همیار عشق

تو فکر عشقم چی میگذره؟؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

تو فکر عشقم چی میگذره؟؟

هک کردن مغز مرد، تو فکر عشقم چی میگذره؟؟


دوست داشتین بدونین تو سرش چی میگذره؟

تصور کنین که میتونستین در اعماق ذهن مردتون نفوذ کنین و سریع بدون اینکه خودش متوجه بشه، بفهمین که چی تو فکرش میگذره. البته که نمیتونین بفهمین که آقایون به چی فکر میکنن اما خوبه که یک اطلاعات کلی داشته باشین که تو فکر مردتون چی میگذره. آیا اون دوستتون داره؟ آیا ازتون سوءاستفاده میکنه؟ آیا میخواد تشکیل خانواده بده؟ یا میخواد همیشه مجرد بمونه؟! خوندن ذهنش، میتونه بهتون کمک کنه تا متوجه بشین، آیا به چیزی که میخواین میرسین یا نه دارین وقتتونو تلف میکنین.

دو صد گفته چو نیم کردار نیست!

این شعرو باید طلا گرفت. شاعر خودش در زمینه عشق بسیار پروفشنال بوده. اگه گفتین شاعرش کیه؟ به کارهایی که انجام میده توجه کنین و نه به چیزی که میگه! کاری که انجام میده بهترین نشونه چیزیه که در ذهنش میگذره و نه چیزی که میگه. حرفاش به درد عمش میخوره، وقتی که رفتارش کاملا برخلاف اوناس. بله، میتونه در گوشتون حرفای شیرین زمزمه کنه اما  وقتی قرارهاتونو لغو میکنه یا بهتون بی توجهی میکنه، باید به این نشونه‌ها توجه کنین، نه به حرف‌هاش! برای اینکه بدونین درباره شما و رابطه‌تون چی فکر میکنه، این سوالاتو از خودتون بپرسین.

  این خانم، شما رو دوست نداره!

برای دیدن شما، وقت میذاره؟

وقتی به کسی علاقه‌مند میشیم، دوست داریم هرچقدر که ممکنه باهاش وقت بگذرونیم و در کنارش باشیم. مردی که واقعا براتون اهمیت قائله، فقط زمانی که براش مناسبه، بهتون پیام نمیده. بهتون نمیگه که در محل کار گیر کرده یا بیشتر از اینکه وقت‌شو با دوستاش بگذورنه با شما میگذرونه.

اگه از لحاظ احساسی رو شما سرمایه گذاری نکرده، پس وقتشم روی شما سرمایه‌گذاری نمیکنه! به قول اون دوستمون، تمام.] دست راستتون را بالا بیارید، جلوی صورت به حالت افقی، انگشتانی کشیده، بعد به صورت افقی دست به سمت جلو حرکت میکنه. شما اگه بهتر میتونید توصیف کنید، توصیف کنید]

چقدر خودشو در معرض خطر قرار میده؟

اینکه تو رابطه خود واقعیشو رو کنه و در مورد چیزایی به شما بگه که نمیتونه و دلش نمیخواد به کسی بگه یا کارایی کنه که با اون کارا خودشو در معرض خطر قرار میده مهمه. منظورمون این نیست که تو این اوضاع کرونا ماسک یا ژل ضدعفونیشو به شما بده(خخخ) یا مثل پرویز پرستویی تو بادیگارد جلوی گلوله وایسه! [تو کامنتها شمام چند تا مثال اینطوری بگین] همینکه نمیترسه شما را به دوستاش و افراد مهم تو زندگیش معرفی کنه، اینکه درباره دوران کودکی، بدبختیای خانوادش، ترسهاش و نقاط سیاه زندگیش که ممکنه به درست یا غلط باعث شرمساریش بشه بگه، خودش نشونه خوبیه.

بهتون اعتماد داره؟

به همون اندازه که در معرض خطر قرار دادن مهمه، اعتماد هم در رابطه مهمه. یادتون باشه که اعتماد مثل جاده دو طرفست. شاید شما  خیلی روی این مسئله متمرکز باشین که میتونین بهش اعتماد کنین یا نه، مخصوصا اگر در روابط گذشته‌تون سابقه خیانت داشته باشین اما اونم داره تلاش میکنه بهتون اعتماد کنه.

  چرا عشقم ازم سرد شده؟ (شریک عاطفی‌ام دیگه شوق و ذوق دیدنم رو نداره)

فقط حرفای قشنگ میزنه، یا نه، کارای قشنگم میکنه؟

حرف قشنگ:«این روسری، خیلی بهت میاد. به به چه ادکلن خوشبویی. [چه پر سیاهی، چه منقاری،خخخ]»

کار قشنگ:عکستونو میده تا براتون با سیاه قلم نقاشی کنن یا مثلا وقتی کامپیوترتون خراب میشه میاد باش کلی ور میره و درستش میکنه. [شما دوست دارید چه کار قشنگی براتون کنه؟]

تو اولی اون تلاشی نکرده، تازه، ممکنه دنبال پنیرتون باشه!

تو دومی نه، پدرش در امده، کلی وقت و فسفر گذاشته، تازه اگرم نتونه درست کنه کلی هم ضایع میشه(خخخ)

فقط دنبال رابطه جنسیه هست؟

ما اینجا خیلی به این موضوع نمیپردازیم. باشه بعدا در این مورد مفصل صحبت میکنیم.

رفتار، زیاد دروغ نمیگه!

ممکنه با حرف‌هاش بهتون دروغ بگه اما عمل و رفتار، هیچ وقت دروغ نمیگن! صبر کنین و ببینین آیا اون از طریق رفتارش باهاتون همونطور ارتباط برقرار میکنه که شما میخواین یا نه؟ اگر نه، از هر چی که میگه چشم پوشی کنین و برای ادامه رابطه، تجدید نظر کنین.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

با باج‌گیر عاطفی، آشنا شوید!

فهرست مطالب1 با باج‌گیر عاطفی، آشنا شوید!1.1 باج‌گیری عاطفی چیست؟1.2 چرا بعضی از افراد، باج‌گیری میکنن؟1.3 انواع باج‌گیری عاطفی (1)1.4 انواع باج‌گیری عاطفی (2)1.5 انواع باج‌گیری عاطفی (3)1.6 انواع باج‌گیری

مطالعه»