با این 3 روش، عشقتو به خودت وابسته کن!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

با این 3 روش، عشقتو به خودت وابسته کن!

با این 3 روش، عشقتو به خودت وابسته کن!


عاشق شدن، مثل معتاد شدنه

آیا میدونستین، وقتی عاشق میشین، مغز شما دقیقا همون حالتی رو داره که شخص معتاد به دارو داره؟
این، یه احساس قوی و شدیده. وقتی با کسی آشنا میشین، افزایش ترشح دوپامین تا زمانی که واقعا عاشقش بشین، شما و اونو در کنار هم حفظ میکنه. برای اینکه بدونین این احساس، چقدر قویه و چطور میتونین اونو وابسته به خودتون بکنین، پست رو مطالعه کنین.

انرژی مثبت ساطع کنین

همه‌مون جذب آدم‌های مثبت‌نگر میشیم و از آدم‌های منفی‌نگر دور میشیم. اگه فکر میکنین که انرژی مثبت ساطع نمیکنین، باز میتونین خودتونو تغییر بدین و انرژی مثبت ساطع کنین . اگر فکر میکنین که در حال غرق شدن در افکار منفی هستین، باید بدونین که باید تغییر کنین و طرز فکرتونو به سمت مثبت‌اندیشی تغییر بدین. برای موفق شدن در این کار، لازمه که تمرین کنین. درنتیجه به زودی مثبت‌نگر میشین و اونو به سمت خودتون جذب میکنین.

کمیاب باشین!

زمانی چیزی کمیاب میشه که ارزش اون بیشتر باشه.
کمتر در دسترس باشین. نه برای اینکه بخواین بازی دربیارین و وانمود کنین، بلکه برای اینکه بیشتر به زندگی خودتون اهمیت بدین. یعنی در حالت انتظار نشینین و منتظر پیامش نباشین. اگر کمی دیرتر جواب‌شو بدین یا وقتی میخواد قرار ملاقات بذاره، همیشه در دسترس نباشین، اون بیشتر وابسته‌تون میشه!

از احساساتش حمایت کنین

یکی از روش‌های تضمینی برای اینکه بیشتر مجذوب‌تون بشه، اینه که وقتی بهتون نیاز داره، در کنارش باشین و از احساساتش حمایت کنین. اگر روز بد و سختی داشته، فقط بهش گوش بدین یا اگر عزیزی رو از دست داده، در کنارش باشین و ازش حمایت کنین. هرچقدر بیشتر در رابطه‌تون حضور داشته باشین، هرچقدر بیشتر بهش توجه کنین، همون قدر هم اون بیشتر بهتون وابسته میشه.

  چرا اطرافمان را آدم های اشتباه پر کرده اند؟

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

چطوری تغییرش بدم؟

اخلاقاشو دوست ندارم! هر روز تو اتاق‌های درمان شاهد کسانی هستیم که از اخلاق، رفتار و … شریک عاطفیشون شکایت دارن؛ شکایت‌هایی که خیلی‌هاش شبیه به همه: “دوست ندارم اینطوری

مطالعه»