9 توصیه مهم مخصوص خانم ها

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

9 توصیه مهم مخصوص خانم ها

9 توصیه مهم مخصوص خانم ها


مردان به راحتی تحت تاثیر قرار میگیرن

مردان، خیلی تحت تاثیر حرف‌های دوستان و همکاران هم‌جنس خود هستن. یعنی اگر به نظر دوستان یا همکارهاش، شما خانمی باشخصیت و باهوش باشین، حتما به نظر خودش هم همینطور هستین. در واقع باید مواظب رفتارتون با دوستاش باشین و خیلی محترمانه رفتار کنین.
مردان نمیدونن چطور باهاتون رفتار کنن

اونها بیشتر اوقات نمیدونن که دقیقا شما میخواین چطور باهاتون رفتار کنه.

مثلا میخواین در ماشین رو براتون باز کنه، براتون گل بخره و… برای اینکه بهش یاد بدین که چطور باهاتون رفتار کنه، بهتره بهش بگین که چی دوست دارین و چی دوست ندارین. او یاد میگیره که چیکار کنه که نشون شده به شما احترام میذاره و بهتون علاقه داره.

بهش گوش بدین

وقتی درباره ی موضوعی باهاش حرف میزنین و به اختلاف نظر میرسین، زود عصبانی نشین و باهاش دعوا نکنین. کمی به حرفهاش فکر کنین و سعی کنین به موضوع، از زاویه دید او هم نگاه کنین. این کار، او رو خوشحال میکنه و باعث میشه بهتون جذب بشه

کسی که نخواد تغییر کنه، هرگز تغییر نمیکنه

اگر براش بارها توضیح دادین که دوست دارین چطور باهاتون رفتار کنه و حتی براش مثال هم زدین اما او همچنان به سبک خودش بااتون رفتار میکنه و توجهی به نیازهای شما نداره، امیدوار نباشین که تغییر کنه. بهتره با کسی باشین که بهتون احترام میذاره و شما و نیازهاتون رو قبول داره.

مدام شکست هاش رو به رخش نکشین

مدام بدبختی ها، اقساط، بدشانسی ها و بدبیاری هاش رو بهش یادآوری نکنین.

  70 پیام تبریک تولد عاشقانه (پیامک تولد مبارک خاص و زیبا)

مدام نگین یادته فلان روز چی شد؟ چقدر بدشانسی آوردی! چرا نمیتونی فلان کار رو بکنی؟! سعی کنین به هر اتفاقی مثبت نگاه کنین حتی اگر اون اتفاق بدیه. مثلا موقع حرف زدن درباره ی اتفاق بد، از این بگین که ازش چی یاد گرفتین.

گاهی او به سکوت نیاز داره

کاملا طبیعیه که مردان به دلیل مشکلاتشون، بخوان تنها باشن و از همه فاصله بگیرن. مهم اینه که شما در این وضعیت، چطور برخورد میکنین. حتی در این مدت، نباید زیاد بهش پیام بدین. بذارین مشکلاتش رو حل کنه و فکرش آزاد بشه، مطمئن باشین که بعدا خودش میاد سراغتون.

شما سکوت نکنین

شاید وقتی او شما رو ناراحت میکنه و شما از دستش دلخور میشین، به جای اینکه حرف بزنین، سکوت کنین. این رفتار اشتباهیه! سکوت کردن شما،او رو مقصر جلوه میکنه. به جای این کار، وقتی عصبانی نبودین، باهاش منطقی و محترمانه صحبت کنین و سعی کنین مشکلتونو حل کنین.

چالش ایجاد کنین

وقتی دیدین رابطه‌تون خسته‌کننده شده و هیجان نداره، چالش ایجاد کنین. مثلا میتونین با هم جاهایی برین که تا حالا نرفتین، فیلم‌های هیجان انگیز نگاه کنین، با هم بازی کنین و … مهمه که بدونین چطور بهش پیام بدنی که تنوع و جذابیت ایجاد بشه. میتونین به دایرکت پیام بدین و از دوره جذب عشق با موبایل همیار عشق استفاده کنین.

تکیه گاهش باشین

ازش تعریف کنین، از توانایی هایی که داره، از استعدادهاش، از سخت کوشیش، از باهوش بودنش و از قدرتش. بهش بگین که چقدر خوشحالین که باهاش هستین و چقدر بهش افتخار میکنین. با حرف هایتون بهش قدرت بدین تا بیشتر برای زندگی و رابطه تون تلاش کنه. به مردانگیش احترام بذارین و بهش بگین که چرا اونو بین این همه مرد، انتخاب کردین. شما چه توصیه ی دیگه ای دارین؟

  رابطه سالم چه ویژگی‌هایی دارد؟ (چگونه رابطه عاطفی سالم داشته باشم؟)

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

لیاقت شما بیشتر از اینه!

لیاقت شما بیشتر از اینه! کسی که همش درگیر کار و… هست کسی که برای شما وقت نمیذاره، مشتاق نیست شما رو ملاقات کنه، پیام‌هاتونو دیر جواب میده و… همیشه

مطالعه»