چگونه در رابطه حوصله سر بر نباشیم؟ (چطور در چت کردن تنوع و هیجان ایجاد کنم؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه در رابطه حوصله سر بر نباشیم؟ (چطور در چت کردن تنوع و هیجان ایجاد کنم؟)

چگونه در چت کردن خسته‌کننده نباشم؟


خیلی دیر جواب ندین

وقتی طرف مقابل پیام میده اگه همیشه شما یکی دو روز بعد جواب بدین، خیلی رابطه‌تون خسته‌کننده میشه. منظورمون این نیست که وقتی صدای موبایل‌تونو می‌شنوین کارتون رو بذارین کنار و جوابش رو بدین اما خیلی هم دیر جواب ندین. اگه کارتون قراره خیلی زیاد طول بکشه، بهتره بگین:«ببخشید یکم کارم طول می‌کشه. بعدا بهت پیام میدم صحبت کنیم.»

جواب‌های یک کلمه‌ای ندین

اگه همیشه جواب‌های یک کلمه‌ای بدین، طرف مقابل احساس میکنه که مشتاق نیستین باهاش صحبت کنین و احتمالا سرد میشه و دیگه گفتگو رو ادامه نمیده.

از اموجی یا استیکر استفاده کنین

بعضی وقت‌ها در صحبت‌هاتون برای تنوع از اموجی یا استیکرهای مرتبط و مناسب استفاده کنین. چت کردن به تنهایی خیلی گفتگو رو در حالت خشک و بی‌حال می‌بره جلو اما وقتی یه استیکر یا اموجی بفرستین، نشون میده که لحن‌تون و حالت صحبت کردن‌تون چطوریه و خیلی تاثیرگذارتر میشه.

در مورد موضوعات هدفمند و جالب صحبت کنین

کم کم با شناختن طرف مقابل دست‌تون میاد که در مورد چه چیزهایی میتونین با هم صحبت کنین. اگه همیشه فقط بنویسین:«سلام، خوبی؟ چیکار می‌کنی؟» خیلی گفتگوی خشک و خسته‌کننده‌ای میشه. سعی کنین در مورد موضوعات مختلف باهاش صحبت کنین که گفتگو ادامه پیدا کنه.

با هم بخندین

گاهی وقت‌ها خاطره خنده‌دار یا جوک براش بنویسین و بفرستین یا پست‌های خنده‌دار بفرستین و با هم بخندین. خندیدن با همدیگه، کیفیت رابطه‌تونو بیشتر میکنه.

کمی احساسات به خرج بدین

اگه رابطه‌تون به جایی رسیده که بهم علاقه دارین و برای آینده‌تون هدف مشترک دارین، میتونین در چت کمی احساسات به خرج بدین یا پست‌های عاشقانه و احساسی برای همدیگه بفرستین تا تنوعی در رابطه ایجاد بشه. البته در این مورد افراط به خرج ندین تا تبدیل به عادت نشه و تاثیرگذاری این متن‌ها کم نشه.

  شوهر زبان نفهم و بی منطق

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چکار کنم قدرمو بدونه

چرا بهم اهمیت نمیده؟! گاهی تو رابطه عاطفی ممکنه احساس کنید با وجود همه تلاش‌هایی که می‌کنید طرف قابل‌تون اونطور که باید و شاید قدرتون رو نمی‌دونه و سر درگم

مطالعه»