مشاوره روانشناسی در انگلیس(روانشناس ایرانی در لندن، بیرمنگام، منچستر)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

مشاوره روانشناسی در انگلیس(روانشناس ایرانی در لندن، بیرمنگام، منچستر)

جهانی که امروزه در آن زندگی می‌کنیم، فشار فراوانی را از جنبه‌های مختلف زندگی بر ما وارد می‌کند؛ این فشار می‌تواند برخاسته از شغل، خانواده، سلامتی، محیط، سیاست و حتی مشکلات مربوط به نقاط مختلف جهان باشد. قبول داشته باشید یا نه، ما غالباً در برابر این فشارها سر تسلیم فرود می‌آوریم و آرزو می‌کنیم که ای کاش سنگ صبوری بود که می‌توانستیم مشکلاتمان را با او در میان بگذاریم. افرادی که بهترین شرایط را دارند، مشکلاتشان را با شک و تردید با دوستان، خانواده یا حتی غریبه‌ها در میان می‌گذارند. اما متاسفانه دسته دیگری از مردم هستند که ترجیح می‌دهند مشکلاتشان را با خود به گور ببرند تا این که کوچکترین اشاره‌ای به رنج‌ها و ناراحتی‌هایشان بکنند.

در این میان اقامت کردن در کشوری جدید، صرف نظر از پیشینه فرد مهاجر همواره با چالش‌های فراوانی همراه است. بعضی از این مشکلات تجربه مشترک مهاجران سراسر جهان است. افرادی که به انگلستان مهاجرت می‌کنند، ممکن است با بعضی از این مشکلات یا تمام آن‌ها مواجه شوند، خوشبختانه مهاجران ایرانی در انگلستان می‌توانند از خدمات مشاوران فارسی زبان استفاده کنند تا فرآیند مهاجرت را آسان‌تر پشت سر بگذارند.

در هر یک از شهرهای کشور انگلیس که اقامت داشته باشید(لندن، بیرمنگام، منچستر، آکسفورد، لیورپول ،کمبریج) امکان دریافت مشاوره روانشناسی فارسی زبان با تیم همیار عشق را دارید.

چه مشکلاتی برای مهاجران ایرانی در انگلستان وجود دارد؟


در صورت مواجهه با مشکلات زیر می­‌توانید با یک مشاور خانواده در انگلیس در ارتباط باشید:

موانع زبانی

تعجبی ندارد که مشکلات زبانی در صدر فهرست مشکلاتی باشد که مهاجران انگلستان با آن روبه‌رو می‌شوند. توانایی ارتباط برقرار کردن با دیگران تمامی جنبه‌های زندگی را که به نوعی متاثر از تعامل با مردم است، تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. یادگیری زبان بومی برای تمام فعالیت‌ها، از فعالیت‌های شغلی و تحصیلی گرفته تا پیدا کردن مسیر یا خرید روزمره الزامی است.

استخدام

مانع بعدی که بسیاری از مهاجران جدید در زمان شروع زندگی در انگلستان با آن روبه‌رو می‌شوند، یافتن شغل مناسب است. نکته گفته شده در بخش قبل را فراموش نکنید، مهارت‌های زبانی در موقعیت‌های مختلفی مانند بخش امور مالی بین‌المللی و ادارات دولتی که با کمبود مترجم مواجه هستند، مورد نیاز است.

تفاوت‌های فرهنگی و مشاوره خانواده در لندن

تفاوت‌های فرهنگی لزوماً در صدر فهرست ملاحظات کاربردی مهاجران ایرانی به لندن قرار نمی‌گیرد و یافتن خانه و شغل، رفت و آمد و دریافت خدمات طبعاً در اولویت قرار می‌گیرد. بااین حال بسیاری از مهاجران گزارش می‌دهند که تفاوت‌های فرهنگی در بدو ورود تاثیر بسیار زیادی بر آن‌ها گذاشته است. دامنه تفاوت‌های فرهنگی گستره‌ وسیعی از رسوم اجتماعی تا مشکلات جدی‌تری مانند نگرش‌های فرد نسبت به جنسیت، مذهب، نژاد و رابطه جنسی را دربرمی‌گیرد؛ مسائلی که می‌تواند در دو کشور تفاوت فاحشی با یکدیگر داشته باشد.

  چه زمانی باید مشاوره جنسی بگیریم؟ (مشاوره زناشویی چه زمانی ضروریست؟)

برای خو گرفتن با فرهنگ شهر لندن و ارتباط گرفتن با مردم در محل زندگی و محیط کار می­‌تواند از یک روانشناس ایرانی در لندن کمک بگیرید. همیار عشق این امکان را برای مهاجران ایرانی ساکن در شهر لندن فراهم کرده است.

مشاوره روانشناسی اضطراب در لیورپول

دانشگاه لیورپول یکی دیگر از دانشگاه‌های معتبر انگلیس است که مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی از جمله محصلان ایرانی قرار گرفته است. از افتخارات این دانشگاه می‌­توان به 7 جایزه نوبل در طول فعالیت­‌هایش اشاره نمود. دانشجویان ایرانی در شهر لیورپول و به خصوص در شروع راه، با مشکلاتی مواجه هستند.

از دست دادن حمایت دوستان، خانواده و حلقه‌های اجتماعی گسترده مشکل بزرگی برای اکثر مهاجران ایرانی است. چون ایران کشوری است که ساختارهای حمایتی سنتی در جوامع آن بسیار قوی است، مهاجران ایرانی وقتی به انگلستان می‌آیند که غالباً فردگرایی در آن بر خانواده ارجحیت دارد، دچار احساس گم‌گشتگی، بیگانگی و سردرگمی می‌شوند.

برای افزایش مهارت­ های ارتباطی و رفع مشکلات ناشی از دوری از خانواده و دوستان، امکان دریافت مشاوره از روانشناسان همیار عشق فراهم شده است.

مشاوره روانشناسی ایرانی برای حل مشکلات مروبط به روابط عاطفی در بیرمنگام

به عنوان دومین شهر بزرگ انگلیس، بیرمنگام این روزها به مقصد مهاجران بسیاری تبدیل شده است. در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ جهان، قیمت‌های خانه و مسکن در شهر بیرمنگام منطقی و مناسب است و این مسئله بیمنگام را به شهری مناسب برای مهاجرت خانواده ­ها مبدل کرده است. هر خانواده در زمان‌­ها و مراحل مختلف با چالش‌­ها و مشکلاتی روبرو است. این مشکلات در خارج از وطن بیشتر خود را نشان می­‌دهند.

بسیاری از ما در رابطه با همسر، نامزد، خواهر و برادر، والدین، همکاران، همسایگان و حتی پستچی با مشکل مواجه شده‌ایم و با مشکلات مختلف رابطه‌ها بیگانه نیستیم. در مقام مشاوران حرفه‌ای به شما می‌گوییم که استعداد برخی از ما برای درگیر شدن در روابط نامناسب ریشه در دوران کودکی دارد. به همین دلیل است که مشاور از شما سوال می‌کند که “در دوران کودکی چه اتفاقاتی را تجربه کردید؟” شاید وقتی این سوال را بشنوید، با خودتان فکر کنید که مشاور فقط می‌خواهد وقت‌کشی کند تا ساعت مشاوره زودتر تمام شود. اما باید بدانید که مشاور حق دارد چنین سوالی بپرسد، چون اتفاقات دوران کودکی بر آینده ما و روش ارتباط برقرار کردنمان با دیگران در دوران بزرگسالی اثر می‌گذارد.

  عواقب به اجرا گذاشتن مهریه (مشاوره تصمیم برای به اجرا گذاشتن مهریه)

در ادامه با مشکلات مختلف مربوط به روابط آشنا می‌شوید.

بازگرداندن و ترمیم رابطه 

بدلیل فشارهای روانی مختلف بعد از مهاجرات روابط عاطفی دستخوش ناملایمتی‌های زیادی می‌شود و بدلیل عدم داشتن مهارت‌های کافی روابط بسیاری دچار جدایی می‌شوند روابطی اگر طرفین به موقع به یک متخصص مراجعه می‌کردند هیچ وقت به جدایی نمی‌رسیدند.

نکات طلایی بازگرداندن عشق

خیانت و بیوفایی

خیانت کردن به همسر یا دوست نزدیکتان آسیب شدیدی به رابطه‌تان می‌زند و حس باارزش اعتماد را که برای بقای رابطه‌تان به آن نیاز دارید، از بین می‌برد. خیانت از هر نوعی که باشد، رابطه نامشروع، پنهان‌کاری مالی یا مخفی کردن اعتیاد دردناک است و می‌تواند منجر به پایان رابطه شود. بااین حال افراد بسیاری هستند که می‌خواهند بر درد و رنجشان غلبه کنند، خیانت را پشت سر بگذارند، اعتماد را دوباره برقرار کنند و به رابطه‌شان ادامه بدهند.

جدایی و طلاق

گاهی اوقات زوجین بدون در نظر گرفتن واقعیات و بررسی امکان نجات دادن رابطه‌شان تصمیم می‌گیرند که از هم جدا شوند. مشاوره طلاق فرصت مناسبی برای زوجین است تا جوانب مختلف مربوط به طلاق را قبل از تصمیم نهایی بررسی کنند. هرچند تمام زوجین به زندگی مشترکشان ادامه نمی‌دهند، بااین حال چون مشاور به زوجین کمک می‌کند تا پرونده زندگی مشترکشان را برای همیشه ببندند و به روشی سالم به زندگی برگردند و نیازهایشان را برطرف کنند، مشاوره طلاق برای تمام زوجین مفید است.

دوره زندگی پیروزمندانه پس از جدایی

روابط میانفرهنگی

رابطه میان‌فرهنگی به رابطه‌ای گفته می‌شود که دو نفر با دو زمینه متفاوت برای تشکیل دادن واحدی جدید در کنار یکدیگر قرار بگیرند. هرچند این فرآیند برای بسیاری ساده و کاملاً طبیعی است، اما تفاوت‌های فرهنگی برای عده‌ای مهم‌تر و آزاردهنده‌تر از آن است که به تنهایی بتوانند به سازش برسند. مشاوره به زوجین کمک می‌کند تا باورها و ارزش‌های یکدیگر را بهتر درک کنند، روش سالم و موثر برخورد با تفاوت‌های یکدیگر را یاد بگیرند و به سازش برسند تا به این ترتیب پیوند میانشان محکم‌تر و سالم‌تر از پیش بشود.

  شوهر شیشه ای ادامه زندگی یا طلاق؟

مشاوره چه کمکی  به فارسی زبانان مقیم انگلیس می‌کند؟


مشاوره فرصتی را در اختیارمان قرار می‌دهد تا خود واقعی‌مان باشیم و به آنچه واقعاً از روابطمان می‌خواهیم، پی ببریم. مشاوره فرصتی است برای کاوش در گذشته‌ و تجربیات کنونی با نزدیکانمان، به کمک مشاور متوجه معنا و اهمیت روابطمان می‌شویم. “حس خود” را در جلسات مشاوره تقویت می‌کنیم تا روابطی که انتخاب کرده‌ایم و الگوهای رفتاری که در طول زندگی برگزیده‌ایم، دیگر باعث سردرگمی و حیرتمان نشود. مشاور راهنماییمان می‌کند تا حس قوی‌تری از خود را در جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، پرورش دهیم و به درک بهتری از روابطمان برسیم.

رادیوعشق در چه مواردی می­ تواند به ایرانیان مقیم انگلیس مشاوره دهد؟


مشاوره آنلاین و تلفنی همیار عشق با مهاجران محترم در موارد زیر می­‌تواند باشد:

نوبت‌دهی

برای رزرو نوبت می‌توانید:

 

مزایای دریافت مشاوره روانشناسی از رادیوعشق برای فارسی زبانان مقیم در انگلستان


  • بهره مندی از خدمات مشاوره روانشناسی از روانشناسان فارسی زبان و آشنا به فرهنگ و آداب و رسوم مهاجران ایرانی انگلیس
  • ارتباط آسان با روانشناسان ایرانی در واتس اپ و تلگرام(بصورت تلفنی و آنلاین)
  • مقرون به صرفه بودن و هزینه مناسب مشاوره برای ایرانیان ساکن در شهرهای انگلیس
  • امکان پرداخت هزینه مشاوره از طریق حساب paypal

 

در یک کلام

همه افراد در طول زندگی در موارد مختلفی ممکن است نیاز به مشورت با یک مشاور متخصص را داشته باشند. این موضوع وقتی پررنگ تر می­ شود که خارج از وطن زندگی کنیم و از داشتن دوستان و خویشاوندان همزبان محروم باشیم. در این موقعیت پیدا کردن و صحبت با مشاوری فارسی زبان که به فرهنگ ما آشنایی داشته باشد، بسیار کمک کننده است. این امکان امروز توسط همیار عشق فراهم شده تا با ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین در زمینه تمام مشکلاتی که مهاجران با آن­‌ها روبرو هستند، به فارسی زبانان ساکن در شهرهای انگلستان کمک کند.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط