مشاوره روانشناسی ارزان( چطور مشاوره خانواده ارزان قیمت پیدا کنم؟)

مشاوره روانشناسی ارزان (چطور مشاوره خانواده ارزان قیمت پیدا کنم؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

مشاوره روانشناسی ارزان (چطور مشاوره خانواده ارزان قیمت پیدا کنم؟)

با افزایش هزینه­‌های زندگی، بعضی از افراد ترجیح می­‌دهند تا به نیازهای اولیه زندگی خود مانند خوراک و پوشاک رسیدگی کنند. مشاوره و روانشناسی ممکن است برای آن‌ها مهم تلقی نشود و پرداخت هزینه را برای جلسات مشاوره زیاد تلقی کنند. دریافت مشاوره ارزان از جمله راهکارهایی است که می‌­تواند به شما کمک کند تا در کنار تامین هزینه‌­های اولیه زندگی خود، برای افزایش سلامت روان خود نیز قدم بردارید. داشتن سبک زندگی سالم به شما کمک می­‌کند تا بتوانید کیفیت روابط خود را با دیگران غنی‌­تر کنید و لذت بیشتری از زندگی ببرید.

ضرورت دریافت مشاوره ارزان قیمت


بحران­‌هایی که در زندگی افراد بوجود می­‌آید، انواع متفاوتی دارد. هر تغییری در زندگی شما منجر به بروز استرس­‌های فراوانی می­‌شود. برای مثال، آغاز سن مدرسه برای کودک و همچنین خانواده استرس‌­آور است. مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره شکست عاطفی، مشاوره برای درمان افسردگی و اضطراب، انتخاب رشته تحصیلی، کنکور و سایر موارد؛ از جمله مسائلی هستند که لزوم وجود مشاوره و روانشناسی را برای ما روشن می­‌کند. مشکلات بخش جدایی ناپذیر زندگی هستند، این تصور که ما بتوانیم همیشه به تنهایی با این مشکلات چالش کنیم، راه­‌حل پیدا کنیم یا از حل آن فرار کنیم، منطقی به­‌نظر نمی‌­رسد. دریافت خدمات مشاوره را می‌­توانید به عنوان یک سرمایه­‌گذاری برای بهبود کیفیت زندگی­تان در نظر داشته باشید. وجود ابهام در نتیجه رابطه­‌های عاطفی، مشکل والدین برای تربیت فرزند، چالش­‌های میان زوجین مواردی نیستند که به تنهایی قادر به حل آن‌ها باشید. افرادی که متوجه اهمیت دریافت مشاوره شده باشند حاضر هستند از نیازهای دیگر خود صرف­‌نظر کنند تا بتوانند در ابتدا سلامت روان خود را مجدداً به دست بیاورند. در ادامه اشاره می‌­کنیم که اگر بخاطر مسایل مالی نسبت به مراجعه به مشاور بی توجهی کنید، چه مشکلاتی را تجربه خواهید کرد.

افزایش درگیری­‌های ذهنی

شایدساده‌­ترین نتیجه‌­ای که در نتیجه عدم مراجعه به مشاوره ایجاد می‌­کند، این باشد که درگیری­‌های ذهنی شما افزایش پیدا می­‌کند. ذهن گاهی به تنهایی نمی­‌تواند به درستی به راه‌­حل­‌های مناسب برای حل­‌ مشکل، دسترسی داشته باشد و دراین زمان است که برای حل مسائل خود نیاز به دریافت مشاوره دارید. اما اگر مشکلات مالی هم در کنار این مشکلات روان، وجود داشته باشد، چطور باید وارد عمل شویم؟ در اینجاست که لزوم وجود مشاوره ارزان برای شما روشن می­‌شود.

  بیماری‌های روان‌تنی (سایکوسوماتیک):انواع، نشانه‌ها و درمان

افزایش مشکلات ارتباطی در نبود مشاوره ارزان

در حال­ حاضر یکی از مواردی که باعث می‌­شود افراد به مشاور مراجعه کنند، وجود مشکلات ارتباطی و بین‌­فردی است. ارتباط از جمله نیازهای اولیه همه ما است. خدمات مشاوره و روانشناسی برای اصلاح و آموزش دادن مهارت­‌های ارتباطی نقش بسیار پررنگی دارد. حال تصور کنید که شما به خدمات ارزان ­قیمت برای اصلاح روابط خود دسترسی نداشته باشید. مطمئناً علاوه بر مشکلات روزمره خود، دچار این چالش نیز می­‌شوید که متخصصی حضور ندارد تا با او صحبت کنید. ممکن است در رابطه‌­ای عاطفی باشید و مقدمات ازدواج خود را آماده می­‌کردید که دچار مشکل شدید؛ دعوا و بحث و درگیری بین شما بالا گرفته است و توانایی تفکر منطقی خود را از دست داده­‌اید. حضور مشاوری که با هزینه معقول و ارزان، کمک کند تا رابطه عاطفی خود را بهبود ببخشید، مسلماً برای شما بااهمیت خواهد بود.

افزایش مشکلات خانوادگی

یکی دیگر از دلایل مراجعه به مراکز مشاوره، مشکلات خانوادگی است. خانواده زمانی که کارکرد اولیه خود یعنی تامین آسایش و ارتباط سالم را از دست می­‌دهد، مشکلات زیادی را برای اعضای خود درست می­‌کند. متاسفانه برخی از افراد تلاش دارند تا با شیوه‌­های غیرعلمی و غیرمنطقی مشکلات خودشان را حل کنند، اما یکی از خدمات ارزنده مشاوره، در رابطه با خانواده‌­درمانی است. اگر شما در خانواده خود مشکلاتی داشته باشید، می‌توانید با توجه به توان مالی خود به یک مشاوره خانواده ارزان قیمت مراجعه کنید.

افزایش مشکلات در روند تحصیل و شغل

معمولاً عمده زمان زندگی شما، در طی دوران تحصیل و انتخاب شغل می­‌گذرد. اگر نتوانید رشته مناسبی انتخاب کنید، با کمال­‌گرایی­‌های افراطی در مسیر تحصیل و شغل آشنا نباشید، بی­‌انگیزگی و عدم تمرکز خود را با حضور مشاور درمان نکنید، بیشتر زمان خود را صرف درگیری با این مساله، خواهید کرد. در طی اشتغال خود ممکن است نتوانسته باشید ارتباط خوبی با همکاران و یا رئیس­تان برقرار کنید؛ ممکن است دائما مایل باشید شغل خود را عوض کنید؛ از شغل خود لذت نمی­‌برید و دائما از خود می­‌پرسید آیا این همان شغل رویایی من است؟ به همین دلیل پیداکردن یک مشاوره ارزان ­قیمت و مناسب که متخصص باشد، کنار شما حیاتی خواهد بود. در طی این روند به شما کمک می­‌شود تا بتوانید خود را با شرایط تحصیلی و شغلی انطباق بدهید و یا درصورت لزوم آن را تغییر بدهید.

  بهترین مشاور ازدواج در تهران (مشاوره ازدواج چیست و چرا باید مراجعه کنیم؟)

مهاجرت و مشاوره

تغییر در محل زندگی و مهاجرت به دلایل مختلفی اتفاق می‌­افتد. ممکن است شما برای ادامه تحصیلات یا تجارت، به کشور دیگری مهاجرت کرده باشید. علاوه بر استرس­‌های خاصی که در فرایند مهاجرت و تطبیق دادن خودتان با سبک زندگی جدید تجربه می‌­کنید، عدم دسترسی به مشاور ارزان و همچنین هم‌­فرهنگ نبودن او با فرهنگ شما، بر استرس­‌های شما می‌افزاید. هزینه مشاوره در خارج از ایران بسیار بیشتر از اینجاست. مشکلات مالی، دغدغه‌­های مهاجرت و مشکلات ارتباطی هرکدام می­‌تواند کیفیت زندگی شما را کاهش دهد. در رادیوعشق ما برای ایرانیان خارج از کشور نیز امکان مشاوره را فراهم کرده­‌ایم.

چطور یک مرکز مشاوره ارزان­ قیمت از کجا پیدا کنم


چطور یک مرکز مشاوره ارزان قیمت از کجا پیدا کنم

پیش از پیدا کردن مشاوره و روان­شناس ارزان­ قیمت باید به نکات مهمی توجه داشته باشید:

  • مرکزی که از آن مشاوره دریافت می­‌کنید، مجوزهای لازم برای مشاوره دادن را دارد یا خیر؟
  • مشاوری که با او قصد دریافت مشاوره دارید، تخصص لازم برای کمک به شما را دارد؟
  • مشاورتان مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مشاوره را دارد؟
  • فضایی که مشاوره در آن انجام می­‌شود، آرام و بی‌­سروصداست و یا هزینه پایین مشاوره فدای کیفیت آن شده است؟

خدمات همیار عشق در زمینه مشاوره ارزان­ قیمت


خدمات همیار عشق در زمینه مشاوره ارزان قیمت

مزایای دریافت نوبت مشاوره از رادیوعشق

تیم رادیوعشق با درنظر گرفتن اهمیت دریافت مشاوره برای همه افراد جامعه چه در ایران و چه در خارج از کشور، فضایی امن و آرام را برای شما مراجعین محترم فراهم کرده است. شما می­‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره ارزان ­قیمت از همیار عشق، از متخصصان این مرکز نوبت مشاوره تلفنی یا آنلاین بگیرید. از جمله مزایای دریافت نوبت مشاوره از رادیوعشق این است که بعد از تعیین نوبت مشاوره تلفنی یا آنلاین توسط شما، در ساعت مقرر با شما تماش گرفته می­‌شود و می­‌توانید با مشاورتان صحبت کنید. یعنی شما دغدغه هزینه تلفن و یا شارژ کردن خط اعتباری خود را ندارید.

برای رزرو نوبت مشاوره

میتوایند با شماره تلفن 02122024728  تماس بگیرید
و یا به شماره 09035714068 در واتساپ یا تلگرام پیام دهید

  چشم داشتن مدير و صاحب كار به كارمند و كارگر (مديرم بهم نظر داره)

 

آموزش در کنار مشاوره

علاوه بر اینکه می­‌توانید در زمانی که برایتان مقدور است با مشاورتان، مشاوره تلفنی یا آنلاین داشته باشید، از دیگر خدماتی که رادیوعشق برای شما فراهم کرده است، فراهم کردن دوره‌­های آموزشی است. مشاوران این مجموعه اعتقاد دارند که مشاوره به تنهایی نمی­‌تواند تغییری در سبک ­زندگی افراد بوجود بیاورد و به همین دلیل اقدام به تدوین دوره­‌هایی کرده است که براساس آن بتوانید نیاز خود را به دریافت مشاوره و آموزش ارزان قیمت برطرف کنید.

این دوره­‌ها برای افرادی مناسب است که می­‌خواهند ارتباط پایدار و صمیمانه ایجاد کنند و برای جذب عشق خود دچار مشکل شده‌­اند. همچنین افرادی که برای ادامه زندگی خود پس از شکست عاطفی، نیاز به کمک دارند. می­دانیم بخش بزرگی از زندگی ما وابسته به داشتن ارتباط پایدار با عزیزان­مان است و مختل شدن فرایند ارتباط می­‌تواند سلامت روان ما را تهدید کند. برخی افراد، به طور موقت رابطه عاطفی خود را با شریک عاطفی و یا همسر خود از دست داده‌­اند. آن‌ها می­‌خواهند به رابطه برگردند اما اگر نتوانند به درستی این مسیر را طی کنند، یعنی مهارت­‌های لازم برای ادامه و تقویت رابطه را نداشته باشند، قطعاً رابطه را برای همیشه از دست خواهند داد و این به معنی وجود تهدیدی جدی برای سلامت روان آن‌هاست.

نکات طلایی در مورد بازگرداندن عشق

دریافت مشاوره برای بسیاری از مشکلاتی که با آن درگیر هستید، اهمیت فراوانی دارد .این مشکلات می‌تواند در مسیر تحصیل، شغل، رابطه عاطفی، پیش از ازدواج، زوج درمانی و یا خانواده باشد. بسیاری از افراد از گران بودن خدمات مشاوره و درمان شاکی هستند و به مشاوره ارزان قیمت و مناسب دسترسی ندارند. پیش از دریافت مشاوره ارزان قیمت باید از این مساله اطمینان خاطر داشته باشید که مرکزی که از آن مشاوره دریافت می­‌کنید، همچینین مشاوران مجموعه، از مجوزهای لازم برای ارائه خدمات مشاوره برخوردار هستند. تیم همیار عشق علاوه بر خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین ارزان قیمت، اقدام به تهیه و تدوین بسته­‌های آموزشی کرده است. پس از تعیین نوبت مشاوره توسط شما در ساعتی که برایتان مناسب است؛ مشاوران رادیوعشق با شما تماس خواهند گرفت. این موضوع باعث می­‌شود نگران نداشتن شارژ سیم کارت اعتباری خود و یا پرداخت هزینه موبایل نباشید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط