اون عشق واقعی و ابدی منه؟!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

اون عشق واقعی و ابدی منه؟!

اون عشق واقعی و ابدی منه؟!


«عشقی وجود نداره، همش هوسه!»

عشق واقعی هنوز هم هست اما مهم اینه که در مسیر درست برای وارد شدن به رابطه عاطفی حرکت کنیم، یعنی اصولش رو بلد باشیم و وقتی وارد رابطه میشیم، بتونیم تشخیص بدیم که عشقه یا هوس و اگر هوس بود، اونقدر شجاع باشیم که تا دیر نشده، از رابطه بیرون بیایم. نشونه‌های عشق واقعی چیه؟

مشوق شماست

اگر رابطه‌تون بر اساس عشق واقعی باشه، شریک عاطفی‌تون میشه منبع انرژی مثبت و مشوق شما! مثلا فرض کنین میخواین ورزش جدیدی رو یاد بگیرین و نیاز هست که زیاد تمرین کنین تا حرفه‌ای بشین. در عشق واقعی، شریک عاطفی‌تون ازتون حمایت میکنه، بهتون انگیزه میده تا برای رسیدن به خواسته‌تون، تلاش کنین. اون مانع‌تون نمیشه!

در رابطه‌تون اعتماد به نفس دارین

یعنی رابطه‌تون اونقدر قوی و متعهدانه هست که شما مطمئن هستین که اگر به شریک عاطفی‌تون اجازه بدین، با دوستاش بره بیرون، قرار نیست بهتون خیانت کنه، اونقدر رابطه‌تون قویه، که وقتی میخواین با عشق‌تون صحبت کنین، ترس اینو ندارین که این بحث باعث جدایی‌تون بشه. اینها       نمونه‌هایی از اعتماد به نفس در رابطه هستن.

خودِ خودتون هستین

عشق واقعی، حقیقت رو قبول میکنه. عشق واقعی کاری نداره که مثلا شما اندام خیلی خوب و حرفه‌ای دارین یا معمولی هستین. عشق واقعی، قصد تغییر هویت و شخصیت شما رو نداره، بلکه همونطور که هستین قبول‌تون میکنه.

چطور عشق واقعی‌مو جذب کنم؟

اگر میخواین عشق واقعی‌تونو جذب کنین و رابطه سالم و موفق منجر به ازدواج داشته باشین، میتونین در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین تا اصول و مهارت‌های لازم جذب شخص مناسب خودتونو آموزش ببینین.

  8 نکته برای رابطه موفق منجر به ازدواج

اون در آینده‌تون حضور داره

عشق واقعی به جدایی ختم نمیشه، بلکه به ازدواج و تشکیل خانواده منتهی میشه. آیا تصویری از آینده رابطه‌تون در ذهن‌تون دارین؟ به نظر شما    آینده‌تون چطوره؟ اگر میتونین شما و شریک عاطفی‌تونو در آینده نزدیک یا دور در کنار هم تصور کنین، خیلی نشونه خوبیه.

خوشحالی اون، خوشحالی شما هم هست

رابطه عاطفی بر اساس عشق واقعی، مثل یک تیمه که شما و عشق‌تون مثل اعضای اون تیم هستین. در این نوع رابطه، رقابت وجود نداره، بلکه هردوتون در کنار هم به هم کمک میکنین تا سختی‌ها رو پشت سر بذارین و به موفقیت برسین و بعد هردوتون برای موفقیت همدیگه جشن میگیرین، نه حسودی میکنین و نه رقابت!

اولین نفره که براش یک چیزی رو تعریف میکنین

تصور کنین اتفاقی افتاده و میخواین برای کسی تعریف کنین. اولین نفر برای کی تعریف میکنین؟ اگر اونقدر با شریک عاطفی‌تون راحت هستین که میتونین هر چیزی رو باهاش در میان بذارین بدونی اینکه عصبانی بشه، قضاوت‌تون کنه یا لطمه‌ای به رابطه‌تون وارد بشه، همین یعنی عشق واقعی!

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

لیاقت شما بیشتر از اینه!

لیاقت شما بیشتر از اینه! کسی که همش درگیر کار و… هست کسی که برای شما وقت نمیذاره، مشتاق نیست شما رو ملاقات کنه، پیام‌هاتونو دیر جواب میده و… همیشه

مطالعه»