چگونه احترام پسر را جلب کنیم؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چگونه احترام پسر را جلب کنیم؟

چرا احترام گذاشتن مهمه؟

ممکنه با خودتون فکر کنید که احترام به چه درد می‌خوره، مهم عشقه؛ اما بهتره بدونید عشق برای شروع و ادامه رابطه خیلی مهمه، اما چیزی که باعث دوام رابطه عاشقانه و در نهایت ایجاد رابطه متعهدانه می‌شه، احترامه. رابطه درست، سالم و متعهدانه زمانی ایجاد می‌شه که فرد مقابل به شما و مرزبندی‌هاتون احترام بگذاره؛ اما چطوری؟

من برای خودم ارزش قائلم

یکی از مهم‌ترین نکات در این مورد اینه که شما برای خودتون احترام قائل بشید؛ مثلا وقتی بهتون می‌گه: “تو دختر زیبایی هستی!”، نگید: “نه بابا، انقدر دختر خوشگل هست” یا “وای ببین بینیم چه بزرگه، من کجام خوشگله؟!” و … . پس در درجه اول شما به خودتون به عنوان یک انسان، احترام بگذارید.

به جای کلمات، از رفتار کمک بگیرید

فرض کنید با کسی در ارتباط هستید که خیلی به شما پیام نمی‌ده، ممکنه اولش زمانی که بهش می‌گید: “چرا به من پیام نمی‌دی” و … چند باری این کار رو انجام بده، اما وقتی که اون یادش بره و شما جاش دوباره پیام می‌دید، در حقیقت، استاندارهای خودتون رو برای احترام گذاشتن زیر سوال بردید.

روی استانداردهاتون بمونید

لازم نیست که انعطاف‌ناپذیر باشید، اما شما باید روی استاندارهاتون بمونید؛ مثلا اگه خط قرمزهایی در ارتباط دارید، حتما در طول رابطه اون‌ها رو حفظ کنید. البته ممکنه که فرد مقابل با خط قرمزهای شما موافق نباشه، اما حداقلش اینه که شما متوجه می‌شید آیا این آدمی هست که به استاندارهای شما و خود شما احترام بگذاره یا نه!

خود شما در درجه اول اهمیت قرار دارید

درسته که عشق خیلی مهمه، اما مساله اینه که شما نباید خودتون رو در درجه دوم اهمیت قرار بدید. فرد مقابل و عشقی که بینتون وجود داره، بسیار با اهمیته، اما وقتی شما خودتون برای استانداردهاتون ارزش قائل نیستید و به راحتی اون‌ها رو زیر پا می‌گذارید، قطعا نمی‌تونید از فرد مقابل هم چنین انتظاری داشته باشید.

  چگونه روابط دوستانه را در کنار رابطه عاطفی حفظ کنیم؟ (دوستان مشترک زوجین)

ازش بت نسازین!

غیر از افرادی که اختلال شخصیت خودشیفته دارن، بقیه آدم‌ها به اکثر ویژگی‌های مثبت و منفیشون آگاهی دارن؛ پس به جای اینکه اون‌ها را به حدی بالا ببرید که انگار تو رابطه ازشون بت ساختین، سعی کنید رابطتون رو جوری مدیریت کنید که شما در یک حد قرار دارید. با این نوع برخورد، احترام پسرها رو به خودتون جلب می‌کنید.

سهم خودتون رو پرداخت کنید

زمانی که در قرارهای آشنایی دختر پیشنهاد پرداخت سهم خودش رو می‌ده (به خصوص قرار اول)، به فرد مقابل این پیام رو می‌ده که من به تو به خاطر انسان بودنت احترام می‌گذارم، نه به خاطر اینکه دونگ غذای من رو می‌دی؛ این ویژگی احترام شما رو در نظر پسرها بالا می‌بره.

در مهر بخشیدن، محدودیت بگذارید

تمام توجه، محبت و احترام خودتون رو قبل از متعهد بودن خرج نکنید. اجازه بدید فرد مقابلتون بفهمه برای این که رابطه لذت‌بخشی با شما داشته باشه، باید تعهد و احترام رو هم در رابطتون وارد کنه.

روش درست ارتباط رو یاد بگیرید

از اونجایی که امروزه بیشتر ارتباطات از طریق فضای مجازی صورت می‌گیره، بهترین راه این هست که ادبیات این نوع ارتباط رو یاد بگیرید تا بدونید چه پیامی بدید تا عشق، محبت و احترام فرد مقابل رو جذب کنید؛ برای این کار می‌تونید از «دوره جذب مرد با موبایل» کمک بگیرید.

آیا عشقم هنوز به من فکر می‌کنه و دلش برام تنگ میشه؟

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

ازدواج با دوست همسر سابق

ازدواج با دوست همسر سابق

احتمالا ازدواج یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی هر فردی است. گاهی شیرین و پر از خاطرات خوش و گاهی به هزاران دلیل مختلف منجر به شکست می‌شود. هر فردی حق

مطالعه»