جذب همکار

عاشق همکارم شدم، چه کار کنم جذبش کنم؟( جذب همکار و ابراز علاقه به او)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

عاشق همکارم شدم، چه کار کنم جذبش کنم؟( جذب همکار و ابراز علاقه به او)

محل کار می‌تواند مکانی واقعا عالی برای آشناشدن با افراد باشد زیرا در این مکان بطور دائم فرد مدنظر را می‌بینید. از همین رو به راحتی می‌توانید شناخت بهتری از همدیگر بدست آورید. کارکردن در کنار هم باعث‌می‌شود تا چیزی بین شما مشترک‌باشد و چیزهایی برای گفتگو در این زمینه داشته‌باشید. اما فراموش‌نکنید که تبدیل‌کردن محیط کار به مکانی برای برقراری رابطه ممکن‌‌است مشکلاتی نیز به همراه داشته‌ باشد. اگر رئیس و یا سایر همکارانتان این قضیه را تاییدنکنند در این صورت جاده‌ی عشق می‌تواند صعب‌البور باشد. با این حال، اگر همکارتان نیز شما را دوست‌ داشته باشد در این صورت او با کمال میل تغییراتی ایجادمی‌کند تا این قضیه دردسرساز نشود.

۸ گام برای اینکه بتوانید همکار خود را جذب‌کنید


1. تماس چشمی برقرارکنید

برقراری تماس چشمی برای جذب و ابراز علاقه الزامی است. در واقع چشمان یک فرد همچون پنجره‌ای رو به روح و روان او هستند لذا با این کار می‌توانید به همکارتان اجازه‌دهید تا درون شما را از طریق چشمانتان ببیند. اگر نمی‌توانید که مستقیما به چشمان او نگاه‌کنید شاید وی اینطور برداشت‌کند که شما علاقه‌ای به شناخت او ندارید.

• اگرچه برقراری تماس چشمی تا حدی خوب است اما فراموش‌نکنید که به مدت زیادی به چشمان وی خیره‌نشوید. در واقع تفاوت ظریفی بین نگاه‌کردن و خیره‌شدن وجود دارد که باید آن را رعایت‌کنید.

• عموما می‌توان از طریق بالابردن ابروها، برقراری تماس چشمی، خم‌کردن سرشان رو به پایین و یکطرف و سپس نگاه‌کردن به دور زنان را مجذوب خود کرد.
بر اساس یک تحقیق در دانشگاه هاروارد معلوم‌شد که زوج‌هایی که رابطه‌ی عشقی بین آنها عمیق است ۷۵ درصد زمانی را که با یکدیگر حرف‌می‌زنند را صرف نگاه‌کردن به یکدیگر می‌کنند و زمانی که فرد سومی وارد می‌شود به آرامی نگاه خود را از روی یار برداشته و به جایی دیگر نگاه‌می‌کنند. در مقابل، افراد به هنگام یک گفتگوی عادی تنها ۳۰ الی ۶۰ درصد به یکدیگر چشم‌می‌دوزند. از همین رو، اگر می‌خواهید که ذهن او را بخوانید و پی‌ببرید که آیا او مجذوب شما شده‌است یا نه، از هر فرصتی استفاده‌کنید و به چشمان عشق زندگیتان خیره‌شوید. حتی اگر رئیستان نیز شما را صدامی‌زند باز چند ثانیه‌ای بیشتر به چشمان او خیره‌شوید.

2. لبخند بزنید

احتمالا لبخندزدن آسان‌ترین راه برای این است که به طرف مقابل بفهمانید که به او علاقه‌دارید. وقتی شما به فردی لبخند‌می‌زنید در واقع با این کار نشان‌می‌دهید که شما فردی خوش‌برخورد و خوش‌اخلاق هستید. با لبخندزدن به طرف مقابل به او اجازه‌می‌دهید تا به شما نزدیک‌شود و بفهمد که می‌تواند با شما وارد رابطه‌ای شود.
• بهترین لبخند یک لبخند هوشمندانه است. افراد به راحتی می‌توانند لبخندهای مصنوعی را تشخیص‌دهند لذا سعی‌کنید که لبخندهایتان طبیعی باشد.
• اگر دندانهای زیبا و یا فرورفتگی‌های بانمک دارید لبخندزدن به شما کمک‌می‌کند تا آنها را به نمایش‌بگذارید.

3. از او تعریف‌کنید

هر کسی دوست‌دارد هرزگاهی از وی تعریف و تمجیدشود. به چیزی که در مورد او دوست‌دارید و یا به یک ویژگی‌ وی که برای شما مهم است اشاره‌کنید. البته بهتر است که همیشه بر روی ظاهر وی متمرکزنشوید و تمامی تعریف و تمجیدهای شما مربوط به ظاهر او نباشد. به چیزهایی فکرکنید که او قبلا انجام داده و از نظر شما جالب بوده‌اند و یا کارهایی که برای خود او باارزش بوده‌اند و به آنها افتخارمی‌کند.
• اجازه‌دهید که متوجه‌شود که شما همیشه از دیدن وی خوشحال‌هستید. کاری‌کنید که بداند شخصیت وی باعث‌می‌شود تا روزهای طولانی و سخت کاری برای شما جذاب و شیرین شود.
• از کارهایی همچون یک سخنرانی خوب و یا توجه او به جزئیات کاری که او بخوبی از پسشان برآمده تعریف و تمجید‌ کنید.

4. با او رک و رو راست حرف‌بزنید

تحقیقات نشان‌می‌دهد که زنان زمانی بیشترین دلبری را دارند که رک و رو راست حرفشان را بزنند. اگر پاسخ و واکنشی از طرف مقابلتان دریافت‌نمی‌کنید شاید صرفا بخاطر این باشد که وی پیغام شما را نگرفته‌است و لازم است که در این مورد واضح‌تر حرف‌بزنید.
• رک و راست‌ رفتن سر موضوع نیز محدودیت‌هایی دارد. اگر احساس‌می‌کنید که تمامی سرنخ‌ها و علائم ابراز علاقه‌تان را به درستی به او نشان‌می‌دهید اما باز واکنشی از جانب او دریافت‌نمی‌کنید شاید بدین خاطر باشد که او دارد مودبانه به شما اعلام‌می‌کند که علاقه‌ای به این کار ندارد.
• اگر می‌ترسید که دلیل بی‌محلی‌های او این چنین باشد، به رفتارهای جذب‌کننده‌ی خود مثل قبل ادامه‌دهید و ببینید که آبا او تمایلی به واردشدن به موضوع دارد یا نه.
• می‌توان بدون درخواست‌کردن از او با طرف‌ مقابلتان رک باشید. مثلا بجای “لطف‌می‌کنید برای من یک نوشیدنی بیاورید” می‌توانید بگویید “دوست‌دارم گاه‌گاهی دور هم جمع‌شویم” .

  چرا نمی‌توانم دوست دختر داشته باشم؟

5. از طریق دنیای مجازی او را جذب خود کنید

جذب عشق با موبایل یا رسانه‌های جمعی بسته به نحوه‌ی انجام آن می‌تواند بسیار مخفیانه و یا بسیار آشکارا باشد. اگر هرزگاهی یک اس‌ام‌اس عاشقانه بفرستید به احتمال زیاد کسی متوجه این قضیه‌نمی‌شود اما اگر تمامی عکس‌های طرف مقابلتان را در صفحه‌ی شخصی‌اش در اینترنت لایک‌کنید در این صورت همکاران دیگرتان متوجه رابطه‌ی بین شما خواهند شد.
• همواره در خصوص ابراز عشق از طریق رسانه‌های مجازی بسیار محتاطانه رفتارکنید.
• از بیان چیزهایی که مناسب محل کار نیستند بپرهیزید. مثلا دعوت وی به بیرون برای ناهار و یا شام پس از یک روز کاری طولانی بلامانع است اما اصلا ارسال عکس‌های پیشنهادی توصیه‌نمی‌شود.

6. بهترین‌های خود را ارائه‌دهید

ظاهر خود را به بهترین شکل ممکن آراسته‌ کنید

هیچ روش خاصی برای داشتن ظاهری عالی وجود ندارد. هر زنی سبک متفاوتی نسبت به سایر زنان دارد و همچنین هر مردی سلیقه‌ی خاص خود را دارد. منظور از ارائه‌ی بهترین ظاهر این نیست که او راجع به شما چه فکری‌می‌کند بلکه منظور از آن پوشیدن چیزی است که به شما اعتماد بنفس می‌دهد. وقتی حس خوبی نسبت به خودتان داشته‌ باشید به خودی خود از دید افراد جذاب می‌شوید.

• اگر مجبور هستید که لباس‌های کاری بپوشید لباسی را انتخاب‌کنید که در آن احساس راحتی و عالی داشته‌باشید و بهترین ظاهر ممکن‌ را از دید خودتان به شما می‌دهد.
• اگر شغل شما طوری است که پوشیدن یونیفورم در محیط کار الزامی است از اندازه‌بودن و تمیز بودن آن اطمینان حاصل‌کنید. به ابعاد ظاهری همچون ناخن، آرایش صورت و جواهرت که جنبه‌ی شخصی دارند بیشتر توجه‌کنید.
• اگر لباس‌های شما بنا به محیط کاریتان کثیف‌می‌شوند لباس و نوع آرایش مویی انتخاب‌کنید که به شما اعتمادبنفس و احساس خوبی به شما می‌دهد.

نظافت و بهداشت را رعایت‌کنید

صرفا داشتن ظاهری زیبا برای جذب‌کردن طرف مقابل کافی نیست. در واقع، عدم‌رعایت بهداشت می‌تواند نتیجه‌ای معکوس به همراه داشته باشد. روزانه حداقل یکبار دوش بگیرد و دو بار در روز مسواک‌بزنید. لباس‌های تمیز بپوشید و از خوشبوکننده‌ها استفاده‌کنید.
• از دید برخی از افراد رعایت بهداشت مهم‌تر از داشتن ظاهری خوب است. در مرحله‌ی اول به خوبی از خود مراقبت‌کنید تا به‌خودی خود ظاهری زیبا پیداکنید.
• افرادی که به خودشان می‌رسند جذاب هستند زیرا نشان‌می‌دهند که به ظاهرشان افتخارمی‌کنند.

خواب کافی داشته‌ باشید

با داشتن خواب کافی شبانه نه تنها هوشیاری و عملکردی بهتر در روز خواهید داشت بلکه بهترین حس و حال و وضعیت ظاهری را نیز برای شما به همراه می‌آورد. اگر به اندازه کافی استراحت‌ نکنید در طول روز بی‌حال بوده و نمی‌توانید به هنگام حرف‌زدن با طرف مقابلتان بهترین نمایش و عملکرد ممکن را داشته باشید.
• مقدار خواب لازم برای یک فرد بیشترین ربط را به اهداف شخصی آن فرد دارد. اکثر افراد به خوابی حدودا ۷ الی ۹ ساعت نیاز دارند.
• از جمله علائم عدم داشتن استراحت کافی عبارتند از ظاهرشدن سایه‌ و کیسه‌هایی در زیر چشم‌ها. در صورتی که فرد از استراحت کافی برخوردار باشد این علائم در وی نمایان نمی‌شوند.

از مواد خوشبوکننده استفاده‌کنید

بو حسی است که بیشترین گره‌خوردگی را با حافظه دارد. همچنین بو با جذابیت نیز در ارتباط است. اگر عشق‌تان شما را با بوی خوش به یاد داشته‌ باشد در اینصورت می‌توان آن را بعنوان یک نقطه مثبت برای پیشبرد اهدافتان تلقی‌کرد.
• البته این بدین معنی نیست که خود را غرق در عطر و ادکلن کنید. در واقع، می‌توان تنها با استفاده از صابون و مواد خوشبوکننده‌ نیز راه زیادی را در مسیر رسیدن به عشقتان طی‌کرد.
• اگر دوست دارید که عطر بزنید به واکنش‌های او توجه‌کنید. چنانچه او به سمت شما خم شود یعنی اینکه بوی عطر شما را دوست دارد اما اگر لم‌داد و یا بینی‌اش را بالاکشید این نمی‌تواند نشانه‌ی خوبی باشد و ظاهرا عطر شما را دوست‌ندارد.

خود را مستقل و با اعتمادبنفس نشان‌دهید

باید نشان‌دهید که کارهای زیادی برای انجام‌دادن دارید و در این راه به هیچ کسی وابسته نیستید تا حس رضایت از خود به شما دست‌دهد.
• نشان‌دهید که راز و رمز داشتن یک زندگی جالب را می‌دانید. مثلا می‌توانید بگویید که “آیا تا به حال به قایق‌سواری رفته‌اید؟ من می‌خواهم که این آخرهفته به قایق‌سواری بروم و دارم فکرمی‌کنم که چه وسایلی با خودم ببرم. ”
• به هنگام خوردن غذا به تنهایی و یا با دوستان خود احساس راحتی‌کنید. این نشان‌می‌دهد که شما برای تنهایی خود و افرادی که برایتان مهم است ارزش قائل هستید.

  از خانواده همسرم متنفر هستم (کینه و نفرت از خانواده همسر)

نشان‌دهید که آدم شوخ‌طبیعی هستید

اگر تنها در محیط کار او را می‌بینید شاید او سایر ابعاد شخصیتی شما را نشناسد. به او نشان‌دهید که چه در محیط‌‌کار و چه در خارج آن آدم سخت‌گیر و مقرراتی نیستید.
• در محل کار خود کمی با همکاران خود شوخی‌کنید. اما زیاده‌روی نکنید. گاهی‌اوقات کمی شیطنت در محیط کار به همکار شما نشان‌می‌دهد که شما چه روحیه فعال و شادی دارید؛ و این چیزی است که برای هر زن و مردی جذاب و خوشایند است.
• همکارانتان را برای انجام کارهای بانمک و شاد دعوت‌کنید. با این کار می‌توانید به او نشان‌دهید که چقدر در محیط‌‌های شاد و شوخ آدم باحال و شوخی هستید.

7. در محیطی خارج از محل کار با وی در ارتباط باشید

او را به صرف انجام‌دادن کاری متفاوت دعوت‌کنید

با این کار نشان‌می‌دهید که می‌دانید چگونه خوش‌بگذرانید و به او هیجان بدهید. دعوت‌کردن افراد به بیرون برای صرف نوشیدنی و یا شام کاری بسیار آسان است اما به یادمانی‌ترین افرادی کسانی هستند که ما را دعوت‌می‌کنند تا کاری انجام دهند که قبلا هرگز آن را تجربه‌ نکرده‌ بودیم.

• اگر پیشنهاد دعوت شما را ردکرد ناامید نشوید. در این شرایط می‌توانید بگویید “خب، هر وقت دوست‌داشتید که چند روز دیگه بیرون‌بروید می‌توانید خبرم‌کنید. واقعا از شنیدن آن خوشحال‌می‌شوم” از این طریق می‌توانید همواره احتمال بیرون رفتن را زنده‌ نگه داشته و توپ را وارد زمین او کنید.
• او را به کاری دعوت‌کنید که خودتان درباره‌ی آن هیجان‌ دارید. اگر از ارتفاع می‌ترسید صرف بخاطر این که کاری جالب است او را به جاهای بلند دعوت‌نکنید.

لبا‌س‌هایی بپوشید که در سر محل کار نمی‌توانید از آنها استفاده‌کنید

اگر درست بعد از کار بایکدیگر ناهارمی‌خورید و یا بیرون‌می‌روید در اینصورت قادر به عوض‌کردن کل لباس‌هایتان نخواهید بود اما می‌توانید با تغییراتی کوچک تاثیری بزرگ بر روی عشقتان بگذارید. اگر در یک روز تعطیل با هم هستید حتما بهترین و مدروزترین لباس‌هایتان را بپوشید زیرا امروز بطور کامل در اختیار خودتان هستید.

• اگر بلافاصله بعد از کار با هم بیرون‌می‌روید حداقل می‌توانید اندکی مدل موهایتان را تغییر دهید.
• اگر با یکدیگر ناهار می‌خورید می‌توانید کت‌تان را درآورید تا زیاد رسمی و جدی نباشید.
• عوض‌کردن لباس‌ها پس از اتمام کار بسیار خوب است. اگر پس از پایان روز کاری لباس‌هایتان کثیف شدند حتما قبل از بیرون رفتن با عشق‌تان آنها را عوض‌کنید.

در مورد مسائلی خارج از موضوعات کاری با یکدیگر حرف‌بزنید

اگر در طول روز با یکدیگر صحبت‌کرده‌اید می‌توانید رابطه‌ی خودتان را از طریق ارسال یک پیام و یا ایمیل به او یادآوری‌کنید. سعی‌کنید که در مورد مسائل کاری حرف‌نزنید بلکه بیشتر به موضوع رابطه‌ی بین خودتان بپردازید.
• اگر وی در خصوص یک موسیقی حرف‌زد که دوست‌دارد به او پیام‌دهید که” من آن آهنگ را دانلود‌کردم، ممنونم بابت پیشنهاد خوبتان.”
• سعی‌کنید که اس‌ام‌اس بازی‌تان زیاد ادامه نیابد. حتی اگر او مجذوب شما هم شده باشد نگذارید که به شما یادآوری‌کنند که در محیط کاری هستید. از او هم انتظار پیام‌ها و ایمیل‌های طولانی نداشته‌ باشید.

تایید دوستانش را بگیرید

سعی‌کنید که با افرادی که او سروکار دارد و بیرون‌می رود رفتاری دوستانه داشته‌ باشید. البته لازم نیست که این افراد از نیت شما باخبر شوند اما اگر آنها از شما خوششان بیاید احتمال اینکه در رابطه‌ی عاشقانه از شما حمایت‌کنند بسیار زیاد است.
• اگر او با بعضی از همکارانتان دوست است این کار را برای شما راحت می‌کند.
• فراموش‌نکنید که افراد به نظرات دوستانشان اهمیت‌می‌دهند مخصوصا اگر نظر آنها راجع به یک رابطه باشد.

8. حد و حدود خود و خط قرمز‌ها را رعایت‌کنید

مرز‌های بین خودتان را محترم نگه‌دارید و به او فضا بدهید

بجای اینکه همیشه شما به سمت او رفته و در کنار او ناهار بخورید، بگذارید که او در خصوص ناهار خوردن در کنار شما تصمیم‌بگیرد. اگر عشق‌تان در قسمتی دیگر از اداره کار می‌کند زیاد به آنجا نروید زیرا در اینصورت فکر‌می‌کند که شما مزاحم او می‌شوید.

• می‌توانید بدون این از مرزهای او عبورکنید علائم و پیام‌هایی زیادی به او بفرستید که به او علاقمند هستید.
• فراموش‌نکنید که هیچکسی نمی‌خواهد که حس‌کند افراد صرفا بخاطر رابطه‌ی جنسی در محیط کار به سمت او کشیده‌می‌شوند. اگر چنین حسی در وی نسبت به شما القاء شود ممکن‌است وارد بد دردسری شوید.

سیاست‌ها و قوانین محل کارتان را در نظربگیرید

برقراری رابطه‌ی عاشقانه در برخی از محیط‌های کاری ممنوع است. برخی دیگر از نهادها نیز قوانین سفت‌و سختی راجع به برقراری انواع روابط مجاز در ساعات کاری دارند. از انجام کاری که موقعیت شغلی هر دوی شما را به خطرمی‌اندازد دوری‌کنید. در صورت لزوم تا پایان ساعت کاری صبرکنید.
• در خصوص قوانین محیط کاری خود مطالعه‌کنید. برای این کار می‌توانید از آیین‌نامه‌ها و کتاب‌های شرح وظایف موجود در اداره استفاده‌کنید.

  جادوی لبخند در جذب فرد مورد علاقه

شایعات را برطرف‌کنید

هرچند که بروز شایعات سخت‌ترین بخش کار است اما همواره احتمال وقوع آنها وجود دارد. هر چقدر هم که محتاطانه رفتارکنید باز هم افرادی هستند که از رفتارهای شما باخبرشوند. شایعات محیط کار به کاهش کسل‌بودن کارها کمک‌می‌کند لذا انتظار پیش‌آمدن سوالات و شایعات را داشته‌ باشید.
• شایعات ممکن‌است به نفع شما تمام‌شود. اگر عشق‌تان از نیت شما مطمئن‌نباشد، شنیدن این شایعات می‌تواند باعث‌شود که اصل قضیه را بفهمد.
• در مورد اینکه شایعات را به کلی ردکنید و یا در مورد احساساتتان صادقان باشید تصمیم‌گیری‌ کنید زیرا تصمیم شما می‌تواند یا به شما کمک‌کند و یا نتیجه‌ی عکس داشته باشد لذا عاقلانه تصمیم‌بگیرید.
• بخاطر داشته باشید که حرف‌هایی که با اعتمادبنفس به فردی می‌زنید در آخر در محیط کاری می‌پیچند.

متوجه‌باشید که شاید انگیزه‌های شما زیر سوال‌ برود

بسیار شایع است که افراد تصورکنند که شما برای رسیدن به جایی در اداره دست به چاپلوسی بزنید. ابتدا باستی با خودتان صادق باشید که هدف شما از واردشدن به این رابطه این چنین نیست. سپس بگذارید که همه بدانند شما هرگز صرفا برای پیشرفت در کارتان وارد چنین روابطی نمی‌شوید.

• البته همیشه چنین تصوری پیش‌نمی‌آید اما اگر طف مقابلتان در موقعیتی بالاتر از موقعیت شغلی شما باشد احتمال پیش‌آمدن چنین ذهنیاتی زیادی می‌شود.

در یک زمان تنها با یک نفر وارد رابطه‌ شوید

با وجود اپلیکیشن‌های اینترنتی دوست‌یابی به راحتی می‌توانید در یک زمان با چندین نفر حرف‌زده و قرار آشنایی بگذارید و هیچ‌کس هم از این موضوع اطلاعی نخواهد داشت اما در محیط کاری وضع فرق‌می‌کند. حتی اگر عشق‌تان نفهمد که شما با کس دیگری نیز در محیط‌کاری در ارتباط هستید، کس دیگری از این قضیه باخبر خواهد شد و قطعا این موضوع به گوش عشق‌تان خواهد رسید.

• اگر عشق‌تان بشنود و یا ببیند که شما با شخص دیگری نیز در ارتباط هستید ممکن‌است که چنین ذهنیتی برای او پیش‌ بیاید که شما در هدفتان جدی و علاقمند نیستید.
• نمی‌توان همه‌ی افراد را وارد یک رقابت‌کرده و حس حسادت آنها را تحریک‌کرد. اگر عشق‌تان شما را با شخص دیگری ببیند دیگر به شما فکر نخواهد کرد مخصوصا اگر قبلا حسی نسبت به شما داشته‌ باشد.

صبور باشید. برخی در مورد محیط کارشان بسیار محتاط هستند. آنها نگران این هستند که اگر کارها مطابق میل پیش‌نرفت، ممکن‌است که محیط کار آنها تا مدت‌ها برای آنها غیرقابل تحمل شود لذا اگر همکارتان بلافاصله به شما پیشنهاد بیرون رفتن را نداد اصلا ناامید نشوید.
از مجرد بودن همکارتان مطمئن‌شوید. قبل از اینکه زمان و تلاش‌های خودتان را هدر دهید ابتدا اندکی تجدید کنید. از یکی از همکارانتان بپرسید که آیا او می‌داند که طرف مقابل شما با کسی رابطه‌دارد یا نه. از آنجایی که احتمالا همکارتان با پرسیدن این سوال نیت شما را بداند لذا از کسی این سوال را بپرسید که به او اعتماد کامل دارید.

در یک کلام…
شما در هر جایی از دنیا که زندگی‌کنید روزی عاشق خواهید شد. و شاید برای شما این دلبستگی در محل کارتان رخ‌دهد. برای جذب او نگاهش‌کنید اما او را با این کارتان معذب‌نکنید، برقراری تماس چشمی می‌تواند حس علاقه شما را به او منتقل‌کند، می‌توانید این کار را با لبخند همراه کنید و یا حتی گاهی بی‌دلیل هنگام کار یک لبخند ملیح به او هدیه‌کنید. سعی‌کنید کار او را زیاد تحسین‌کنید و در انجام کارهایتان گاهی از او کمک بگیرید، رو در رو با او صحبت‌کنید و هنگامیکه در منزل هستید گاهی برای او در فضای مجازی پیامی بفرستید، در محل کار و یا زمانیکه او را به بیرون از محل کار دعوت‌می‌کنید به ظاهر خود رسیدگی‌کنید، با اعتماد بنفس پیش بروید و در عین حال مراقب مرزها و خط قرمز های خود و همکارتان باشید. اما به یاد داشته باشید که اگر راه را درست نروید همین ارتباط می‌تواند محیط کار را برای هردوی شما غیر قابل تحمل کند. حتما به او بگویید که اگر ارتباط شما به هر دلیلی ادامه پیدا‌ نکرد باز هم مانند سابق در محل کار با هم عادی و با احترام برخورد کنید و مطمئن شوید که او این مسئله را پذیرفته است، اگر پذیرش این مسئله برای هر کدام از شما سخت است ادامه رابطه کار پر خطری است.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط