نشانه های مرد وفادار به همسر، ازدواج و زندگی مشترک

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

نشانه های مرد وفادار به همسر، ازدواج و زندگی مشترک

هر دختری دیدگاه خاص خودش را نسبت به یک مرد کامل دارد، مردی که آنها امیدوارند روزی پیدا کنند و بتوانند تمام عمر خود را با او باشند. بنابراین برخی دختران مردان قد بلند را می‌پسندند و برخی دیگر مردان کوتاه قامت‌ را ترجیح می‌دهند. برخی‌ها مردی را می‌خواهند که با او خوش بگذرانند، در حالی که برخی دیگر دنبال مردی هستند که بتوانند عمیق‌ترین و پنهانی‌ترین ابعاد شخصیتی خود را با او سهیم شوند. اما بدون توجه به اینکه شما چه خصوصیات فیزیکی یا ویژگی‌های اخلاقی را می‌پسندید، تنها چیزی که به عنوان یک شرط ضروری بین همه دختران مطرح است و هیچ اختلاف عقیده‌ای در آن ندارند، “وفاداری” است!

نشانه وفاداری مردان


اگر می‌خواهید از وفاداری مرد زندگی‌تان اطمینان حاصل کنید، دنبال نشانه‌های زیر در او باشید:

صمیمیت او محدود به زمان نزدیکی با شما نیست

متوجه می‌شوید همسرتان که حرف زیادی برای گفتن با شما ندارد، برای ملاقات‌های عاشقانه‌ و بیرون رفتن با شما وقتی نمی‌گذارد و تنها زمانی که او را شاد و سرحال در کنار خود می‌بینید، زمان نزدیکی با شماست و لحظه‌ای که این کار تمام می‌شود، یعنی زمانی که کاری را که برای آن پیش شما بوده به اتمام می‌رساند، دوباره به همان شخص سرد و بی‌میلی که بود بازمی‌گردد.

بله، شما چنین شخصی را به خاطر دارید، اما مرد فعلی شما اصلا شبیه وی نیست! او نمی‌خواهد همه چیز را به سرعت جلو ببرد تا به آن یک ساعت زمان نزدیکی برسد و وقتی که عمل نزدیکی به پایان رسید، حتی احساس عشق و عاطفه او بیشتر هم می‌شود. آن یک ساعت زمان نزدیکی معمولا به دنبال یک شب کامل معاشقه و صحبت‌های طولانی حاصل می‌شود.

او همیشه و در هر زمان پیام دادن و تماس گرفتن با شما را به خاطر دارد

او تمام روز را سرگرم کار بوده است. شما حتی از او انتظار این را ندارید که وقت گذاشته و با شما تماس بگیرد و صحبت کند، اما او دقیقا همین کار را انجام می‌دهد! وسط انجام هر کاری، زمانی که او سر تا پا غرق کار است و استرس زیادی دارد، یادش نمی‌رود که به شما بگوید بیادتان است. این کار می‌تواند یک پیام ساده یا فقط یک تماس دو دقیقه‌ای باشد، اما او هیچ روزی را بدون صحبت کردن با شما حتی برای یک بار هم که شده، به پایان نمیرساند.

شما تنها فردی هستید که او می‌بیند

اکنون ما نمی‌گوییم که شما باید در این بخش قضاوت نامنصفانه‌ای از او داشته باشید. مطمئنا، او به افراد دور و بر شما توجه خواهد کرد، حتی ممکن است با شما راجع به یک دختر جلف که آن سمت میز نشسته است شوخی کند تا حسادت شما را برانگیزد. اما وقتی همه حرف‌ها زده شد و همه چیز تمام شد، زمانی که شوخی و خنده‌ها تمام شد، و هنگامی که او مقابل شما نشست و به شما خیره شد، و مشتاقانه فقط به حرف‌هایی که می‌زنید گوش داد، این واقعیت را با تمام وجود حس خواهید کرد که او هرگز به هیچ دختر دیگری آنطور که به شما نگاه می‌کند، نگاه نخواهد کرد.

  احترام به خود در رابطه (حفظ عزت نفس در رابطه)

او همه چیز را راجع به شما به دوستانش می‌گوید

زمانی که بصورت اتفاقی با دوستانش در یک مهمانی برخورد می‌کنید، جلوی دوستانش دستپاچه نمی‌شود، شما را به عنوان یک دوست جدیدی که به تازگی با او آشنا شده‌ است به اطرافیانش معرفی نمی‌کند، از گفتن سابقه صحبت و معاشرت با شما به‌منظور مخفی نگه داشتن حس عاشقانه‌‌ای که بین شما وجود دارد، اجتناب نمی‌کند و یقینا از ابراز آشکار احساساتش نسبت به شما حداقل در مقابل دوستان خودش احساس خجالت نمی‌کند.

دوستان او بطور حتم همه چیز را راجع به شما می‌دانند، از ملاقات شما گرفته تا چگونگی رفتار شما با وی بمنظور عاشق کردن او.

او از انجام هیچ کاری برای شما دریغ نمی‌کند

او دیدگاه سنتی و تبعیض آمیزی در رابطه با جنسیت فرد در زندگی ندارد. برای او درست کردن شام یا کمک به شما در تعویض ملحفه‌ها فرقی ندارد و هنگامی که در طول روز بسیار خسته و کسل هستید و حس انجام هیچ کاری را ندارید، آماده است تا به شما در انجام تمام کارهایتان کمک کند.

او نسبت به هر چیزی از شما علاقمند است

او نمی‌خواهد فقط یک تفریح یا علاقه مشترک را با شما تجربه کند و سپس همه صحبت‌ها و وقت آزادتان حول آن فعالیت بچرخد. نه، این روشی نیست که در رابطه با شما در پیش بگیرد! او یک علاقه واقعی نسبت به تمام چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید دارد و می‌خواهد از تمامی ابعاد شخصیتی پنهان شما که در ذهن زیبایتان دارید، سر دربیاورد.

او چیزی برای پنهان کردن ندارد

او روی گوشی خود رمز عبور ندارد و به هیچ وجه از اینکه گوشی‌‌اش را به هر دلیلی پیش شما بگذارد ترسی ندارد و زمانی هم که شما بخواهید عکس‌های شبکه های اجتماعی او را ببینید، حتی یک ثانیه هم نسبت به دادن رمز عبورش به شما معطل نمی‌کند. حالا اینطوری هم نیست که شما مثل یک کارآگاه از این فرصت برای دیدن تمام مکالمات خصوصی او استفاده کنید، اما دانستن اینکه حتی اگر شما این کار را هم بکنید او چیزی برای پنهان کردن از شما ندارد، حس خوبی است.

  دلایل خودارضایی یا استمناء زن متاهل (همسرم خودارضایی میکنه، چیکار کنم؟)

او همیشه قدر شما را می‌داند

در تمام مدتی که با هم هستید، شما همیشه برای او یک اولویت هستید، نه یک انتخاب. اگر با هم برای رفتن به یک مهمانی برنامه‌ریزی کرده باشید او لحظه آخر شما را سر کار نخواهد گذاشت. اگر او بخواهد یک تصمیم مهم در زندگی‌ بگیرد، نظر شما برای او یک عامل کمکی خواهد بود. و اگر شما به نقطه‌ای برسید که حس این را داشته باشید که زندگی به پایان رسیده است، و یا زمانی که شادی شما متوقف شود، و زمانی که کمی از اطرافیان‌تان آزرده خاطر هستید، او می‌داند که چگونه حالتان را بهتر کند، و چگونه شما را به زندگی برگرداند. بخاطر اینکه، این افراد دقیقا برای بودن در زمان‌های خوشی و ناخوشی شما اینجا هستند.

اگر بخواهیم جزئی‌تر بگیم…


 1. زمانی که یک دختر شروع به صحبت با وی می‌کند، او راهی را برای آوردن نام شما در صحبت‌هایش پیدا می‌کند، بطوریکه آن دختر متوجه می‌شود که وی به دنبال رابطه با کسی نیست.
 2. او اپلیکیشن دوست‌یابی را که قبل از پیدا کردن شما استفاده می‌کرده حذف می‌کند.
 3. شماره تماس‌های دوست دخترهای سابق را از گوشی حذف کرده، چرا که دلیلی ندارد دیگر با آنها در ارتباط باشد. او دیگر به آنها به عنوان دوستان روز مبادا نیازی ندارد.
 4. او همچنین نام همه دوست ‌دخترهای سابقش را از اینستاگرام، فیس بوک و اسنپ شات حذف می‌کند.
 5. هرگز حلقه‌ای را که شما به او داده‌اید از انگشتش در نمی‌آورد، چرا که می‌خواهد همه بدانند که قصد دارد برای همیشه با شما بماند.
 6. هنگامی که در یک موقعیت، دختری با او تماس فیزیکی برقرار می‌کند خودش را کنار می‌کشد – یا بصورت شفاهی از او می‌خواهد که این کار را متوقف کند، چرا که او از این کار احساس ناراحتی می‌کند.
 7. هنگامی که تلفنش جلو چشم شما زنگ بخورد از جای خود نمی‌پرد، چرا که او قبل یا بعد از دیدن شما با کسی که باعث رنجش شما شود در حال ارسال و دریافت پیام نبوده است، و یا اینکه بخواهد کسی را با یک اسم جعلی از شما مخفی کند. شما می‌توانید همه پیام‌ها و ایمیل‌های او را (بدون اجازه خودش) ببینید و این کار برای او هم اهمیتی ندارد، چرا که چیزی برای پنهان کردن ندارد.
 8. هنگامی که به شما پیام می‌دهد فقط از ایموجی قلب و چشمک استفاده می‌کند. به عبارت دیگر، هیچکدام از پیام‌های او با ایموجی‌های مرتبط یا مسائل جنسی اشتباه نمی‌شود.
 9. هنگام احساس نیاز، بجای پناه بردن به زنان دیگر برای رفع نیاز، غریزه اولیه او برقراری ارتباط جنسی با شماست، چرا که او شما را به هر دختر دیگری در اینترنت ترجیح می‌دهد.
 10. او رمز ورود ایمیل خود را به شما داده است. او هنگامی که با شماست، کاملا با شما روراست است، چرا که چیزی برای پنهان کردن ندارد.
 11. او ممکن است به دوست شما نگاهی بیندازد، اما هرگز جلوی چشم شما، از روی شهوت یا با نیت جنسی به او نگاه نمی‌کند، چرا که از دید او، شما بسیار زیباتر هستید.
 12. او هرگز هیچ رازی را از شما پنهان نمی‌کند، فرقی نمی‌کند آن راز چقدر کوچک باشد، که این کار دلیلی برای این است که شما همیشه دیدتان نسبت به اینکه او هیچگاه خیانت نمی‌کند مثبت است. شما دو نفر همه چیز را به هم می‌گویید، بدون استثنا.
 13. او دوستانی دارد که خانم هستند، اما مرز مشخصی را در ارتباط با آنان در نظر گرفته است. هیچ دست گرفتنی یا آغوش گرفتنی یا هرچیزی که هر دوی شما به عنوان خط قرمز مشخص کرده باشید، بین او و دوستان خانمش نیست.
 14. شما با افراد هرزه و لاابالی ملاقات داشته‌اید. می‌دانید که آنها چه افرادی هستند. اما شما یک احساس قلبی دارید که شریک زندگی‌تان هرگز از شما سوء استفاده نخواهد کرد. غریزه‌تان به شما می‌گوید که به او اعتماد کنید.
 15. او همواره از شما تعریف و تمجید می‌کند، اما شما هرگز لمس فیزیکی، فکر کردن، یا تعریف احساسی از دیگر زنان را از او نخواهید شنید. این چیزهای ویژه فقط برای شماست.
 16. او هرگز خودش را در وضعیتی قرار نمی‌دهد که وسوسه گول زدن شما به او دست بدهد. چرا که شما برای او بیش از آنچه که نیاز دارد هستید و او هرگز نمی‌خواهد چیزی را که شما دارید از دست بدهد.
 17. وی از خصوصیات اخلاقی خوبی دارد، به صداقت و درستی خودش افتخار می‌کند، و اطراف او را دوستانی وفادار تشکیل داده‌اند. هر چیزی درباره او گویای وفاداری اوست.
  عاشق دیگری شدن بعد از ازدواج (متاهلم ولی عاشق شدم!)

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط