همیار عشق

7 نشونه اینکه وقتشه رابطه‌تونو تموم کنین!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

7 نشونه اینکه وقتشه رابطه‌تونو تموم کنین!

7 نشونه اینکه وقتشه رابطه‌تونو تموم کنین!


انتظاراتش با شخصیت شما جور در نمیاد

اگر وقت تموم کردن رابطه‌تون رسیده باشه، احساس میکنین که انتظاراتی که اون شخص ازتون داره از شخصیت شما خیلی فاصله داره.

رفتارش با شما متناقضه

وقتی متوجه میشین که اون شخص، به چیزی که میگه عمل نمی‌کنه و به حرف‌هاش پایبند نیست، وقتشه که ازش جدا بشین. این تناقض، ممکنه نشونه این باشه که عشق‌تون به دنبال بهانه هست که شما رو نادیده بگیره و بهتون بی‌توجهی کنه.

قابل اعتماد نیست

در رابطه عاطفی، اعتماد خیلی مهمه. اگر عشق‌تون بارها و بارها نشون داده که قابل اعتماد نیست، درست نیست که دوباره ببخشینش. این دفعه، باید برای ادامه رابطه‌تون تجدید نظر کنین. چنین رابطه‌ای، رابطه ناسالمی هست که میتونه بهتون آسیب برسونه و خوشحالی و شادی شما رو ازتون بگیره.

ازتون قدردانی نمی‌کنه

چه انتظاری از کسی که هیچ وقت ازتون قدردانی نمی‌کنه، دارین؟؟ قراره که همیشه بهتون آسیب بزنه و ناراحت‌تون کنه. همین، میتونه یک نشونه‌ای برای شما باشه تا رابطه‌تونو ادامه ندین. قدردانی در رابطه عاطفی باید به صورت دو طرفه باشه.

همیشه باید خوشحالی‌تونو فدای عشق‌تون بکنین

هیچ وقت خوشحالی و شادی‌تونو فدای شخص خودخواه نکنین! همینطور که عشق‌تون باید در رابطه‌تون شاد باشه، شما هم این حق رو دارین چون لایق خوشحال بودن هستین. اگر نمیتونه شما رو خوشحال کنه، وقتشه که رابطه رو تموم کنین. کسی که عاشق‌تون باشه، باید بتونه شما رو خوشحال کنه.

هیچ وقت نمیتونین باهاش صحبت کنین

وقتی باهاش بحث و دعوا میکنین، بهتون اجازه میده که حرف‌هاتونو بزنین و توضیح بدین؟ اگر نه، وقتشه که رابطه رو تموم کنین. به خاطر تصمیمی که برای رابطه‌تون میگیرین نباید متاسف باشین چون اون شخص، لایقشه و شما هم لایق شریک عاطفی بهتری هستین.

  طلاق و جدایی بخاطر شبکه‌های اجتماعی، اینستاگرام و اینترنت

رابطه‌تون شما رو خسته میکنه

شاید گاهی احساس کنین که خسته شدین. اگر اکثر اوقات این احساس رو دارین، شاید وقتش باشه که رابطه‌تونو تموم کنین. هیچ دلیلی برای ادامه رابطه با شخص نامناسب نیست!

افراد دیگه‌ای هستن که عاشق‌تون هستن

اگر وقتشه که ازش جدا بشین، باید بدونین که شما هنوز افراد دیگه‌ای رو در زندگی‌تون دارین که عاشق‌تون هستن، مثل خانواده و دوستان‌تون. وقت‌تونو با دوستان و خانواده‌تون بگذرونین. این، بهترین راهه که بعد از جدایی، حال‌تون بهتر بشه.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

سندرم دختر خوب چیست؟

دختر خوب چه دختریه دختر خوب دختریه که مهربون باشه، مودب باشه، خوشرو و خوش‌برخورد باشه، به فکر اطرافیانش باشه و … اینا ویژگی‌های خوبی هستن اینجوری میتونید رابطه گرم

مطالعه»