همیار عشق

رابطه‌تون چقدر دوام میاره؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

رابطه‌تون چقدر دوام میاره؟

رابطه‌تون چقدر دوام میاره؟


در شرایط استرس‌آور چطور با هم برخورد میکنین؟ (1)

مثلا فرض کنین کیف پول‌تون گم شده اما نمیدونین کجا گم شده. اگر این مسئله رو با عشق‌تون درمیان بذارین، چطور برخورد میکنه؟ مثلا خودش هم مضطرب میشه و با عصبانیت میگه:«چرا حواستو جمع نکردی؟!» یا سعی میکنه با آرامش رفتار کنه؟

در شرایط استرس‌آور چطور با هم برخورد میکنین؟ (2)

اگر عشق‌تون در چنین شرایطی که استرس‌آوره، میتونه خودشو کنترل کنه، عصبانی نشه، فکر کنه تا راه حل منطقی به ذهنش برسه، پس رابطه‌تون بادوام خواهد بود چون کنترل احساسات منفی مثل عصبانیت، در رابطه خیلی مهمه.

خودخواهه یا نه؟

درباره مسائلی که به شما و رابطه‌تون مربوط میشه با شما هم‌فکری میکنه یا دوست داره همه کارها رو خودش انجام بده؟ در تصمیم‌گیری‌ها، خودخواهه یا نظر شما رو هم میپرسه؟
رابطه‌ای که در اون خودخواهی وجود نداره، رابطه بادوامی هست!

خواسته‌هاتونو بیان میکنین؟

در رابطه، بیان خواسته‌ها خیلی مهمه. اگر شما و طرف مقابل‌تون میتونین به راحتی خواسته‌هاتونو بیان کنین، درباره‌شون بحث و گفتگو کنین و به توافق برسین، پس رابطه‌تون بادوام خواهد بود.

مسیر زندگی و اهداف یکسان یا شبیه به هم دارین؟

اگر رابطه‌تون موفق و بادوام باشه، باید شما و طرف مقابل یک سری شباهت‌هایی رو حتما داشته باشین. اهداف، آرزوها، مسیر زندگی، ارزش‌ها، اعتقادات و…. حتما باید شبیه به هم باشن.

  چگونه زنان را عاشق و شیفته کنیم (وابسته کردن دختر مورد علاقه، عاشق کردن زنان)

به همدیگه فضا میدین

در صورتی که رابطه‌تون بادوام باشه، اگر عشق‌تون بخواد با دوستاش بیرون بره، شما باهاش قهر نمیکنین، بلکه میدونین که اون هم حق داره گاهی با دوستاش یا خانواده‌اش بیرون بره. در این صورت شما هم میتونین برنامه‌ریزی کنین، دوست‌تونو ملاقات کنین و خوش بگذرونین.

بابت موفقیت‌های همدیگه خوشحال میشین

در رابطه بادوام و موفق، اگر شریک عاطفی‌تون موفقیتی کسب کرده باشه، حسودی نمیکنین یا موفقیتش رو نادیده نمیگیرین، بلکه از ته دل بهش تبریک میگین و بهش انگیزه میدین برای کسب موفقیت‌های بعدی!

واقع‌بین هستین

زوج‌هایی که واقع‌بین هستن یعنی از عشق‌شون انتظارات بیش از حد ندارن، انتظار ندارن رابطه‌شون هر لحظه یک رابطه رویایی و رمانتیک باشه، تفاوت‌ها و شباهت‌هاشونو میشناسن و میتونن با هم از پس سختی‌ها بربیان، رابطه‌شون موفق و بادوام‌تره.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

قیمت مشاوره روانشناسی (تعرفه سازمان نظام روانشناسی برای مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین)

قیمت مشاوره روانشناسی، توسط سازمان نظام روانشناسی و مشاوره هر سال تعیین می‌شود. البته در مراکز مشاوره و کلینیک‌های روانشناسی، ممکن است قیمت‌های متفاوتی را ببینید. برخی از مراکز مشاوره،

مطالعه»
بیزاری مرد 1

با دست پس زدن با پا پیش کشیدن

شروع یک رابطه همیشه آسان نیست به خصوص اگر مهارت‌های لازم ارتباطی برای آن را نداشته باشیم. اما گاهی حتی افرادی که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را

مطالعه»