نکاتی برای موفقیت در مدیریت رابطه از راه دور

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

نکاتی برای موفقیت در مدیریت رابطه از راه دور

از هم دوریم، کم همو میبینیم


فاصله مهم نیست

اگر عشق‌تون واقعی باشه و رابطه‌تون سالم و موفق باشه، مهم نیست که کیلومترها از هم دور باشین. میتونین در هر شرایطی، رابطه‌تونو حفظ کنین و توسعه بدین. البته کنترل رابطه از راه دور سخت‌تره چون امکان ملاقات حضوری کمه یا دیر به دیر اتفاق می‌افته و از اونجایی که زبان بدن خیلی مهمه و در چت و تلفنی صحبت کردن، نمیشه زبان بدن طرف مقابل رو دید، میتونه کمی روی رابطه تاثیر بذاره. برای رابطه از راه دور باید، از قبل آماده باشین. در این پست نکاتی رو برای موفقیت روابط از راه دور میگیم.

خط قرمزها رو مشخص کنین

حتی برای رابطه از راه دور، حتما باید از اول خط قرمزهاتونو مشخص کنین. قوانینی برای رابطه‌تون تعیین کنین و تعیین کنین که در طول روز مثلا فلان ساعت باید با هم تصویری صحبت کنین. معیارها و هدف‌های زندگی‌تونو به طرف مقابل بگین و اینکه چه فعالیت‌هایی در طول روز انجام میدین. خیلی مهمه که در رابطه از راه دور، پنهان‌کاری نکنین و دروغ نگین چون طرف مقابل به شما دسترسی نداره، احساس خیلی بدی میده اگر پنهان‌کاری کنین یا مثلا جواب پیامش رو چند روز ندین و بی خبر غیب بشین!

اعتماد، پایه اصلی رابطه است

در همه روابط اعتماد و وفادار بودن مهمه اما در رابطه از راه دور، اهمیت بیشتری داره چون شما و شریک عاطفی‌تون از هم فاصله دارین و نمیتونین ببینین که اون چه کارهایی انجام میده، پس خیلی مهمه که به هم اعتماد داشته باشین و هیچ وقت اجازه ندین اعتماد بین‌تون از بین بره. وفاداری هم خیلی مهمه. با اینکه عشق‌تون ازتون دوره، اگر رابطه‌تون براتون ارزشمنده، باید بهش وفادار باشین و کارهای شک‌برانگیزی انجام ندین.

  چطور عشقم رو دلتنگ کنم؟

برای خودتون وقت بذارین

در همه روابط اعتماد و وفادار بودن مهمه اما در رابطه از راه دور، اهمیت بیشتری داره چون شما و عشق‌تون از هم فاصله دارین و نمیتونین ببینین که اون چه کارهایی انجام میده، پس خیلی مهمه که به هم اعتماد داشته باشین و هیچ وقت اجازه ندین اعتماد بین‌تون از بین بره. وفاداری هم خیلی مهمه. با اینکه عشق‌تون ازتون دوره، اگر رابطه‌تون براتون ارزشمنده، باید بهش وفادار باشین و کارهای شک‌برانگیزی انجام ندین.

به احساسات همدیگه اهمیت بدین

در رابطه از راه دور به دلیل کم بودن ملاقات‌های حضوری، نمیتونین با رفتارتون و کارهایی که برای عشق‌تون انجام میدین، بهش ثابت کنین که دوستش دارین، پس باید توسط وقتی که براش میذارین و همچنین حرف‌های عاشقانه و دل نشین روزانه، بهش عشق‌تونو نشون بدین. در رابطه از راه دور، قدرت کلام خیلی زیاده یعنی باید هر روز ابراز علاقه کلامی بکنین و دل‌تنگی و هر احساسی که دارین رو به زبان بیارین تا عشق‌تون بفهمه که چقدر براتون مهمه.

تماس تصویری برقرار کنین

برای اینکه بتونین تا حدودی زبان بدن همدیگه رو ببینین و کمی از دل‌تنگی‌تون برطرف بشه، حتما زمانی رو برای تماس تصویری تنظیم کنین و در طول هفته مرتب این کار رو انجام بدین. دیدن تصویر همدیگه، میتونه تاثیر مثبتی روی رابطه‌تون بذاره.

برنامه‌اش رو به خاطر بسپارین

برنامه روزانه‌تونو با شریک عاطفی‌تون در میان بذارین و ازش هم بخواین که این کار رو انجام بده. برنامه اش رو به خاطر بسپارین. اینطوری متوجه میشین که اون در چه ساعاتی سر کاره و چه ساعاتی در دسترسه و میتونین باهاش صحبت کنین.

  از خانواده همسرم متنفر هستم (کینه و نفرت از خانواده همسر)

به خانواده معرفی‌اش کنین

با توجه به اینکه قصدتون از رابطه جدی هست، میتونین عشق‌تونو بعد از اینکه ازش شناخت کافی پیدا کردین، با خانواده‌تون آشنا کنین. رابطه از راه دور مانع ازدواج نمیشه یعنی میتونین در طی رابطه‌تون برای آینده برنامه‌ریزی کنین و رابطه هدفمندی رو داشته باشین. این موضوع، عشق و صمیمیت‌تونو بیشتر میکنه و پایه‌های رابطه رو هم استوارتر میکنه.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط