جذاب بودن برای پسرها (مردها از چه دختری خوششان میاد ؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

جذاب بودن برای پسرها (مردها از چه دختری خوششان میاد ؟)

شاید تابحال درمیان دوستان خود دیده باشید که یکی از دوستانتان بیشتر از همه می‌توانسته پسرها را جذب خود کند، پیش خودتان فکر می‌کنید که او واقعا کار خاصی انجام نمی‌دهد پس چرا اینقدر همه مشتاق برقراری ارتباط با او هستند. شاید به هر دلیلی دوست ندارید که از او رمز موفقیتش را سوال کنید ولی درعین حال بسیار مشتاقید که شما هم یاد بگیرید چگونه باید مردها و پسرها را مجذوب خود کنید. به یاد داشته باشید که هر فرد از لحاظ شخصیتی تفاوت‌های بسیاری با دیگران دارد و شاید روش دوست شما برای جذب پسرها برای شما کارساز نباشد ولی ما در این مقاله سعی داریم تا تمام روش‌هایی که می‌تواند شما را در نظر مردها جذاب نشان دهند، معرفی کنیم.

24 ویژگی که مردان را مجذوب شما می‌کند

آراستگی ظاهری و شیوه لباس پوشیدن

اگر به خودتان برسید و لباس خوبی بپوشید، مجذوب کردن آقایان همواره برایتان آسان‌تر خواهد بود. در یک روز بارانی با یک چتر قرمز روشن، بسیار جذاب‌تر خواهید بود تا با یک چتر تیره‌ی بدرنگ، قبول ندارید؟ خوش‌لباس باشید و احساس خوبی درباره‌ی خودتان داشته باشید. البته مجبور نیستید خودتان را انگشت‌نما کنید و همیشه رنگ‌های تند و جلف بپوشید، اما باید با لباس‌هایی متناسب و کاملاً اندازه ظاهر بی‌نقصی خلق کنید و مطمئن و بااعتماد به نفس باشید. کمی عطر را هم فراموش نکنید تا رد دلنشینی را از خودتان به جا بگذارید که تمام مردان را مسحور کند.

صدای دلبرانه

شما می توانید با صحبت کردن هم مردی را مجذوب خود کنید.

وقتی با یک مرد صحبت می‌کنید، تن صدایتان را پایین بیاورید و صدای تیز و جیغ جیغ مانندی را که اکثر خانم‌ها هنگام متعجب شدن یا به وجد آمدن دارند، به کار نبرید. یک صدای نرم و مخملی ناخواسته جذاب‌تر و تحریک کننده‌تر است. به علاوه نکته‌ی مثبت لحن ملیح و دلبرانه این است که به راحتی می‌توانید با تن صدای پایین و نرم‌تر صحبت کنید، بدون آن که به نظر برسد به سختی در حال جلب توجه هستید. پس دفعه‌ی بعد که با مرد مورد علاقه‌تان تلفنی صحبت کردید، صدای جدید نرم‌تر و مخملی‌تان را امتحان کنید.

کمک گرفتن از مردان

پسرها دوست دارند که احساس کنند، دخترها آنها را می‌خواهند، به آنها نیاز دارند و برای کمک‌هایشان از آنها قدردانی می‌کنند. اکثر دخترها فکر می‌کنند پسرها آدم‌های تنبل و نامرتبی هستند که از کار کردن و انجام دادن خرده‌کاری‌ها بیزاراند، اما این مورد زمانی مصداق پیدا می‌کند که مدت‌ها از آشنایی‌تان گذاشته باشد و وارد رابطه‌ی بلندمدت شده باشید. اگر مردی مجرد باشد و زنی با خصوصیات گفته شده پا به زندگی‌اش بگذارد و لبخند به لب از او بخواهد که کار کوچکی را برایش انجام بدهد، او با سر و با کمال میل کمک خواهد کرد. هیچ شکی نیست که آقایان عاشق خانم‌هایی می‌شوند که از آنها کمک می‌خواهند. چون این کمک خواستن باعث می‌شود که احساس مردانگی بیشتری بکنند، به آنها بهانه‌ای برای شروع گفتگو با یک زن زیبا می‌دهد و میل تکاملی آنها را برای قرار گرفتن در نقش محافظ و تامین کننده دوباره بیدار می‌کند. به علاوه وقتی با لبخندی دلبرانه از یک مرد تشکر می‌کنید، احتمال بالایی وجود دارد که او با خجالت و حالتی معذب پا پیش بگذارد و از شما شماره تلفن بخواهد.

زنان باهوش

آقایان خانم‌های باهوش را دوست دارند و از زنان پیچیده و قوی یا زنانی که شغلشان برایشان مهم است، به هیچ وجه نمی‌ترسند. مادامی که یک زن بتواند میان زندگی عشقی و زندگی کاری‌اش تعادل و سازگاری برقرار کند، همه چیز در هر دو دنیا کاملاً بر وفق مراد خواهد بود. این زنان قوی سرشار از شگفتی‌اند و تقریباً به همه چیز علاقه‌منداند. وقتی مشکل غیرمترقبه‌ای پیش می‌آید که همیشه هم این اتفاق رخ می‌دهد، یک زن باهوش با مشکل سرو کله می‌زند و راه‌های مختلفی را برای از میان برداشتن آن پیدا می‌کند. زنان باهوش می‌نویسند، مطالعه می‌کنند، کار می‌کنند و به مسافرت می‌روند، بنابراین همواره موضوع جدید و جالبی برای گفتگو دارند و هم‌نشینی با آنان هرگز کسل‌کننده نمی‌شود. شاید مهم‌ترین خصوصیت این گروه از زنان این باشد که آنها نیازی ندارند که دیگری آنها را سرگرم نگه دارد، چرا که زندگی و علائق شخصی خودشان را دارند؛ خصوصیتی که جذابیت‌شان را دوچندان می‌کند.

دخترهای طبیعی

شما همینی هستید که هستید و دیر یا زود باید چهره‌ی واقعی خودتان را نشان بدهید. آرایش اصلاً بد نیست؛ اما روشی که یک زن از آرایش برای زیباتر کردن خود استفاده می‌کند، می‌تواند مشکل‌ساز شود. بعضی دخترها آنقدر در آرایش کردن زیاده‌روی می‌کنند که هر مردی را از خودشان منزجر و فراری می‌کنند. واقعیت این است که آقایان دخترهای طبیعی را ترجیح می‌دهند. هیچ کس کامل نیست و هیچ کس مجبور نیست که بی‌نقص باشد. هیچ ضرری در آرایش کردن وجود ندارد، اما باید حد اعتدال را رعایت کنید.

زنان مرموز

تمام زنان، به ویژه در اول رابطه مرموزاند ـ این پررمز و راز بودن طبیعی است. اندکی مرموز بودن به این معنا است که از همان قرار اول تمام مشکلات و ریزترین جزئیات زندگی‌تان را بیان نکنید. همه، به ویژه مردها رمز و راز را دوست دارند، چون این مرموز بودن و کشیده شدن به سمت ناشناخته‌ها آنها را دائماً در حالت هیجان و شگفتی نگه می‌دارد. زنان مرموز این تاثیر را بر روی مردان می‌گذارند که گویی همواره در حال پنهان کردن رازی هستند. آنها رازگونه حرف می‌زنند و هیچ نکته‌ای را از زندگی شخصی‌شان فاش نمی‌کنند. آنها لزوماً در پی جلب توجه مردان نیستند، اما همیشه این کار را می‌کنند. رفتار غیرعادی و کاریزما و جذبه‌شان کنجکاوی و علاقه‌ی دیگران را برمی‌انگیزد. پسرها دوست دارند این دخترهای مرموز را کشف کنند و آنها را صفحه به صفحه مانند یک کتاب بخوانند؛ پس وقتی کل داستان را در یک جلسه برملا می‌کنید، انتظار نداشته باشید که توجه آنها را جلب کنید.

  عشق و رابطه یک طرفه (وقتی همه بار رابطه روی دوش یک نفر است)

دخترهای غیرقابل پیش‌بینی

جالب است بدانید که پسرها عاشق و شیفته‌ی دخترهای غیرقابل پیش‌بینی‌اند. پسرهای امروزی بیشتر به دنبال دخترهایی‌اند که نتوان آنها را کنترل یا پیش‌بینی کرد. آنها می‌دانند که قابل پیش‌بینی بودن شور و هیجان را از بین می‌برد، به همین دلیل دوست دارند دائماً در حال حدس زدن باشند؛ حدس بزنند که دختر رویایی‌شان چه زمانی روی خوش به آنها نشان خواهد داد. مردها مثل بچه می‌مانند، آنها بازی کردن و کشف کردن چیزهای مختلف را در موقعیت‌های متفاوت دوست دارند. به همین دلیل است که آنها به دنبال دختری هستند که روزمرگی‌هایشان را بدون هیچ دلیل خاصی به هم بزند تا با هم از سفر کردن یا معاشرت در مکان‌های جالب لذت ببرند.

زنان خندان

یکی از اولین خصوصیاتی که مردان در چهره‌ی زنان به آن توجه می‌کنند، لبخند آنها است. این لبخند می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد و رازهای زیادی را درباره‌ی زن برملا کند: این که او خجالتی است یا از خودش مطمئن است. لبخند خاصیتی جادویی دارد، چرا که می‌تواند ویژگی‌های دیگری مانند گونه‌ها یا چشم‌ها را نیز بیشتر در معرض دید قرار بدهد. مردان عاشق و شیدای زنانی با لبخند گرم و دوستانه می‌شوند. لبخند چهره را صادق‌تر، فهیم‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و روراست‌تر نشان می‌دهد. مردان قدر زنانی را می‌دانند که اکثر اوقات لبخند به لب دارند و از صمیم قلب می‌خواهند که خودشان هم باعث این لبخند گرم و جذاب بشوند.

دختران مثبت‌اندیش و خوش‌بین

پسرها به طرف دخترهای واقع‌بین و دخترهای مثبت‌اندیش و خوش‌بین کشیده می‌شوند. مردان نیاز به تایید، قدردانی، تحسین و قطعیت دارند و یک زن مثبت‌اندیش با پاسخ‌های خوش‌بینانه‌اش، لبخند دلگرم کننده‌اش، اعتمادش به آینده و تشویق‌های مثبتش دقیقاً همان کسی است که به او نیاز دارند. این دخترها مانند آهنربا عمل می‌کنند ـ آنها همه را به طرف خودشان می‌کشند و تمام اطرافیان می‌خواهند که از درخشش مثبت آنها بهره‌مند شوند. لبخند درخشان آنها در کنار کلام مهربانانه‌شان دل‌ها را تصاحب می‌کند. پسرها خود را در حضور زنانی که همیشه نیمه‌ی پر لیوان را می‌بینند، قوی‌تر احساس می‌کنند.

زنان بااعتماد به نفس

از آنجایی که چرخ زندگی همواره بر وفق مراد آدم نمی‌چرخد، مردان دوست ندارند که زمان، پول و انرژی و احساسات‌شان را بر روی رابطه‌ با زنی سرمایه‌گذاری کنند که نمی‌تواند از عهده‌ی مشکلات خودش بربیاید؛ مردها اگر احساس کنند و فکر کنند که زنی نمی‌تواند قورباغه‌ای را یک‌شبه به شاهزاده تبدیل کند، تمایلی برای برقراری رابطه با او نخواهند داشت. مردان از این واقعیت آگاهی دارند که یافتن چنین زنی بسیار سخت است و سخت‌تر از آن نگه داشتنش است، چرا که این زنان بااعتماد به نفس این پیام واضح را به مردان منتقل می‌کنند که: “یک مرد باید خیلی خوش‌شانس باشد که بتواند مرا به دست بیاورد.” این زنان مطمئن با جذابیت‌ و اطمینان‌شان کنترل و تعادل را در محیط ایجاد می‌کنند و همه چیز را تحت نظر می‌گیرند، این برتری آنها را زیباتر، مصمم‌تر و حتی قوی‌تر نشان می‌دهد. اعتماد به نفس زنان محرک فوق‌العاده‌ای برای مردان است، واقعیت این است که مردان همیشه در جستجوی چنین خصوصیتی هستند، هرچند خودشان گاهی متوجه شیفتگی بی‌حد و حصرشان برای زنان بااعتماد به نفس نیستند. اما مردان از یک نکته مطمئن‌اند، این که زنان بااعتماد به نفس برایشان جذاب و در عین حال تاحدی مرعوب کننده‌اند.

زنان دلربا

بر هیچ کس پوشیده نیست که آقایان زنان لوند و دلربایی را که قلبشان را به تپش درمی‌آورد، دوست دارند. البته منظورمان از دلربایی رفتار نامناسب و خارج از عرف نیست، به خصوص که فعلاً فقط بحث آشنایی مطرح است. شما قرار است زنی بااحساس و خونگرم باشید. قرار هم نیست که دلربایی‌تان کار را به جای باریک بکشاند و به رابطه‌ی جنسی منجر شود، راه‌های دیگری هم برای نشان دادن احساسات و شاد کردن مردان وجود دارد، مثلاً می‌توانید برای عشق‌تان غذای موردعلاقه‌اش را  بپزید. مردان زنانی را دوست دارند که با استفاده از زبان بدن، صدا، لباس‌ها و از همه مهم‌تر تماس چشمی توجه حسی‌شان را جلب می‌کنند. آنها مطمئن‌اند که این زنان خونگرم به خوبی می‌دانند که یک مرد دقیقاً چه می‌خواهد.

دختران مستقل

پسران عاشق استقلال و آزادی اقتصادی، دختران مستقل را ترجیح می‌دهند. به عبارت دیگر برای پسرها بسیار ناخوشایند است که زن مورد علاقه‌شان چه از نظر مالی، چه از نظر احساسی به آنها وابسته باشد. آنها می‌توانند احساسات زیبایی را در یک رابطه‌ی عاشقانه سرمایه‌گذاری کنند، اما نمی‌خواهند به “پرستار بچه” تبدیل شوند. زن مستقل به نظر آنها زنی است که می‌تواند از پس هر موقعیتی بربیاید و برای هر مشکل کوچکی، مانند پنجر شدن لاستیک ماشینش نیاز به کمک آنها ندارد. به علاوه آنها می‌دانند که این دختران مستقل این نصیحت شکسپیر را آویزه‌ی گوششان کرده‌اند که: “با خود صادق باشید.” آنها می‌دانند که کی هستند و چه خواسته‌ها و نیازهایی دارند و شخصیت و نگرش “می‌توانم از عهده‌ی هر کاری بربیایم” برای پسرها  بسیار جذاب و قابل توجه است.

  اون زیادی جذابه؛ به من نمی‌خوره!

زنان ماجراجو

همگی ما در زندگی‌مان به هیجان و ماجرا نیاز داریم، مردان برای این که حداکثر هیجان را در زندگی‌شان احساس کنند، باید از ناحیه‌ی امن خود بیرون بیایند و آدرنالین خون‌شان بالا برود. زنان امروزی نترس‌تر و بنابراین ماجراجوتراند. مردان عاشق این زنان بی‌باک و متهوراند، چون آنها از ترکیبی از روانشناسی و آدرنالین برای جذب کردن آنها استفاده می‌کنند. پیشنهاد انجام دادن کاری غیرعادی و ماجراجویانه پیوند صمیمانه‌ای را بین یک زن و مرد ایجاد می‌کند. مردان این جنبه‌ی ماجراجویانه را هم یک مزیت و هم یک چالش تلقی می‌کنند. مزیتش این است که زنان ماجراجو به فعالیت‌ در فضای باز عادت دارند، بنابراین راحت‌تر می‌توان با آنها قرار گذاشت؛ اما چالشش این است که هرگز نمی‌توان دانست که چه چیزی انتظارتان را می‌کشد و باید منتظر چه ماجراجویی مهیجی باشید.

دخترهای بامزه

همه می‌دانند که پسرها موجودات ساده‌ای هستند؛ تنها خواسته‌ی آنها زنی است که در حضورش احساس خوبی داشته باشند. به علاوه همه می‌دانند که آقایان امروزه استرس و اضطراب فراوانی را در طول روز تحمل می‌کنند و نیاز به آرامش دارند. برای رسیدن به آرامش چه راهی بهتر و موثرتر از خندیدن وجود دارد؟ بامزه بودن در عین حال که سخت نیست، کلید موفقیت است. البته پسرها توقع ندارند که عشق‌شان استندآپ کمدین باشد، فقط انتظار دارند که عشق‌شان هر از گاه لطیفه‌ای تعریف کند، با آنها بخندد و در عین حال آنها را به خاطر ترس‌ها و نگرانی‌هایشان مسخره نکند. مردان قدر زنانی را می‌دانند که نظرات بامزه‌ای در مقابل دوستانشان می‌دهد، البته به شرطی که این لطیفه باعث نشود خجالت بکشند و احساس بدی پیدا کنند. یک مرد می‌داند که هیچ چیز سریع‌تر از یک جواب هوشمندانه و طنازانه به قلب دوستانش راه پیدا نمی‌کند.

زنان صادق

صداقت همواره بهترین رویه است. هر رابطه‌ای باید بر پایه‌ی اعتماد و صداقت بنا شود. مردان نیز این موضوع را می‌دانند و به زنان صادق احترام می‌گذارند؛ حتی احساس آنها نسبت به چنینی زنی بیشتر از احترام است و مشتاقانه آرزوی پیدا کردن یک زن صادق را دارند. یک زن صادق درباره‌ی خواسته‌های خود روراست است و هرگز احساسات یا خود واقعی‌اش را پنهان نمی‌کند. عشق او همواره صادقانه و خالص خواهد بود و وفاداری‌اش منحصر به فرد است. اگر موضوعی او را ناراحت کند، حتماً درباره‌اش صحبت خواهد کرد. حتی اگر این زنان صادق بیش از حد رک به نظر بیایند، باز هم آقایان آنها را ترجیح می‌دهند، چون می‌دانند که شریک زندگی‌شان هرگز به آنها درباره‌ی هیچ چیز، به ویژه درباره‌ی مسائل مربوط به رابطه‌ی عاشقانه‌شان دروغ نخواهد گفت.

زنان قدرشناس

همیشه انتظار دارید که پسرها کوچکترین تغییرتان و تمام تلاش‌هایی را که برای بهبود رابطه‌تان می‌کنید، تشخیص بدهند. باور داشته باشید یا نه، پسرها هم همین انتظار را دارند. باید بپذیریم که پسرها غالباً کاری را خارج از حیطه‌ی انتظارات روزمره انجام نمی‌دهند. اما وقتی این کار را می‌کنند، شایسته‌ی قدردانی هستند. پسرها عاشق دخترهایی می‌شوند که قدر تک‌تک کارهایی را که برایشان می‌کنند، می‌دانند و آنها را به خاطر کوچکترین تلاش‌هایشان تحسین می‌کنند. کارهای کوچک معجزه می‌کند.

ما غالباً فراموش می‌کنیم که زندگی درباره‌ی همین چیزهای کوچک است. اگر این نکته را مدام به خودتان یادآوری کنید و بتوانید قدر کارهای کوچکی را بدانید که مرد مورد علاقه‌تان برایتان انجام می‌دهد، شاید او هم بیشتر از این کارهای خوشایند بکند.

زنان بافکر و باملاحظه

توجه داشته باشید که بافکر بودن به معنای این نیست که در دریای فکر و خیال فروبروید و به اطرافتان توجه نکنید. منظورمان از بافکر بودن این است که باملاحظه بودن خودتان را نشان بدهید و به طرف مقابل‌تان ثابت کنید که به او توجه دارید. مردان مشتاق برقراری ارتباط با زنانی هستند که به آنها توجه می‌کنند و تمایلات و خواسته‌های آنها را در نظر می‌گیرند. برای مثال وقتی مردی یک بار اشاره می‌کند که تیم فوتبال خاصی را دوست دارد، مسلماً وقتی زن مورد علاقه‌اش او را با خریدن بلیط مسابقه‌ی تیم محبوبش غافلگیر می‌کند، به شدت خوشحال و هیجان‌زده می‌شود، به خصوص اگر آن زن طرفدار فوتبال نباشد. تمام زنان از مردانی که با آنها رابطه دارند، توقع دارند که برای جلب توجه آنها تلاش کنند و روش‌هایی را برای گرم کردن رابطه‌شان پیدا کنند. چرا شما به عنوان یک زن این کار را برای مرد مورد علاقه‌تان انجام ندهید؟ در واقع مشخص شده است که اگر یک طرف بافکر و باملاحظه باشد، این باملاحظگی بدون آن که حتی طرفین درباره‌ی آن فکر کنند، ناخودآگاه دوجانبه خواهد شد.

زنان شاد

شادی فوق‌العاده است. هر چقدر هم که سخت به نظر برسد، باید قبول کنید که شادی ما فقط و فقط به خودمان، و نه به هیچ کس دیگری وابسته است. به عبارت دیگر هر فردی مسئول شادی و خوشبختی خودش است. یک نگاه کافی است تا تشخیص بدهید که آیا فردی شاد است یا نه. مردها دوست دارند با زنان شاد و خوشحال، یا حداقل زنانی که اکثر مواقع شادند و لبخند به لب دارند، قرار بگذارند. البته منظورمان این نیست که آقایان نمی‌توانند ناراحتی و روزهای سخت خانم‌ها را درک کنند.

  اختلاف زن و شوهر بر سر حجاب و پوشش (بر سر حجاب با هم تفاهم نداریم)

آقایان عاشق خانم‌هایی هستند که نور و روشنی خورشید را به زندگی‌شان می‌آورند. شادی نه تنها بر زندگی فرد، بلکه بر کل بدنش اثر می‌گذارد. زنان شاد درخشش فوق‌العاده‌ای دارند. شادی رنگ گونه‌ها را تغییر می‌دهد و نیرو و انرژی زندگی را در آنها جاری می‌کند. تمام این تغییرات نتیجه‌ی شادی واقعی است که باعث می‌شود، یک زن بیشتر در لحظه زندگی کند و سرزنده‌تر و زیباتر به نظر برسد. واقعاً جذاب‌تر از زنی که کاملاً در لحظه زندگی می‌کند، وجود دارد؟

دخترهای قابل اعتماد

اعتماد مسئله‌ی مهمی در زندگی، به ویژه در رابطه است. به علاوه اعتماد باید دوجانبه باشد. مادامی که خودتان به یک نفر اعتماد نداشته باشید، نمی‌توانید از او انتظار داشته باشید که به شما اعتماد کند. پسرها عاشق دخترهایی می‌شوند که طول موج‌شان با آنها یکی است و در همه چیز از برنامه‌های تلویزیونی گرفته تا سفرهای مورد علاقه با هم اشتراک داشته باشند. به این ترتیب آنها احساس می‌کنند که این دختر را سال‌ها است که می‌شناسند، حتی اگر تازه با او آشنا شده باشند. پسرها به کسی نیاز دارند که بتوانند به او تکیه کنند و به او اعتماد کنند، چه کسی برای اعتماد کردن شایسته‌تر از شریک عاطفی است؟ پسرها دخترهایی را دوست دارند که سر حرف‌شان بمانند و رویاهایشان را در خوشی و ناخوشی دنبال کنند.

زنی که نگاه خیره و مفتون یک مرد را بی‌جواب نمی‌گذارد

بد نیست بدانید که آقایان هم قلب و احساس دارند. اگر پسری سعی می‌کند توجه‌تان را جلب کند یا نگاه‌تان را به سمت خودش بکشد، مجبور نیستید که همیشه دعوتشان را قبول کنید و شما هم متقابلاً با او نظربازی کنید. اما اگر او به نظرتان پسر خوب و مناسبی می‌آید، با چند ثانیه قفل کردن نگاه‌هایتان در هم تاثیر بسیار خوبی روی او خواهید گذاشت. می‌توانید یک بار به او نگاه کنید و بعد کاملاً فراموشش کنید، هر مردی این توجه متقابل، هرچند کوتاه را دوست دارد و قدرش را می‌داند. اگر فقط یک خصوصیت زنان برای مردان جذاب باشد، آن خصوصیت توانایی اعتنا کردن به توجه یک مرد، بدون بر باد دادن امیدهای او در همان نگاه اول است.

زنانی که احترام گذاشتن را بلد است

مردها و پسرها معمولا جذب زنانی می‌شوند که به خودشان و دیگران احترام می‌گذارند. چنین افرادی معمولا نیازها و خواسته‌های خود را می‌شناسند و برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کنند و هیچ‌گاه اقدام به انجام کاری نمی‌کنند که برایشان خطرناک و دردسرساز باشد. آن‌ها همچنین به مرزها و خواسته‌های دیگران نیز توجه می‌کنند و سعی می‌کنند در روابط اجتماعی همیشه محترمانه رفتار کنند. این نکته یکی از مهم ترین موارد در جذب پسران در اولین برخورد است.

دخترانی که به مرد مورد علاقه‌شان افتخار می‌کنند

پسرها همچنین بیشتر جذب دخترانی می‌شوند که به داشتن آن‌ها افتخار می‌کنند و در مقابل دیگران از آن‌ها تعریف کرده و قدردان آن‌ها هستند.

دخترانی که بیش از اندازه سخت‌گیری نمی‌کنند

برخی از دخترها تصور می‌کنند، زمانی که وارد رابطه می‌شوند باید تمام تفریحات طرف مقابلشان را به حداقل برسانند. اما چیزی که یک پسر را از شما دور می‌کند همین سخت‌گیری‌های بیش از اندازه نسبت تفریحات و حریم شخصی او است.

زنانی که فداکار هستند

یکی دیگر از خصوصیات و قوانینی که یک مرد را می‌تواند مجذوب شما کند، داشتن روحیه فداکاری است. یعنی توانایی شما در تحمل شرایط سخت وکمک به‌طرف مقابلتان برای پشت سر گذاشتن سختی‌ها و حرکت رو به جلو بجای سرزنش و تحقیر کردن او.

 
اگر جز آن دسته از دخترانی هستید که می‌خواهید بدانید پسرها جذب چه ویژگی‌هایی در شما می‌شوند بهتر است بدانید که باید قبل از هر چیزی به آراستگی ظاهری خود توجه کنید. سعی کنید با ملایمت صحبت کنید و تن صدای خود را پایین بیاورید. مردها از اینکه کسی از آنها کمک بخواهد خوششان می‌آید. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که مردان جذب آن می‌شوند هوش و درایت زنان است. طبیعی باشید و در آرایش زیاده روی نکنید. پر رمز و راز باشید. پسرها از دختران غیرقابل پیش بینی خوششان می‌آید پس هر از چندگاهی او را شگفت زده کنید. سعی کنید لبخند به لب داشته باشید. خوش بین و امیدوار باشید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. احساساتی باشید یعنی به زبان بدن و حواس پنجگانه خود آگاه باشید و از آنها استفاده کنید. مستقل و ماجراجو باشید. همیشه شاد باشید و او را بخندانید، پسرها از دختران صادق و بدون حاشیه خوششان می‌آید. سعی کنید از زحمات او قدردانی کنید و همیشه منتظر پیش قدم شدن او نباشید. هر از چندگاهی با خرید هدیه ای خوشحالش کنید. شاد باشید و از زندگی خود لذت ببرید. اگر پسری به شما علامتی از دوست داشتن می‌دهد به او واکنش مثبت نشان دهید. به خودتان و او احترام بگذارید. در جمع های دوستانه به او افتخار کنید و مانع تفریحات او نشوید. تمام مواردی که مطرح شد را باید در حد اعتدال انجام دهید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • سلام من سادگی رو خیلی بیشتر دوست دارم و صرفا به خاطر اینکه بخوام توجه پسری رو به خودم جلب کنم بیشتر به خودم برسم خودم حس خوبی بهم دست نمیده
  اشتباه میکنم یا باید از این به بعد بیشتر به ظاهرم توجه کنم در حالی که خیلی راحت نیستم

  • سلام دوست گرامی
   توجه جلب کردن صرفاً از روی ظاهر جذابیتی ندارد و همانطور که اشاره کردید، ممکن است حال خوبی به شما دست ندهد که کسی فقط بخاطر ظاهر با شما باشد.
   اما مرتب بودن و شیک پوشی ارتابطی با آرایش‌های شدید و غلیظ ندارد. پس از تعادل خارج نشوید.
   منظور این مقاله این است که اتفاقا شما باید خودتان باشید، همینطور ساده. اما برای جلب رضایت طرف مقابل شیک پوشی را فراموش نکنید. چون لباس و نحوه پوشش شما برای کسی که شما را نمی‌شناسد، معرف است.

  • سلام.گاهی وقتا واسم پیش اومده که دوستم بهم گفته همینطوری که هستی برو پسر مورد علاقتو ببین اما من میگم آدم بخاطر خودش دوست داره که همیشه به خودش برسه و مرتب باشه نباید بگیم من همینی ام که هستم چون این یه جور لجاجت با خودمونه.همونطور که ما از طرف انتظار داریم خوب باشه اون هم همین انتظار رو از ما داره بنظرم بد نیست به خودمون وظاهرمونم برسیم و مرتب باشیم

مقالات مرتبط

زن بی دست و پا

زنم بی عرضه و بی دست و پاست

همه ما ایده‌آلهایی برای ازدواجمان داریم، برخی ایده‌آل‌ها ظاهری هستند، برخی مالی، برخی اعتقادی و … . این ایده‌آل‌ها با یکدیگر متفاوت است اما خب به احتنال زیاد کسی دوست

مطالعه»

تو فکر عشقم چی میگذره؟؟

هک کردن مغز مرد، تو فکر عشقم چی میگذره؟؟ دوست داشتین بدونین تو سرش چی میگذره؟ تصور کنین که میتونستین در اعماق ذهن مردتون نفوذ کنین و سریع بدون اینکه

مطالعه»