چطور بفهمیم با هم تفاهم داریم؟

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

چطور بفهمیم با هم تفاهم داریم؟

چطور بفهمیم با هم تفاهم داریم؟


در مورد عشق از هم سوال نمیکنین

مطمئن هستین که واقعا دوستتون داره و هیچ تردیدی در این مورد ندارین، احساس ناامنی در رابطه نمیکنین و به همین دلیل مدام از همدیگه سوال نمیکنین:«دوستم داری؟»

رازهاتونو به همدیگه میگین

اگر از همدیگه چیزهایی میدونین که دیگران از شما نمیدونن و رازهاتونو در اختیار همدیگه میذارین، نشونه اینه که با هم تفاهم دارین.

نمیخواین طرف مقابل رو تغییر بدین

شما به عنوان یک انسان برای طرف مقابل ارزش واحترام قائل هستین و قصد تغییر دادن‌شو ندارین. اگر تونستین همدیگه رو همینطور که هستین بپذیرین و دوست داشته باشین یعنی با هم تفاهم دارین.

علایق مشترک دارین

داشتن علایق مشترک، باعث میشه که با هم بتونین تجربیات جدید در زمینه‌هایی که دوست دارین کسب کنین، زمانی که در کنار هم هستین، کارهایی انجام بدین که هردوتون دوست دارین و… همین موضوع باعث میشه عشق و صمیمیت در رابطه‌تون بیشتر بشه.

با هم دعوا میکنین

دعوا کردن هم بخشی از هر رابطه هست اما اگر با هم تفاهم داشته باشین، بعد از دعوا و بحث میتونین به یک نقطه نظر مشترک و قابل قبول برسین و توافق کنین. درواقع دعواهای کسانی که با هم تفاهم دارن، هرگز بی‌نتیجه نمیمونن و بیشتر باعث نزدیکی و صمیمیت میشن.

میتونین آینده رو در کنارش تصور کنین

خیلی مهمه که نگاه شما و شریک عاطفی‌تون به آینده رابطه، یکی باشه! مثلا شاید طرف مقابل نمیخواد ازدواج کنه، بلکه فعلا میخواد روی آینده شغلی و زندگی شخصیش تمرکز کنه اما شما قصد ازدواج دارین، این تفاوت آشکار و بزرگ، دیر یا زود باعث جدایی میشه. بنابراین باید هدف‌تون از رابطه یکسان باشه، در این صورت با هم تفاهم خواهید داشت.

رابطه‌تونو تازه نگه میدارین (1)

بعضی‌ها معتقد هستن که اگر در رابطه‌ای تکنیک‌های دلبری و… استفاده کنن، باعث میشه طرف مقابل اصطلاحا پررو بشه و در موضع قدرت قرار بگیره، اما این تصور کاملا اشتباهه! البته در رابطه‌های ناسالم، هرچقدر محبت کنین، بیشتر طرف مقابل در موضع قدرت قرار میگیره و از شما و احساسات‌تون سوءاستفاده میکنه اما یادتون باشه که در رابطه‌ سالم هرگز اینطور نیست!

رابطه‌تونو تازه نگه میدارین (2)

البته در رابطه سالم و موفق هم اگر بیش از حد ابراز علاقه و محبت کنین، براش عادی میشه و باعث میشه از عشق و محبت لبریز و دلزده بشه اما گاهی لازمه که از تکنیک‌های خاص برای تازگی و تنوع رابطه و افزایش تفاهم و صمیمیت استفاده کنین. برای این موضوع، دوره جذب عشق با موبایل بهتون کمک میکنه. برای تهیه دوره به دایرکت پیام بدین.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

جنگ و دعوا با مادر شوهر بد

حسود، حرف مفت زن، غیبت کن، پررو، پرتوقع، کثیف، مزاحم؛ کینه ای، نفهم، نمک نشناس، ایرادگیر، بدجنس، بدذات، دروغگو، خراب، دورو، زبون نهم، زبون دراز، پدرسوخته، وحشی، نخود هر آش،

مطالعه»