همیار عشق

چطور خانم بااعتماد به نفس و جذابی باشم؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چطور خانم بااعتماد به نفس و جذابی باشم؟

چطور دختر باکلاس و جذابی باشم؟


چطور میشه؟

تا حالا براتون پیش اومده به یک خانم دیگه نگاه کنین و فکر کنین که چقدر با اعتماد به نفس و باارزشه؟ با خودتون گفتین‌ای کاش مثل اون بودم! اما باید بدونین که شما هم همون قدرت رو دارین که مثل اون جذاب و باارزش دیده بشین، فقط باید روی خودتون کار کنین و این نکات رو رعایت کنین. آقایونی که به دنبال رابطه سالم و موفق هستن، خانم‌های باارزش و خانم‌هایی که معیارهای خاص خودشونو دارن و میدونن که از زندگی و رابطه‌شون چی میخوان  رو دوست دارن و مجذوب‌شون میشن. اگر شما هم میخواین جزو این دسته از خانم‌ها باشین، حتما این نکات رو رعایت کنین.

مدام ازش تعریف نکنین

خیلی خوبه که از کسی که دوستش دارین تعریف کنین اما مواظب باشین که بیش از حد نباشه چون اگر بیش از حد ازش تعریف کنین، درواقع ارزش شما پیش اون پایین میاد. شاید اون بخواد شوخ‌طبعیش و… شما رو تحت تاثیر قرار بده اما نباید از همون اول نشون بدین که تحت تاثیر قرار گرفتین و ازش تعریف کنین. بهتره این کارها رو بذارین برای وقتی که مدتی از رابطه‌تون گذشته باشه.

ارزش‌تونو به رخش نکشین

سعی نکنین از طرق مختلف ارزش‌هاتونو بهش نشون بدین. بلکه اگر خودتون باشین، کمی سرسنگین رفتار کنین و… و اگر اون هم شخص مناسب شما باشه، حتما با معاشرت با شما، ارزش‌تونو میفهمه. با شناختن شما، متوجه میشه که چقدر باوقار، مهربان، باارزش، بااعتماد به نفس هستین و نیاز نیست که اوایل رابطه، ویژگی‌هاتونو به زبان بیارین، بلکه اجازه بدین، خودش شما رو بشناسه. اگر اجازه بدین خودش برای شناختن‌تون تلاش کنه، خیلی بیشتر به سمت‌تون میاد و مجذوب‌تون میشه.

  چرا باید ازدواج کنم؟ (اهداف و دلایل درست و غلط برای ازدواج)

براش مثل یک راز باشین

از همون اول رابطه، درباره خودتون و خانواده‌تون همه چیز رو بهش نگین، همه ویژگی‌هاتونو به زبان نیارین و اجازه بدین خودش ویژگی‌ها و خصوصیات شما رو کشف کنه. البته منظورمون این نیست که درباره خودتون هیچ چیزی نگین اما مواظب باشین که همه جزئیات رو در اختیارش نذارین. اگر خودش سعی کنه شما رو بشناسه، بیشتر برای بدست آوردن دل‌تون تلاش کنه، بیشتر مجذوب‌تون میشه. برای اینکه اصول درست و کاربردی جذب عشق‌تونو آموزش ببینین، میتونین در دوره جذب عشق از آشنایی تا ازدواج شرکت کنین. برای شرکت در دوره، به دایرکت پیام دهید.

نمیتونه ارزش‌تونو ببینه؟؟

اگر مدت زیادیه که با اون در رابطه هستین اما اون بهتون بی احترامی میکنه، حرف‌هایی میزنه یا کارهایی انجام میده که به شما احساس بدی نسبت به خودتون بده، پس اون براتون مناسب نیست. کسی که با معاشرت کردن با شما، ارزش‌تونو درک نکنه، لایق شما نیست. هیچ وقت این زنگ خطر رو نادیده نگیرین چون اگر بی احترامی در رابطه ادامه پیدا کنه، قطعا آزاردهنده خواهد بود و باعث آسیب به روح و روان‌تون میشه.

قدرت ترک رابطه رو داشته باشین

شما هم این قدرت رو دارین، منتها باید تقویتش کنین. یک خانم باارزش و خانمی که قدر خودشو میدونه، وقتی در رابطه ناسالم قرار بگیره، این قدرت رو داره که ازش خارج بشه و مدام همه چیز رو نادیده نگیره و به خودش آسیب زیادی وارد نکنه! خانم باارزش، در رابطه‌ای قرار نمیگیره که نیازهاش مدام نادیده گرفته بشه، تحقیر بشه و… خانم باارزش، میدونه که لایق چیه و به دنبال همون هدفش میره و خودش رو آماده رسیدن به هدفش میکنه و هیچ وقت ناامید نمیشه.

  دعا برای جلو آمدن خواستگار (چه کار کنم بیاد خواستگاریم؟)

احساساتش رو با عشقش در میان میذاره

البته در اوایل رابطه و در کل، نباید بیش از حد احساسات‌تونو نشون بدین چون ممکنه طرف مقابل از فوران احساسات‌تون دل‌زده بشه و تاثیر منفی روش بذاره اما نیاز هست که بعضی وقت‌ها، درباره احساسات‌تون به روش درست صحبت کنین. حتی اگر خیلی زیاد عاشقش هستین، ناگهان تمام احساسات‌تونو بروز ندین، بلکه خودتونو آروم کنین و احساسات‌تونو روی کاغذ بیارین. این کار، از فوران ناگهانی احساسات جلوگیری میکنه. همیشه در هر رفتاری، تعادل رو برقرار کنین یعنی اگر زیاد حرفی رو بزنین یا زیاد رفتاری رو نشون بدین، تاثیر منفی روی رابطه‌تون خواهد گذاشت و ارزش‌تون پایین میاد.

کسی رو نیاز دارین که شریک  زندگی‌تون بشه

شما کسی رو نیاز ندارین که زندگی‌تونو کامل کنه. درواقع اگر میخواین رابطه سالم و موفقی داشته باشین، باید اول زندگی‌تونو کامل کنین و همین احساس رو درباره خودتون داشته باشین و بعد وارد رابطه بشین. شریک عاطفی مناسب، قراره که هم زندگی شخصی و هم زندگی مشترک‌تونو توسعه بده. پس شریک عاطفی، برای پر کردن خلاهای زندگی‌تون نیست، بلکه برای توسعه دادن زندگی کامل‌تونه.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چرا به عشقم نرسیدم؟(حکمت نرسیدن به معشوق)

فهرست مطالب1 چرا به عشقم نرسیدم؟1.1 برای تداوم رابطه عاطفی، چه فاکتورهایی لازمه؟ (1)1.2 برای تداوم رابطه عاطفی، چه فاکتورهایی لازمه؟ (2)1.3 دروغگویی و پنهان‌کاری1.4 مخالفت‌های خانواده‌ها1.5 ضعف در مهارت‌های

مطالعه»