هیچ وقت این جملات رو به یک مرد نگید

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

هیچ وقت این جملات رو به یک مرد نگید

ما هیچ چیز پنهونی از هم نداریم پس پسورد اینستاگرامتو بهم بگو

اگرچه تو یه رابطه سالم نباید راز بزرگی بین دو طرف وجود داشته باشه اما در عین حال یک رابطه سالم حد و مرز هم وجود داره. خیلی چیزها باید روشن و شفاف باشه توی رابطه مثلا با کیا صحبت میکنین یا کجاها میرین.اما چیزایی مثل رمز گوشی یا پسورد اینستاگرام چیزهای خصوصی هستن که میتونه شخصی باقی بمونه.

توام مثل بقیه مردایی

وقتی میخواید یه رابطه رو شروع کنید ذهنیتتون رو از چیزای بد که تو گذشته اتفاق افتاده پاک کنید.وقتی این جمله یا جملاتی معادل این میگین به یه مرد
اولین ذهنیتی که براش بوجود میاد اینه که قبلا با مردای زیادی رابطه داشتین و اینکه هنوزم تاثیرات منفی روابط گذشته در شما باقی مونده.

پسری که قبل از تو باهاش بودم ….

ادامه جمله هرچیزی که میخواد باشه چون مردها ادامه شو اصلا نمیشنون. مطمئن باشید برای یک مرد اینکه شما رو در کنار یکی دیگه تصور کنه، خوشایند نیست. وقتی وارد یک رابطه میشید هرچیزی که تو گذشته بوده رو خاک کنید.

این خیلی سنگینه مطمئنی میتونی بلندش کنی؟

هیچ وقت قدرت و مردونگی یه مرد رو با این جملات زیر سوال نبرید این جور جملات اعتماد به نفس یه مرد رو از بین میبره و در عین حال وقتی مرد حس کنه از دید شما قوی نیست به مرور از شما فاصله میگیره. هیچ وقت بهش مستقیما نگید که نمیتونه یه کاری رو انجام بده. بذارید اول خودش امتحان کنه اگر از پسش برنیومد وظیفه شماست که بعنوان همراهش کمکش کنید.

  چطوری به دختر مورد علاقم پیام بدم؟

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط