شاخص فال

فال بازگشت معشوق و طلسم برگرداندن عشق

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

فال بازگشت معشوق و طلسم برگرداندن عشق

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد پس از تمام شدن یک رابطه عاطفی، به دلایل متعدد خواستار بازگشت دوباره معشوق سابق‌تان باشید. اما برای بازگرداندن معشوق به رابطه موانعی وجود دارد و طبیعتا ابهامات، سوالات و سردرگمی های فراوانی برای فرد ایجاد خواهد شد. شاید وسوسه انگیزترین راه برای رهایی از این سردگمی ، بهره جویی از فال بازگشت معشوق و طلسم برگرداندن عشق سابق به رابطه باشد. یعنی فالی که آینده رابطه تان را پیش بینی کند و طلسم قوی که به شما کمک کند معشوق‌تان را به رابطه عاشقانه بازگردانید. اگر به دنبال فال واقعی بازگشت معشوق و طلسم قوی برای بازگرداندن عشق سابق‌تان هستید، در این مقاله با “همیار عشق” همراه باشید.

خواندن-فال-تاروت

فال بازگشت معشوق به رابطه عاطفی


همانطور که ذکر شد به هم خوردن رابطه و جدایی از معشوق، معمولا تجربه سختی برای فرد است. به خصوص اگر این جدایی پس از یک رابطه عاطفی عاشقانه و طولانی مدت باشد. به همین دلیل است بسیاری از افراد پس از تمام شدن رابطه عاطفی خواستار بازگشت دوباره به رابطه تمام شده هستند. اما یکی از دغدغه ها و سوالات اصلی در این شرایط این است که آیا طرف مقابل نیز خواستار بازگشت مجدد به رابطه است؟ و آیا در بخت شما جدایی ابدی نوشته شده یا اینکه ممکن است شانسی وجود داشته باشد که مجددا او را به رابطه بازگردانید؟ممکن است رمال ها و فالگیرهایی را ملاقات کنید که ادعا می‌کنند در مقابل دریافت مبالغ هنگفت، می‌توانند به کمک فال تاروت، استخاره یا طالع بینی، پیش بینی کنند که عشق سابق‌تان به سمت شما بازمی‌گردد یا خیر. اما در واقع چنین ادعایی کاملا بدون اساس و نامعتبر است. لازم است بدانید هیچ فال یا طالع بینی وجود ندارد که بتواند از آینده رابطه شما با فردی خبر بدهد.

در مقابل از نظر علم روانشناسی نشانه های بارزی وجود دارد که به کمک آن تاحدی می‌توان پیش بینی کرد، رابطه ای قابل بازگشت هست یا خیر. شکل گیری مجدد یک رابطه عاطفی به عوامل و فاکتورهای متعددی وابسته است، بخصوص به عواملی مانند دلیل تمام شدن رابطه، نحوه جدایی و دیدگاه طرف مقابل‌تان درمورد بازگشت دوباره به رابطه عاطفی. در ادامه نشانه هایی را بیان میکنیم که به شما کمک میکند تشخیص دهد آیا امیدی به بازگشت دوباره شریک عاطفی‌تان وجود دارد یا خیر.

 

فال و طلسم بازگشت معشوق بر اساس علم روانشناسی

جهت ارتباط با کارشناسان همیار عشق و دریافت راهنمایی جهت بازگشت عشق می توانید با شماره 02122024728 تماس بگیرید. علاوه بر این کارشناسان ما با آغوشی باز آماده پاسخگویی به سوالات شما از طریق تلگرام و واتساپ (09035714068) هستند.

احتمال بازگشت چقدر است؟

نشانه‌های امکان بازگشت مجدد معشوق به رابطه


در صورت وجود این نشانه ها امکان بازگشت دوباره معشوق‌تان به رابطه زیاد است:

هنوز برنامه های مشترکی با هم دارید

وجود برنامه‌های مشترک بین دو نفر حتی در زمانی که باهم رابطه دارند نیز اهمیت ویژه‌ای دارد و همیشه به زوج‌ها توصیه می‌کنیم برنامه مشترک داشته باشید.  وقتی بعد از جدایی هنوز موارد مشترکی بینتان وجود داشته باشد مانند پروژه مشترک، برنامه‌های مالی مشترک، فرزند و … فرصت خوبی برای ایجاد ارتباط دوباره بینتان وجود خواهد داشت.

جدایی معقول

اقدام بعد از جدایی

اقدامات هر دوی شما بعد از جدایی در احتمال بازگشت بسیار مهم است. رفتارهایی مانند توهین، فحاشی، تهدید، بلاک کردن، آزار یکدیگر و … احتمال بازگشت را پایین‌تر می‌آورد. هرچه معقول‌تر و محترمانه‌تر از یکدیگر جدا شوید راه بازگشت به رابطه‌تان هموارتر خواهد بود.

  چگونه شاد باشیم؟ (راز خوشحال بودن چیست؟)

فاصله گیری معقول

برخی افراد با اینکه از یکدیگر جدا شدند باز هم ارتباطشان را گاه و بیگاه بی دلیل ادامه می‌دهند، مثلا پیام می‌دهند، فحش می‌دهند و نفرین می‌کنند! گاهی در طرف مقابل احساسا ترحم ایجاد می‌کنند، گاهی یادآوری خاطرات می‌کنند و … . در هر صورت بدون حل مشکل اصلی همچنین به هر بهانه‌ای با یکدیگر ارتباط می‌گیرند و اجازه نمی‌دهند هیچ کدامشان درباره رابطه معقول فکر کنند. البته نمی‌توان برای همه یک نسخه واحد پیچید که باید از هم فاصله بگیرید! گاهی فاصله کار را خراب‌تر می‌کند، مثلا اگر شما خیانت کرده باشید و طرف مقابل را بدون حتی یک عذرخواهی رها کنید فاصله گیری معقولی انجام نداده‌اید. در هر صورت باتید درست و به جا از هم فاصله داشته باشید.

وجود جذابیت

حتما می‌دانید که جذابیت فقط به جذابیت فیزیکی ختم نمی‌شود، جذابیت ظاهری و فیزیکی در اوایل رابطه نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارد اما هرچقدر رابطه شما طولانی‌ مدت‌تر شود جذابیت‌های شخصیتی و خلق و خویی جای خود را به جذابیت ظاهری می‌دهد و اهمیت بیشتری پیدا می‌کند! اگر بعد از جدایی هنوز برای یکدیگر جذابیت در ابعاد مختلف دارید احتمال بازگشتتان به رابطه بالاست و اگر این جذابیت پایین آمده باید به شیوه اصولی و درست آن را اصلاح کنید.

وجود ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد

گاهی رابطه‌ها بر اساس یک ویژگی خاص شکل می‌گیرند. مثلا فردی به دنبال یک پزشک است، یا یک فرد درس‌خوان، یا آرایشگر، یا خشو اخلاق و … فرقی ندارد این ویژگی چیست، اگر شما دارای یک ویژگی خاص هستید که از ملاک‌های مهم انتخاب شدنتان توسط شریک عاطفی بوده است، احتمال بازگشتتان به رابطه بالاست.

هردو دلتنگ هم هستید

اگر عشق سابق‌تان به شما می‌گوید که دلش برایتان تنگ شده است یا این که چقدر دلتنگ روزهایی است که با هم بودید، واضح است که او به برگشتن نزد شما فکر می‌کند. ابراز دلتنگی عشق سابق‌تان به این معنا است که او مدتی از شما دور بوده است و در تنهایی خودش متوجه شده است که چقدر رابطه‌تان برای او ارزشمند است. این دوری باعث شده که چشمان او به روی حقیقت عشق‌تان باز شود و آنچه را که وقتی نزدیک‌تان بود، متوجه نمی‌شد، با تمام وجود درک کند.

اطرافیان آگاه

اطرافیان آگاه

اطرافیان ما در همه ابعاد و مقاطع زندگی ما نقش دارند حتی در زمان جدایی و تنهایی از شریک عاطفی‌مان. گاهی این اطرافیان به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه اوضاع را خراب‌تر می‌کنند و گاهی نیز برعکس، با عکس‌العمل‌های صحیح، همدردی‌های درست، راهنمایی‌های صحیح و به موقع کمک می‌کنند شما مسیر درستی را به سمت بازگشت طی کنید. هرچقدر شما و شریک عاطفی‌تان از این اطرافیان خوب داشته باشید کارتان راحت‌تر است.

هنوز گاهی بهم پیام می‌دهید

پیام دادن روش اصلی ارتباطی برای اکثر افراد است. عشاق در گذشته عشق و علاقه‌ی آتشین‌شان را در نامه‌های پرسوز و گداز اعلام می‌کردند، اما امروز پیام جای نامه را گرفته است. افرادی که هنوز وارد رابطه نشده‌اند، با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف و پیامک تصمیم به آشنایی و شروع رابطه می‌گیرند. بسیاری از جوانان امروز در دنیای مجازی عاشق می‌شوند. عاشق و معشوقی که به تازگی از هم جدا شده‌اند و می‌خواهند یکدیگر را فراموش نکنند، به هم پیام نمی‌دهند. اما اگر عشق سابق‌تان دائماً به شما پیام می‌دهد، احتمالاً هنوز به فکرتان است و شما برایش بیشتر از یک دوست ساده هستید.

  مرکز مشاوره خوب در تهران (بهترین کلینیک‌های مشاوره روانشناسی تهران)

به خصوص اگر گهگاهی پیام یا تماس شبانه از عشق سابق‌تان دریافت می‌کنید، یعنی او نمی‌تواند فکرتان را از سرش بیرون کند و هنوز دوست‌تان دارد

احتمال این که بخواهد نزدتان برگردد، زیاد است، اما مراقب باشید. شاید عشق سابق‌تان فقط احساس تنهایی می‌کند و دلش برای حرف زدن و رابطه داشتن تنگ شده است، نه برای رابطه‌ی عاشقانه. تماس‌های نیمه شب هم داستان مشابهی دارد. او دلتنگ راحتی و آرامشی شده است که در کنار شما تجربه کرده است و تنها ماندن در نیمه شب وادارش کرده است که با شما تماس بگیرد.

عشق سابق‌تان سعی می‌کند حسادت تان را برانگیزد

او سعی می‌کند با پست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی می‌گذارد، حسادت‌تان را تحریک کند. درباره‌ی این نشانه نمی‌توانیم مطمئن باشیم، اما گاهی اوقات پیش می‌آید که دختر یا پسری بعد از به هم زدن رابطه‌اش به شدت در شبکه‌های مجازی فعال می‌شود و دائماً پست‌هایی از فعالیت‌هایی می‌گذارد که بعد از جدا شدن از عشقش برای آنها وقت پیدا کرده است. اگر در این پست‌ها ردپایی از یک رابطه‌ی جدید به چشم می‌خورد یا او به وضوح با جنس مخالف خوش و بش می‌کند ، احتمالاً می‌خواهد حسادت‌تان را تحریک کند. در نتیجه می‌توانید مطمئن باشید که زیر این شادی دروغین دریایی از غم و دلتنگی نهفته است.

نشانه‌های عدم بازگشت عشق سابق به رابطه


در صورت وجود این نشانه ها، امکان بازگشت معشوق سابق‌تان به رابطه عاطفی بسیار کم است:

قطع تمام راه‌های ارتباطی

معمولاً بعد از جدایی‌های ناخوشایند و حتی گاهی بعد از یک جدایی دوستانه دو طرف تصمیم می‌گیرند که دیگر هیچ تماس و رابطه‌ای با هم نداشته باشند. اگر هر دو طرف بخواهند یکدیگر را فراموش کنند، احتمالاً قطع تمام راه‌های ارتباطی فکر خوبی است، هرچند این کار به معنای تمام شدن همه چیز برای همیشه است. اگر عشق سابق‌تان پیشنهاد کرد که دیگر با هم هیچ تماسی نداشته باشد و یا شما را بلاک کرده است، احتمالاً قصد ندارد که نزدتان برگردد و شما باید فعلا به خواسته‌اش احترام بگذارید و دست به اقداماتی مانند .

حتما بخوانید: عشقم منو بلاک کرده

جدا شدن بعد از یک دعوای آتشین

اگر با دعوایی آتشین از هم جدا شده‌ باشید و زخم‌های عمیقی به یکدیگر زده باشید، هیچ شانسی برای ترمیم رابطه‌ای که کاملاً متلاشی شده است، وجود نخواهد داشت. شاید سر هم فریاد زده باشید، وسایل خانه را به طرف هم پرتاب کرده باشید یا به هم ناسزا گفته باشید. معمولاً وقتی یک رابطه‌ی عاشقانه چنین پایان ناخوشایندی داشته باشد، بعید است که عشق سابق‌تان بخواهد این درد و رنج را دوباره تحمل کند.

رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده است

وقتی عشق سابق‌تان با چند نفر از جنس مخالف رابطه‌ی دوستانه‌ برقرار می‌کند یا با یک نفر وارد رابطه‌ی جدی می‌شود، این رابطه‌ی جدید علامت آن است که او شما را فراموش کرده و رابطه‌ی عاشقانه‌تان را به گذشته سپرده است. فراموش کردن شما به این معنا نیست که رابطه‌تان برای او مهم و عزیز نبوده است، فقط آن مرحله از زندگی‌تان به پایان رسیده است و اکنون باید خودتان را برای مرحله‌ی بعدی آماده کنید.

دوستان مشترک‌تان می‌گویند او را فراموش کنید

وقتی دو نفر برای مدتی طولانی با هم رابطه داشته باشند، معمولاً دوستان مشترکی پیدا می‌کنند. اگر دوستانه از هم جدا شده باشید، شاید مطمئن نباشید که عشق سابق‌تان چطور درباره‌ی شما فکر می‌کند. آیا مخفیانه در اعماق قلبش دوست دارد که نزدتان برگردد؟ آیا خجالت می‌کشد که دلتنگی و عشقش را بعد از جدایی ابراز کند؟ اگر دوستان مشترک‌تان به شما می‌گویند که او را فراموش کنید، پس بهتر است همین کار را بکنید. این نصیحت یا به معنای این است که او مستقیماً به آنها گفته که شما را فراموش کرده است یا این که دوستانتان می‌دانند که این رابطه برای او تمام شده است و با این توصیه می‌خواهند شما را از تحمل درد و رنج بیشتر نجات دهند. در هر حال دوستان‌تان صلاح شما را می‌خواهند.

  ازدواج کنم یا نکنم و مجرد بمانم ؟ (زندگی مجردی یا متاهلی)

صراحتا گفته است به رابطه بازنمی‌گردد

برنمیگردم

این نشانه کاملاً واضح و ساده است، اما لازم است که گفته شود. گاهی اوقات وقتی قلب‌مان می‌شکند و از عشق‌مان جدا می‌شویم، بیهوده به دنبال نشانه‌های امیدوارکننده‌ای می‌گردیم که وجود ندارد. اگر عشق سابق‌تان قاطعانه گفت که رابطه‌تان برای او تمام شده است و تحت هیچ شرایطی نمی‌خواهد نزد شما برگردد، به تصمیمش احترام بگذارید. حقیقت تلخ است، اما باید آن را قبول کنید. گاهی هیچ نشانه یا سرنخی وجود ندارد، اما اوضاع همینی است که هست. به خواسته‌ی عشق سابق‌تان احترام بگذارید و حقیقت را هر چقدر هم تلخ قبول کنید.

طلسم برگرداندن معشوق به رابطه عاطفی


حال اگر شرایط و فاکتورهای اصلی برای بازگشت معشوق به رابطه عاطفی فراهم باشد، دغدغه اصلی دیگر این موضوع خواهد بود که چطور می‌توان عشق سابق را به رابطه عاشقانه بازگرداند؟

 طبیعتا راهکاری که فالگیرها یا سایت های فال آنلاین به شما ارائه میدهند، طلسم بازگردادن معشوق است. روشی که کاملا مبتنی بر خرافه گرایی است و تنها تاثیر آن خالی شدن جیب شما و پر شدن جیب سودجویانی با عنوان فالگیر و رمال است!

البته مسلما بازگرداندن معشوق به رابطه عاطفی امری غیر ممکن نیست،‌ بلکه حتی بسیاری از زوج ها پس از بازگشت دوباره به رابطه، از تجارب شکست قبلی درس گرفته و رابطه عاطفی‌شان را بهتر و عاشقانه تر از قبل ساخته اند. اما تنها راه اصولی و قطعی برای بازگرداندن معشوق به رابطه و شکل دادن رابطه عاطفی موفق، بالا بردن آگاهی و دانش در حوزه رابطه عاطفی و برقراری ارتباط موثر و صحیح با طرف مقابل است.

هیچ فالی نمی‌تواند آینده رابطه شما را پیش بینی کند و مشخص کند که عشق سابق‌تان بازخواهد گشت یا نه، فال و طلسم تنها بهانه هایی برای سودجویی مالی از افراد ناآگاه است. در مقابل نشانه هایی وجود دارد که بیان میکند امکان بازگشت مجدد طرف مقابل به رابطه وجود دارد از جمله اینکه او هنوز برنامه های مشترکی با شما دارد، دلتنگ‌تان میشود، گاهی به شما پیام میدهد و سعی میکند حسادت‌تان را بر انگیزد.

در مقابل اگر دعوای جدایی شما بسیار خاطره بدی بوده است و پس از آن او همه راه های ارتباطی را قطع کرده و اکنون رابطه عاطفی جدید را شروع کرده است، همچنین اگر دوستان مشترک‌تان بر این باورند که بهتر است او را فراموش کنید یا خودش صراحتا گفته است به رابطه بازنمی‌گردد، امیدی به بازگشت دوباره او به رابطه نیست.

برای برگرداندن معشوق به رابطه عاطفی، بهتر است بجای طلسم یا دعا، به دنبال یک راه حل کارآمد و علمی باشید.تست روانشناسی احتمال برگرداندن رابطه

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • سلام دوست عزیز برای پاسخ به این سوال باید خیلی موارد مثل سن شما، شیوه آشنایی‌تان، شغل و تحصیلاتتان و بسیاری از جزئیات دیگر را بدانیم تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی کنیم. توصیه می‌کنیم صفحه بازگشت و ترمیم رابطه را بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 • فاطمه عزیزم مساله برگشتن ایشون نیست مساله اینه که ایشون با شرط و شروط شما و رابطه با شما رو میخوان، رابطه ای که با شرط و شروط حفظ بشه رابطه سالمی نیست و شما ناچارید در اون باج عاطفی بدید عزیزم.

 • با سلام
  خانم ۲۵ساله هستم، اینستاگرام با یه آقایی که همشهریم هست آشنا شدم، هر از گاهی چت میکردیم در حد دوتا فالوور
  مدیر کارخونه پوشاک بودن و من بوتیک دارم قرار شد یه سری لباس بیاره مغازم..روزی که لباسارو اورد بدجوری به دلم نشست، ما بخاطر لباسها هرازگاهی چت میکردیم ولی من یکطرفه بهش دل بسته بودم ولی چون آدم مغروری هستم چیزی نگفتم، خودش پیشنهاد دوستی داد
  حدود ۳ماه تو رابطه بودیم و واقعا به هم علاقه داشتیم
  همیشه میگفت هیچوقت منو تنها نزار و…چند شب قبل بخاطر موضوعی بحثمون شد و بحث بالا گرفت..فردا شبش که پیام دادم گفت من خیلی در مورد رابطمون فکر کردم و دیگه نمیخوام ادامه بدم و همه چی تمومه…من واقعا سر در گمم نمیدونم چیکار کنم راهنماییم کنین اصلا نمیخوام از دستش بدم

  • مژگان عزیزم سلام
   برای اینکه بتونید درباره بازگشت به رابطه و اقدامات لازم اون تصمیم بگیرید حتما علت جدایی شما بررسی بشه. به غیر از اون شروع رابطه تون از ابتدا و بررسی جزئیاتش خیلی مهمه. باید ببینیم چه عواملی باعث شده جذابیت شما برای ایشون پایین بیاد؟ بهتون توصیه می کنم ویدئوهای این صفحه رو ملاحضه کنید عزیزم

 • سلام وقت بخیر
  من از طریق راه های ارتباطی بالا امکان ارتباط نداشتم متاسفانه
  برای همین اینجا قرار میدم پیامو لطفا راهنماییم کنید
  من از حدود ۴ سال پیش با پسری هم سن خودم آشنا شدم تا یک سال همه چیز خوب پیش رفت اما بعد از اون به دلیل یه سری مشکلاتی که برای من پیش اومد سخت شد ارتباط بینمون که حدودا ۳ سال پیش بیخبر گذاشت رفت بدون هیچ حرف و مشکلی با من
  خیلی تلاش کردم خبری ازش بگیرم و برگرده بی فایده بود همه میگفتن وابستگی داری بگذره از سرت میفته ولی من میدونستم واقعی حسم بهش
  تا اینکه پارسال با هزار زحمت پیداش کردم یه ماهی باز باهم بودیم سال کنکورمون بود که دوباره بی خبر گذاشت رفت البته قبلش بهونه درس و کنکور و این حرفارو میاورد ولی حرفی از رفتن نزد یه جورایی میگفت بعد کنکور میاد
  وقتی بعد کنکور خبری ازش نشد تصمیم گرفتم سعی کنم با حضور یه نفر دیگه اونو از یاد ببرم
  تا همین چند روزم فکر مبکردم تونستم اما وقتی دوباره باهاش حرف زدم فهمیدم همه چیو جز به جز یادمه و دوسش دارم و اصلا حسم بهش وابستگی نبوده ولی اون میگفت چون رابطه مجازی بوده تحمل نداشته چون ما امکان حضوری دیدن همو نداشتیم
  با وجود یه شخص دیگه که سعی کردم بهش حس پیدا کنم ولی بی فایده بود از طرفی با اون اصلا حرف نزدم که بگم وابستشم اونم با گذشت ۴ سال و تموم سختیا و مشکلاتی که بخاطرش کشیدم من بشدت هنوز دوسش دارم و میخامش ازتون خواهش میکنم به من بگید چیکار کنم من راه ارتباطی جز اینکه اینجا بهتون بگم نداشتم
  ببخشید پیامم طولانی شد

  • دوست عزیز سلام
   حال شما رو درک می کنیم. با توجه به توضیحاتتون، گویا شما از بدون اینکه دلیل رفتن ایشون رو بررسی کنید و سعی کنید این موضوع رو حل کنید فقط قصد برگردوندن و نگه داشتن ایشون رو دارید در صورتی که برای داشتن یک رابطه سالم و پایدار، لازمه موانع اون رو بشناسیم و اگر قابل حل بود حلشون کنیم. از خودتون بپرسید چه چیزهایی در این آقا وجود داره که اینقدر شما رو شیفته کرده؟ این وابستگی از کجا اومده؟ شما توی بقیه روابطتتون چه الگوی رفتاری دارید؟ این سوال ها رو با کمک مشاور بهتر می تونید جواب بدید. از اون گذشته آیا این آقا امکان بودن در رابطه ای که شما انتظارش رو دارید دارن؟ اگه ندارن چی باعث میشه اینقدر برای رابلطه ای که از الان میشه پیشبینیش کرد اصرار کنید؟

   • سلام
    دلیلشو پرسیدم ازش گفت نمیتونه از رابطه مجازی حسی بگیره و میخاد یه رابطه تو دنیای واقعی تجربه کنه از اون موقع هم با هیچکس رابطه ای نداشته حتی تو دنیای واقعی میگفت نشده و نخواسته داشته باشه
    یه جورایی سر در گم بود و خودش نمیدونست چی میخواد حتی من گفتم حاضرم بخاطرش تا یه حدی پیش برم و کاری کنم رابطه حضوری بشه اما اون بازم بهم امیدی نداد و گفت نمیخاد بدقول بشم از طرف دیگه حرفاش خیلی تناقض داشت یه جورایی سخت میشد بفهمی حسی داره یا نه مرموز حرف میزد و پیچیده
    من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

 • سلام من دختری ۱۵ ساله هستم که که عاشق پسری ۲۳ ساله شدم که پسر داییم هستن
  توی خانواده ما رسمه که سن کم هم میتونن با هم ازدواج کنن …
  الان میخوان برا پسر داییم زن بگیرن ولی من خیلی دوسش دارم و احساس میکنم اونم دوسم داره یکی اینکه وقتی منو میبینه یا به جای دیگری نگاه میکنه یا هم به زمین … یکیم اینکه منو میبینه کمی صورتش سرخ میشه خیلی کم … یکیم اینکه جلو من خیلی مؤدب وای میسته و دستاشو جلو شکمش قفل میکنه … نمیدونم اینا یعنی چی فقط خواهش میکنم التماس میکنم که جواب بدید ایا دوسم داره ؟ یا الکی دلمو خوش کردم؟!

  • سلام دوست گرامی
   اگر بحث ازدواج در فرهنگ شما زود اتفاق می‌افتد، پس شما برای او می‌توانید یک کیس ازدواج باشید؛ اما اینکه تا بحال صحبتی نکرده‌اند، به نظر می‌رسد در فکر این ازدواج نیستند.
   بهتر است شما با شخص امینی که در خانواده هست، صحبت کنید و علاقه‌تان را در میان بگذارید.
   اما مساله اساسی سن شماست که بخاطر هیجانات سن نوجوانی این علاقه بوجود آمده باشد.

 • درود و وقت بخیر
  من ۳۲ سالمه و آقایی که باهاشون در ارتباط بودم ۲۹ ساله هستن.در دو شهر مختلف زندگی میکنیم.تو سایت همسریابی و با قصد ازدواج آشنا شدیم ۴ ماه و نیم در ارتباط بودیم.تو این مدت ملاقات های حضوری چند روزه هم داشتیم. برنامه و اقدامات عملی نظیر اقدام برای مهاجرت برای آینده مشترکمون انجام دادیم.ایشون همیشه در دسترس بودن.فوق العاده مهربون و صبور.برای رابطه خیلی بیشتر از من زمان،انرژی و هزینه میکردن.رابطه ی ما،یه رابطه ی دو طرفه ی فوق العاده بود.متاسفانه من مشکل افسردگی دارم که ماه آخر رابطه مون با تغییر فصل حاد شد،به دلیل عدم مصرف داروهام بسیار پرخاشگر و عصبی بودم.مدام دعوا میکردم.چند بار غرورشون رو شکستم.بار آخر ایشون لبریز شدن و خیلی محترمانه درخواست قطع رابطه رو دادن.من طاقت نیاوردم و ۲۳ روز بعد باهاشون تماس گرفتم.ایشون
  محترمانه پاسخ دادن و ابراز علاقه کردن منتها گفتن حرمتها بینمون شکسته و غرورشون به حدی جریحه دار شده که رابطه براشون تموم شده س…سوال من این بود که آیا به شروع مجدد همچین رابطه ای هم میشه امیدوار بود؟

  • سلام دوست گرامی
   در ابتدا شما باید با مراجعه به روانشناس بالینی سعی در کنترل علائم و پیشگیری از بدتر شدن حال خودتان اقدام کنید. سپس پس از این بهبودی از او بخواهید تا باهم ملاقات حضوری داشته باشید.
   در حال حاضر مهم‌ترین اقدام شما باید بهبود حال فردی باشد. چون برنامه مهاجرت هم دارید و این اقدام، افسردگی شما را تشدید خواهد کرد.

 • سلام من 18سال و طرف مقابل 16سال دارد بعد از دوسال انتشار بهش پیام دادم و بهش گفتم علاقه دارم بهت و اون گفت میدونستم ولی حدود چهار روزی از چت کردن میگذشت که گفت یه چیزی داره ازیتم می‌کنه من هیچ حسی بهت ندارم گفتم اولاش هست و به خاطر اونه ولی من علاقه زیادی داشتم بهش.خلاصه من به دلیل اینکه نمی‌تونستم روی درس هایم تمرکز کنم بهش گفتم بیا بعد کنکورم ادامه بدیم ولی ایشون گفتن نیا نمیخوامت چون حسی بهت ندارم و یک طرفه هست.و میان صحبت هایش گفتم میخوای با کس دیگه ایی باشی گفت نه چون نمیتونم تحمل کنم .الان کلا من انگیزه درس خواندنم رو از دست دادم و همش دارم به اون فکر میکنم.درضمن بلاک کردن .و من نمیدونم بعد از کنکورم بهش پیام بدم یا قبل از کنکور؟اصلا بدم ندم ؟

 • بهترین زمان به بازگشت رابطه بعد از چند روز است یا چند ماه .اگه رابطه یک طرفه باشه چی کار باید کرد.

  • سلام دوست گرامی
   سوالات شما وابسته به ارزیابی کیفیت رابطه دارد. در واقع ابتدا باید ارتباط بررسی شود تا براساس شرایط و ویژگی‌های رابطه، زمان تعیین شود.

 • سلام من برای بار اولم بود که وارد یک رابطه میشدم اون طرف از طریق رفیقم بهم خیانت کرد ولی چون دوستش داشتم پاش موندم و اونم دوست داشتنشو کمی بهم ثابت کرد ولی بخاطر طعنه و کنایه هایی که من به اون میزدم یه روز ظهر گفت بیا کات کنیم و کات کردیم و نزدیک دوروز هست که این اتفاق افتاده و رفیقم هم بهم میگه که با اون هم کات کرده
  ولی من نمیدونم چیکار کنم نمیدونم رفیقم واقعا راست میگوید یا خیر ؟ ایا واقعا دوستم داشته یا نه ؟و ته این رابطه چی میشه

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان اشاره نکردید.
   شما او را در واقع نبخشیدید و خیانت او را مداوم به رویش آوردید و همین ماجرا باعث می‌شود رابطه خوب پیش نرود. اما مساله مهم این است که به چه دلیل اصرار دارید مجدد به رابطه برگردید؟

 • سلام من 18سال و طرف مقابل 16سال دارد بعد از دوسال انتشار بهش پیام دادم و بهش گفتم علاقه دارم بهت و اون گفت میدونستم ولی حدود چهار روزی از چت کردن میگذشت که گفت یه چیزی داره ازیتم می‌کنه من هیچ حسی بهت ندارم گفتم اولاش هست و به خاطر اونه ولی من علاقه زیادی داشتم بهش.خلاصه من به دلیل اینکه نمی‌تونستم روی درس هایم تمرکز کنم بهش گفتم بیا بعد کنکورم ادامه بدیم ولی ایشون گفتن نیا نمیخوامت چون حسی بهت ندارم و یک طرفه هست.و میان صحبت هایش گفتم میخوای با کس دیگه ایی باشی گفت نه چون نمیتونم تحمل کنم .الان کلا من انگیزه درس خواندنم رو از دست دادم و همش دارم به اون فکر میکنم.درضمن بلاک کردن .و من نمیدونم بعد از کنکورم بهش پیام بدم یا قبل از کنکور؟اصلا بدم ندم ؟

 • سلام من توسط دوتا از دوستام با پسری که همکارم بود دوست شدم یعنی پیشنهادشو به اونا گفت تا به من بگن منم یه مدت فکر کردم و قبول کردم حدود دوماه با هم بودیم چون گفته بود یه دختر سرسنگین به قصد ازدواج میخواد نه دوستی الکی من حتی با مادرشونم حرف زدم اما اواخر دوستی کلا عوض شد و گفت من مشکلات زیاد دارم یکیو میخوام که همش با هم بیرون باشیم و مشکلاتمو فراموش کنم و قصد ازدواج ندارم و شمارمم پاک کرد الان چند روز میگذره از بهم خوردن رابطه تو محل کار اصلا باهام حرف نمیزنه ولی همیشه قایمکی نگاهم میکنه حتی به کارام ایرادم نمیگیره به نظرتون احتمال برگشتمون به هم هستش؟

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان و او اشاره نکردید.
   اگر او اهل ازدواج درست و رابطه مناسبی باشد، قطعاً در رابطه به دنبال فرار از مشکلات نمی‌گردد.
   به نظر می‌رسد این رابطه کیفیت مناسبی نداشته باشد.
   پیش از هرگونه تصممی راجع به این رابطه، از مشاوران رادیوعشق نوبت مشاوره دریافت کنید.

 • سلامم من یک دوستی دارم ک دختره من چهارساله ازش خبرندارم
  میخوام ببینمش دعایی طلسمی چیزی هس که برگرده یا بتونم ببینمش

  • سلام دوست گرامی
   خیر؛ طلسم و جادو واقعیت ندارد و برای خبر گرفتن از او نیازی به این اقدامات ندارید.
   تلاش کنید تا او را از طریق فضای مجازی و یا دوستان مشترک پیدا کنید.

 • سلام
  من با کسی دوست هستم. بدون علت واضحی 3 هفته هست که نه تماس گرفته نه تماس هامو پاسخ میده. هفته ی پیش با تلفن مادرم زنگ زدم که چونشماره رو بلد نبود جواب داد و وقتی دید منم گفت من بعدا بهت زنگ بزنم. اما باز خبری نشد. من اصلا متوجه مفهوم این رفتار نمیشم و بهترین راه برای اینکه راغب به صحبت یا دیدار بشه چی هست؟ یا حداقل جوابی بهم بده

  • سلام دوست گرامی
   جزییات کمی از خودتان و رابطه بیان کردید. سن؟ نحوه آشنایی؟ مدت زمان دوستی؟
   این رفتار ترک کردن ناگهانی اگر علت خاصی نداشته باشد و ایشان توجیهی برای این غیبت نداشته باشند، قابل پذیرش نیست و یکی از فاکتورهای خطر است.
   اما بهتر است به ایشان پیام دهید و علت رفتارش را بپرسید.
   البته با توجه به اینکه جزییاتی از رابطه نگفتید و مشخص نیست قبل از این ترک کردن چه اتفاقی در رابطه افتاده است، بهتر است با مشاوران رادیوعشق یک جلسه مشاوره داشته باشید.

 • سلام من یک دوستی داشتم که دوساله رفته بعد ما همسایه هستیم و رفیق پدرم هست.بعد اون موقعه رفت من خیلی پگیرش بودم از همه خط ها هم منو بلایک کرد اما بعد یکسال از بلایکی دراورد به مثلا سلام نمیکنه ولی نگاهش دل ادمو هوری میریزه و وقتی منو مبینه نگام میکنه مثلا چند وقت پیش با یک پیج فک پیام دادم ولی اخرش گفتم منم و از اینستا بلایک کردمش و حدود یک هفته بعد من از لجم عکس دختر عمشو برداشته بودم و اون به من پیام داد من نمیدونستم که پیجمو چک میکنه و هرچی از دهنش امد گفت واس رو دست زدن که بهش رو دست زدن ولی هر روز یک روز درمیون در خونمونه .

 • سلام همسرم شش ماه ترک منزل کرده اون دم دمی مزاح هست شرط گذاشته بابت برگشت که منزلو به اسمش بزنم قبول نکروم گفتم نهایتا سه دونگ می زنم به اسمت ۱۲سال زندگی کردیم دوفرزند داریم برای مهریه اقدام کرده وای نمی تونم اعتماد کنم سند منزلو به اسمش بزنم

  • سلام. باید دید چه اتفاقاتی افتاده که ایشون چنین درخواستی کردن اما قبول این شرط بدون درنظر گرفتن همه این موارد میتونه در آینده مشکلاتی رو براتون ایجاد کنه. بنابراین بهش بگین درصورتی شرطش رو می‌پذیرین که یک متخصص بررسی و تائید کنه و ازش بخواهید با هم پیش یک زوج‌درمانگر برید.

 • سلام مانزدیک یکساله با هم رابطه داریم خیلی هم دوستم داشت واقعا میشد از رفتار و حرف زدنش متوجه شد چند روز پیش جواب کنکور ارشدم اومد من هنوز امیدوار بودم به اینکه شاید بتونیم باهم اینده ای داشته باشیم ولی با توجه به اخلاق مادرم مطمئن بودم اگه من فوق میگرفتم با وجود دیپلم بودنش مادرم رضایت به ازدواجمون نمیداد با چند تا از دوستانم مشورت کردم گفتن که با خودش در میون بزار ببین نظرش چیه . عکس العملی که اون لحظه به حرفم داد این بود من اینده ای ندارم ولی تو ایندت مشخصه نمیدونم چرا این حرفو زد روز بعد با سردی جواب داد همدیگرو که دیدیم از اینده و خرید عروسی صحبت کرد منم گفتم دیشب مگه این قضیه تموم نشده بوو د تو نظرت و گفتی کل راه و ساکت بود الانم ۳ روزه هیچ خبری ازش نیست منم سراغشو نگرفتم میشه بگین دلیل سکوتش چیه و من تو این شرایط چه واکنشی نشون بدم

  • دوست عزیز
   سلام
   اینکه چرا سکوت کردند رو نمی‌دونم؛ به احتمال زیاد دارن به ادامه این ارتباط فکر می‌کنند. اما بهتره قبل از اینکه اقدامی برای ارتباط دوباره با ایشون داشته باشید خوب فکرهاتون رو بکنید. شما گفتید اگر فوق لیسانس بگیرید مادرتون اجازه ازدواج با ایشون رو نمی‌دن! خب حالا باید خوب فکر کنید و ببینید از ایشون انتظار دارید که چی کار کنه؟ آیا ایشون هم باید فوق لیسانس بگیرن؟
   ببینید قبل از هر چیز باید خودتون تکلیف خودتون رو با این رابطه و ادامه اون روشن کنید. چون تا خودتون ندونید که چی می‌خواید، نمی‌تونید انتظار جواب درست و صحیح از طرف ایشون باشید.

 • سلام خوبید…من حدود5 ماهه از طرفم جدا شدم دعوای شدیدی هم داشتیم ایشون منو از همه جابلاک کردن چندهفته پیش روی خط همراه اولش واتساپ نصب کردمنو بلاک کرد دوهفته بعدش روی خط ایرانسلش واتساپ نصب کردومنو آزاد کرد الان دوتاواتساپ داره که داخل یکیش بلاکم ودیگری آزاد….و کلا همه جاها دیگه بلاکم باتوجه ب حرفهاتون راهی برای برگشتش وجود نداره؟

  • سلام دوست گرامی
   تا با خود ایشان مستقیم صحبت نکنید نمیشود دلیل رفتارهای ایشان را متوجه شد از طرفی شاید دلایل جدایی شما بسیار محکم تر از این باشد که دنبال راه برگشت باشید.
   در اولین فرصت با خود ایشان صحبت کنید

   • سلام من 12 سالمه عشقمو هر هفته میبینم یه روز شد رفت منو پیش همه بدکرد و خودشو کشید کنار
    گوشیشم مامانش چک میکنه به خاطر همین چیزایی که می خواستم بهش بگم رو فرستادم روی گوشی دوستم و بهش نشون داد
    اولش خندید بعد هی فحش میداد
    راهی برای برگشتنش وجود نداره؟

    • سلام دوست گرامی
     12 سالگی سن مناسبی برای رابطه عاطفی نیست. طرف مقابل شما چندساله است؟
     او به شما توهین کرده و فحش داده، به چه دلیل می‌خواهید با او در ارتباط بمانید؟؟

مقالات مرتبط

8 باور درست درباره ازدواج

8 باور درست درباره ازدواج توقع زیاد=شکست در ازدواج این باور درسته که توقعات زیاد باعث شکست در ازدواج میشه. برای ماندگاری یک رابطه و داشتن ازدواج پایدار و موفق،

مطالعه»

عشقم افسرده شده چه کار کنم؟

عشقم افسرده شده، چیکار کنم؟؟ چطور میتونین کمکش کنین؟ تا حالا براتون پیش اومده که شریک عاطفی‌تون افسرده بشه؟ چیکار کردین؟ حتما وقتی عشق‌تونو در اون شرایط ببینین، میخواین که

مطالعه»

برداشت مردان و زنان از این 7 جمله

برداشت مردان و زنان از این 7 جمله مردان و زنان، برداشت‌های متفاوتی دارن همونطور که مردان و زنان تفاوت‌های بیولوژیکی زیادی دارن، ساختار مغزشون هم تفاوت‌هایی داره، بنابراین برداشت‌های

مطالعه»