چطور در قلب یک خانم نفوذ کنم؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چطور در قلب یک خانم نفوذ کنم؟

چطور مخ دخترا رو بزنیم؟


ظاهر آقایون

ظاهر برای تاثیرگذاری مخصوصا در قرار اول ملاقات خیلی مهمه چون اولین چیزی که طرف مقابل رو جذب میکنه، ظاهر هست. خانم‌ها دوست دارن که آقایون تمیز و مرتب لباس بپوشن و مثل یک جنتلمن دیده بشن. سعی کنین در قرارهای اول کمی رسمی بپوشین، اینطوری بیشتر جذاب‌تر دیده میشین.

شوخ‌طبع بودن

مردانی که بلدن گاهی در فرصت مناسب شوخی کنن و شریک عاطفی‌شونو بخندونن، خیلی جذاب هستن. درواقع اگر بتونین شریک عاطفی‌تونو بخندونین، حتی مواقعی که ناراحته یا حوصله نداره، درواقع به قلبش نفوذ کردین. البته مواظب باشین که شوخی‌تون متناسب با شرایط و وضعیت    رابطه‌تون باشه.

با اعتماد به نفس بودن

همه دوست دارن شریک عاطفی‌شون با اعتماد به نفس باشه. یکی از راه‌هایی که نشون میده با اعتماد به نفس هستین، زبان بدن‌تونه. مثلا صاف ایستادن، با صدای رسا و لحن خوب صحبت کردن، حالت دست‌ها و پاها، نشون دهنده اعتماد به نفس‌تون هستن.

حامی بودن

اینکه در هر شرایطی در کنار شریک عاطفی‌تون باشین و ازش حمایت کنین، خیلی مهمه. مثلا یک خانم از شریک عاطفیش انتظار داره که وقتی درباره احساسات منفی صحبت میکنه و درباره چیزی ناراحته، شما بتونین باهاش همدلی کنین و به جای سرزنش کردن یا راه حل دادن، بهش روحیه بدین و خوشحالش کنین.

وفادار بودن

مطمئن باشین که برای شریک عاطفی‌تون خیلی مهمه که شما بهش وفادار باشین. مواظب باشین که رفتار شک‌برانگیزی نشون ندین تا اعتمادش نسبت به شما از بین نره. سعی کنین در طول مدت آشنایی اعتمادشو جلب کنین تا بتونین به قلبش نفوذ کنین. اگر همیشه بهش وفادار و متعهد باشین، اون مجذوب‌تون میشه.

  چرا همه پسرها سکس میخوان؟ (با هر کی آشنا میشم اولش میگه رابطه جنسی)

مستقل بودن

آقایون مستقل چه از لحاظ احساسی و چه از لحاظ مالی و فکری، خیلی برای خانم‌ها جذاب هستن. اگر میخواین تکنیک‌های دیگه‌ای رو یاد بگیرین تا دل خانم مورد نظرتونو بدست بیارین، میتونین از مشاوره تلفنی یا آنلاین همیار عشق استفاده کنین.

ابراز علاقه کنین

خانم‌ها دوست دارن که وقتی خودشون ازتون تعریف میکنن یا ابراز علاقه میکنن، شما هم پابه پاشون بیاین و احساسات‌تونو نشون بدین. البته در طول روز هم باید این کار رو بکنین اما اگر هنوز در دوران آشنایی هستین، مواظب باشین که در این کار افراط نکنین. درواقع ابراز علاقه کردن برای زمانیه که همدیگه رو شناختین و در رابطه هستین.

اشتباهات‌تونو بپذیرین

خانم‌ها، مجذوب آقایونی میشن که خیلی مغرور نیستن و میتونن در مواقع لازم، اشتباهات‌شونو بپذیرن و عذرخواهی کنن. عذرخواهی کردن، نشونه ضعف شما نیست، بلکه اتفاقا بلوغ و پختگی شما رو نشون میده.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چطور در قلب یک خانم نفوذ کنم؟

چطور مخ دخترا رو بزنیم؟ ظاهر آقایون ظاهر برای تاثیرگذاری مخصوصا در قرار اول ملاقات خیلی مهمه چون اولین چیزی که طرف مقابل رو جذب میکنه، ظاهر هست. خانم‌ها دوست

مطالعه»