هم بودیم به بچه های دیگه گرچه میگفت رل منه ولی به خودم پیشنهادی نداده بود

 • سلام . من 17 سالمه و با یک پسر اشنا شدم و حس کردم که اون شخص رو‌ دوست دارم اما بعد از مدتی دوستی به من پیام دادن که دوستت ندارم و برای من هوس بودی منو فراموش کن و بعد بلاکم کرده بودند. الان بعد از چند مدتی برگشتن و ادعا کردن که دلشون برام تنگ شده و دوستم دارن . من باید چیکار کنم ؟ ایا ایشون منو دوست دارم یا اینکه بدنبال سرگرمی هستند؟

  • سلام دوست گرامی
   این رفت و آمدها رفتار جالبی نیست، در حال حاضر مهم این نیست که او چه گفته است، مهم این است که شما چه برداشتی از این رفتار دارید؟
   بهتر است به بازگشت ایشان توجه خاصی نداشته باشید، بخصوص اینکه سن شما نیز سن بالایی نیست و قطعا فرصت‌های بهتری خواهید داشت.

   • سلام من دانشجوام و دوست هم دانشگاهی ام از یه آقای دکتری که قصد ازدواج داره بهم گفت و آیدی اینستاگرامش رو بهم داد،خوب میشناسه اون دکتر رو
    من پست هاشون رو لایک کردم و ایشون در دایرکت بهم پیام دادن و یه سری صحبت اولیه آشنایی داشتیم،بعد ایشون گفتن یه قرار بزاریم من گفتم فعلا سرم شلوغه،الان چن روز گذشته و ایشون پیامی ندادن برای ملاقات حضوری میخواستم بپرسم چطور یادشون بندازم؟و رابطه رو ادامه بدم

    • سلام دوست گرامی
     اجازه دهید تا خودشان برای ادامه ارتباط پیشقدم شوند. شما می‌توانید که یک پست یا استوری برای او بفرستید اما اصرار برای دیدار نداشته باشید.
     در ضمن دوره آموزشی« جذب عشق از آشنایی تا ازدواج» برای مساله شما طراحی شده است که یک رابطه را به درستی و از طریق مسیر صحیح به سمت ازدواح ببرید.

 • با سلام
  ببخشید من 20سال دارم با یه نفر اشنا شدم که احساس میکنم بهشون علاقه مند شدم .اما چند روزی هست که احساس میکنم پیام های من برای اون جذابیت ندارد و احساس خستگی میکند . چگونه با اون چت کنم که چت هام براشون جذابیت داشته باشه.

  • سلام دوست گرامی
   از علاقمندی‌های او بپرسید، پشت سرهم پیام ارسال نکنید و سعی کنید تا وقتی سوال قبلی را جواب نداده‌اند، سوال و مساله جدیدی را مطرح نکنید تا احساس فشار نکند.

 • ۲۵ سالمه و شخصی رو تو اینستا دیدم که بهش علاقه من شدم ۲۷ سالشه و ایرانی نیست دوست دارم بتونم باهاش ارتباط بگیرم و صحبت کنم

  • سلام دوست گرامی
   چون در اینستاگرام با او آشنا شدید، از همین برنامه برای شناخت حداقلی طرف مقابل استفاده کنید. برای مثال پیگیری صفحاتی که دنبال می‌کند تا علاقمندی‌هایش را متوجه شوید، اگر با او در حال حاضر صحبت می‌کنید، ارسال پست و یا استوری‌های جذاب و مورد علاقه‌اش می‌تواند شروع کننده گفتگوی بیشتر شود.
   گفتید ایرانی نیستند، علت این علاقمندی خود را پیدا کردید؟ هدف این علاقه و ارتباط را مشخص کردید؟ نیاز است تا این مسائل را نیز پیش از برقراری رابطه مشخص کنید.

   • سلام. بله ایشون ایرانی نیستند.اهل اتریش هستند ولی مسلمون هستند ..براشون کامنت میزارم به کامنتام جواب میدند اما دایرکت رو چک نمیکنن.بهشون ایمیل زدم.

 • سلام من تو فضای مجازی صفحه یک دندانپزشک دنبال میکردم بعد ایشون چندباری در پست ها و استوری عکسشون گذاشتن و من ازشون خوشم امد
  پیجشون کاریه و من فالو نکردن دوبار هم استوری ریپلای کردم با استیکر جواب دادن
  من خودم دبیر هستم و دوست داشتم تو دایرکت بهش جواب بدم اما نمیدونم از کجا شروع کنم مخصوصا اینکه تقریبا پیجشون کاری

  • سلام دوست گرامی
   شما تلاش خودتان را برای نزدیک شدن به ایشان انجام دادید، برای مثال او را فالو کردید، به استوری‌هایش واکنش نشان دادید و…
   اما طرف مقابل فعلاً قدمی برای صحبت با شما برنداشته‌اند. در چنین حالتی شما ابتدا بررسی کنید که دلیل اینکه از او خوشتان آمده است چیست؟ آیا وجه اجتماعی و شغل او شما را جذب کرده است؟ رفتارهای خاصی نشان می‌دهند که جذاب بوده است؟ آیا این علاقمندی عاقلانه و واقع‌بینانه است یا خیر؟
   در هر صورت شما نیاز دارید ابزارهای بیشتری برای ابراز علاقمندی‌تان داشته باشید. برای ارزیابی وضعیت و شرایط شما و دریافت راهنمایی بیشتر، می‌توانید از مشاوران رادیوعشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

 • سلام ممنونم از مطالب خوبتون.
  من یکی از پسرای نزدیک فامیل رو دوست دارم و احساس می کنم اونم همین احساس رو به من داره. مثلاً با حمایت هاش، گاه و بیگاه پیام دادن ..هاش، علاقه‌ای که غیر مستقیم بهم نشون میده اما فکر می کنم اون هم مثل من از دوست داشتنش تردید داره چون تا حالا هیچ حرفی در این باره نزده و قبلا هم بهمن گفته بوده از یکی خوشش اومده ولی نمیدونه اسمشو چی بزاره.
  به نظر شما من باید با این آقا چیکار کنم همچنان دوستش داشته باشم یا پیشنهاد دیگه ای دارید

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان و طرف مقابل اشاره نکردید.
   علامت‌هایی که به شما ثابت کند او به شما علاقه دارد می‌تواند درست یا غلط باشد.
   اما تا زمانی که طرف مقابل به صورت مستقیم ابراز علاقه نکند، این مساله برای شما روشن نخواهد شد.
   بنابراین اجازه دهید تا او با احساساتش کنار بیاید و بتواند به زبان بیاورد. یک بازه زمانی برای این احساسات در نظر بگیرید تا بیش از اندازه وقت خود را تلف نکنید.

 • با سلام در فضای مجازی با پسری که ۲۹ سال دارد و ۸ سال از من بزرگ تر است آشنا شده ام ایشان همان اول فالو کردن به من پیام دادند و بعد از ۱۰ ۱۲ پیام گفتند که شاید همو دیدیم گذشت و گذشت من از صورتم عکس هایی را استوری کردم و ایشان ریپلای زدند و در نهایت خواستند با من قرار بگذارند ولی من اول قبول نکردم بعد از چند روز گفتم که باشه اگه وقت شد راهتون به شهر ما افتاد همو میبینیم به هم شماره هم دادیم و هر از گاهی احساس میکنم به خاطر عکس های کلوزاپ که از خودم استوری میکنم حسادت میکنن ولی وقتی تلفنی صحبت کردیم گفتند که من دوست اجتماعی شون هستم و قرار و شماره دلیل خاصی نداره البته اشاره کنم که شکست عشقی بزرگی خوردن و اعتماد ندارن و من حس میکنم میخوان کار شونو محکم بگیرن خودشون هم همینو گفتن به نظر تون ایشون نظر جدی به من دادن و به دنبال کسب اعتماد هستن یا نه صرفا دوست اجتماعی میبینن منو؟

  • سلام دوست گرامی
   اشاره کردید از دوشهر متفاوت هستید، اگر آشنایی شما از طریق اینستاگرام بوده است، بهتر است قبل از هر سرمایه‌گذاری عاطفی، ابتدا با دیدار حضوری ایشان را دقیق‌تر بشناسید
   شکست عشقی بزرگ ایشان اگر حل نشده باشد، یعنی پرونده رابطه قبل باز است و شما در این زمان قربانی خواهید شد.
   بنابراین بهتر است با دید وسیع‌تر و عاقلانه‌تر به این رابطه و پیشنهاداتش فکر کنیدف به نظر نمی‌رسد ایشان جدی باشند.

 • سلام من با دختری توی مجازی اشنا شدم
  تو گپ چت میکردیم و بهم علاقه مند شدیم خلاصه دختره به من علاقه نشون داد و منم بعدش بیشتر علاقه مند شدم بهش
  بعده یه مدت من بیشتر علاقه مند شدم اون کمی سنگین شد.
  من دوس داشتم با ویس حرف بزنیم و تلفنی حرف بزنیم و همدیگه رو ببینیم ولی دختره میگفت موقعیت این چیزارو ندارم. شمارمم گرفته ولی شمارشو به من نداده
  نمیدونم منو واسه سرگرمی میخواد یا نه؟
  من چیکار کنم بهش بیشتر ابراز علاقه کنم شاید سنگین بشه نمیدونم چیکار کنم بیشتر واسش جذاب بشم راهنمایی کنید.

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان و طرف مقابل اشاره نکردید.
   درخواست شما برای آشنایی بیشتر و دیدار حضوری پس از یک رابطه مجازی کاملاً طبیعی است.
   علت اینکه ایشان قبول نکرده‌اند، می‌تواند متفاوت باشد. اما باید به کیفیت صحبت‌های ایشان با خودتان توجه کنید.
   برای جذاب‌تر شدن، سعی کنید شنونده خوبی برای حرف‌هایش باشید و زمان‌هایی که از شما نظر می‌خواهد، حتما نظر خودتان را بگویید.
   علائق او را شناسایی کنید و از اهدافش برای آینده بپرسید. اگر در اهدافش هیچ اثری از وجود شما نیست، بهتر است جدی‌تر به این رابطه فکر کنید.

 • سلام من مجازی با کسی اشنا شدم و از ایشون خوشم اومد بعدش ایشون گفتند که بریم بیرون و بعد رفتیم.
  اونجا ایشون گفتن که ما به درد هم نمی خوریم و منو فراموش کن و گفتن که منو به عنوان همکار بدون
  منم هم گفتم منو در اینستا انفالو کن من نمیخوام همکارم باشی ولی ایشون انفالو نکردن و من واقعا ایشون دوست دارم و نمی دونم باید چیکار کنم لطفا کمک کنین

  • سلام دوست گرانمی
   اگر بلافاصله بعد از دیدارتان ایشان اشاره کردند که شما را نمی‌خواهند یا بدرد هم نمی‌خورید، باید یک دور این ملاقات را مرور کنید.
   رفتارهای خودتان، حرف‌هایی که به ایشان زدید، حرف‌ها و نظراتی که از طرف ایشان شنیدید.
   و اما درباره آنفالو کردن، چرا شما به ایشان این را گفتید که شما را آنفالو کنند؟ چون این تصمیم برای صفحه خودتان است نه او!
   بعنوان همکار بودن و به آن چشم نگاه کردن، برای افرادی که برای آشنایی اقدام می‌کنند، دشوار است. چون رابطه رشد می‌کند و به شکل قبلی خود برنمی‌گردد.
   برای جذب عشق و یا پذیرش این جدایی، حتماً از مشورت با مشاوران همیار عشق بهره‌مند شوید.

   • سلام من دختر ۱۶ سالمه با یه پسر تو به گپ اشنا شدم ۲۷ سالش بود مشخص بود دنبال رابطه جنسیه من بهش میگفتم نمیتونم واین حرفا ناراحتم میکنه بعد میگفت باشه مشکلی نیس من دیگه حرفشو نمیزنم من زیاد در دسترس نیستم خیلی کم پیش میاد باهم صحبت کنیم اما اون پیام میده کجایی چرا نیستت و این حرفا گفت واسه ازدواج میخوامت من باور نکردم گفتم اختلاف سنیمون خیلی زیاده گفت واسش مهم نیس و دیگ اصلا راجب رابطه هیچ حرفی نزد راجب چیزای ک من علاقه دارم حرف میزنم و گوش میده گاهی وقتا شوخی میکنه یا رو من حساسیت نشون میده بنظرتون واقعا منو دوست داره؟

    • سلام دوست گرامی
     کار درستی کردید که با او مخالفت کردید، چون هم شرایط سنی شما مناسب نیست و هم شناختی از یکدیگر ندارید.
     خیر نمی‌توان با این حرف که من می‌خواهم با تو ازدواج کنم، به این نتیجه برسیم که او به شما علاقه دارد.

مقالات مرتبط