مخ زدن پسر برای ازدواج(تور کردن پسر مغرور در دانشگاه و فضای مجازی)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

مخ زدن پسر برای ازدواج(تور کردن پسر مغرور در دانشگاه و فضای مجازی)

اگر به پسری در فامیل، دانشگاه یا محیط مجازی علاقه مند شده باشید و او به شما توجهی نشان ندهد، اینکه چطور میتوانید جذبش کنید واصطلاحا مخش را بزنید ممکن است یکی از دغدغه اصلی این روزهای شما شده باشد. اگرچه بسیاری از دختران از توانایی های خود برای جذب جنس مخالف آگاه نیستند و فکر میکنند فقط پسرها مهارت ذاتی برای مخ زدن دارند. اما برای تور کردن شوهر و مخ زدن برای ازدواج، دختران نیز میتوانند روش هایی را بکار گیرند. در واقع مخ زدن پسر موردعلاقه آنقدرها هم که فکر میکنید سخت و پیچیده نیست. در این مقاله به برسی روشهایی که برای مخ زدن توسط دخترها میتواند به صورت حضوری یا در فضای مجازی مورد استفاده قرار گیرد میپردازیم.

چطور مخ پسر را بزنیم


عاشق کردن پسر و مخ زدن نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد زیرا اینکه بتوانید به طرف مقابل ثابت کنید فردی جذاب و مورد اعتماد هستید ممکن است کمی طول بکشد. به طور کلی با بکارگیری روش های زیر میتوانید مخ یک پسر را در فامیل یا در دانشگاه بزنید:

ظاهر جذاب داشته باشید

بدون شک یکی از اصلی ترین نکاتی که در مخ زدن به صورت حضوری در فامیل و دانشگاه باید در نظر داشته باشید، ظاهر جذاب و شیک است. خوش لباس شیک پوش و معطر باشید. ابتدا به تیپ و سر و وضعتان برسید بعد شروع به مخ زنی یک پسر کنید. اما در عین حال جلف نباشید و از پوشش و آرایش زننده خودداری کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید

پسرها عاشق دخترهای باجذبه، با اعتماد به نفس و مطمئن هستند. دختری که اعتماد به نفس بالایی دارد، ارزش درونی خودش را میداند و در نظر دیگران نیز با ارزش و خواستنی تر میشود. البته داشتن اعتماد به نفس برای مخ زنی به این معنا نیست که خودخواه و مغرور باشید، بلکه به این معناست که خودتان را کمتر از دیگران ندانید. غرور بیش از حد علاوه بر اینکه پسر موردنظرتان را جذب نمیکند او را میترساند و از شما دور میکند.

نگاه همراه با لبخند

نگاه خاص و معنی داراد یک روش ساده اما کاربردی برای مخ زدن پسرها است. اگر نگاهتان را با یک لبخند ملیح همراه کنید احتمالا به راحتی میتوانید پسر مورد نظر را با یک نگاه تور کنید. البته این نگاه را چند بار تکرارا نکیند و بیش از حد خیره نشوید. با نگاهتان قرار است این مفهوم را برسانید که تمایل به برقراری رابطه عاطفی با او دارید اما خیلی هم برایتان موضوع حیاتی و مهمی نیست.

از او درخواست کمک کنید

یکی از شیوه های کلاسیک و کارآمد برای مخ زدن پسر مورد علاقه در دانشگاه و فامیل این است که در موقعیت مناسب از او کمک یا راهنمایی بخواهید. مخ زدن گاهی به سادگی پرسیدن آدرس یا گرفتن یک جزوه درسی میتواند باشد. اما اگر به دنبال روش حرفه ای تر برای مخ زنی پسرها هستید میتوانید روش های پیچیده تری را نیز بکار گیرید. مثلا در یک روز بارانی از پسر هم دانشگاهی یا فامیل بخواهید شما را تا مقصد خاصی همراهی کند یا برایتان یک تاکسی بگیرد یا حتی از او بخواهید برایتان در یک بطری نوشابه را باز کند. معمولا در این شرایط حس غیرت مندی و حمایتگری پسر شکوفا شده و به راحتی مخش زده میشود. پس درخواست کمک کنید تا برایتان از جان گذشتگی کنند!

تعریف و تمجید کنید

برای جلب نظر یک پسر لازم نیست خیلی رفتار پیچیده ای داشته باشید. همین که شروع کنید به تعریف وتمجید های ساده از او، برای مخ زنی کفایت میکند! مثلا خیلی ساده از پیراهن او تعریف کنید و رفتارش یا ویژگی خاص شخصیتی که دارد را مورد تحسین و ستایش قرار دهید. معمولا پسرها با دیدن چنین رفتاری خودشان متوجه موضوع میشوند و در صورت تمایل قدم بعدی را برای آشنایی بیشتر با شما برمیدارند.

  نحوه رفتار با دوست پسر خسیس (نشانه‌های دوست پسر خسیس)

خوش اخلاق باشید

برای مخ زدن لازم است بسیار خوشرو، خوش اخلاق و با انرژی باشد. به خصوص در مکالمات اولیه برای جذب پسر و مخ زنی این موضوع خیلی اهمیت دارد. لازم است طرف مقابل حس مثبتی از شما دریافت کند تا دوست داشته باشد باز هم با شما تعامل برقرار کند.

در فضای مجازی آمار بگیرید

گاهی شما از پسری در دانشگاه یا فامیل خوشتان آمده است، اما ترجیح میدهید ابتدا از طریق فضای مجازی مخ او را بزنید. درواقع برای مخ زدن پسر مغرور یا مخ زدن پسری در فامیل و دانشگاه، بد نیست ابتدا در فضای مجازی اصطلاحا آمار طرف را درآورید، سپس در صورت فراهم بودن شرایط رابطه ای را با او آغاز کنید. زیرا ممکن است شما ندانید او مایل به برقراری رابطه هست یا نه یا اینکه شرایط به صورتی باشد که مخ زدن به صورت حضوری امکان پذیر نباشد و ریسک زیادی داشته باشد. اگر از این راه وارد میشوید توجه داشته باشد که حداقل تا زمانی که اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید، هویت خودتان را فاش نکنید. اگر در این مدت به صورت حضوری او را در دانشگاه یا فامیل دیدید، اصلا موضوع را به روی خودتان نیاورید و خیلی عادی و معمولی برخورد کنید.

علایق او را بشناسید

موضوعات و حوزه های مورد علاقه پسر را بشناسید و از آن برای جذب او و مخ زدن استفاده کنید. مثلا اگر او به ورزش خاص، سینما یا نجوم علاقه مند است درمورد آن موضوع اطلاعات زیادی کسب کرده و با ذوق و هیجان زیادی درمورد آن صحبت کنید. به طوری که او هم دوست داشته باشد وارد مکالمه شود و در آن مورد اظهار نظر کند.

ورزشکار باشید

اگر در مکالماتی که برای مخ زدن پسر انجام میدهید اشاره کنید که ورزشکار هستید، احتمالا نظر او را بیشتر به خودتان جلب میکنید. زیرا ورزشکار بودن نشان میدهد شما برای سلامتی و شادابی تن و روان خود ارزش قائل هستید.

از اتفاقات خوب و هیجان انگیز صحبت کنید

برای مخ زدن پسر هرگز شروع نکنید به غر زدن و ناله کردن و مرور خاطرات بد و ناگواری که برایتان افتاده است. به یاد داشته باشید شما قرار است یک خاطره خوب از خودتان برای او رقم بزنید. پس فعلا فقط از اتفاقات جالب و هیجان انگیز صحبت کنید و سعی کنید انرژی زیادی در صحبت کردن داشته باشید.

زیاد به طرف مقابل اختیار ندهید

توجه و محبت بیش از حد اختیار زیادی به طرف مقابل میدهد. اینکار شما را آسیب پذیر و پسر را دلزده و سرد میکند. اجازه ندهید که او احساس تسلط زیاد بر شما پیدا کند. اطلاعات شخصی بیش از حد در اختیارش قرار ندهید. خودتان را بیچاره و مستأصل نشان ندهید و اصلا نگران این نباشید که فرایند مخ زنی با شکست مواجه شود. اگر طرف مقابل تمایلی برای آشنایی نشان نداد به جای سرخوردگی بر گزینه های مناسب دیگری که ممکن است برای شما وجود داشته باشد تمرکز کنید.

روش مخ زدن پسر زدن در چت تلگرام و اینستاگرام


در گذشته دخترها و پسرها برای برقراری ارتباط و مخ زدن در کوچه و خیابان با هم آشنا میشدند و شماره رد و بدل میکردند اما امروزه قسمت زیادی از فرایند دوست یابی و مخ زدن جنس مخالف در فضاهای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام شکل میگیرد. و بسیاری از مواقع علاقه و عشق در فضای مجازی ایجاد میشود.

اما چطور میتوانیم مخ پسر مورد علاقه مان را در فضای تلگرام و اینستاگرام بزنیم؟ در ادامه روش های مخ زنی در فضای مجازی را بیان میکنیم:

  هنر زن بودن (تکنیک‌های شگفت انگیز زنانگی و جذابیت زنانه)

شوخ طبع و با نمک باشید

به طور کلی شوخ طبعی در مخ زدن و جذب طرف مقابل میتواند بسیار موثر باشد. اما در فضای مجازی شوخ طبع بودن و بانمک بودن اهمیت ویژه ای دارد زیرا میتواند طرف مقابل را سرذوق آورد و مکالمه چتی را برای او جذاب کند. پس همیشه چند تکه زبان و جوک مناسب برای مخ زدن در آستینتان داشته باشید، تا در موقعیت مناسب از آن ها استفاده کنید. همچنین اگر در چت کمی شیطنت کنید و سر به سر او بگذارید بر جذابیت شما افزوده می شود.

ابهام و کنجکاوی ایجاد کنید

در چت تلگرامی و اینستاگرامی زیاد درمورد چیزی توضیح ندهید. از جمله های کوتاه و جالب استفاده کنید. سعی کنید کمی ابهام ایجاد کنید تا طرف مقابل کنجکاو شود بیشتر سوال بپرید و بیشتر شما را کشف کند. میتوانید از جمله های دو پهلو و بامزه برای اینکار استفاده کنید. در مورد حسی که نسبت به طرف مقابل دارید هم ابهام ایجاد کنید. یعنی به اصطلاح با دست پیش بکشید و با پا پس بزنید. از مکالمه با او هیجان زده باشید اما وابستگی خاصی نداشته باشید.

از شکلک، ایموجی و گیف مناسب استفاده کنید

دقت کنید احساسات و لحن بیان شما در چت تلگرام و دایرکت اینستاگرام، با ایموجی و شکلک و گیف به طرف مقابل منتقل میشود. پس برای مخ زدن در چت به درستی از این عناصر استفاده کنید. به خصوص زمانی که طرف مقابل پیام جالبی فرستاده و منتظر واکنش شماست، حتما از گیف یا ایموجی مناسب در پاسخ استفاده کنید. همیشه چند گیف جدید و بامزه داشته باشید تا از آن برای هیجان انگیزتر شدن و جالب شدن مکالمه چتی استفاده کنید. از فیلترهای اسنپ چت و برنامه های دیگر نیز برای ارسال تصاویر بامزه از واکنش خودتان به موضوع میتوانید استفاده کنید.

صداقت داشته باشید

درست است که در فضای مجازی هستید و درست است که هدف شما مخ زنی و جلب نظر طرف مقابل است اما این موضوع دلیل موجهی برای دروغگویی نیست. دروغ گفتن و اصطلاحا “خالی بستن” زیاد در چت و فضای مجازی علاوه بر اینکه کار اخلاقی و انسانی نیست، ممکن است اگر رابطه شما ادامه پیدا کند برایتان مشکل ساز شود و اعتماد طرف مقابل را به طور کامل از بین ببرد.

درمورد مسائل متفرقه صحبت کنید

در چت کردن تلگرامی و اینستاگرامی لازم نیست زیاد پرسش و پاسخ های رسمی و اتو کشیده صورت بگیرد. اگر سوال شخصی میپرسید پشت سرهم نباشید و زیاد درمورد آن ریز نشوید تا حالت بازجویی پیدا نکند. طرف مقابل را در همان چت اول تخلیه اطلاعاتی نکنید و خودتان هم اطلاعات شخصی زیادی در اختیارش قرار ندهید. همینکه یک سری اطلاعات کلی درمورد او و ارزش هایش داشته باشید کافی است. در عوض خیلی راحت درمورد مسائل متفرقه مانند سیاست، موسیقی، فلسفه، آب و هوای شهرتان، درس و … صحبت کنید یا خاطره تعریف کنید. اگر شروع به صحبت درمورد موضوعی کردید و طرف مقابل زیاد استقبال نکرد به سراغ موضوع دیگری بروید و اینکار را تا زمانی که موضوع برای او هم جذاب باشد ادامه دهید. سپس میتوانید درمورد موضوع مورد علاقه او بیشتر صحبت کنید تا به وجد آید!

با ادب و با کلاس باشید

مهم نیست که میخواهید در فضای مجازی مخ بزنید یا به صورت حضوری و مهم نیست طرف مقابلتان چه شخصیتی دارد. شما در هر حال شخصیت خودتان را حفظ کنید، با ادب باشید، از شوخی ها و الفاظ رکیک، بی ادبانه و نامربوط در مکالمه استفاده نکنید. چنین رفتاری برای مخ زدن اصلا جالب نیست. حتی ممکن است در همان لحظه پسر واکنش منفی نشان ندهد، ولی شما در نظر او دختر با وقار و باکلاسی به نظر نخواهید رسید و از چشم او به راحتی خواهید افتاد. ضمن اینکه اینکار باعث میشود پسرهای ناشایست و اصطلاحا “دختر باز” به سمت شما جذب شوند.

  سیاست‌های زنانه برای جذب مردان(رفتار خانم با سیاست در رابطه)

تصور باهم بودن ایجاد کنید

منظور این است که برای زدن مخ طرف مقابل، جملاتی را در چت بکار ببرید که ناخوداگاه خودش را به صورت حضوری در کنار شما تصور کند. مثلا میتوانید بگویید “اگر یبار با هم بریم فلان جا احتمالا خیلی خوش بگذره…”

اعتماد او را جلب کنید

یک نکته مهم برای مخ زنی پسر در چت این است که اعتماد او را جلب کنید. زیرا افراد معمولا در چت و فضای مجازی راحت به دیگران اعتماد نمیکنند. اما اگر طرف مقابل حس کند شما به او اعتماد زیادی دارید احتمالا اعتماد او هم جلب خواهد شد. پس اگر مثلا ذکر کنید به خاطر اعتمادی که به او دارید میخواهید یک موضوع شخصی مهم که تا به حال به کسی نگفته اید با او در میان بگذارید و اینکار را انجام دهید، احتمالا او نیز به شما اعتماد میکند و برخی اطلاعات شخصی اش را به شما خواهد گفت!

گاهی مکالمه را نیمه تمام رها کنید

منظور این است که اجازه ندهید مکالمه شما آنقدر ادامه پیدا کند که هیجانش کم کم افول کرده و سپس خداحافظی کنید. البته این روش شاید تا حدی عجیب به نظر برسد اما برای مخ زدن میتواند جواب بدهد. اگر در اوج هیجان یک مکالمه جالب، چت را ترک کنید طرف مقابل بیشتر مجذوبتان میشود، زیرا فکر او هنوز مشغول شماست و منتظر است که دوباره بتواند با شما ارتباطش را برقرار کند تا آن بحث هیجان انگیز ادامه پیدا کند. با اینکار میتوانید علاوه بر اینکه مخ پسر را به راحتی میزنید، جذابیت مکالمه را برای او تا مدت بیشتری حفظ کنید.

با موبایلت مخشو بزن! اما چطور؟


در دوره جذب مرد با موبایل آموزش میبینید(حتما اطلاعات دوره را بخوانید) چطور از طریق موبایل پسری که توجه‌تان را جلب کرده است سمت خودتان بکشید بدون اینکه بطور مستقیم به او ابراز تمایل کنید. چطور پیام دهید که از میان تمامی افرادی که ممکن است با او در ارتباط باشند، خاص و متفاوت جلوه کنید و  او جذب شما بشود. حتی در این دوره نحوه انتخاب بهترین و مناسب‌ترین عکس برای پروفایل نیز آموزش داده شده است، طوری‌که بدون نیاز به آرایش غلیظ و فتوشاپ کردن عکس، یک پروفایل زیبا که به بهترین شکل شخصیت و روحیاتتان را بیان می‌کند داشته باشید. در این دوره به شما آموزش داده می‌شود که برای جذب مرد مورد علاقه‌تان از ابتدای آشنایی تا حتی بعد از ازدواج در شرایط و موقعیت های مختلف چطور با او رفتار کنید و چه پیامی برای او بفرستید. و همینطور از فرستادن چه پیامی در چه مواقعی پرهیز کنید.برای تهیه دوره می توانید با شماره 02122024728 تماس بگیرید.

برای اینکه مخ یک پسر را در فامیل یا دانشگاه بزنید، ظاهر شیک و زیبایی داشته باشید، از او تعریف و تمجید کنید، خوش اخلاق باشید و از اتفاقات خوب و هیجان انگیز صحبت کنید. علایق او را بشناسید و درمورد این علایق صحبت کنید اما اختیار و محبت و وابستگی زیادی به او نشان ندهید.

برای مخ زدن در پسر زدن در چت تلگرام و اینستاگرام سعی کنید اعتماد او را جلب کنید، شوخ طبع و با نمک باشید، در مکالمات ابهام و کنجکاوی ایجاد کنید، از شکلک، ایموجی و گیف مناسب استفاده کنید و صداقت داشته باشید. برای جذاب بودن در مکالمه درمورد مسائل متفرقه صحبت کنید، با ادب و با کلاس باشید، تصور باهم بودن ایجاد کنید و گاهی مکالمه را نیمه تمام رها کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • دوست عزیزم سلام. وارد رابطه سالم شدن نیاز به رعایت یک سری اصول ابتدایی داره. تنها با دیدن قیافه و ظاهر افراد نمی تونیم به راحتی ربای یک رابطه از نوع شروعش گرفته تا جلو رفتن و … نظری بدیم. بهتره یک مقدار شناختتون رو از ایشون و خواسته های خودتون بالتر ببرید عزیزم تا مسیر براتون مشخص تر بشه.

 • سلام وقتتون بخیر من 18سالمه و تو اینستا از یه پسر24ساله خوشم اومده باهم حرف زدیم و بهش گفتم که دوسش دارم اونم استقبال کرد و شمارسو داد تابیشتر باهم اشنا بشیم و اگر من اینستامو پاک کردم همو گم نکنیم ولی چند روزه نه پیام میده نه جواب پیاممو داد حس میکنم از حرفی که زدم دلخور شدمیخواستم بدونم چجوری یکاری کنم که بازپیام بده و چجوریجذبش کنم سمت خودم؟

  • سلام مبینای عزیز با توجه به موردی که توضیحدادی باید بگم که در اصل نیاز تو تکنیک ها و راهکارهای جذابیت داشتن یک زن رو یاد بگیری و اینکه همین جذابیت های حال حاظرت رو چطور بهش نشون بدی که اون هم شور و اشتیاق خاصی برای ارتباط با تو پیدا کنه و برای این مورد بهت پیشنهاد میکنم از دوره ی بازگشت استفاده کنی تا بتونی به چیزی که میخوای برسی

 • سلام خسته نباشید من پسری 24 ساله هستم که صاحب یک گالری طلا و جواهر فروشیم نزدیک به 2 سال با یکی از کارمندام که دختری23هست دوستم و رابطه ی ما روز به روز عمیق تر شده و بهم نزدیک تر شدیم و ایشون واقعا عاشق منه و همه جوره ثابت کرده ولی یک مشکلی وجود دارد و اون اختلاف طبقاتی و ..ما هست من پسری از یک خانواده ثروتمند هستم که در یک خانواده اشرافی در انگلیس بزرگ شدم ولی اون دختری از یک خانواده ساده و پایین هست! طبیعی هست که بخاطر موقیتم و قیافم دخترای زیادی بهم ابراز علاقه کنن ولی حسم به ایشون متفاوته تا اینکه چند روز پیش پیشنهاد رابطه ی کامل جنسی …بهم داد و پافشاری داشت که نیاز داریم. و مدتی مبالغ پول زیادی ازم میگیره میگیره که به کمک خانوادش کنه. مدتی هست بهش سرد شدم و فکر میکنم بیش از عشق براش پولو جایگاهم مهمه و میترسم لطفا کمکم کنید.

  • سورنای عزیز سلام
   قطعا تفاوت فرهنگی و اجتماعی در ازدواج و رابطه اثر مهمی دارد و مدیریت آن به مهارت دو طرف بستگی دارد. آیا خود شما با این مساله مشکلی ندارید؟ اگر خانواده شما مخالف این ارتباط و ازدواج باشند آیا می توانید آن ها را قانع کنید. از طرف ایده آل های این خانم برای شما چیت؟ دلیل سردی شما نبست به ایشان چه چیزی است؟ این دلایل قابل حل هستند؟ چقدر با ویژگی های شخصیتی ایشان آشنا هستید؟ آیا فرصت کافی برای شناخت ایشان در شرایط مختلف داشته اید؟ با فکر به پاسخ این سوالات راحت تر میتونی تصمیم بگیری.

 • ببخشید چیزایی که درمورد پسر عمه مادرم نوشته بودم به دستتون رسید؟…وقتی برام توضیح دادین من از کجا بفهمم برام پیام گزاشتین

 • من به پسر عمه مادرم علاقه من شدم..16سالمه و از یه خانواده معمولی هسیم و اونا خیلی پولدارن ولی نمیفهمن خونوادمون وضع مالیشون معمولیه چون تا وقتی پدر بزرگم بود ما خیلی پولدار بودیم..من یه چهارماهی هست دیدمش و قبلا خیلییی کوچیک بودم که همو دیده بودیم و خانوادشون یخورده دنباله حرفن ولی پسره فک نکنم اینجوری باشه و وقتی همو دیدیم توی یه مهمونی خانوادگی خیلی با قشنگی باهام حرف زد و پسر خالم که حواسش بهش بوده میگه خیلییی نگات میکرده و از شغلش خیلی برای دایی بزرگم تعریف میکرده..چونکه من پدر ندارم داییم جای پدرم هستن..خلاصه یه چند باریم براش دوتا جک و دو سه تا چیزای علمی فرستادم بعد از اون مهمونی و قضیه شمارشم که چطوری پیدا کردم این بود که خواهرش که باهام صمیمیه بزور گوشیو از گرف و شمارشو زدو بهش زنگ زد و اونم دیڭه فهمید منم و خلاصه وقتی براش چیزای علمیو جوک میفرستادم با استیکر تشویقم میکرد و یا با جوکام میخندید…با ابجیشم خیلییی صمیمیم ولی نمیتونم بهش بگم میترسم به مادرش بگه…حتی به خودشم نمیتونم بگم ترس دارم بره حرف بزنه…شغلشم تازه رفته توی فولاد مبارکه هست و25سالشه…شهرمونم باهم دوره…من بوشهرم اون اصفهان..ولی قرار یکی دوماه دیگه بریم یه ده روزی خونشون مسافرت. ..فقط میخوام کمکم کنید باید چیکار کنم چه حضوری چ تلفنی…راستی اصلا هم تا حالا پیامم نداده..حتی یه مطلب علمی..حتی یه گروه خانوادگی زدم ولی اصلااا هیچی نمیگه تو گروه…لطفا راهنمایییم کنین

  • رویای عزیزم سلام
   با توجه به اختلاف سنی که باهم دارید و شزرایطی که توضیح دادی، این موضوع باید با جزئیات بیشتری بررسی بشه. از اونجایی که گفتی میخوای مشاوره بگیری، لطفا به این لینک برو و با یک مشاور در اینباره صحبت کن

 • سلام میگم دختر چجور تور کنیم یک دختری جور کردم فقط نمیتونم مخشو بزنم یدونه دختر فقط واسه کردن میخوام

 • من عاشق یه پسر سرد خشک شدم که ب دختر ها هیچ احساسی نداره ما توی فضای مجازی با هم آشنا شدیم و یک بار که من از گروه لفت دادم من تنها دختری بودم که اون اومده بود پیوی من!اون حدود 19 سال دارد لطفا کمکم کنید تا مخ شو بزنم

  • مرسانای عزیز سلام
   قبل از اینکه تصمیم بگیری مطمئن شو ویزگی های این آقا رو می شناسی و مورد پسندت هست، مثلا اشاره کردی ایشون خشک و سرد هستند، این ویزگی برای یه رابطه دو نفره معمولا جذاب نیست، آیا تو به ایم ویژگی علاقه داری؟ دلیل این علاقه رو در خودت می دونی؟ می دونی چه چالش هایی داره؟ قبلا تجربه اش رو داشتی و … وقتی به این مسائل فکر کردی و مطمئن شدی می خوای با ایشون رابطه داشته باشی مقاله مخ زدن پسر برای ازدواج(تور کردن پسر مغرور در دانشگاه و فضای مجازی) رو بخون و اگه باز سوالی داشتی از ما بپرس.

 • سلام من هلما هستم پونزده سالمه دوست پسرم تازه گیا به خاطر تصادف مرده من خیلی دوسش داشتم دیونه وار عاشقش بودم اونم همین طور الان از مرگش افسرده شدم نمی دونم چطوری فراموشش کنم کمک می خوام اطرافیانم نتونستن برام کاری کنن شاید شما بتونید

 • سلام من به یه مشکل عشقی برخورد کردم برادر بهترین دوستم از من خوشش اومده بود افتاده بود دنبالم آخرش با کلی اذیت کردنم عاشقش شدم با هم رل زدیم اما اون به ادم دختر باز هوس باز بود بهم چند وقت نکشیده خیانت کرد با اون دختر کات کرد هنوز میگه فرصت می خواد و منم عاشقشم اما غرورم جلوم رو میگیره نمیدونم چیکار کنم

  • دوست عزیز اگر سن و تحصیلات خودت و این آقا رو هم می گفتی راحت تر می تونستیم کمکت کنیم. برگشت به رابطه ای که تموم شده اصول خاصی داره. متوجه علاقه شما به این آقا شدم ولی اول باید ببینی هدف خودت و این آقا از رابطه داشتن با هم چیه؟ و آیا برای این هدف، هر دو هم نظر و آماده هستید؟ مثلا اگر قصد شما ازدواج هست، هر دو شرایط ازدواج رو در حال حاضر دارید و این آقا هم حاضر به پذیرش تعهد ازدواج هست؟ از طرفی یه جمله گفتی که جای بررسی دقیق تری داره، گفتی بعد از اینکه کلی اذیتم کرد، عاشقش شدم. ما باید بررسی کنیم چرا با وجود آزار و اذیت دیدن به این آقا علاقه مند شدی. پیشنهاد می کنم مقاله طرحواره درمانی (کدام طرحواره در من برجسته‌تر است؟) رو بخونی و بعد اگه احساس کردی این مقاله و مطالبی که توش هست به خودت مربوط میشه از مشاور کمک بگیری.

   • فقط اذیت کردن هاش نبود کارایی که می کرد توجه ای که بهم داشت باعث این شد خواهرش بهم گفته که اون دوست داشتن و ابراز علاقه بلد نیست و برای همین من نمی تونم قصد اون رو تشخیص بدم

 • سلام مدت مدت هاست دنبال پسری میگردم برای رل زدن
  اما جایی پیدا نمی کنم
  سارا 13 ساله
  موندم بخدا
  به یک رابطه عاطفی لازم دارم

 • سلام من از یک پسری تو فامیل خوشم میاد و یه بار که مامانم و خالم صحبت میکردم اتفاقی شنیدم که انگار مادر بزرگش به مادرم گفته بوده که بیان خواستگاری ولی مادرم رد کرده میخواستم ببیینم کاری میتونم بکنم یا راهی هست که دوباره نظرشون عوض بشه و خانواده خودمم نفهمن😬

  • سلام دوست گرامی
   به سن خودتان اشاره نکردید.
   در این مدل اتفاقات، بهتر است اتفاقا به صورت مستقیم به مادرتان بگویید و از او بپرسید علت رد کردن این خواستگاری چه بوده است؟ اگر دلایل قانع کننده بود، شما نیز به این تصمیم احترام بگذارید، ممکن است شناخت مادرتان نسبت به شما بیشتر باشد؛ اگر دلایل قانع کننده نبود، می‌توانید دلایل علاقمندی خود را به خواستگار مطرح کنید.

 • سلام من از یکی خوشم میاد ولی خودش نمیدونه غریبه هس، چیکار کنم تا باهاش آشنا شم ؟

  • سلام این کار شدنی هستش فقط باید با اعتماد به نفس بالا برین پیشس بگین به خدا فقط پسرا که نباید بیان شماره بدن اگه بازم اطلاعات بیشتری خواستین میتونین به بنده خدا پیام بدین کمکتون میکنن
   kasra_mhmm@

 • سلام . من از یک پسری خوشم اومده و اون منو تا به حال ندیده .ولی من اونو دیدم … میخوام برم بهش شماره بدم …. به نظرتون کارم درسته ؟؟؟

 • سلام، در دایرکت اینستاگرام شخصی که طرفداران زیاد دارد و شما را ندیده است، چگونه میتوان نظر ایشان جلب کرد؟ امکان پذیر هست؟
  مطمئنا خیلی‌ها عکس با ظاهر جذاب‌تر و تبحر در بیان کلمات دارند.

  • سلام دوست گرامی
   توجه نشان دادن به پست‌ها و استوری‌های ایشان می‌تواند مقدمه‌ای برای جلب توجه باشد. اما باید مراقب باشید که روی کسی که نه شما و نه ایشان هیچ شناختی از هم ندارید، سرمایه‌گذاری عاطفی و زمانی زیادی نکنید. همانطور که اشاره کردید ایشان طرفداران زیادی دارند، ابتدا از خود بپرسید به چه دلیلی از ایشان خوش‌تان آمده است؟ آیا عاشق شهرت او شده‌اید؟ چقدر امید دارید که میان طرفداراهایش به شما توجهی نشان دهد؟ اگر او فرد مشهور و معروفی است، امکان این مسأله بسیار کم است و بهتر است حسابی روی این رابطه نکنید تا زمان‌تان هدر نرود.

  • سلام
   دوست عزیز باید شرایط‌تون بررسی بشه که رابطه‌تون تا به حال چطور بوده و بعد بر اساس شرایط و نوع رابطه‌تون راهنمایی بشید. بنابراین توصیه می‌کنم با سیستم مشاوره تلفنی تماس بگیرید.

مقالات مرتبط