پیشنهاد رابطه جنسی(سکس)، زنگ خطر مهم رابطه!

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پیشنهاد رابطه جنسی(سکس)، زنگ خطر مهم رابطه!

پیشنهاد رابطه جنسی، زنگ خطر مهم رابطه!


چطور باید جواب‌شو بدین؟

اگر کسی که باهاش در رابطه عاطفی هستین، به شما پیشنهاد رابطه جنسی قبل از ازدواج رو میده باید فورا قاطعانه درخواست‌شو رد کنین و بگین که این موضوع، خط قرمز شماست و به هیچ وجه قبل از ازدواج، رابطه جنسی برقرار نمیکنین.

اگر تهدید کنه، چیکار باید بکنین؟

بعضی از افراد، برای اینکه شما رو فریب بدن و راضی کنن، تهدید میکنن که اگر درخواست‌شونو رد کنین، رابطه رو ترک میکنه و… اما مهم نیست. این حرف، فقط برای گول زدن شماست. کسی که واقعا عاشق‌تون باشه و قصد سوءاستفاده نداشته باشه، براتون ارزش قائل میشه و صبر میکنه.

گول این حرف‌ها رو نخورین!

افراد سوءاستفاده‌گر، معمولا درخواست‌شونو اینطوری مطرح میکنن تا با احساسات‌تون بازی کنن و گول‌تون بزنن: «یعنی تو به من اعتماد نداری؟»، «من که بهت قول ازدواج دادم، دیگه نگران چی هستی؟»، «اگر منو دوست داری، باید انجامش بدی.»
«فقط یک بار انجام میدیم.» و…

بالاخره ترک‌تون میکنه!

چه رابطه جنسی برقرار کنین و چه نکنین، آخرش ترک‌تون خواهد کرد! چون اگر به هدفش برسه، دیگه خواسته‌ای براش نمیمونه و ترک‌تون میکنه و میره سراغ یکی دیگه. اگر هم به هدفش نرسه، بازم ترک‌تون میکنه.

شما ارزش صبر کردن دارین!

کسی که عاشق واقعی باشه و قصد جدی از رابطه داشته باشه، اصرار بر برقراری رابطه جنسی نمیکنه چون براتون ارزش قائل میشه، صبر میکنه تا به موقع انجامش بده. کسی که براتون ارزش قائل نیست، خودخواهه، شما رو مجبور میکنه، تهدید میکنه و… عاشق واقعی نیست!

  اصول رابطه جنسی خوب (مسائل اساسی در سکس زن و شوهر)

باید رابطه رو ترک کنین!

زمانی که این زنگ خطر در رابطه به صدا دراومد، باید رابطه رو تموم کنین اما اگر سخته که رابطه رو تموم کنین چون عاشق و وابسته هستین، میتونین در دوره زندگی پیروزمندانه پس از جدایی شرکت کنین. برای شرکت در دوره، میتونین در واتساپ یا تلگرام به شماره 09035714068 پیام دهید.

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

  • امیر عزیز رابطه جنسی یک فرآیند دو طرفه است و چه خانم چه آقا نباید اون رو به هم تحمیل کنند و هرکس حق داره برای این موضوع تصمیم بگیره. تا زمانی که آمادگی برقراری رابطه جنسی ندارید لطفا این کار رو انجام ندید و دوستانه برای شریک عاطفی تون هم توضیح بدید که چرا این تصمیم رو دارید.

مقالات مرتبط

5 اشتباه در روز ولنتاین

1- مقایسه این چیزی که میگم برای مجرداست، خیلی از کسانی که باهم در رابطه هستند به اندازه ای که بیرون در شبکه های اجتماعی،مهمانی ها و جاهای دیگه نشون

مطالعه»