فقط شما رو بازی میده، اگر…

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

فقط شما رو بازی میده، اگر…

فقط شما رو بازی میده، اگر…


برای زنگ زدن یا پیام دادن، پیش‌قدم نمیشه

شما برای پیام دادن یا زنگ زدن بهش پیش‌قدم میشین اما اون شخص، هرگز! درواقع شما بهش اجازه میدین که کمتر از چیزی که لایقش هستین، باهاتون رفتار کنه! اگر جواب پیام‌هاتونو میده یا وقتی بهش زنگ میزنین، جواب میده، نشونه این نیست که باید به همینقدر اکتفا کنین. وقتی که میدونه حتی اگر خودش پیش قدم نشه، شما هم چنان به پیام دادن و پیگیر شدن ادامه میدین، باعث میشه که مغرور بشه و احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشه. در پیام دادن، باید قانون 50/50 رو اجرا کنین. یعنی شما 50% تلاش میکنین و ازش انتظار دارین که اون هم 50% تلاش کنه. اگر شما 75% تلاش میکنین و طرف مقابل فقط 25%، پس فقط وقت‌تونو در این رابطه تلف میکنین.

تا ابد طول میکشه تا جواب‌تونو بده!!

اگر همیشه ساعت‌ها طول میکشه تا جواب پیام‌تونو بده، درحالی که شما مطمئن هستین که اون شخص سرش شلوغ نیست، پس نشون میده که متاسفانه براش مهم نیستین، مخصوصا زمانی که میدونین همیشه موبایلش تو دستشه اما جواب نمیده! وقتی متوجه شدین که براش مهم نیستین، کمتر بهش پیام بدین و ارتباط‌تونو کمتر کنین. همین باعث میشه که توجهش رو جلب کنین و اون، شروع کنه به تلاش کردن و اهمیت دادن به شما.

فقط وقتی بهتون نیاز داره، زنگ میزنه یا پیام میده

شاید با خودتون فکر کنین که کمک کردن به کسی که دوستش دارین خیلی خوبه اما باید تشخیص بدین که فقط بهش کمک میکنین یا این، براش یک عادت شده که ازتون کمک بخواد و در مقابل کاری براتون انجام نده!! افراد سوءاستفاده‌گر، حرف‌های عاشقانه میزنن، شما رو جذب میکنن و در عین حال ازتون سوءاستفاده میکنن. پس فریب نخورین، چشم‌های بصیرت رو باز کنین و به نشونه‌ها توجه کنین!

  استرس عروسی (نگرانی و اضطراب در مراسم عقد و نامزدی)

همیشه قرارهاتونو لغو میکنه

اگر طرف مقابل بهتون علاقه‌مند باشه، مدام قرارهاتونو لغو نمیکنه. اگر اون شخص، موافقت میکنه که باهاتون قرار ملاقات بذاره اما بعدا لغوش میکنه، پس شما رو بازی میده و وقت‌تونو تلف میکنه. اگر چندین بار تکرار شد، مدام نگین «اشکالی نداره، درکت میکنم» یا «مشکلی نیست» و… برای خودتون ارزش و احترام قائل باشین! بهش بگین که دیگه مایل به ادامه رابطه نیستین. این حرف، توجهش رو جلب میکنه و باعث میشه تلاشش رو بیشتر بکنه.

بیشتر با دوستاش وقت میگذرونه و نه با شما!

وقتی شما براش در اولویت نباشین، بیشتر اوقات به جای اینکه با شما وقت بگذرونه، با دوستاش وقت میگذرونه. درسته که در رابطه، هر کسی حق داره گاهی با دوستاش هم وقت بگذرونه اما اگر بیشتر از 50% مواقع  با دوستاشه، نشونه خوبی نیست.

در حضور دیگران، رفتارش با شما فرق میکنه

وقتی در جمع هستین، باهاتون جور دیگه‌ای رفتار میکنه و شخصیتش با وقتی که با هم تنها هستین، فرق میکنه. مهم نیست که چرا رفتارش رو تغییر میده، مهم اینه که بدونین وقت‌تونو تلف میکنه و شما رو بازی میده.

همیشه به زمان نیاز داره

طوری رفتار میکنه که نشون میده بهتون علاقه‌منده اما وقتی، زمان جدی‌تر و پیشرفته‌تر کردن رابطه‌تون میرسه، میگه که به زمان نیاز داره. بهش فرصت بدین اما وقت‌تونو بیش از حد هدر ندین. اگر همیشه ازتون زمان میخواد، بهش این پیام رو برسونین که «من میرم دنبال زندگی و آینده خودم تا وقتی که بتونی، مثل یک آدم بالغ فکر کنی و تصمیم نهایی‌تو بگیری!»

  7 ویژگی مردانی که آمادگی ازدواج دارند

باهاتون عکس نمیگیره

اگر اون شخص نمیخواد عکس‌تونو کس دیگه‌ای ببینه یا نمی‌خواد با شما در جمع دیده بشه، نشونه خوبی نیست. احتمالا بازی‌تون میده و چیزی رو ازتون مخفی میکنه.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چطور عشقم را مجذوب خودم بکنم؟

چطوری دل‌شو بدست بیارم؟؟ مهربان بودن براساس مطالعات انجام شده، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که آقایون و خانم‌ها میخوان شریک عاطفی‌شون داشته باشه، مهربان بودنه. منظور از مهربان بودن چیه؟

مطالعه»