همیار عشق

عشقم بهم خیانت میکنه؟؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

عشقم بهم خیانت میکنه؟؟

شلوارش دو تا شده؟؟


در دسترس شما نیست

اگر قبلا همیشه با شما وقت میگذروند اما حالا دیگه کمتر با شما بیرون میره، وقتی بهش پیام میدین خیلی دیر جواب میده و… میتونه نشونه بدی باشه البته اگر وقتی ازش دلیل این کارهاشو بپرسین، نتونه دلیل قانع کننده‌ای بیاره. البته فقط اینکه کمتر در دسترس شماست، نمیتونه نشونه این باشه که شلوارش دو تا شده. اگر نشونه‌های دیگه‌ای که در پست به اونها اشاره میکنیم، هم در رابطه‌تون هست، احتمالا داره بهتون خیانت میکنه و یکی دیگه هم وارد زندگیش شده.

خاطره‌ای رو تعریف میکنه که براتون ناآشناست

شریک عاطفی‌تون خاطره‌ای رو تعریف میکنه و اصرار داره که شما هم اون روز پیشش بودین اما شما هر چی فکر میکنین، مطمئن تر میشین که شما اون روز اونجا نبودین و چیزی که براتون تعریف میکنه، کاملا ناآشناست! این میتونه نشونه خیانت باشه چون احتمالا خاطره‌ای رو تعریف میکنه که شما در اون نبودین، بلکه یک خانم دیگه اونجا بوده اما اون زمانی که داره براتون تعریف میکنه، یادش نیست که شما بودین یا اون خانم! پس برای اینکه شما رو متقاعد کنه که خیانتی در کار نیست، اصرار میکنه که شما اونجا بودین اما یادتون نیست.

  خیانت پدر به مادر (با خیانتکاری بابام چطور رفتار کنم)

وقتی با هم هستین، مدام براش پیام میاد

اینجا نکته‌ای هست، اینه که وقتی با شریک عاطفی‌تون بیرون میرین، درست نیست که مدام سرتون در موبایل باشه، به جای اینکه باهاش وقت بگذرونین، درواقع این رفتار، نوعی بی احترامی محسوب میشه. اگر شریک عاطفی‌تون، جزو همین افراده، یعنی وقتی باهاتون بیرون رفته، با دیگران هم چت میکنه، درواقع بهتون بی احترامی کرده. در این شرایط، میتونین ازش بپرسین که با کی چت میکنه؟ اگر جواب خوبی نداد، طبیعیه که شک کنین که شلوارش دو تا شده یا نه!

انگار پنهان‌کاری میکنه!

این شرایط رو در نظر بگیرین: شریک عاطفی‌تون بهتون شب بخیر گفته اما بعد از یکی دو ساعت آنلاین شده و عکس‌هایی رو لایک کرده و… اما بهتون پیامی نداده. این رفتار شک‌برانگیزیه! در این شرایط، چیکار میکنین؟ اگر رابطه‌تون جدی هست، حق دارین که بدونین، دلیلش چی بوده اما اگر اون نتونست نگرانی‌تونو رفع کنه و جواب خوبی بده، احتمالا پنهان‌کاری میکنه و برای همینه که نمیتونه جواب شفافی بهتون بده و متقاعدتون کنه.

چیکار باید کرد؟

اگر این نشونه‌ها رو در رابطه‌تون دیدین و شک کردین که شریک عاطفی‌تون به جز شما، با کس دیگه‌ای هم در ارتباطه یا نه، میتونین از روانشناس کمک بگیرین تا رابطه‌تونو بررسی کنه و ببینه که آیا درست متوجه شدین یا خیر و همچنین بهتون راهکار درست رو بده. برای همین موضوع، میتونین به دایرکت پیام بدین تا از سیستم مشاوره تلفنی یا آنلاین همیار عشق استفاده کنین. البته وجود فقط یکی از این نشونه‌ها، نمیتونه نشونه خیانت باشه. حتما باید چند تا از این نشونه‌ها در رابطه‌تون باشه.

  با خیانت دوست پسر چه کنیم(عشقم بهم خیانت کرد)

به خانم‌های دیگه توجه میکنه

وقتی با هم بیرون میرین، به جای اینکه تمام حواسش به شما باشه، حواسش به خانم‌های دیگه است! این نشونه بدیه و وقتی ازش سوال کنین، حرف‌تونو قبول نمیکنه و میگه که اشتباه دیدین. اگر شریک عاطفی‌تون این کار رو انجام میده، نمیتونین باهاش وارد رابطه متعهدانه و دراز مدت بشین چون کسی که وارد چنین رابطه‌ای میشه، باید فقط به شریک عاطفیش متعهد باشه. ممکنه این موضوع برای بعضی‌ها خسته‌کننده باشه اما اگر      راه‌های مختلفی برای ابراز علاقه به شریک عاطفی‌تون پیدا کنین و تنوع در رابطه‌تون ایجاد کنین، هیچ وقت رابطه متعهدانه براتون خسته‌کننده نخواهد شد.

فقط خودش برنامه‌ریزی میکنه

روزهایی که کاری برای انجام دادن نداره، براتون وقت میذاره و قرار ملاقات ترتیب میده اما روزهایی که خودش کار داره، سعی نمیکنه کمی از وقتش رو براتون خالی کنه. برنامه‌ریزی‌هایی که برای دیدن شما انجام میده، روزهاییه که برای خودش مناسبه و وقت داره اما اصلا توجهی به برنامه‌های شما نداره و اصرار میکنه که در روز و ساعتی که خودش مشخص میکنه، همدیگه رو ببینین. این رفتار اگر مدام تکرار بشه، درواقع نوعی بی احترامی به شما محسوب میشه.

به خانواده و دوستاش، معرفی‌تون نمیکنه

اگر اون رابطه‌تونو مدت زیادی پنهان نگه داشته و به خانواده و دوستاش، شما رو معرفی نکرده، نشونه بدیه. این رفتار، نشون دهنده اینه که اون نمیخواد کسی از رابطه‌اش باخبر بشه، پس چنین شخصی نمیتونه رابطه متعهدانه داشته باشه چون در رابطه متعهدانه و منجر به ازدواج، بعد از مدتی، آشنایی با خانواده‌ها صورت میگیره تا رابطه وارد مرحله جدی‌تری بشه. البته اگر شریک عاطفی‌تون برای اینکه شما رو با خانواده‌اش معرفی کنه، کمی مضطربه، طبیعیه و میتونین بهش فرصت بدین اما اگر در مدت طولانی معرفی انجام نشد، نشونه خوبی نیست!

  خیانت اینترنتی زن و شوهر (خیانت چتی در فضای مجازی)

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

رمزگشایی از جملات خانم‌ها

رمزگشایی از جملات خانم‌ها 1) «باشه»: اگر در حین بحث و دعوا این حرف رو بزنه، منظورش اینه که «کافیه. دیگه بحث رو ادامه نده، تمومش کن.» 2) «هر کاری

مطالعه»

نمیتونم فراموشش کنم

فهرست مطالب1 نمیتونم فراموشش کنم1.1 واقع‌بین باشین1.2 حال‌تونو خوب کنین (1)1.3 حال‌تونو خوب کنین (2)1.4 خودتونو مجبور کنین1.5 روی شخصیت واقعیش متمرکز بشین1.6 از تنهایی نترسین1.7 حرف‌های غیرمنطقی رو حذف

مطالعه»