همیار عشق

مردا به چی توجه میکنن؟؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

مردا به چی توجه میکنن؟؟

مردا به چی توجه میکنن؟؟


لبخندتون

اصلا نگران رنگ رژ لب‌تون نباشین چون مردان بیشتر به لبخند شما توجه میکنن و نه به رژ لب‌تون. درواقع لبخند، قدرتمندترین سلاح برای مجذوب کردن یک مرد به شماست!

چشم‌هاتون

مردان به آرایش چشم شما اهمیت نمیدن، بلکه چشم شما در حالت طبیعی هم زیبا و گیراست! یک مرد از چشم‌هاتون میفهمه که شما خوشحال هستین یا نه و آیا در کنارش احساس خوب و راحتی میکنین؟

لذت بردن از زندگی‌تون

اگر زندگی خودتونو دوست داشته باشین، هدف داشته باشین، از زندگی‌تون لذت ببرین و بیشتر در زمان حال زندگی کنین و قدردان کوچک‌ترین نعمت‌ها باشین، مردان خوب به شما جذب میشن چون شما نسبت به خودتون و زندگی‌تون احساس خوبی دارین و همین احساس خوب و انرژی مثبت رو به افرادی که در بیرون از زندگی‌تون هستن، منتقل میکنین و طبیعتا افراد جذب انرژی مثبت میشن و نه منفی.

برخوردتون با افراد ناآشنا

یک مرد، توجه میکنه که شما با افراد ناآشنا چطور برخورد میکنین و آیا برای همه احترام قائل هستین و رفتار خوب و شایسته‌ای با همه دارین یا نه. یک مرد به این مورد هم توجه میکنه که شما از کوچک‌ترین چیزها قدردانی میکنین؟

چقدر به ظاهرتون توجه میکنین

همه‌مون میدونیم که مردان، بصری هستن و همین باعث میشه که اکثر خانم‌ها برای جذب یک مرد، بیش از حد به ظاهرشون تکیه کنن. این نکته رو بدونین که یک مرد، متوجه میشه که شما فقط به ظاهرتون وابسته هستین یا از لحاظ باطنی و درونی هم چیزی برای عرضه دارین، یعنی یک مرد واقعی، فقط به ظاهر شما توجه نمیکنه، بلکه به شخصیت و ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری شما هم توجه میکنه.

  تو رابطه کِی باید بگیم “دوستت دارم” ؟!

اظهار نظر میکنین

یک مرد، توجه میکنه که شما اظهار نظر میکنین یا همیشه هر چیزی که خودش میگه رو قبول دارین. اگر خانمی باشین که از اظهار نظر کردن نمی‌ترسه و حرف‌هاشو صادقانه و واضح میزنه، طرف مقابل هم برای شما بیشتر احترام قائل میشه. مردان دوست دارن که شما اشتباهات‌شونو بهشون بگین، حتی اگر مقاومت کنه و به حرف‌هاتون گوش نکنه اما از اینکه وادارش کردین درباره اشتباهش فکر کنه و کمکش کردین که یک قدم به بهترین خودش نزدیک بشه، قدردان شما خواهد بود.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

عشقم رفته با یکی دیگه

فهرست مطالب1 دارم دیوونه میشم1.1 الزاما فرد جدید از شما بهتر نیست1.2 الزما رابطه‌شون رابطه پایداری نیست1.3 خاطراتتون رو فراموش نکرده1.4 اون برنده نشده1.5 باهاشون تماس نگیرید1.6 هنوزم به شما

مطالعه»

راز و رمز جذابیت خانم‌ها

فهرست مطالب1 راز و رمز جذابیت خانم‌ها1.1 هیچ کس به صورت مادرزادی، جذاب متولد نشده!1.2 ظاهر مهم‌تره یا رفتار و شخصیت؟1.3 خانم مثبت و شادی باشین1.4 به هر چیزی که

مطالعه»