تسخیر قلب زنان

تسخیر قلب زنان (راه نفوذ به قلب یک زن چیست؟)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

تسخیر قلب زنان (راه نفوذ به قلب یک زن چیست؟)

آیا شما دختر مورد علاقه‌تان را پیدا کرده‌اید و میخواهید به همان صورت که شما سخت عاشقش هستید او نیز سخت عاشق شما شود؟ آیا دختر مورد علاقه‌تان به معنی همه زندگی شماست و شما نمیدانید که آیا او هم چنین حسی نسبت به شما دارد یا خیر؟ برای تسخیر قلب زنان چه باید کرد؟

برای تسخیر و نفوذ به قلب دختر مورد علاقه تان، بهتر است نکات زیر را بدانید:

چگونه قلب زنی را تسخیر کنیم؟ ( تسخیر قلب زنان )


سعی نکنید که توجه هر زنی را که می‌بینید جلب کنید، بلکه فقط برای جلب توجه و جذب او تلاش کنید

از لباس پوشیدن و رفتارهایی شبیه افراد جلف خودداری کنید. شما پسرهایی را دیده‌اید که در کار مدلینگ هستند، یا خودشان را در معرض دید دخترانی که با او هم مسیر میشوند قرار میدهند. از این نوع پسرها نباشید. بله، زنان در ابتدا مجذوب این پسرها میشوند. اما در نهایت به این نتیجه میرسند که افرادی مثل شما برای آنها جذابیت بیشتری دارید.
• لباس‌های پر زرق و برق نپوشید و سعی کنید روی پوشیدن لباس‌هایی که او دوست دارد تمرکز کنید، تا اینکه به این فکر کنید که زنان چه ظاهری را دوست دارند.
• بطور مشابه شما باید شیطنت و حرف‌های خصوصی‌تان را برای او نگه دارید و آنها را در برخورد با شخص دیگری به کار نبرید.

مراقب خودتان باشید

مراقبت از خود به او این پیام را خواهد داد که در صورت نیاز شما میتوانید از او نیز مراقبت کند. بهداشت فردی و ورزش را دستور کار خود قرار دهید. نیازی نیست که نگران کم شدن وزن خود باشید، به سلامت و خوش اندامی خود فکر کنید. همین طور الگوی تغذیه‌ای سالمی داشته باشید.

لباس‌های خوب بپوشید

 

شلخته لباس پوشیدن با پوشیدن لباس‌هایی که به شما نمی‌آیند یا دارای لکه یا پارگی هستند، برای یک خانم نشان دهنده این است که شما به خودتان احترام نمیگذارید (که در قاموس شما نمیگنجد!). پوشیدن لباس‌های از مد افتاده (قدیمی)، معمولا نشانگر این است که ذهن شما در زمان قدیم گیر کرده و نمیتواند با گذر زمان جلو برود. برای اینکه به زنی نشان دهید که در کنار شما در امنیت خواهد بود، لباس‌های جدیدی بپوشید که به شما بیایند، اندازه باشند، و همچنین تمیز باشند.

بوی خوب بدهید

زنان کسانی را دوست دارند که همواره بوی خوبی میدهند. مرتب دوش بگیرید، مواد ضد بوی بد استفاده کنید، مسواک بزنید، و شاید هم بخواهید از ادکلن یا اسپری بدن استفاده کنید. رایحه مرکبات معمولا رایحه سالمی بوده و خیلی تند هم نیست، لذا در صورتی که مطمئن نیستید کدام روش بهتر است، استفاده از آن برای شروع گزینه خوبی است.

اعنماد به نفس

اعتماد به نفس برای هر کسی جذاب است! با این عمل به او نشان دهید که چقدر اعتماد به نفس دارید، هرگز خودتان را دست کم نگیرید، و از خودتان تعریف کنید (نه فقط با افراد اطرافتان، بلکه با افراد دیگر نیز این کار را بکنید).

خودتان باشید

بخاطر داشته باشید: زمانی شما بهترین خواهید بود که خودتان باشید. اگر زنی واقعا شما را دوست داشته باشد، شما را بخاطر خودتان دوست خواهد داشت. زمانی که ما نقش کسی را که نیستیم بازی کنیم، خیلی زود یا دیر دیگر قادر نخواهیم بود آن نقش را ادامه بدهیم. حتی اگر او خود واقعی‌تان را هم دوست داشته باشد، اگر متوجه بشود که گولش زده‌اید و احساس کند به او دروغ گفته‌اید، ممکن است دیگر شما را دوست نداشته باشد. خودتان بودن همچنین به شما کمک میکند همواره روحیه شاد بودن خود را حفظ کنید!

  از کجا بفهمم آیا عاشق شدم (نشانه‌های عاشق شدن چیه؟)

به او و هر کس دیگری احترام بگذارید

احتمالا میدانید که اگر بخواهید قلب او را تسخیر کنید باید به او احترام بگذارید (اگر نمیدانستید، الان دیگر میدانید!)، اما بخاطر داشته باشید که احترام به دیگران نیز اهمیت دارد. اگر شما برخوردتان با دیگران بد باشد، او همواره نگران این است که ممکن است در صورتی که کار “اشتباهی” از او سر بزند و یا شما را ناراحت کند، با او نیز بد برخورد کنید. با اجازه دادن به او و دیگران برای حرف زدن و شنیده شدن، به آنها احترام گذاشته، برای نظراتشان ارزش قائل شوید، هرگز آنها را تحقیر نکنید، هرگز به آنها دروغ نگویید، و هرگز چیزهای ظالمانه‌ای درباره آنها یا به آنها نگویید.

احساساتی باشید

درست است که شما باید در رابطه‌تان احساساتی باشید، اما باید در زندگی‌تان نیز با احساس باشید. بودن با یک فرد احساساتی در زندگی به ما کمک میکند که بیشتر احساساتی شده و انرژی بیشتری بگیریم، بنابراین ما بطور طبیعی جذب چنین افرادی شده و بیشتر خواهان حضور آنها میشویم. با جشن گرفتن مناسبت‌هایی که شما را شاد و منحصربفرد میکند، با احساس باشید، بدون اینکه نگران این باشید که دیگران راجع به شما چه فکری میکنند.

شوخ طبع باشید

همانطور که ما در زندگی‌مان دنبال افراد بااحساس هستیم، بطور مشابه نیز دنبال کسی هستیم که زندگی‌مان را شادتر کند. اگر شما بتوانید با انجام کارهای فوق‌العاده و ماجراجویی‌های جدید زندگی او را شادتر کنید، به شدت عاشق شما خواهد شد.

مانند یک قهرمان او را در اولویت قرار دهید

 

زنان این مورد را در زندگی نسبت به مردها کمی تجربه میکنند. بیشتر سیستم‌های اجتماعی به ضرر زنان است (برای مثال درآمد کمتر)، و بنابراین به شریکی نیاز دارند که بتواند به آنها در زندگی کمک کند، نه اینکه شرایط را برای آنها سخت‌تر کند. اگر میخواهید قلب او را تسخیر کنید، به او نشان دهید که نمی‌خواهید مانعی برای او باشید. داشتن یک سبک کاری قوی، برای او یک کمک بوده، و به او نشان میدهد که شما برای او بیش از هر زن دیگری ارزش قائل هستید.

• یک راه خوب برای نشان دادن اینکه او فرد شماره یک زندگی شماست، خجالت نکشیدن از این است که دیگران بدانند که او با شماست و شما عاشق او هستید!
• راه دیگر برای نشان دادن اینکه او اولویت شماست این است که برای او وقت بگذارید! کاری نکنید که او احساس کند وقت شما را میگیرد و به او نشان دهید که چقدر با او به شما خوش میگذرد.
• از لحاظ مالی ثبات داشته باشید و شغلی داشته باشید. نیاز نیست حتما یک شغل خوب داشته باشید. زنان در صورتی که بدانند میتوانند به شما تکیه کنند، به درآمد کم شما توجهی نمیکنند.

از او مراقبت کنید

به او نشان دهید که مراقبش هستید. اجازه بدهید احساسات شما خود را نشان دهند. جامعه به مردان میگوید که نمیتوانند احساساتشان را نشان دهند و زنان طوری تربیت شده اند که فکر میکنند بروز احساسات باعث دور کردن مردان از آنها میشود و بنابراین کسی احساساتش را بروز نمیدهد و این وحشتناک است! این سیکل را بشکنید! بگذارید او متوجه بشود در ذهن شما چه میگذرد و نگران این نباشید که به او نشان دهید چقدر دوستش دارید. کارهای جالبی برای او انجام دهید. هنگامی که نیاز دارد تا در مورد مشکلاتش با شما صحبت کند به حرفهایش گوش دهید. در مواجهه با چالش های زندگی با هم مثل یک تیم کار کنید. او را تشویق کنید و به او کمک کنید به آرزوهایش برسد. در رابطه خودخواه نباشید و نشان دهید که مراقبش هستید.

  با عشقم در مورد چی حرف بزنم؟ (موضوع برای صحبت با پسر)

تسخیر قلب او


به او بصورت ناخواسته و هدفمند هدیه بدهید

 

بله، هدیه دادن راه خوبی برای تسخیر قلب زنان است، اما هر هدیه‌ای مناسب نیست. هدیه‌هایی که میدهید باید نشان دهد که شما حواستان به او هست و بویژه مراقب او هستید. هدیه‌ای ندهید که مثلا برای خواهر یا شریک عاطفی قبلی شما مناسب باشد. هدیه‌ای بدهید که برای او خاص باشد. سعی کنید هدیه‌ای به او بدهید که به رنگ مورد علاقه‌اش باشد، چیزی میخواهد یا نیاز دارد، یا (در بهترین حالت) چیزی که شما یاد لحظات خاصی که با هم داشته‌اید بیندازد.

در روزهای بدش به او گل هدیه بدهید

 

اگر با شما تماس گرفت یا پیام داد و گفت که روز بدی داشته است، برای او گل بخرید و در هنگام خوردن ناهار یا زمانی که به منزل میروید به او هدیه بدهید. اگر شب چنین چیزی به شما گفت، گل ها را در صبح روز بعد به او هدیه بدهید، با این عنوان که “امیدوارم که این گل ها باعث شود امروز روز بهتری نسبت به دیروز داشته باشید”.

مسابقه جستجو برای او ترتیب بدهید

 

تعدادی یادداشت برای او بگذارید،که روی هر کدام یکی از ویژگی‌های او را که دوست دارید و یک راهنمایی برای مرحله بعدی نوشته شده است. مرحله پایانی مسابقه را برای او با یک دعوت به شام یا یک هدیه به اتمام برسانید.

برای او کاردستی درست کنید

از خلاقیت خود استفاده کنید و چیزی برای او درست کنید. نمی‌خواهد آن چیز خیلی عالی و تک باشد. فقط برای نشان دادن این است که شما فکر میکنید او ارزش وقت گذاشتن و فکر کردن را دارد. می‌توانید برای او کارت پستال درست کنید، گردنبند بسازید، یا مجسمه‌ای برای میز کار او درست کنید (برای خرید خاک رس پلیمری و مغازه‌های محلی مراجعه کنید).

برای او آشپزی کنید

 

زمانی که یک روز سخت را سپری میکنید، آخرین چیزی که میخواهید انجام دهید نمک پاشیدن روی زخم خود با نیم ساعت آشپزی کردن است، درسته؟ پس زمانی که میدانید او استرس دارد (یا حتی ندارد)، با پختن یک شام خوب به او کمک کنید.

برای او نامه بنویسید

تا آنجا که میتوانید برای او نامه بنویسید. شما حتی مجبور نیستید در نامه راجع به چیزهای جالب صحبت کنید، اما یک روش مفید برای صحبت در مورد احساساتتان است. این روش کلاسیک به او نشان خواهد داد چقدر او را دوست دارید، و بطور سحرآمیزی شما را در قلب او جای خواهد داد.

برای او یک لوح فشرده پر از آهنگ تهیه کنید

یک لوح فشرده (نوار کاست) یا یو اس بی پر از آهنگ‌هایی که برای رابطه شما مهم است و شما را یاد او می‌اندازد تهیه کنید. سعی کنید با انتخاب آهنگ‌ها، داستان عشق خود (قبل از آشنایی با او چه احساسی داشتید، چگونه با او برخورد کردید، در ابتدا چه فکری کردید و …) را برای او بازگو کنید.

از او رهنمایی بخواهید و به آن عمل کنید

زنان، مانند هر انسان دیگری میخواهند مفید باشند. آنها دوست دارند در راه رسیدن به یک هدف کمک کنند، بویژه برای افرادی که نسبت به آنها احساس عاطفی دارند. بگذارید آنها با درخواست راهنمایی و مشورت راجع به یک مسئله‌ای که در زندگی‌تان دارید، احساس مفید بودن داشته باشند. مهمتر از همه، شما باید به حرف او گوش دهید و بگذارد ببیند که به حرفش عمل کرده‌اید.

  آیا خانم‌ها از سیکس پک آقایان خوششان می‌آید؟ (اهمیت جذابیت ظاهری مردان)

واقعا او را بشناسید

خود واقعی او را بشناسید، و نه فقط کسی که شما دوست دارید باشد یا چهره‌ای که در زندگی روزمره دارد. با او در رابطه با موضوعات مرتبط حرف بزنید و راههایی را پیدا کنید تا به او نشان دهید که شما او را پذیرفته‌اید. برای مثال، بلیط یک تئاتری را که خودتان دوست ندارید اما میدانید که او دوست دارد، برای او بگیرید.

مخاطب فوق‌العاده‌ای برای او باشید

زنان فردی را دوست دارند که بتوانند با وی بطور جدی صحبت کنند. کسی که بتوانند با آرامش با او حرف بزنند. شما برای وی آن شخص باشید و قلب وی مال شماست.

سرزنده و شوخ طبع باشید

 

برای ملاقات با زنان فرد شاد و شوخ‌ طبعی باشید. یکجا ننشینید و از زمین و زمان گله کنید، یا تصمیم گیری راجع به همه چیز را به او واگذار کنید. در هر کار مشترکی فعال باشید و کمک کنید تا لحظات خوبی داشته باشد.

او را ببوسید

مهارت در عشق بازی، اگر مهمترین چیز نباشید، یقینا آنقدر مهم هست که بخواهید روی آن کار کنید. بخاطر داشته باشید، تمرین کردن باعث پیشرفت شما میشود!

یاد بگیرید چگونه عواطف او را تحریک کنید

در تحریک احساسات او خوب عمل کنید. این کار به او نشان میدهد که چقدر نسبت به احساسات او اهمیت میدهید، و نه فقط به احساسات خودتان! به چیزهایی که احساس او را خوب میکند توجه کنید و زمان بیشتری را برای او در نظر بگیرید.

هنر شوخ‌طبعی خود را تقویت کنید

هر کسی خنده را دوست دارد، بنابراین به او نشان دهید که میتوانید خنده و شادی را با یادگیری چگونه خنداندن وی، به زندگی او بیاورید.

نکات و هشدارها


• برخی زنان عاشق مردهای با اندامهای عضلانی نیستند. لذا اگر اندام عضلانی ندارید از پوشیدن لباس‌های چسبان اجتناب کنید.
• در مورد او پیشداوری نکنید. زنان تافته جدا بافته‌ای نیستند. رفتار کردن با آنها به همان صورتی که هستند یک راه سریع برای نشان دادن این است که که شما چقدر خود واقعی آنها را دوست دارید. مثل هر انسانی دیگری رو کره زمین، هر دختری نیز منحصر بفرد است. برای شریک زندگی خود ارزش قائل دهید!

در یک کلام…
گاهی آقایان فکر می‌کنند برای بدست آوردن زن مورد علاقه شان باید دل همه زن‌های مجلس را ببرند. به او توجه کنید و تنها در صدد جلب توجه زن مورد علاقه تان باشید. جذابیت بصری یکی از راه‌های تسخیر قلب زنان است. به طور کلی زنان از مصاحبت با مردانی که اعتماد به نفس دارند لذت می‌برند، اما لطفا خودتان باشید و به او اجازه دهید شما را همانطور که هستید بشناسد. به او اجازه دهید تصمیم گیرنده روند دوستی باشد، این برای پیشبرد دوستتان موثر است. گاهی با هم آشپزی کنید و در مورد مسئله‌ای از او نظر بخواهید و آن را اجرا کنید. او را بشناسید و بدانید بهترین راه برای نفوذ به قلب یک زن تلاش برای شناخت اوست. رابطه مانند نهالی نیاز به مراقبت و باغبانی دارد. پس باغبانی باشید که همیشه به باغش اهمیت می‌دهد.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

 • با سلام خدمت شما
  بنده حدود دو سال هست که رابطه‌ام با خانمم خیلی سرد شده و اون افسرده شده به دلایلی
  هر کاری میکنم برنمی‌گرده
  اشتباه از خودمم بوده که بهش شک کردم کمی متاسفانه اشتباه میکردم
  نمیدونم دیگه چکار کنم براشون
  خواهشا کمکم کنید زندگیم به این رابطه بسته شده والا دیگه طاقت ندارم

  • سلام دوست گرامی
   اطلاعات محدودی را بیان کردید و نیاز به اطلاعات بیشتری داریم تا بتوانیم بهتر راهنمایی‌تان کنیم.
   چند مدت است ازدواج کردید؟
   بر اثر چه اتفاقی این افسردگی و سردی اتفاق افتاده است؟
   رابطه‌تان سرد شده یا جدا از هم زندگی می‌کنید؟
   آیا ایشان توسط روانشناس ویزیت شده‌اند و تشخیص افسردگی گرفته‌اند؟ برای درمان افسردگی همسرتان چه اقدامات درمانی انجام داده‌اید؟
   وقتی سهم خودتان را از این اشتباهات و اتفاقات می‌دانید، باید برای جبران آنها، ابتدا برای درمان افسردگی همسرتان اقدام کنید.
   چون تا وقتی خلق و خوی ایشان افسرده باشد، نمی‌تواند برای گرم شدن زندگی‌تان همراهی کند.
   بهترین اقدام مراجعه به زوج درمانگر است.

مقالات مرتبط