لیاقت شما بیشتر از اینه!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

لیاقت شما بیشتر از اینه!

لیاقت شما بیشتر از اینه!


کسی که همش درگیر کار و… هست

کسی که برای شما وقت نمیذاره، مشتاق نیست شما رو ملاقات کنه، پیام‌هاتونو دیر جواب میده و… همیشه بهانه میاره که نمیتونه زیاد برای شما وقت بذاره چون سر کاره یا درگیر خانواده‌اشه. لیاقت شما خیلی بیشتر از چنین شخصیه که حتی نمیخواد کمی از وقت‌شو خالی کنه و به شما اختصاص بده!

خیلی کم تلاش میکنه

زمانی که شما بیشترین تلاش رو انجام میدین، چنین شخصی هیچ تلاشی نمیکنه یا خیلی کم تلاش میکنه، همونقدر که بتونه شما رو در کنارش نگه داره اما این، برای شما کافی نیست. طرف مقابل هم باید به قدری تلاش کنه تا شما خوشحال و راضی باشین.

شخص نابالغیه

خوبه که کودک درون طرف مقابل فعال باشه اما نه در حدی که شما احساس کنین، مادرش هستین و نه شریک عاطفیش و همه کارهاشو باید شما انجام بدین یا بهش بگین که چیکار باید بکنه! اگر عشق‌تون چنین شخصیه، باهاش به صورت منطقی درباره رفتارهاش صحبت کنین. اگر تلاش کرد تغییر کنه و اوضاع بهتر شد، یعنی رابطه‌تون ارزش ادامه دادنو داره.

بدقوله

به شما قول میده که فلان کار رو براتون انجام بده اما دقیقه نود، میگه که نمیتونه یا حوصله‌شو نداره. قرارها رو دقیقه نود کنسل میکنه و معذرت‌خواهی هم نمیکنه و…. لیاقت شما این نیست!

تنبله

همه مسئولیت‌های رابطه به دوش شماست چون اون همیشه از کار و زندگی خسته هست و بهانه میاره تا هیچ تلاشی برای رابطه‌تون انجام نده.

شخص خیانت‌کار

اینو بدونین که حتی اگر خیانتش رو ببخشین، به احتمال زیاد بازم نمیتونین بهش اعتماد کنین چون همش باید دلهره داشته باشین که «نکنه الآن به جای اینکه سر کار باشه، یه جای دیگه‌ای باشه؟» یا «نکنه تو فضای مجازی با دختر/پسرهای دیگه حرف میزنه اما پیام‌ها رو حذف میکنه و من نمیبینم؟؟» لیاقت شما خیلی بیشتر از کسیه که میتونه به شما خیانت کنه!

  چطور بفهمیم با هم تفاهم داریم؟

اشتباهاتشو قبول نمیکنه و شما رو مقصر میدونه

لیاقت شما بیشتر از موندن در کنار کسیه که اشتباهاتشو قبول نمیکنه و همه چیزو گردن شما میندازه و شما رو مجبور به معذرت‌خواهی برای کاری که انجام ندادین، میکنه! مثلا خیانت میکنه و میگه«تقصیر خودته. تو مجبور شدی من خیانت کنم!!»

آمادگی ازدواج رو نداره

لیاقت شما این نیست که سال‌های زندگی‌تونو هدر بدین تا طرف مقابل آمادگی ازدواج رو بدست بیاره! شاید هیچ وقت آماده نشه یا نخواد ازدواج کنه. پس به امید تغییر عقیده‌اش، سال‌ها در رابطه بلاتکلیف نمونین!

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط