از کجا بفهمم عشقم برمیگرده یا نه؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

از کجا بفهمم عشقم برمیگرده یا نه؟

 

 

اینکه بفهمید عشق‌تون برمیگرده یا اینکه دیگه هیچ وقت نمیاد سمت‌تون سؤالیه که ذهن رو بشدت درگیر میکنه اما نشونه‌هایی وجود داره که میتونید متوجه بشید احتمال برگشتن زیاد هست یا کم، نشونه‌هایی مثل:

ازتون میپرسه ازدواج کردین یا شخص جدیدی وارد زندگی‌تون شده


اگر کنجکاوه بدونه شما الان با شخص جدیدی آشنا شدین یا نه میتونه به این معنی باشه که میخواد بدونه میتونه شروع دوباره‌ای داشته باشه یا نه؟!

نسبت به رفتار‌های شما حساس و حسود می‌شه


اگر وقتی نسبت به او بی‌توجهی می‌کنید یا به فرد دیگه‌ای توجه ویژه نشون میدین عصبانی می‌شه و عکس العمل نشون میده، یعنی هنوز هم نسبت به شما احساس داره. مثلا وقتی یه عکسی به اشتراک میذارید که با دوستان‌تون رفتین بیرون و خوشحالین اون حسادت میکنه.

بهتون میگه که هنوز مجرده


اینکه بهتون میگه هنوز مجرده و یا با کسی وارد رابطه متعهدانه نشده میتونه به این معنی باشه که میخواد عکس العمل شما رو ببینه و بررسی کنه تمایل دارید به رابطه برگردین یا نه.

در شبکه‌های اجتماعی شما رو فالو میکنه


اینکه شما رو در شبکه‌های اجتماعی فالو میکنه به این معنیه که میخواد از خبر‌های مربوط به شما آگاه بشه چون این روزا افراد حتی فعالیت‌های روزانه‌شون رو تو شبکه‌های اجتماعی به اشتراک میذارن.

راجع به گذشته حرف میزنه


اگر راجع به اتفاقای گذشته حرف میزنه و در مورد علت جدایی‌تون صحبت می‌کنه، ممکنه دنبال راهی باشه تا خاطرات بد جدایی رو توجیه کنه و از دلتون در بیاره و دوباره بهتون نزدیک بشه.

از دوستای مشترک‌تون احوال شما رو میپرسه


 اگر از دوستان‌تون راجع به شما می‌پرسه یعنی هنوز نسبت به شما کنجکاوه و به شما فکر میکنه و میخواد از طریق دوستای مشترک‌تون شما هم متوجه این موضوع بشین.

  آزمون سنجش احتمال بازگشت به رابطه

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

تئوری وابستگی متقابل (Interdependence Theory)

تئوری وابستگی متقابل ویژگی‌های ساختاری‌ای را توصیف می‌کند که تعاملات و مفاهیم چنین ساختاری را برای روانشناسی انسان ترسیم می‌کند. اکثر نظریه‌های روان‌شناختی بر فرد تمرکز دارند و معتقدند که

مطالعه»