همیار عشق

ویژگی‌های شخص دلربا

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

ویژگی‌های شخص دلربا

ویژگی‌های شخص دلربا


دلربایی با پول و چهره بدست نمیاد!

بعضی‌ها گمان میکنن که اگر پولدار باشن یا چهره جذاب و زیبا داشته باشن یا خوش‌اندام باشن، دلربا میشن و میتونن شخص موردنظرشونو به خودشون جذب کنن. در صورتی که دلربایی با این ویژگی‌ها بدست نمیاد! دلربا بودن، مربوط به ویژگی‌ها و خصوصیات درونی ماست و انرژی که به اطرافیان‌مون منتقل میکنیم.

لزوما همه پولدار و زیباها، خوش‌اخلاق هستن؟!

حتما در اطرافیان‌تون شنیدین یا دیدن که فلان شخص خیلی پولداره اما اصلا اخلاق نداره یا خسیسه! یا فلانی خیلی خوشگله و همش لباس‌های مارک‌دار میپوشه اما با یک مَن عسل هم نمیشه خوردش اونقدر که مغرور و خودخواهه! پس اینکه بگیم همه افراد پولدار و زیبا، خوب هستن، کاملا اشتباهه.

زیبایی یک ویژگی نسبیه

زیبایی یک ویژگی نسبیه یعنی شاید از نظر شما، فلان شخص چهره خیلی معمولی داشته باشه و اصلا جذاب نباشه، اما از نظر یک شخص دیگه، زیباترین و جذاب‌ترین شخص روی زمین باشه! پس اگر شخص درست رو انتخاب کنین، همینطور که هستین، دوستتون خواهد داشت!

اعتماد به نفس‌تونو تقویت کنین

برای اینکه دلربا باشین، باید با اعتماد به نفس باشین هم از لحاظ بیرونی و هم از لحاظ درونی نسبت به خودتون حس ارزشمندی داشته باشین. برخورداری از اعتماد به نفس از لحاظ بیرونی یعنی از طریق زبان بدن (صاف نشستن، محکم قدم برداشتن، با صدای رسا صحبت کردن و…) نشون بدین که اعتماد به نفس‌تون بالاست.

  ملاک های زیبایی زنان و مردان

مهارت‌های ارتباطی‌تونو تقویت کنین (1)

مبحث مهارت‌های ارتباطی خیلی گسترده هست اما با چند مثال توضیح میدیم. مثلا اگر کسی با نظرتون مخالف بود، نباید خیلی رک و با لحن بد     جواب‌شو بدین، بلکه باید سعی کنین دلیل نظرتونو بهش توضیح بدین، ممکنه متقاعد بشه و قبول کنه یا حتی ممکنه بازم قبول نکنه، در هر صورت نباید فورا از کوره در برین.

مهارت‌های ارتباطی‌تونو تقویت کنین (2)

مثال دوم: سعی کنین همیشه و در هر شرایطی با خوشرویی و با استفاده از کلمات مناسب با طرف مقابل صحبت کنین. مثلا اگر عشق‌تون چند دقیقه دیر پیام‌تونو جواب داده چون سر کار بوده، عصبانی نشین، بلکه شرایط‌شو درک کنین و برخورد تهاجمی باهاش نداشته باشین. این موارد از جذابیت‌تون کم میکنه

احساسات‌تونو کنترل کنین

هر چیزی که به ذهن‌تون میرسه رو به زبان نیارین. سر مسائل کوچک و جزئی بحث و دعوا نکنین. احساسات‌تونو کنترل کنین و به موقع و به اندازه بروزشون بدین.

چطور در پیام و فضای مجازی، دلربا باشین؟

اگر میخواین با پیام‌های خاص و جذاب، به عشق‌تون نشون بدین که دلربا هستین تا بیشتر مجذوب و عاشق شما بشه و رابطه‌تون گرم و صمیمی‌تر بشه، میتونین در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین. برای شرکت در دوره، به دایرکت پیام بدین.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط