نشانه‌های خیانت در خانم‌ها

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

نشانه‌های خیانت در خانم‌ها

نشانه‌های خیانت در خانم‌ها


نگران شما نمیشه

خانم‌ها جزئی‌نگر هستن و به کوچک‌ترین موارد درباره عشق و رابطه عاطفی‌شون توجه میکنن. خانم‌ها توجه میکنن که شما چند بار بهشون زنگ میزنین یا پیام میدین و چقدر براشون وقت میذارین. بنابراین زمانی که احساس کردین اون خانم به جزئیات توجه نمیکنه، نگران‌کننده هست.

در ظاهرش تغییراتی ایجاد کرده

اوایل رابطه همه سعی میکنن بهترین خودشونو به نمایش بذارن تا طرف مقابل رو مجذوب خودشون بکنن اما با گذر زمان، دیگه مثل قبل تلاشی برای جذاب کردن ظاهرشون نمیکنن و این مورد طبیعیه اما اگر خانم‌تون، عوض شده و دوباره به خودش میرسه یا مثلا وقتی که میخواد با دوستانش بیرون بره، خیلی جذاب‌تر از زمانی که با شما بیرون میره لباس میپوشه، نگران‌کننده هست چون شاید میخواد توجه مرد دیگه‌ای رو به خودش جلب کنه.

متعهد نمیشه

اکثر خانم‌ها، مردی رو میخوان که بهشون تا آخر عمر متعهد و وفادار باشه. اگر وقتی که میخواین درباره آینده رابطه‌تون باهاش صحبت کنین، خیلی آشفته میشه یا طفره میره و نمیخواد متعهد بشه، ممکنه دلیلش این باشه که گزینه دیگه‌ای برای انتخاب داره!

خیلی سرش شلوغه

آیا میتونین بدون هماهنگی قبلی باهاش بیرون برین؟ آیا اون خانم چنین سورپرایزی رو دوست داره؟ آیا برنامه‌اش رو برای شما خالی میکنه؟ یکی از نشونه‌های خیانت اینه که خیلی سرش شلوغه و به ندرت وقت بیرون رفتن و ملاقات شما رو داره یا برای ملاقات نکردن شما، مدام دلیل و بهانه میاره.

حریم خصوصیش گسترده‌تر شده

اجازه نمیده به موبایلش دست بزنین یا سعی میکنه موبایلش رو از شما دور نگه داره؟ یا وقتی در کنار شماست و موبایلش زنگ میخوره، به جای اینکه جواب بده،  رد تماس میکنه و نمیگه که کی بود یا چرا این کار رو کرد. وقتی در کنار شماست خیلی سرش تو گوشیشه و مدام در حال تایپ پیامه یا حتی ممکنه دو تا موبایل داشته باشه اما به شما نگفته باشه و… اگر احساس میکنین که حریم خصوصی عشق‌تون گسترده‌تر شده و دیگه مثل قبل همه چی رو به شما نمیگه، میتونه نشونه خیانت باشه.

  چگونه در چت و فضای مجازی جذاب باشم (چطور در چت پسری را تور کنم؟)

از جواب دادن به شما، طفره میره

اگر اون خانم به سوالات ساده شما جواب نمیده و طفره میره، احتمالش زیاده که چیزی رو از شما مخفی میکنه! اگر به شما خیانت کرده باشه، وقتی ازش سوال بپرسین، حالت تدافعی به خودش میگیره و آشفته میشه.

با خانواده و دوستان‌تون کمتر وقت میگذرونه

اگر از خانواده و دوستان‌تون فرار میکنه و دوست نداره باهاشون وقت بگذرونه، ممکنه دلیلش این  باشه که در کنارشون احساس گناه بهش دست میده و برای همینه که ازشون دوری میکنه.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط