راه کشف خیانت شوهر (تشخیص خیانت مرد متاهل خیانتکار)

چطوری با دوست دخترم آشتی کنم
چطوری با دوست دخترم آشتی کنم؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۷
با چه مردانی ازدواج نکنیم
با چه مردانی ازدواج نکنیم (پسر نامناسب برای ازدواج)
آذر ۶, ۱۳۹۷
راه کشف خیانت شوهر
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به تازگی شوهرتان رفتار مشکوکی پیدا کرده است. شم زنانه‌تان گواهی می‌دهد او دارد چیزی را از شما پنهان می‌کند و نشانه‌های متعددی گویای این است که پای زن دیگری در میان است. شاید شما اشتباه می‌کنید و موضوع صرفا یک سوءتفاهم باشد. اما شک به خیانتکار بودن مرد موضوعی نیست که به راحتی بتوان آن را نادیده گرفت، در حالی که اثبات آن نیز آسان نیست. اگر به دنبال راهی برای تشخیص و کشف خیانت شوهر هستید و می‌خواهید اطمینان پیدا کنید شوهرتان به شما خیانت می‌کند یا نه، با رادیو عشق همراه باشید و طبق این ۵مرحله اقدام کنید:

مرحله اول : مرد خیانتکار را آزاد بگذارید


برای بیرون کردن نگرانی‌های آزاردهنده از سرتان فقط دو راه پیش رو دارید. اول این که دربارهی نگرانی‌هایتان با شوهرتان صحبت کنید و جواب قانع کنندهای از او بگیرید. دوم این که مخفیانه مراقبش باشید و سعی کنید سندی را برای اثبات خیانتش پیدا کنید.اگر در رابطه‌تان احساس ناامنی می‌کنید، حتماً درباره احساساتتان با همسرتان صحبت کنید. این حس ناخوشایند گاهی اوقات فقط ناشی از یک سوءتفاهم احمقانه است. یک گفتگوی شفاف و صادقانه به روشن شدن قضایا و حل مشکلات کمک میکند، حتی اگر یکی از شما بر روی لبه پرتگاه خیانت ایستاده باشد. اما اگر شک و بدبینیتان بعد از گفتگو برطرف نشد، تنها راه برای رسیدن به جواب واقعی این است که برای کشف خیانت به کارآگاه بازی رو بیاورید و وقتی همسرتان سرش گرم است، دنبال نشانه‌های خیانت باشید.گفتگو درباره خیانت با شوهری که خیانت عادتش شده است و بارها دست به خیانت زده است، هیچ فایدهای ندارد، چون هر چقدر هم که شما گریه کنید و به او یادآوری کنید که چقدر دوستش دارید، او خودخواهانه باز هم فقط به خودش فکر میکند. بنابراین به جای آن که هر شب از عشقتان به خاطر خیانتش گله کنید، او را آزاد بگذارید تا فکر کند که همه چیز را فراموش کرده‌اید.در هر حال نمی‌توانید مچ شوهر خیانتکارتان را وقتی حواسش جمع است و در لاک دفاعی فرورفته است، بگیرید. فقط وانمود کنید که همه چیز عادی است و رفتار شوهرتان را ظرف چند هفته آتی تحت نظر بگیرید. وقتی شوهرتان مطمئن شد که دیگر به او مشکوک نیستید، مراحل بعدی را برای گرفتن مچ شوهرتان در حال خیانت در پیش بگیرید.

مرحله دوم: نشانه های خیانت را دنبال کنید


چطور بفهمم شوهرم خیانت میکنه

فردی که به همسرش خیانت می‌کند نشانه‌های رفتاری و ظاهری زیادی خواهد داشت که می‌تواند به کشف خیانت کمک کند. اما توجه داشته باشید که وجود یک یا چند تا از این نشانه‌ها در شوهر شما به تنهایی برای متهم نمودن او به خیانت کافی نیست.

تغییرات عجیب در رفتار و ظاهر

آیا به تازگی متوجه تغییری غیرعادی در رفتار همسرتان شده‌اید؟ آیا همسرتان ناگهان باشگاه رفتن را شروع کرده، به سر و وضعش می‌رسد یا عطر جدیدی میزند که هوش از سرتان می‌برد؟ هیچ دلیل خاصی برای این تغییرات وجود ندارد و تقریباً همیشه بسیار ناگهانی و بی‌مقدمه رخ می‌دهد.همسرتان اصرار بیشتری برای تنها بودن دارد؟ البته همه ما هر از گاه نیاز داریم که قدری تنها باشیم. اما آیا همسرتان بیش از حد روی حریم شخصی‌اش حساس شده و با پرخاشگری از آن محافظت می‌کند؟ آیا او از جواب دادن به سوالاتتان درباره این که کجا بوده و چکار می‌کرده، طفره می‍‌‌رود؟ اگر پاسختان مثبت است، باید بدانید که با نشانه‌های هشدار خیانت روبرو هستید.

برنامه کاری غیرمعمول و دورهمی‌های مشکوک

همسرتان ناگهان شب‌ها تا دیروقت سر کار می‌ماند یا مرتب به دورهمی‌هایی میرود که تا به حال سابقه نداشته است. اگر همسرتان هیچ وقت از شما دعوت نکرده است که با او به این دورهمی‌های دوستان بروید، یا علی‌رغم آن که ادعا میکند، سرش خیلی شلوغ است، همیشه شاد و سرحال به خانه برمی‌گردد، هوشیار باشید که خیانتی در راه است.

ترک کردن پی در پی خانه

آیا همسرتان هر چند وقت یک بار دزدکی از خانه خارج می‌شود یا احمقانه‌ترین بهانه‌ها را برای ترک خانه می‌آورد؟ این روزها جملاتی مانند”میرم از فروشگاه یه چیزی بخرم”، “دوستام همین دور و برن، میرم یه سر ببینمشون” یا “حوصله‌ام سر رفته، میرم یه چرخی بزنم” را زیاد می‌شنوید؟هیچ اشکالی ندارد. اما وقتی پیشنهاد می‌دهید که شما هم همراهش بیرون بروید تا کمی هوا بخورید، چه میگوید؟ آیا بهانه می‌آورد که باید تنها برود. مشکوک است، اینطور فکر نمی‌کنید؟

مرحله سوم: ارتباطات او را زیر نظر بگیرید


 

زیر نظر گرفتن ارتباطات همسر

بدون شک شوهر خیانتکار به دنبال راهی برای برقراری ارتباط با معشوقه اش خواهد بود و شما از همین طریق می‌توانید اطمینان پیدا کنید شکتان به خیانت شوهر درست است یا نه.

مکالمات پنهانی با فردی ناشناس

آیا شوهرتان هر جا که میرود، حتی سرویس بهداشتی، تلفنشم را هم با خودش میبرد؟ اگر شوهرتان و تلفنش تبدیل به دو یار جدانشدنی شده‌اند، احتمالاً شوهرتان سرش جایی گرم است. پاک کردن سوابق تماس، رمز گذاشتن روی تلفن، تماس‌های متعدد با شماره ناشناس یا نبودن اطلاعات تماس روی قبض تلفن همه و همه نشانه‌های  آشکاری است که نشان می‌دهد شوهرتان چیزی را از شما پنهان  می‌کند.

شماره‌های ناشناس، صحبت‌های رمزی

شوهرتان ناگهان می‌خواهد که هنگام حرف زدن با تلفن تنها باشد. در حضور شما موقع صحبت کردن معذب است یا این که هنگام تماس با چند شماره ‌خاص از شما فاصله میگیرد و به اتاق دیگری میرود. حتی شاید پیامکهای مشکوکی را از شماره‌های ناشناس روی تلفن همسرتان دیده باشید. به خاطر داشته باشید که افراد خیانتکار همواره شماره معشوقشان را با نام دیگری ذخیره می‌کنند و با کلمات رمزی به یکدیگر ابراز عشق و علاقه می‌کنند.

محدود کردن ناگهانی شما برای دسترسی به وسایل ارتباطی

همسرتان بیشتر رمزهایی را که شما میدانسته‌اید، عوض کرده است و وقتی از او می‌خواهید که رمز جدید را به شما هم بگوید، بهانه‌ای می‌آورد و رمز را همچنان مخفی نگه میدارد. همچنین متوجه شده‌اید که رایانه‌اش را به شکلی نگه میدارد که نتوانید صفحه‌اش را ببینید، کاری که قبلاً هیچ وقت انجام نمیداد.این موارد میتواند نشانه‌هایی برای خیانت چتی شوهر(لینک به مقاله خیانت چتی شوهر) باشد

مرحله چهارم : او را امتحان کنید


اگر نشانه‌ها و علائم ذکر شده درمورد شوهر شما صدق می‌کند، احتمالا شکتان مبنی بر خیانت او تشدید خواهد شد. شاید در این مرحله بهترین راه برای کشف خیانت شوهر این باشد که او را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم امتحان کنید.

سرزده به ملاقاتش بروید

هر چند وقت یکبار سرزده به محل کارش بروید یا زود به خانه برگردید. مراقب باشید که متوجه نشود هدفتان از این کارها جاسوسی کردن است و می‌خواهید مچش را بگیرید. همیشه یک بهانه عالی برای این حضور بی‌موقع داشته باشید. اگر همسرتان در حال خیانت کردن به شما باشد، اولین کاری که به جای خوشامدگویی و لبخند زدن انجام میدهد، این است که چیزی را پنهان میکند یا متعجب و حتی عصبانی میشود.همچنین میتوانید وقتی همسرتان اصلاً انتظارش را ندارد، به ویژه وقتی مدتی است تنها و ساکت بوده، ناگهان بالای سرش ظاهر شوید. آیا همسرتان وقتی نزدیکش میروید، به خصوص وقتی در حال کار کردن با تلفن یا رایانه بوده، از جا میپرد و عصبی میشود؟ اگر او از دیدنتان جا میخورد، احتمالاً در حال انجام دادن کاری بوده که نمی‌خواسته شما از آن خبر داشته باشید.

برای رابطه زناشویی پیش قدم شوید

اگر همسرتان بدون اطلاع قبلی دیروقت به خانه برگشت، برای رابطه جنسی با او پیش‌قدم  بشوید. اگر او عصبانی شد، شما را از خودش راند و سعی کرد به هر طریقی از برقراری رابطه خودداری کند، به احتمال زیاد به خاطر خیانت کردن خسته شده و دیگر توانی برایش باقی نمانده است.

زمانی که فکر می‌کند خواب هستید او را زیر نظر بگیرید

اگر همسرتان در حال خیانت کردن به شما باشد، احتمالاً عادت‌های خوابش ناگهان تغییر کرده است. او شب‌ها به بهانه این که کار دارد، تا دیروقت بیدار می‌ماند یا این که نصفه شب از خواب بلند می‌شود و در خانه راه می‌افتد. وانمود کنید به محض این که سرتان روی بالش رسیده، خوابتان برده است و ببینید که همسرتان چه کار میکند. آیا او از تختخواب خارج میشود و پس از مدتی طولانی نزدتان برمیگردد؟ البته تحت نظر گرفتن رفتار شبانه او کافی نیست. بعضی مردان متاهل خیانتکار، به ویژه آن‌هایی که متوجه مشکوک شدن همسرشان شدهاند، صبح زود از خواب بیدار می‌شوند تا با معشوقشان تماس بگیرند.

سطل زباله مجازی و حقیقی او را چک کنید

سطل زباله مکانی فوقالعاده برای معدوم کردن اسناد خیانت است، بنابراین میتواند محل مناسبی برای کشف خیانت هم باشد. اگر همسرتان دائماً پای کامپیوتر است، سطل زباله کامپیوترش را چک کنید. احتمال دارد عکسی از زن دیگر یا خرده اطلاعاتی را کشف کنید که به تشخیص خیانت کمک کند.

مرحله پنجم: خیانت را اثبات کنید


تنها اگر همه مراحل بالا را گذراندید و تقریبا اطمینان دارید که شوهرتان خیانتکار است به دنبال مچ‌گیری و اثبات خیانت باشید. چرا که اگر حدس شما مبنی بر خیانت شوهرتان سوءتفاهم باشد و در این مورد اشتباه کرده باشید مطمئنا همسر شما به شدت آزرده خواهد شد. آنگاه این شما هستید که اعتماد او را زیر سوال برده اید و رابطه‌تان را در خطر فروپاشی قرار داده اید. پس فقط و فقط در صورت اطمینان نسبی از خیانت روش زیر را بکار بگیرید:

یکی از دفعاتی که او به طور مشکوکی از خانه خارج می‌شود یا بهانه غیرمعمولی برای ترک منزل می آورد او را به طور مخفیانه تعقیب کنید و حرکاتش را زیر نظر بگیرید. اگر او فرد خیانتکاری باشد مسلما موضوع روشن خواهد شد.اکثر همسران خیانتکار عامدانه و آگاهانه قصد دارند که آتش دعوا را روشن کنند، در را پشت سرشان بکوبند و بروند؛ در واقع این مشاجره زناشویی بهانه خوبی برای ترک کردن خانه و حاضر شدن سر قرار ملاقات با معشوق جدید است. اگر همسرتان به تازگی بهانه‌گیر شده است، دائماً دعوا راه می‌اندازد و بعد از جر و بحث خانه را ترک میکند، سعی کنید او را تعقیب کنید و اگر متوجه حضورتان شد، بهانه بیاورید که میخواسته‌اید از او عذرخواهی کنید.

در یک کلام...
اگر شک کرده اید شوهرتان به شما خیانت میکند و نمی‌توانید فکر آن را از سرتان بیرون کنید، قبل از هرچیز درمورد احساستان با او صحبت کنید و درمورد رفتارش از او توجیه منطقی بخواهید. اما در صورتی که او نمی‌تواند شما را قانع کند و نگرانیتان را از بین ببرد، از بحث در این مورد دست بر دارید و او را آزاد بگذارید. در مرحله بعد نشانه‌های خیانت را دنبال کنید. تغییرات عجیب در رفتار و ظاهر، برنامه کاری غیرمعمول و دورهمی‌های مشکوک و ترک کردن پی در پی خانه بدون دلیل موجه از جمله نشانه‌هایی است که می‎تواند به علت خیانت باشد. اگر این نشانه‌ها در همسر شما وجود دارد در مرحله بعد ارتباطات او را زیر نظر بگیرید تا اطمینان یابید او خیانتکار است یا خیر. مکالمات پنهانی با فردی ناشناس و صحبت‌‌های رمزی با او و محدود کردن ناگهانی شما برای دسترسی به وسایل ارتباطی مشترک و شخصی نشان میدهد او احتمالا ارتباط پنهانی دارد. در مرحله بعد میتوانید او را به صورت غیرمستقیم امتحان کنید که آیا مرد خیانتکاری است یا خیر. مثلا وقتی توقع حضور شما را ندارد سرزده به ملاقاتش بروید، زمانی که فکر میکند خواب هستید او را زیر نظر بگیرید یا باساختن یک پروفایل جعلی در صفحات مجاز یاو را امتحان کنید. در آخر اگر تقریبا مطمئن هستید که او به شما خیانت میکند میتوانید با تعقیب او وقتی به صورت مشکوک از خانه خارج میشود یا دیر به منزل می آید خیانتش را اثبات کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
رادیو عشق
رادیو عشق
رادیو عشق مرجع کامل و دایره المعارف آموزش روابط عاطفی است! رادیو عشق همه‌ی آن چیزی است که پیرامون روابط عاطفی از شکل گیری تا پیشبرد و بهبود و حتی بعد از اتمام رابطه را به شما آموزش می دهد. تیم رادیو عشق متشکل از مشاوران و روانشناسان و محققین خبره و کارآزموده است و هدف اصلی آن برگزاری دوره های آموزشی آنلاین برای ارتقاء سلامت روابط و تغییر فرهنگ های نادرست در جهت تحکیم بنیان خانواده و بهبود کیفیت روابط و ازدواج است. پایگاه رادیو عشق برای چه کسانی مفید است: ۱- قبل از رابطه: اگر هنوز وارد رابطه با کسی نشده اید و تمایل دارید به شکل صحیح وارد رابطه شوید. اگر فردی را دوست دارید و تمایل دارید با آن آشنا شوید. اگر دوست دارید رابطه ای با کیفیتی را به قصد ازدواج شروع کنید. اگر می خواهید فرد خاصی را برای رابطه جذب کنید. اگر می خواهید فرد خاصی که رابطه را ترک کرده است به رابطه بازگردانید. ۲- حین رابطه: برای بهبود کیفیت رابطه عاطفی که دارید در هر مرحله‌ای که هست (دوستی ،نامزدی ،ازدواج) نیاز به کمک دارید. اگر رابطه عاطفی شما با شریک عاطفیان سرد شده است. اگر در رابطه شما خیانت اتقاق افتاده است و نمی دانید چطور باید با آن برخورد کنید. ۳- بعد از رابطه: اگر رابطه عاطفی شما به هر دلیلی پایان یافته و برای عبور از بحران و ادامه زندگی نیاز به کمک دارید. اگر دچار شکست عشقی شده اید و نمی دانید چطور با آن برخورد کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X