طلسم ازدواج فوری با شخص موردنظر (فرد دلخواه یا معشوق)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

طلسم ازدواج فوری با شخص موردنظر (فرد دلخواه یا معشوق)

ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که تصور می‌کنید نیمه گمشدتان را پیدا کرده اید و با تمام وجودتان میخواهید با آن فرد خاص ازدواج کنید. اما طبیعتا قصد ازدواج با فرد مورد علاقه، به تنهایی برای محقق کردن آن کافی نیست و معمولا موانع متعددی برای شکل گیری رابطه عاطفی و ازدواج با او وجود دارد. در این شرایط شاید یکی از وسوسه انگیزترین راهکارها برای رسیدن به معشوق و محبوب، می‌تواند دستیابی به طلسم یا وردی باشد که بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن موجب ازدواج با فرد مورد نظر شود. طلسمی که محبت و عشق شما را در دل او بکارد و تضمین کند آن شخص خاص به وصال شما درخواهد آمد. اگر به دنبال طلسم قوی و تضمینی برای ازدواج فوری با معشوق یا فرد خاصی هستید، در این مقاله با “همیار عشق” همراه باشید.

طلسم ازدواج با شخص خاص مورد نظر


گاهی دیده می شود که برخی از دختران و پسران مجرد به دنبال طلسم و جادو برای یافتن فردی با ویژگی های دلخواه خود برای ازدواج هستند. برای مثال برخی از دختران به دنبال طلسم ازدواج با مرد پولدار هستند یا اینکه برخی از پسران طلسمی می خواهند که دختر زیبایی را به عقد آن ها در آورد.
از طرف دیگر دختران و پسرانی نیز هستند که تمایل دارند با شخص خاص مورد نظرشان به هرترتیب که شده ازدواج کنند. اگر از این دسته افراد باشید و گذرتان به ملاقات با اشخاصی تحت عنوان فالگیر، دعانویس یا رمال بیفتد، پیشنهاد آن ها به شما انواعی از طلسم و دعا برای ازدواج با آن فرد موردنظر خواهد بود. پیشنهادی که مسلما هیچ پایه علمی ندارد و صرفا راهی برای سوءاستفاده از درماندگی عاطفی است. درواقع طلسم یا وردی که توسط این افراد به شما داده می شود هیچ نتیجه ای جز خالی شدن جیب شما و پر شدن جیب آن ها نخواهد داشت.

اما آیا راهکاری واقعی و علمی برای جذب و ازدواج با شخص مورد نظر شما وجود دارد؟
مسلما برای این سوال یک پاسخ مشخص و قطعی وجود ندارد و وابسته به شرایط شما و طرف مقابلتان است. برای مثال برای جذب فردی با ویژگی های مشخص، لازم است شما نیز ویژگی های خاصی داشته باشید، همچنین از اصول قانون جذب آگاه باشید و آن را به درستی در زندگیتان بکار گیرید. از طرفی ممکن است شما به شخص خاصی علاقه مند شده باشید و بخواهید با او ازدواج کنید اما اگر معشوق شما نداند که عاشقش شده اید و شاید حتی از وجود شما خبر نداشته باشد،‌ مسلما امید واهی به تحت تاثیر قرار دادن او با طلسم و جادو غیرمنطقی خواهد بود. در این صورت لازم است به جای طلسم و جادوی ازدواج، به دنبال افزایش مهارت های عاطفی و اجتماعی باشید و طبق موارد زیر اقدام کنید:

  مهاجرت کردن با نامزد (کار و خانواده مو رها کنم و باهاش برم؟)

از واسطه کمک بگیرید

اگر امکان درخواست مستقیم از فردموردنظرتان برای ازدواج وجود ندارد، میتوانید از یک واسطه کمک بگیرید. واسطه باید شخص امین، کاربلد و مورداعتمادی باشد. همچنین او باید شناخت نسبتا خوبی از شما و شخص مورد نظرتان داشته باشد. همچنین او باید خیرخواه باشد و با درنظر گرفتن جوانب امر هوشمندانه درخواست شما را برای طرف مقابل مطرح کند. از انجایی که معمولا چنین پیدا کردن چنین فردی در همه شرایط ممکن نیست، در این صورت راهکار بعدی بیشتر میتواند برای شما کارگشا باشد.

برای آشنایی و ازدواج پیش قدم شوید

بهتر است در عوض تلاش کردن برای یافتن قویترین طلسم ازدواج، بهتر است مهارت لازم برای ابراز علاقه و مطرح کردن صحیح درخواست آشنایی و ازدواج را به دست آورید. اگر پسر هستید جراتمندانه درخواست ازدواج و آشنایی را مطرح کنید، احساستان را به زبان آورید و از دختر موردعلاقه تان خواستگاری کنید. اگر دختر هستید نیز می توانید به روش های غیر مستقیم برای مطرح کردن درخواست ازدواج به پسر موردعلاقه تان اقدام کنید.

بیش از حد اصرار نکنید

در شرایطی نیز ممکن است آن فرد خاص از علاقه شما باخبر باشد، اما محبت دو طرفه نباشد و قصد شما این باشد که به هر نحو که شده، حتی با طلسم و جادو عشقتان را دوطرفه کنید. پیشنهاد می شود در صورتی که طرف مقابل تمایلی به برقراری رابطه عاطفی یا ازدواج با شما ندارد، بیش از حد اصرار یا التماس نکنید. چرا که اینکار او را از شما دورتر خواهد کرد. بهتر است به جای اینکه به دنبال طلسم تضمینی برای ازدواج فوری با آن شخص خاص باشید، اجازه دهید افراد جدیدی که ارزش وجودی شما را میدانند به زندگیتان راه پیدا کنند.
در واقع بهتر است سعی کنید به جای این که تمرکز خود را در یک بازه زمانی بر روی رابطه با یک نفر بگذارید با چند نفر قرار ملاقات داشته باشید و بررسی کنید که شرایط کدام یک از این گزینه‌ها برای شما مناسب‌تر است. این که بلافاصله پس از اولین قرار ملاقات با یک نفر برای آینده خود با او برنامه‌ریزی کنید آسان است اما مهم این است دریابید طرف مقابلتان چقدر در این امر جدی است. این که فکر کنید یک نفر در آینده تغییر خواهد کرد و بلافاصله یک رابطه را شروع کنید یا این که فکر کنید می‌توانید وی را در آینده مطابق با نظر خود اصلاح کنید اشتباهی معمول و رایج است.
هر چه قرار ملاقات‌های بیشتری داشته باشید احتمال این که با یک نفر که شرایط مناسب‌تری دارد آشنا شوید بیشتر خواهد شد. البته باید در این راه صبور باشید. هنگامی که احساس خستگی کردید یا فکر کردید که انرژی شما تحلیل رفته به خود استراحت بدهید، مرزهایی برای خود تعریف کنید و به استانداردهای خود متعهد بمانید. اگر یک رابطه متعهدانه همان رابطه مورد نظر شما است، زمان خود را با ملاقات‌ها و آشنایی‌های غیر جدی دیگر هدر ندهید.

  خوشگلم ولی خواستگار ندارم (چرا خواستگار ندارم؟)

طلسم ازدواج فوری با معشوق


گاهی نیز دیده میشود که افراد در رابطه عاطفی با معشوق و شخص مورد نظرشان قرار دارند، اما به دلایل متعدد رابطه آن ها به ازدواج منجر نمی شود. اگر دختری هستید که درصدد تبدیل رابطه عاطفی به ازدواج(لینک به تبدیل دوستی به ازدواج) است نیز بهتر است بجای توسل به طلسم ازدواج، از راهکارهای زیر کمک بگیرید:

یک مکالمه شفاف داشته باشید

ممکن است شما در مورد نامزدی و ازدواج زیاد صحبت کرده باشید اما شاید احساسات خود را در مورد بی‌توجهی طرف مقابلتان به این موضوع بیان نکرده باشید. زمانی که شما در این مورد به طور شفاف و واضح صحبت کنید (و استدلال‌های خود را در مورد اصول مذکور برای وی بیان کنید)، وی به شما خواهد گفت که از نظر روحی و احساسی در چه وضعیتی است و نیت خود را در مورد شما توضیح خواهد داد. حتی اگر در نهایت جواب‌های وی شما را قانع نکرد، وضعیت برای شما شفاف شده و می‌توانید از آن به بعد رفتاری متناسب با شرایط داشته باشید.

او را به ازدواج تشویق کنید

او را برای ازدواج، بیش از حد تحت فشار روانی قرار ندهید. فاصله تان را حفظ کنید و اجازه دهید فضای لازم برای تصمیم گیری و برنامه ریزی داشته باشد. طوری رفتار نکنید که شان و عزتتان را نزد او از دست بدهید. اعتماد به نفستان را حفظ کنید و او را به ازدواج تشویق کنید. اجازه دهید اطلاع پیدا کند در صورت ازدواج با شما آینده شاد و با آرامشی در انتظارش خواهد بود و در صورتی که ازدواج را ببش از این به تاخیر اندازد ممکن است این شانس بزرگ از او گرفته شود!

  14 نشانه پسری که قصد ازدواج ندارد (از کجا بفهمم قصد پسر ازدواجه)

مانند همسر با او رفتار نکنید

اگر شما با معشوق خود مانند همسر رفتار می‌کنید، به دو دلیل این کار را متوقف کنید. دلیل مهم اول این که همان طور که قبلاً نیز توضیح داده شد، ایجاد رابطه فیزیکی و احساسی صمیمی که باید بعد از ازدواج اتفاق بیفتد، در این زمان کاری خطا و اشتباه است. دلیل دوم این که اگر شما به معشوق خود بسیاری از مزایای ازدواج را بدون این که تعهد و مسئولیتی که متعاقب آن وجود دارد را بپذیرد ارائه دهید، وی را متعهد به ازدواج نخواهید کرد. این کار را با فریبکاری انجام ندهید بلکه آن را قسمتی از مکالمات اصولی خود قرار دهید به این مضمون که باید شما ازدواج کنید تا برخی چیزها تغییر یابند. شما شرعاً و عرفاً کار درست را انجام دهید و این موارد را برای معشوق خود به طور شفاف و واضح بیان کنید.

همه جوانب را در نظر بگیرید

در مورد جدایی صحبت نکنید اما به آن فکر کنید؛ به خصوص اگر واکنش‌های طرف مقابلتان نسبت به قدم‌هایی که شما برمی‌دارید ضعیف است. در نظر گرفتن و فکر کردن به همه جوانب، ممکن است باعث سخت‌تر شدن تصمیم‌گیری برای شما شود.


برای ازدواج با شخص خاص مورد نظر هیچ نوع طلسم قوی و جادوی مجربی وجود ندارد، خرافاتی از این دست صرفا به جهت سواستفاده مالی و عاطفی توسط افراد سودجو مطرح میشود. برای ازدواج با شحص خاص مورد نظرتان بهتر است خودتان دست بکار شده و برای آشنایی و ازدواج پیش قدم شوید، یا در صورت عدم امکان بیان درخواست به صورت مستقیم از یک واسطه کمک بگیرید، ضمن اینکه برای ازدواج با یک فرد خاص که تمایلی به ازدواج با شما ندارد بیش از حد اصرار نکنید.
برای ازدواج فوری با معشوق و یا کسی که با او در رابطه عاطفی قرار دارید نیز طلسم و جادو راهگشا نخواهد بود. بلکه بهترین کار در این شرایط این است که با طرف مقابل یک مکالمه شفاف داشته باشید، او را به ازدواج تشویق کنید و مانند همسر با او رفتار نکنید. همچنین همه جوانب را در نظر بگیرید و درصورتی که شما تمایل به ازدواج دارید اما طرف مقابلتان هیچ اقدامی برای بردن رابطه عاطفی به مرحله بعد نمی کند، با مشورت و تفکر تصمیم صحیح را در مورد ادامه یا عدم ادامه رابطه عاطفیتان اتخاذ کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • سلام دوست گرامی
  سوال شما بسیار کلی است و نیاز به جزییات بیشتری وجود دارد تا پاسخ دقیق‌تری دریافت کنید.
  اما به صورت کلی باید دلیل مخالفت خانواده پسر مشخص شود تا ببینیم که این دلایل منطقی هستند یا غیرمنطقی.
  پس از بررسی دلایل مخالفت با این ازدواج، راهکارها سنجیده و انجام می‌شود.
  راهکارهایی مانند مراجعه به مشاوره پیش از ازدواج و یا حضور یک واسطه امین و مورد اعتماد خانواده پسر تا با آنها صحبت کند.

 • باسلام.من یکسالی میشه با پسری اشنا شدم ک از همان اول قصد ما بنا بر ازدواج شد چندماه اول همه چی خکب بود همدیگرو واقعا دوست داشتیم تا اینکه قرار شد ب مادرش بگه وقتی گف با مخالفت شدید خانوادش روب رو شدیم.بعد این موضوع کم کم نسبت ب ازدواج سرد شد و بعضی وقتا تو حرفاش میگف اگر ب هم رسیدیم اگر خانوادم قبول کرد فلان ازدواج میکنیم ظاهرا مخالفتای خانوادش روش تاثیر گذاشت و نظر اونم تا حدودی منفی شد ولی هر بار ک بهش میگم میگه منتطرم تا خودشون راصی بشن از طرفیم نمیخاد خانوادش بفهمن ک با من بوده و همدیگرو دوست دادیم در حد این گفته ب خانوادش ک فلانی دختر خوبیه و برید خاستگاری.اینم بگم ما ی نسبت فامیلی هم داریم ینی خانوادش من و خانوادمو میشناسن اما مختلفن بشدت اینطور ک خودش میگه.از طرفیم من دوسش دارم و برام سخته جدایی.۳۰ سال سن دارم و اونم ۳۱ سالشه.مادرش میکه ک سن دختره زیاده و از اینجور مخالفتا.ی چیز دیگ اینکه ی رابطه در حد عشق بازی هم با هم داشتیم ن در حد دخول و سکس کامل..حالا چیکار کنم ترکش کنم یا همچنان باهاش در ارتباط باشمو منتطر باشم مادرش راصی بشه..و اینکه الان دبگ چند باری بهم گف ک راضی نمیشن و فک کنم منتفی باشه این ازدواج اما بازم میخاد ک پا در ارتباط باشیم

  • سلام دوست گرامی
   رضایت و مخالفت خانواده ها در ازدواج یکی از موارد مهم هست .از طرفی یک فرد باید بتواند با رفتار درست و منطقی خانواده را ترغیب به پذیرش خواسته کنند.خواستگار شما گویا توان مدیریت و ایجاد رابطه درست بین خواسته و مخالفت خانواده را ندارند و ماندن به امید اینکه در آینده فرجی شود اشتباه هست.یا ایشان برای رسیدن به شما تلاش می کنند و خانواده را متقاعد می کنند و یا بهتر هست رابطه تمام شود

مقالات مرتبط

اولش همه چیز خوب بود

چرا اینطور شد رابطمون؟ ممکنه شما هم جز دسته‌ای باشید که بگید که اوایل رابطه که همه چیز خیلی خوب و عاشقانه بود، اما بعد از مدتی همه چیز به

مطالعه»

چرا خواستگارم منصرف شد؟؟

چرا خواستگارم منصرف شد؟؟ خواستگاری به معنی این نیست که حتما با هم ازدواج خواهید کرد! قبل ازهر چیزی بدونین که خواستگاری کردن هیچ پسری، قطعیت ازدواج نیست. هر شخص

مطالعه»