همیار عشق

راهکارهای حفظ رابطه از راه دور

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

راهکارهای حفظ رابطه از راه دور

راهکارهای حفظ رابطه از راه دور


رابطه از راه دور با رابطه‌های معمول، فرق میکنه

در رابطه‌هایی که از راه دور نیست، میتونین همدیگه رو ملاقات کنین و شخصیت واقعی همدیگه رو بشناسین اما فاصله زیاد میتونه یک رابطه رو از بین ببره البته اگر به توصیه‌ها عمل کنین، فاصله زیاد، حتی میتونه باعث مستحکم‌تر شدن رابطه هم بشه! دراسلایدهای بعدی نکاتی رو برای مستحکم‌تر کردن رابطه از راه دور میگیم.

مطمئن بشین که اون شخص، ارزشش رو داره

این مورد، مهم‌ترین عامل تداوم رابطه از راه دوره یعنی مطمئن بشین که طرف مقابل هم برای این رابطه تلاش میکنه، شما یکی از اولویت‌های زندگیش هستین  و به شما متعهده. این سوال رو از خودتون بپرسین: «آیا ارتباط عمیقی بین شما برقراره که شما فکر میکنین نمیتونین چنین شخصی رو در شهر خودتون پیدا کنین؟» اگر شما خانم هستین حتما در دو ماه اول رابطه، ازش بخواین به شهرتون بیاد تا با هم حضورا ملاقات کنین.

رابطه رو بلاتکلیف ادامه ندین (1)

شما هرگز احساس آرامش و امنیت نخواهید کرد اگر رابطه‌تون بلاتکلیف باشه. باید با عشق‌تون صحبت کنین و مشخص کنین چه برنامه‌ای برای رابطه تون دارین و در آینده کدام یک از شما قراره به شهر طرف مقابل بره؟ باید برای رابطه‌تون برنامه‌ریزی کنین و تاریخ پایان آشنایی‌تونو مشخص کنین.

  چطور با یک پسر آشنا شویم و ازدواج کنیم؟

رابطه رو بلاتکلیف ادامه ندین (2)

صحبت کردن در مورد رابطه‌تون به شما این اطمینان رو میده که شما و عشق‌تون در یک مسیر حرکت و برای رسیدن به هدف نهایی رابطه‌تون، تلاش میکنین.

از زندگی خودتون لذت ببرین (1)

خیلی آسانه که شما بیش از حد درگیر رابطه‌تون بشین و گمان کنین چون بین‌تون فاصله زیادی هست، پس باید بیشتر برای رابطه‌تون تلاش کنین و زمان بذارین اما این نکته رو بدونین که اگر چه مهمه که برای رابطه‌تون تلاش کنین اما نباید تمام زندگی‌تونو کنار بذارین و فراموش کنین.

از زندگی خودتون لذت ببرین (2)

به علاوه، درگیر شدن افراطی در رابطه، احساسات منفی مثل حسادت، کینه، شکاکی و… رو در شما ایجاد میکنه و با گذر زمان در شما این احساس ایجاد میشه که طرف مقابل به زندگیش مثل قبل ادامه میده اما شما همه چیزتونو فدا کردین و در عوض، چیز بسیار کمی رو از طرف عشق‌تون دریافت میکنین. پس به زندگی‌تون معنا ببخشین و به فعالیت‌هاتون ادامه بدین.

پیام‌های معنادار بفرستین

در رابطه از راه دور، بیشتر راه ارتباطی فقط پیام، صوت و تصویر هست. پس خیلی مهمه که شما از فضای مجازی و برنامه‌های پیام‌رسان، طوری استفاده کنین تا رابطه‌تون مستحکم‌تر بشه. باید یاد بگیرین که چه پیام‌هایی بفرستین تا جذابیت و هیجان رابطه‌تون حفظ بشه. برای همین منظور میتونین در دوره جذب عشق با موبایل شرکت کنین.

به رابطه‌تون با دید مثبت نگاه کنین

اگر شما دید و نگرش مثبت نسبت به رابطه‌تون داشته باشین و مدام افکار منفی به ذهن‌تون راه ندین، همین انرژی مثبت به رابطه‌تون منتقل میشه و شما رو قوی‌تر میکنه تا بتونین با هم با چالش‌های  رابطه رو به رو و پیروز بشین.

  میخوای بدونی با عشقت خوشبخت میشی یا نه؟ این موارد رو بررسی کن

 

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

اشتراک گذاری مقاله

Share on facebook
فیسبوک
Share on telegram
تلگرام
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

از کجا بفهمم عشقم برمیگرده یا نه؟

    اینکه بفهمید عشق‌تون برمیگرده یا اینکه دیگه هیچ وقت نمیاد سمت‌تون سؤالیه که ذهن رو بشدت درگیر میکنه اما نشونه‌هایی وجود داره که میتونید متوجه بشید احتمال برگشتن

مطالعه»

برگشته اما نمی‌خواد وارد رابطه بشه!

فهرست مطالب1 عشقم برگشته ولی …2 نمی‌دونم منظورش چیه؟3 بازی‌های روانی4 وارد رابطه بلاتکلیف نشید5  وارد بازی‌های فرد مقابل نشید6 نشون بدید استانداردهای خودتون رو دارید7  اگه از دستش بدم

مطالعه»