همیار عشق

با این سه روش، دل خانم مورد علاقه‌تو بدست بیار!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

با این سه روش، دل خانم مورد علاقه‌تو بدست بیار!

با این سه روش، دل خانم مورد علاقه تو بدست بیار!


جذب عشق، اصولی داره!

حتما براتون اتفاق افتاده که وقتی با یک خانم ملاقات میکنین، بهش علاقه‌مند بشین و انرژی خوبی رو بین‌تون احساس کنین اما چون نمی‌دونین چطور باید جذبش کنین، از دستش دادین! وقتی این روش‌ها رو یاد بگیرین، میتونین دختر مورد علاقه‌تونو همیشه مجذوب خودتون کنین. ادامه پست رو بخونین تا با 3 روش جذب عشق، آشنا بشین.

با اعتماد به نفس‌تون جذبش کنین (1)

مثلا وقتی باهاش صحبت میکنین و احساس میکنین که دختر مورد علاقه‌تون، علاقه‌اش رو نسبت به شما از دست داده، نباید اعتماد به نفس‌تونو از دست بدین یا نسبت به خودتون احساس بدی پیدا کنین. وقتی خانم علاقه‌اش رو از دست بده، آقا تلاشش رو بیشتر میکنه. سعی میکنه تاثیرگذارتر باشه و… خانم علاقه‌اش رو از دست میده چون احساس میکنه که اون آقا حس بدی نسبت به خودش داره و فکر میکنه که برای اون خانم کافی نیست و اعتماد به نفس کافی رو نداره. آقایی که اعتماد به نفس داره، وقتی خانم علاقه‌اش رو از دست بده، احساس بدی پیدا نمیکنه چون میدونه که گاهی خانم‌ها علاقه‌شونو از دست میدن تا اعتماد به نفس اون آقا رو محک بزنن!

  رهایی از مثلث کارپمن (مثلث کارپمن چیست؟)

با اعتماد به نفس‌تون جذبش کنین (2)

باید بدونین که در این شرایط نباید بترسین و وحشت‌زده بشین. بدونین که اگر خانم ببینه که شما نسبت به خودتون احساس بدی پیدا نکردین، دوباره بهتون علاقه‌مند میشه. شاید بعضی از خانم‌ها وقتی ببینن شما موقع صحبت کردن باهاش مضطرب هستین و… مشکلی نداشته باشن و رابطه رو ادامه بدن اما احتمالا بعد از مدتی رهاتون میکنن یا خیانت میکنن و میرن سراغ آقایی که اعتماد به نفس داره! مضطرب نشین و با خودتون فکر نکنین که «وای! دارم از دستش میدم. حالا چیکار کنم؟؟!» آروم باشین. بدونین که شما به اندازه کافی خوب هستین.

با سبک صحبت کردن و مردانگی‌تون جذبش کنین

همونطور که خانم‌ها با انرژی و زنانگی که دارن، شما رو به خودشون جذب میکنن، شما هم با انرژی و مردانگی‌تون اونها رو به خودتون جذب میکنین. یکی از اشتباهات آقایون اینه که خودشونو تغییر میدن تا بتونن هم سطح خانم رفتار کنن و باهاش کنار بیان تا اون خانم عاشق‌شون بشه اما این کار، این حسو به خانم میده که رابطه‌تون فقط در حد دوستی ساده هست. لازم نیست که بیش از حد مردانه رفتار کنین تا مجذوب‌تون بشه. فقط بهش این حسو القاء کنین که از مردانگی‌تون لذت میبرین و با آرامش باهاش صحبت کنین.

با شوخ‌طبعی جذبش کنین

معمولا آقایون در جمع دوستان یا خانواده‌شون حس شوخ‌طبعی دارن اما وقتی در کنار یک خانم قرار میگیرن که میخوان باهاش وارد رابطه هدفمند بشن، حس شوخ‌طبعی‌شون سرکوب میشه! آقایون وقتی در کنار یک خانم قرار میگیرن، سعی میکنن با احتیاط شوخی کنن تا خانم مورد علاقه‌شون شوکه نشه یا احساس بدی نداشته باشه اما برای اینکه دلشو بدست بیارین، باید در شرایط مناسب کمی حس شوخ‌طبعی داشته باشین و بخندونینش.

  ازدواج با مرد بی پول (به خواستگار بی پول بله بگم؟)

نکته‌ای که باید به عنوان یک آقا بدونین، اینه که شما میتونین خانم مورد علاقه‌تونو جذب کنین و شما میتونین اون احساس و انرژی خوب رو بین شما و عشق‌تون ایجاد کنین!

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط