راز و رمز جذابیت خانم‌ها

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

راز و رمز جذابیت خانم‌ها

راز و رمز جذابیت خانم‌ها


هیچ کس به صورت مادرزادی، جذاب متولد نشده!

اگر میخواین خانم با وقار، جذاب و متشخص باشین، باید تلاش کنین و روی خودتون کار کنین. هیچ کس به صورت مادرزادی، جذاب متولد نشده یا جذابیت به صورت معجزه‌آسایی، بر کسی نازل نشده. شما هم اگر کسی رو جذاب میدونین، این نکته رو به یاد داشته باشین که اون شخص هم ماه‌ها یا سال‌ها روی خودش کار کرده. شما هم میتونین یه خانم جذاب باشین!

ظاهر مهم‌تره یا رفتار و شخصیت؟

اکثر افراد به دنبال راه آسان‌تر میرن یعنی زیبایی ظاهری رو به زیبایی باطنی ترجیح میدن چون زیبایی ظاهری با آرایش کردن یا عمل‌های زیبایی، زود بدست میاد اما برای بدست آوردن جذابیت باطنی باید تلاش کرد. به همین دلیل اکثر افراد، زیبایی ظاهری رو دارن. پس اگر میخواین خانم جذاب و خاصی باشین، بیشتر روی شخصیت‌تون کار کنین تا متفاوت باشین!

خانم مثبت و شادی باشین

همه ما به صورت ناخودآگاه از مغزمون انرژی الکترومغناطیسی ساطع میکنیم. اگر شخص مثبتی باشیم، انرژی‌مون هم مثبت میشه و افراد شاد و بهتری رو جذب میکنه اما اگر آدم افسرده با افکار منفی باشیم، همون افراد رو جذب میکنیم. حتما تا حالا براتون پیش اومده که از شخصی، خوش‌تون نیاد. این، به دلیل ناهم‌خوانی انرژی شما و اون شخصه!

به هر چیزی که باور داشتی باشی، همون رو جذب میکنی!

این هم به دلیل انرژی الکترومغناطیسی شماست. یعنی اگر شما به شایعات و افکار اشتباه رایجی مثل عشق واقعی وجود نداره یا همه آقایون فقط به دنبال رابطه جنسی هستن، باور داشته باشین، ناخودآگاه همون افراد رو بیشتر به خودتون جذب میکنین و دائم وارد رابطه‌های اشتباه میشین که این باورهای اشتباه در ذهن شما رو تثبیت میکنه! پس افکارتونو اصلاح کنین.

  چطور عشقم رو جذب کنم (11 راه علمی برای جذب مردان)

تلاش کن خودتو خوشحال کنی!

خیلی‌ها به اشتباه فکر میکنن که خوشحالی به وجود امکاناتی مثل پول فراوان، شغل عالی و… بستگی داره اما اشتباهه. اگر شما نتونین خودتونو با کارهای ساده‌ای مثل ورزش، خیاطی، آشپزی و هر کاری که دوست دارین، خوشحال کنین، پس اگر بیشترین امکانات رو هم به شما بدن، شما باز هم خوشحال نخواهید بود چون اون موقع هم امکانات بیشتری رو نیاز خواهید داشت!

در رابطه اشتباه، وقت‌تونو تلف نکنین

یک خانم جذاب، میدونه که اگر رابطه‌ای با ارزش‌های خودش هم‌خوانی نداره، پس رابطه اشتباهیه و به سرعت رابطه رو ترک میکنه تا فرصت‌هاشو از دست نده و عمر، انرژی و زمانش رو برای یک رابطه اشتباه، مصرف نکنه. یک خانم جذاب میدونه که هیچ کس رو نمیشه تغییر داد.

علاقه‌تونو به صورت افراطی نشان ندین

یک خانم جذاب، هرگز با حرف‌ها یا رفتارش نشان نمیده که به مرد وابسته شده یا علاقه شدیدی بهش داره. علاقه‌شو به اندازه کافی نشان میده اما در محبت کردن و توجه کردن به مرد، هرگز افراط نمیکنه و نشان نمیده که زندگیش به اون مرد، وابسته هست. یک خانم جذاب نشان میده که هم زندگی خودشو به صورت مستقل داره و هم رابطه‌اش رو مدیریت میکنه.

موفق شدن در رابطه، به مهارت لازم داره!

موفق شدن در رابطه عاطفی هم مثل هر کار دیگه‌ای به مهارت نیاز داره. برای اینکه بتونین عشق واقعی رو جذب کنین، مهارت‌هایی آموزش ببینین که به جذابیت شما اضافه میکنه و به شما کمک میکنه تا رابطه عاطفی سالم و هدفمند داشته باشین، میتونین در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین. برای تهیه دوره، به دایرکت پیام بدین.

  رابطه و ازدواج با زن بیوه(برخورد با زنی که شوهرش فوت کرده)

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط