چی کار کنم که هر روز بهم زنگ بزنه؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چی کار کنم که هر روز بهم زنگ بزنه؟

منو دوست نداره!

آیا این گفت‌وگوی ذهنی براتون آشناست؟

“دو روزه به من زنگ نزده، معلومه که منو دوست نداره؛ اگه دوست داشت حداقل صبح یه پیام می‌داد …”، “صد دفعه بهش گفتم دوست دارم هر روز بهم زنگ بزنه، اما هیچ تغییری نکرده!” و … .

نشون دادن احساسات

این واضحه که تماس گرفتن از سمت شریک عاطفیتون در حقیقت یه روشیه برای نشون دادن احساسات و هیجاناتش به شما. در حقیقت شما می‌خواین از اینکه اون فرد شما رو دوست داره یا نه، مطمئن بشید. زمانی که هر روز بهتون زنگ بزنه، پیام بده و …، احساس خوبی دارید چون فکر می‌کنید براتون اهمیت قائل شده.

چقدر این درخواستتون منطقیه؟

قبل از هر چیز، از خودتون صادقانه یک سوال بپرسید با توجه به شرایط رابطه‌تون، چقدر این درخواست شما منطقیه؟، اصلا شما چقدر ارتباط رو ملاک و معیار علاقه‌مندی می‌دونید؟ منظورتون از هر روز زنگ زدن یعنی چی؟ یادتون باشه با توجه به نوع رابطه و سبک‌های شخصیتی هر کدومتون، نیاز به برقراری ارتباط با هم فرق می‌کنه.

سبک‌های شخصیتی متفاوت

اگه شما یه فرد هیجانی و برون‌گرا باشید که دائم نیاز دارید با کسی که دوست دارید صحبت کنید ولی از اون طرف، فرد مقابل درون‌گرا باشه و ارتباط عاطفی و اجتماعی جز اولویت‌های زندگیش نباشه، قطعا با هم به مشکل بر می‌خوردید؛ چون برای شما صحبت کردن اولویته ولی برای فرد مقابل نه.

یعنی من نیازم رو کنار بگذارم؟

ممکنه فکر کنید وقتی صحبت از سبک‌های شخصیتی متفاوت می‌شه، منظور ما این هست که شما باید نیازتون رو نادیده بگیرید و براش هیچ‌کاری نکنید. خب قطعا منظور ما این نیست. به هر حال با وجود این تفاوت‌ها، ما می‌تونیم یاد بگیریم که با استفاده از روش‌های مختلف برقراری رابطه، فرد مقابل رو به ارتباط بیشتر علاقه‌مند کنیم، اما چطور؟

  چطور دختر دست نیافتنی باشیم تا یک مرد راحت به دستمان نیاورد؟

جذب مرد با موبایل

شما می‌تونید در دوره “جذب مرد با موبایل“، روش‌های مختلف رو برای ایجاد علاقه به ارتباط بیشتر در فضای مجازی تشویق کنید، طوری که فرد مقابل احساس نکنه که شما اون رو مجبور به این کار کردید، بلکه با علاقه شخصی خودش، ارتباطش رو با شما بیشتر کنه.

درخواست بدید نه گلایه

گلایه کردن و دائم صحبت کردن از اینکه فرد مقابل باید به شما توجه کنه یا …، جز خراب کردن ارتباط شما با هم هیچ سودی نداره؛ اینکه دائم بگید: “چرا به من زنگ نمی‌زنی، یعنی دوستم نداری؟” یا “اگه دوستم داشتی، هر روز باهام صحبت می‌کردی!”، تنها و تنها فرد رو از شما دور می‌کنه.پس به جای اینکه دائم از رفتارها گلایه کنید، درخواستتون رو خیلی واضح مطرح کنید؛ اما یادتون باشه که زمانی که تعداد این درخواست‌ها زیاد بشن یا به صورت طولانی و دائمی اینکار رو انجام بدید، تاثیر معکوس می‌گذاره. سعی کنید فقط در چند مورد خیلی مهم این کار رو انجام بدید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط