دنبال رابطه جدیه یا وقت گذرونی؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

دنبال رابطه جدیه یا وقت گذرونی؟

دنبال رابطه جدیه یا وقت گذرونی؟


بسیاری از رابطه‌ها، خیلی ادامه‌دار نیستن

تحقیقات نشون میده که 60% رابطه‌ها اگر تا دو ماه طول بکشه حداقل تا یک سال ادامه پیدا میکنه و اگر تا یک سال ادامه پیدا کنه، خیلی احتمالش زیاده که این رابطه منجر به ازدواج بشه. اگر با مردی کمتر از دو ماهه که ارتباط دارین، احتمالش زیاده که رابطه‌تون آخر و عاقبت نداشته باشه. پس خیلی مهمه که نشونه‌هایی که در پست میگیم رو بدونین.

درمورد شما و اینکه چه کسی هستین، کنجکاوه

شاید مشاهده کرده باشین که وقتی با مردی وارد رابطه میشین، دائما میخواد از شما، علایق، اهداف، ارزش‌ها و معیارها، آینده‌تون و… بیشتر بدونه و ازتون سوالاتی میپرسه و بهتون گوش میده.

بهترین زمانش رو برای شما میذاره

اون در طول روز باهاتون وقت میگذرونه، مثلا شما رو به پارک میبره یا برای شام شما رو به رستوران میبره و… درواقع اون مدام تلاش نمیکنه تا شما رو به خونش ببره یا فقط آخر شب‌ها باهاتون وقت بگذرونه.

نظرتونو می‌پرسه

اگر اون درمورد آینده با شما جدی باشه، درباره اتفاقاتی که در زندگیش می‌افته ازتون مشورت میگیره یا نظرتونو می‌پرسه. درواقع شما میشین مشاور قابل اعتماد اون! همینطور هم شما، در رابطه سالم و موفق باید نظرشو درباره اتفاقات زندگی‌تون بپرسین. این باعث میشه که در رابطه سالم، شما به شخص بهتری تبدیل بشین و رشد کنین.

باهاتون صادقه و تمایل داره باهاتون بحث‌های جدی داشته باشه

در رابطه بلندمدت و جدی، نمیشه مدام دروغ گفت یا با دروغ مشکلات رو حل کرد. کسی که بالغ هست و میخواد باهاتون آینده‌ای داشته باشه، باهاتون صادقه و حرف‌هاشو صادقانه میزنه. اگر اشتباهی مرتکب شده باشه، صادقانه باهاتون درمیان میذاره، حتی ممکنه باهاتون بحث و دعوا بکنه اما همه اینها برای اینه که رابطه بلندمدت میخواد و رابطه براش مهمه.

  اختلاف سنی تو رابطه چقدر مهمه؟

زندگی‌تون به هم پیوند میخوره

شما قبل از اینکه وارد رابطه بشین، زندگی جدایی دارین اما وقتی وارد رابطه جدی میشین زندگی‌تون به هم پیوند میخوره و زندگی اجتماعی‌تون، تفریح و جاهایی که میرین و… به هم پیوند میخوره. این نشونه مهمیه.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط