8 تکنیک برای بهبود رابطه

تاریخ آخرین بروزرسانی :

اشتراک گذاری

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728
رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

8 تکنیک برای بهبود رابطه

8 تکنیک برای بهبود رابطه


تشکر کنید

قدردانی، نیروی فوق العاده‌ای داره و میتونه عشق و بخشندگی‌تون رو نسبت به او بیشتر کنه. از او برای کارهای بزرگ و کوچکی که انجام میده، تشکر کنین. ممکنه گاهی در شرایطی باشه که نتونه براتون کارهای بزرگ و زیادی انجام بده اما در هر حال برای هر چیزی از او تشکر و قدردانی کنین.

نامه عاشقانه بنویسین

با نامه نوشتن، میتونین احساساتتون رو بروز بدین و بهش یادآوری کنین که چقدر دوستش دارین. حتی اگر ازدواج کردین و با هم زندگی میکنین هم میتونین برای هم نامه‌های عاشقانه بنویسین و در جاهایی مثل کیفی که میبرن سر کار، روی آیینه حمام، جیب لباس و… بذارین. نامه نوشتن حس خوبی به هردوتون میده و هم      زندگی‌تون رو متنوع میکنه.

قرار ملاقات عاشقانه بذارین

قرار ملاقات عاشقانه، فقط نباید در زمان آشنایی و نامزدی باشه، حتی با این که ازدواج کردین هم باید با هم مثلا هفته‌ای یک بار، قرار عاشقانه بذارین. در قرار ملاقات میتونین با هم تنها باشین، ذهن‌تون رو آزاد کنین و فقط درباره ی خودتون و آینده‌تون با هم حرف بزنین و به هم یادآوری کنین که چقدر در کنار هم خوشبخت هستین.

پیام های عاشقانه بفرستین

باید اصول درست پیام فرستادن رو هم بدونین تا بتونین با پیام‌های جذاب و متنوع، شریک عاطفی‌تونو جذب کنین. پیام دادن هم میتونه رابطه‌ی سرد شده‌تون رو گرم و صمیمی کنه و عشق رو به رابطه‌تون بازگردونه. برای اینکه اصول درست پیام دادن رو یاد بگیرین میتونین در دایرکت پیام بدین و در دوره جذب عشق با موبایل همیار عشق، شرکت کنین.

  انواع زبان عشق

ازش بپرسین که چی میخواد

انتظار نداشته باشین شریک عاطفی‌تون، ذهن‌تون رو بخونه و بفهمه چی میخواین. تا وقتی نگین، کسی نمیفهمه که دقیقا به چی نیاز دارین و همین باعث اختلاف و بحث میشه. وقتی ازش ناراحتین یا مشکلی پیش اومده، بهش بگین و ازش بخواین که باهاتون همدردی بکنه و به حرف‌هاتون گوش بده یا اگر نیاز به توجه و محبت بیشتری دارین، بهش بگین.

گذشته رو فراموش کنین

در بحث و دعوا، مدام از گذشته و اشتباهات شریک عاطفی‌تون در گذشته، صحبت نکنین. به فکر حال و آینده‌تون باشین. اگر لازمه درباره‌ی مشکلی باهاش صحبت کنین، حرف‌های گذشته رو تکرار نکنین و فقط روی همون مشکل تمرکز کنین. با پیش کشیدن مشکلات حل نشده‌ی گذشته، وضعیت فعلی‌تون رو سخت‌تر نکنین.

گاهی فقط گوش بدین

همیشه لازم نیست نظر، راه حل و راهکار ارائه بدین. شاید لازم باشه که فقط به حرف‌ها و درد و دل‌های او گوش کنین و باهاش همدردی کنین. ازش بپرسین که چه احساسی داره؟ آیا راه حل و مشورت میخواد یا نه؟ اینطور میفهمین که چطور میتونین کمکش کنین.

بیش از حد انتظار نداشته باشین

وقتی براش کاری انجام میدین یا مثلا غذای مورد علاقه‌اش رو براش درست میکنین، فقط برای خودش و اینکه عاشقش هستین، این کار رو بکنین و انتظار نداشته باشین که دفعه‌ی بعد حتما کارتون رو جبران کنه. اگر او بفهمه که برای هر کاری انتظار دارین براتون جبران کنه، حس بدی بهش دست میده. پس هر کاری رو بدون انتظار داشتن ازش، انجام بدین.

 

همیار عشق را در اینستاگرام دنبال کنید.

اشتراک گذاری مقاله

فیسبوک
تلگرام
توییتر
واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

رزرو نوبت مشاوره

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

عضویت در خبرنامه

پرسش و پاسخ کوتاه

برای پرسش و پاسخ کوتاه سوال خود را از طریق فرم زیر مطرح کنید. پاسخ، زیر این مقاله در سایت منتشر می شود و به ایمیلتان هم ارسال خواهد شد. برای گرفتن نوبت و مشاهده شرایط مشاوره و گفتگوی آنلاین یا تلفنی با مشاورین روانشناس رادیو عشق اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

مقالات مرتبط

نشانه‌های خیانت در خانم‌ها

نشانه‌های خیانت در خانم‌ها نگران شما نمیشه خانم‌ها جزئی‌نگر هستن و به کوچک‌ترین موارد درباره عشق و رابطه عاطفی‌شون توجه میکنن. خانم‌ها توجه میکنن که شما چند بار بهشون زنگ

مطالعه»